Dizi Özet

Sev Yeter 27 Ağustos Özeti İşita İşinden Olur

Sev Yeter 51. bölüm özeti nde İşita’yı üzecek olaylar yaşanmaya devam ediyor. İşte Sev Yeter 51. bölüm özeti.

Sev Yeter 51. Bölüm Özeti #İşita’nın Başı Dertte

İşita ve Mihika yemek yapmayla meşgulken Raman yanına gelen bayana masalarına gelmesini söyler. Kadın da arkadaşlarını alıp döneceğini söyler. Bayanlar masaya geldiğinde İşita Raman’ı arar. Raman burda olduğumu bilse de önemli değil diye içerde konuşmak istese de diğerleri dışarda konuşmasını rica eder. İşita ise yemekten bahsetme denilince Raman’a ne söyleyeceğini şaşırır ve Mihika’nın yönlendirmesiyle neden gökyüzü mavi diye sorar. Raman dalga geçince Ruhi’nin ödeviydi ondan sordum der. Raman internetten bak diye akıl verir. İşita daha sonra telefonu kapatır.

Raman dışarda konuşmayla meşgülken polisler baskın yapar. Ve kadınları da oraya eğlenmeye gelen tüm erkekleri de madde kaçakcılığı nedeniyle aramak üzere götürürler. Raman bunu görünce şok olur. Uzun uğraşlar sonunda polisleri ikna edemeyen Raman ve diğerleri polis tarafından eşlerinin karşısına getirilir. Tüm bayanlar şok olur. İşita hepsine kızarken Vandu ağlamakta, Mihika da onu teselli etmekle meşguldür.

İşita olanı biteni Bay Bhalla’ya anlatmak ister ama Raman sana bir söyleyeceğim var diye onunla baş başa konuşur. Anestezi altındaki halini videoya çeken Raman bunu tehdit olarak kullanır ve İşita’ya ya sessiz ol ya da bunu herkes görür der. İşita el mahkum kabul etmek zorunda kalır. İşita döndüğünde bu normal bir eğlence alanıymış biz her şeyi yanlış anlamışız deyince erkekler alkışlar.

Sabah olduğunda İşita görevinden uzaklaştırıldığına dair bildiri alınca dünyası başına yıkılır. Suraj’dan dolayı bunların başına geldiğini gören İşita, kağıda bakarak sonuç bu işte deyince Bay Bhalla Raman’dan dolayı işini kaybettiğini düşünür. İşita ise Raman’ı koruyup Suraj’ın kötü davrandığını anlatır ve bu durumu Raman öğrenmesin diye rica eder.sev yeter 51. bölüm özeti resmi

İşita hakkını kendi başına savunmaya kararlıdır. Avukata gidip gerçeği anlatır. Hastası olan Suraj’a ne yemesi gerektiği yönünde bilgi verdiğini hatta eşinin de orada olduğunu söyler ama avukat bu kanıt değil der. Suraj’ın numarasını Sarika’dan alan İşita onunla buluşmak üzere yola koyulur. Ashok ise kardeşi Suraj’a ona hakaret edebildiğin kadar hakaret et diye tavsiyede bulunur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Teşekür ederim Filizjim eline saglik LÜTFEN YENİ ÖZETLERİ BEKLEYORUS BU ARADA KURBANLYKLARYNYZ BÜYİK ALLAHİN DERGAHİNDA KABUL OLSUN
    HEPİNİZE MUTLU BAYRAMLAR DİLERİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu