Sev Yeter 27. Bölüm Özeti İşita Hamile Mi? 24 Temmuz Sev Yeter

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Sev Yeter 27. bölümünde seyirciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Bakalım bu sürpriz ne? İşte sizlere özel hazırladığımız Sev Yeter 24 Temmuz özeti.

Sev Yeter 24 Temmuz Özeti #İşita Doğum Yaptırır

İşita doğum sancıları tutan bayanı şehir hastanesine yetiştirmeyi düşünür ama Raman sakın bir akıllılık edip de müdahale etmeyin hemen şehir hastanesinden ambulans ayarlayacağım uyarısını yapar. Ancak İşita bayanı hastaneye kendi arabasıyla götürür. Raman bunu duyunca iyice çileden çıkar bu ne cesaret diye kızar.

sev yeter 27. bölüm özeti resmi
Yolda mafya tarafından arabalara zarar veriliyor olması nedeniyle telaşları bir kat daha artar. İşita’yı takip etmekte olan Rumi ve Parmeet İşita’yı kaybederler. Raman ise bunları Rumiden telefonla öğrenir ve olay yerine girmeye çalışır. Polisler kırmızı bir arabanın mafya tarafından yakıldığını söyleyince Raman şok olur. Rumi arar ve İşitaların güvende olduğunu ve eve dönmek üzere olduklarını öğrendiğini söyler. Raman İşita’yı arar ve ağzına geleni söyler.

Ashok ise Shagun’un dışarda olduğunu öğrenince telaşa kapılır. Zira haberlerde bangır bangır araba yakılma olayından bahsediliyordur. İşitanın ise hamile kadının durumu kritikleştiği için doğum yaptırmaktan başka çaresi kalmaz. Doktor anlatacak İşita da doğum yaptıracaktır. ( Sev Yeter 24 Temmuz özeti )

Rumi sıcak su getirir, Parmeet ilkyardım çantasını getirir. Pamuk gibi malzemeler de hazırdır. Sonunda bebek doğar. Herkes çok mutludur. Bebek kızdır. Raman da durumu haber alınca başta inanamaz ama bu kadın kara büyü yapıyor galiba dişçi nasıl oldu da doğum yaptırdı diye gülümser. Yola çıkacakken Shagun’u polisin yanında görür. Polis onu eve götürmesini isteyince Shagun’u götürmekten başka çaresi kalmaz. Raman insanlık adına bu iyiliği yapıyorum sana diye de tavrını ortaya koyar.

Raman Shagun’u eve bırakacakken Ashok Shagun’u karşılamaya bile tenezzül etmez. Bunu gören Raman seni ne kadar düşündüğünü gör, şimdi ben evde beni düşünen eşim ve kızımın yanına gidiyorum der. Ruhi ise yeni doğan bebeği görmek için ısrar edince İşita onu bebeğin yanına götürür. ( Sev Yeter 24 Temmuz özeti )

İşita bebek için bir ritüeli gerçekleştirecektir ki mecburen orada kalması gereken Bala’nın annesi İşita’nın bu kadar beğenilmesini hazmedemeyip bebeğe İşita bebeği olmamış biri olarak bebeğe kötü şans getirebilir der. İşita gözyaşlarına boğulur. Amma onu teselli eder. Ruhi de araya girip bak ben onun kızıyım ona nasıl kısır bir kadın olduğunu söylersin diye kızar. İşita hem gurur duyar hem de ağlar. İkili birbirine sevgi ile sarılır. Bu sahneye şahit olan Raman çok mutlu olur.

Doğum yapan kadının büyükleri özür diler ve yaptıkları için İşita’yı alkışlarlar. İşita ise yaptığı konuşmayla Ruhi’nin kızı olduğunu ve artık kimsenin ona kısır deyip kanyan yarasına tuz basamayacağını söyler. Ardından tatlı dağıtılır. İşita bebeğe dünya anlamına gelen Srishti adını verir.

Raman ise konuşmasıyla Bala’nın annesini bir kat daha kızdırır. Kadın sinirle oradan ayrılır. Raman ise İşita’ya büyük bir iş başardın diye ondan etkilendiğini belli eder. İşita da bu durumdan memnun olur. Trisha ise Mihika ile Mihir’in eski sevgili olduğunu öğrenince Raman’ın kapısına gidip kızar. Mihikanın kendisine daha önce yalan söylediğini de anlatınca Raman bak İşita onu Mihir’den uzak tutmakta haklıydım der. İşita sinirlenir.

Bir sonraki gün İşita kusunca doktor çağırırşlar. Doktor İşita’nın hamile olabileceğinden bahsedince başta İşita olmak üzere herkes şok olur. Ailedeki herkes mutlu olur ama İşita içinden Raman ile aralarında bir şey olmadığını nasıl söyleyebilirim diye düşünür. Raman da gelip kızar hatta gidip aramızda bir şey olmadığını söyleyeceğim deyince İşita onu durdurur ve yarın test sonucumu göstereceğim merak etme der.

Parmeet bu konuşmayı duyar ve senin kahramanın burda diye içinden geçirir. Ev ahalisi mutlu olur, hemen parti organize ederler. Herkes hazırlanıp gelir ancak İşita hala gelmemiştir. Parmeet onun yanına gider ve kapıdan onu izledikten sonra yardım edebilir miyim diye sorar. İşita ise gitmem lazım diye yanından ayrılmaya gayret eder. Parmeet ise hala pis pis İşita’yı süzmektedir. Sev Yeter 24 Temmuz özeti burada sona eriyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 27. Bölüm Özeti İşita Hamile Mi? 24 Temmuz Sev Yeter (4 Yorum)

  1. Sev yetere kimse yorum yazmıyor mu ama ana sayfada sevvyeterin yeni bölüm özeti olduğu belirtilmiyor belki ondandır