Sev Yeter 26. Bölüm Özeti Sapık Parmeet’in Hedefi İşita 23 Temmuz Sev Yeter

Sev Yeter dizisi 26. bölüm özetinde olay olay olay. İşita’nın başında bir sapık eksikti o da geldi: Parmeet. Hadi neler olmuş Sev Yeter 23 Temmuz özeti ne bakalım.

Sev Yeter 23 Temmuz Özeti #Benim Biricik Gelinim

Raman neden işi almasına neden oldun diye İşita’ya kızarken İşita bir anda ona sarılır. Ruhi burada belli etme der. Ruhi onları görünce sevinir. İşita daha sonra Raman’a görüştüğü adamın iyi biri olmadığı için böyle davrandığını söyler. Ardından Appaların yanına giderler. Raman sesi çıkmadığı için onlarda kalmak zorunda kalır. Hatta Appa’nın kaldığı odada onun uykudaki konuşmaları içinde iş hazırlığı yapmak zorundadır.

Sabah olduğunda Raman işinin İşita yüzünden mahvolduğunu söyleyince Bayan Bhalla İşita’ya hakaret eder, Amma da bu durumu görüp kızı için kaygılanır. Bayan Bhalla ile kavgaya başlar. İşita annesini gönderdikten sonra gözyaşlarına boğulur. Parmeet onu teselli eder ancak İşita, Raman benim yüzümden büyük kayıp yaşadı diye üzülür. Parmeet onun elini tutup teselli eder, yanındayım der.

Raman ise Trisha’nın abisi olan Tandon ile konuşur ve olanlar adına üzgün olduğunu söyler. Tandon bunu önemsemez ancak Trisha ve Mihir’in nişanlanmasını istediğini söyler. Raman bu durumdan pat diye bahsedince Mihir başta olmak üzere herkes şaşırır. Mihika üzülüp ortamı terk ederken Trisha alışveriş konusunda Mihika’dan yardım ister. Mihika kusura bakma vaktim yok diye cevap verir. Oruç açma ritüellerinde Raman kızının hatrına İşita’nın yanında olur. (Sev Yeter 23 Temmuz özeti)

Ashok ise Raman’ı yeren basın konuşması ile Raman’ı kızdırır ancak işin asıl rengi sonradan anlaşılır. Arsayı satan adam kendi mülkünü değil devletin mülkünü satma suçundan tutuklanmıştır. Kısaca Ashok’un övünmeleri de boşa gider. Bunu tvden duyan İşita başta olmak üzere Bhalla Ailesi çok mutlu olur. İşita teşekkür bekler ama nerdee…Parmeet gelip elini tutar ve Bhalla Ailesi adına ben teşekkür ederim der. Simmi geldiğinde İşita kendisine teşekkür ettiğini söyler.

Ashok para kaybetmenin derdine düşmüşken Tandon Raman’ı arayıp İşita’nın hem onu hem de şirketi kurtarmasından dolayı pahalı bir hediyeyi hak ettiğini söyler. Ashok’u sakinleştirmeye çabalayan Shagun ise Ashok İşita Raman’a şans getiriyor lafına alınır. Sev Yeter 23 Temmuz özeti

Bhalla Ailesi evlerinde epeyce fazla kişiyi konuk ederler. Gelenlerden hamile olan bir bayan Ruhi’yi İşita’nın öz kızı zannetmesi üzerine İşita duygulanır ve anne olamayacağı gerçeğini paylaşır. Ruhi de ben senin kızınım deyince kadıncağız da söylediğine pişman olup Ruhi haklı o senin kızın der. Bu defa da Ruhi’nin kalbi kırılır ve İşita onun gönlünü almak için çabalar.

Sonunda Ruhi’nin de isteği üzerine İşita Raman, Ruhi de İşita olur ve özür diler. Raman ise İşita’nın kendi taklidini yaptığını görüp şuna bak bir de kızımın karşısında benimle dalga geçiyor diye sinirlenir. O gece ofiste kalmak zorunda olduğunu annesine haber verince Parmeet sevinir. Herkese çay ikram eden İşita’nın sırtına bakarak aklından pis şeyler geçtiğini belli eder. 

sev yeter 26. bölüm özeti resmi
Herkes içeceklerini içer. Parmeet ise Ruminin odasında biraz içki içer. Daha sonra da gözüne kestirdiği İşita’nın portakal suyuna içki katar. Ancak İşita onun tuhaf davrandığını hisseder ve içmek istemez. Yok canım kötü niyetli olmayım diye düşünse de içecek isteyen Bayan Bhalla portakal suyunu içer.

Parmeet ise İşita’nın içtiğini zanneder ve onun sarhoş olmasını beklemeye başlar. Ancak Bayan Bhalla’nın içtiği sarhoş olunca anlaşılır. Sarhoş halde olan Bayan Bhalla İşita’yı överek onun mutluluktan ağlamasına neden olur. Günün sonunda dans, şarkı etkinlikeri bitecekken biraz önce bahsettiğimiz hamile bayanın doğum sancıları tutar. İşita hemen yanına gelir. Sev Yeter 23 Temmuz özeti  burada sona eriyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 26. Bölüm Özeti Sapık Parmeet’in Hedefi İşita 23 Temmuz Sev Yeter (3 Yorum)