Sev Yeter 28. Bölüm Özeti Adi İşita’dan Özür Diler 25 Temmuz Sev Yeter

25 Temmuzda ekranlara gelecek olan Sev Yeter 28. bölümde Adi İşita’dan özür dilemek zorunda kalacak. İşte sizler için Sev Yeter 25 Temmuz özeti.

Sev Yeter 25 Temmuz Özeti #Raman İşita’ya Teşekkür Eder

İşita odasındayken Parmeet girebilir miyim diyerek içeri girer ve yardıma ihtiyacın var mı diye dokunca İşita rahatsız olup hayır birazdan geliyorum der. Parmeet odadan çıktığında nasıl korktu diye içinden geçirir. Kapıda beklemeye devam eden Parmeet bu defa İşita çıktığında ona içecek içirmeye çabalar ama nafile. Ashok ise gazeteci Tanu’nun kendi yanına gelmemek için yalan söylediğini yakalayınca onu karşısına alıp konuşur. Tanu seninle işim bitti diyerek Ashok’un sinirlenmesine neden olur. Üstüne bir de Shagun partiye gidelim diye arayınca senin de tek derdin parti diye kızar. Shagun bir şeyler olduğunun farkına varır. Ashok eve geldiğinde yatırımcılar paralarını alıp Raman’ın projesine yatırım yapmak istediklerini söyleyince Ashok’un sinirden gözü döner. ( Sev Yeter 25 Temmuz özeti)

Raman ise İşita’ya herkesin önünde dondurma yedirir tabiki Ruhi’nin isteği üzerine. Parmeet ise hala İşita’yı izlemektedir. Bebeğini kucağına alan bayan sahneye çıkıp İşita’ya teşekkür eder. Herkes onu alkışlarken Bayan Bhalla da benim gelinim diye övünmektedir. Raman ise İşita’ya yaklaşıp benim de bir şey söylemem lazım der ve İşita’nın yöresine ait dille ona kalpten teşekkür ettiğini söyler. İşita’yı sözleriyle öve öve bitiremez ve sonunda teşekkür eder ve onun özel biri olduğunu hatta süperman gibi olduğunu söyler. İşita’nın gözleri dolar. Bala giderken İşita’ya bak Raman nasıl da değişmiş, üstelik senin için dilimizi öğrenmiş der. Vandu ise gelen telefonda Ruhi’nin Shravan’ın okuluna kaydolması için yarın saat dörtte gelmeleri gerektiği haberini İşita’ya verir. İşita Ruhi’yi mülakat için çalıştırmak ister ama Ruhi mülakatı pek de önemsemez. Bayan Bhalla da benim kızım her şeyi bilir gerek yok diye ona destek olur. Ruhi için mülakata özel kıyafet de almaları gerekir. İşita Raman’a bizi alışveriş merkezine bırak der ama Raman reddeder. Bunun üzerine Parmeet hemen ben götürürüm diye atlar. Simmi ben de geleyim der ama Parmeet bebeğimizi unuttun deyince Simmiğ evde kalmak zorunda kalır. ( Sev Yeter 25 Temmuz özeti)

Alışverişte Parmeet eline bir elbise alıp İşita’ya bunu dener misin diye yakınlaşır. İşita’nın artık canına tak etmiştir kaldırır elbiseyi atar. Parmeet elbiseyi Simmi için alacağını söyler ama İşita’nın siniri bile ona zevk veriyordur. Ruhi için bir elbise beğenip alırlar. Adi ise Shagun’un Raman ve İşita’nın düğün videosu izlediğini görür. Adi’nin beynini yıkamak isteyen Shagun bunu bana acı çekeyim diyerek verdiler diye de belirtir. Adi sinir olur. Videodaki Ruhi ve Shravan’ı kim olduğunu sorar. Shagun Shravan’ın İşita’nın ablasının oğlu olduğunu söyler. Adi sinirle oradan ayrılır ve okulda Shravan’ı bulup dövmeye kalkar. Shravan da kötü sözler söyleyip kaçar. Okul idaresi hemen Vandu’yu arar. Raman ise iş dolayısıyla görüşmeye gelemez. Ruhi ile İşita da okula giderler. ( Sev Yeter 25 Temmuz özeti)

Sev Yeter 25 Temmuz özeti – Adi Shravan’ı Döver

Okul idaresi Raman ve Shagun’u da çağırır. Raman’ı karşısında gören İşita şok olur. Adi’yi savunan Raman Shravan’ın okuldan atılması gerektiğini savunurken Vandu ve İşita cezasını verin ancak okuldan atmayın der. Okul idaresi de Shravan’ın iyi bir çocuk olduğunu söyler. Raman hala kızgındır ve Adi’yi körü körüne savunur. Vandu ise durumu Bala’ya haber verir. Bala da okula gelmek üzere yola çıkar. 

sev yeter 28. bölüm özeti resmi
Problem bir türlü çözülmeyince çocukları çağırırlar. Shravan özür dileyip söylediklerinin kötü anlama geldiğini bilmediğini söyler. Ruhi ise Adi’nin ona saldırdığını anlattığını söyler. Adi hemen müdahale ederek yalan söylüyor der. Ruhi ise biz kavga ederiz ama o hiç yalan söylemez diye Shravan’ı savunur. Adi foyasının ortaya çıkacağı korkusunu bastırmaya çalışır. Raman ise madem öyle Adi’nin arkadaşlarını çağıralım deyince Adi’nin etekleri tutuşur. İşita, Raman’ın bütün bu olanların sebebinin Shagun olduğunu anladığı için bunları yaptığını anlar. Adi ise sonunda ben dövdüm der ve sebep olarak da videodan bahseder. Raman ise bana kızgın olabilirsin, annen kalbine zehrini akıtmış olabilir ama bu acını bu çocuklardan çıkarma der. Bir gün gelecek babanın ne kadar haklı olduğunu anlayacaksın deyip herkesten tek tek özür dilemesini ister. Adi Shravan’dan, İşita’dan ve Vandu’dan özür diler. Shagun sinirle Raman’a görüyorum ki İşita Adi’den öenmli senin gözünde deyip kızarak gider. İşita ise desteği için teşekkür eder.

Raman iş için iki gün şehir dışına çıkacaktır. Bunu duyan Parmeet yine kötü niyetle sevinir. Bu arada İşita’nın da hamile olmadığı test sonucuyla belli olur. Raman ve Ruhi ise baba kız dışarı çıkarlar ve İşita’ya hediye almak isterler. Ruhi onun köylü kılıklı olduğunu göstermek istiyorum güzel bi elbise alalım deyince Raman bu kelimeyi kimden duydun der. Ruhi ise Shagun’un İşita için köylü kılıklı dediğini söyler. Raman ise öyle olmadığını göstereceğiz İşita çok güzel biri der. Ruhi bu söze sevinir yani onu beğeniyorsun der. Raman ise ses çıkarmaz.  Sev Yeter 25 Temmuz özeti burada sona eriyor. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 28. Bölüm Özeti Adi İşita’dan Özür Diler 25 Temmuz Sev Yeter (383 Yorum)

 1. a oylemi burda filiz abla yani abim 30 bolume gidelim konusmaya orda devam edelim😊😊😊

 2. Bana yazdı buraya gelmeyin diye bende kusura bakmayın dedim kızlara söyledim bir daha yazmi caz orada

 3. bendende yengeme selam soyle abim bende onu kocaman opuyorummmmmmm
  yengem seni coooook seviyorummmm😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😚😚😚😚😚😚

 4. bendende yengeme selam soyle abim bende onu kocaman opuyorummmmmmm
  yengem seni coooook seviyorummm😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😚😚😚😚😚😚

 5. Yengeyin de cok selami var çok çok öpüyorum seni akşam konuştuk çok seviniyor iyi olacağın için seni çok seviyor

 6. Abinde gelecekse çok rahatladım iyi oldu şimdi. Deniz olaki Türkiye ye gelir sen nerede olduğunu söyle ben gelirim yanına hemen

 7. ne yapalim abim oyle sayariz
  kalbimin sahibi kankam
  keske Bellamlada konusa bilsem onu cok ozluyorum tatli cileyimi😭😭😭😭😭😭
  onunla o kadar guzel gunlerim olduki keske sagligna cabucak kavussa onun icin tum namazlarimda dua ediyorum guzel kankam

 8. evet abim var o dedi zaten git burda sana iyi bakmiyorlar dedi orda annemiz var en azindan dedi o askerliyni bitirene kadar annemle kalicam ondan sonrada abim evlenicek benide yanina alicak 👩👩👩👩👩👩

 9. abim bende seni coooooook seviyorum 💋💋💋💋💟💟💟💕💕💕💕💖💖💖💖💗💗💜💓
  abim bu kez gitmem daha hayirli cunki ailem olucak abimde oraya gelicek 😻😻😺😺😺😺

 10. kankam gelmiycek son kez baksa nolur ki ama papatyam hep oyleydi son kez girib bakmaz 😬😬😬😬😢😢😢😢😢😢😢😢😧😧😦😦😥😤😣😮😑😕

 11. abim biz bosa bir birimize abim ablam kardesim demiyoruz kalbimiz bir bizim😄😄😄😊😊☺💖💖💖💖

 12. belki kankam yazmisdir diye bakayim dedim yazmis ama simdi kendisi yok hmm😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😠😠😠😠😡😡😡

 13. gelmiyceksiniz herhalde bende cikiyorum 😟😟😟😟😟😟😳😳😳😳😳😳😳😳😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵

 14. abbiiiiiiiiiiiiiiii😞😞😞😞😞😞😞😞😶😶😶😶😶😶😶😟😟😟😟😟😟😟😟😦😦😦😦😦😦😦😦

 15. kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa😿😿😿😿😿😿😿😿😿😿😿😿😿😿😿😿😿😿😿🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👭👭👭👭👭👭👭👭👋👋👋

 16. kankam😭😭😭😭seni cok ozledim son bir kez konusmak istiyorum seninlee😔😔😔😔😭😭😭😳😳😯😯😯

 17. Umut abi artık başka zamana napalim nasip değilmiş en azından sen konusmusun onun için içim rahat 😊😊

 18. Günaydın gizem biliyormusun denizle son bi defa konuştum yoksa ölür dum ben konuşamadan gitseydi

 19. FİLİZ HANIM GÜNAYDIN NASILSINIZ CEVABINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER BENİ ÇOK RAHATLATTINIZ ŞİMDİ İYİYİM. İYİ GÜNLER ANNENİZE TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN.

 20. Denizim kankam yaaa seninle konuşmak istiyorum ama bir türlü denk gelmedik şimdi gözlerim doldu seni çok özledim benn seninle konuşmak istiyorum seni çok seviyorum denizim sen benim papatyamsin hep öyle kalacaksın seni çok seviyorum ❤❤❤❤❤

 21. Tuanam kankam kırgınlığını okudum bence senin dediğin gibi yapmalıydı o benim hatamdi ama kendime yakın olanları yazdım yoksa sitedeki herkesi çokkk seviyorum zaten sonunada öyle yazdim 😣😣
  Tuanam kankam ben iyiyim sen nasılsın neler yapıyorum tatildeydik şimdi antalayada yaşayan kuzenimin evine geldik ama onun çocuğu var o hastadı hastaneye götürdüler bizlere da onların evinde bekliyoruz sen neler yapıyorsun tatil nasıl geçiyor??

 22. GÜLE GÜLE D G KENDİNE İYİ BAK HOSCAKAL🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🍀🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

 23. GULAY ❤❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖💖💖💚💚💚💚💚abime dedi ki:

  ben cikiyorum abim Allah amaninda opuyorum seni kocaman 😘😘😘😘😘😙😙😙😙😚😚😚😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 24. Şimdi oraya gidince rahatlıkla yazarsın merak etme Hollanda’daki arkadaşım hep yazar sorun yok sende aynı olursun inşallah.

 25. evet abim ya baba annemin telinede kaydetmisdim ordan bakiyorum abim onu karta yukliycem kendimde sakliycam

 26. abim naraya soylerim benim adimla yazar ama yazamassada beni affet olurmu sen benim kalbimsin bunu unutma 💕💕💕

 27. Sana veda notu yazmıştım altta kaldı ona gerek kalmadı senle konuştum ya yeter deniz doğum günüm 9 Ağustos o gün yaza bilirsen yaz olurmu yazamazssan zaten kalbinin benle olduğunu biliyorum

 28. 😁😁abim ya bu kadarmi ozledin beni bende seni cok ozluyorum keske eski gunlerimize done bilsem 😢😢

 29. Sağol şimdi daha iyiyim hep yazdım sana göremedin bu defa gördün çok sevindim göremeden gidecek sandim

 30. Deniz tamam görmüyorsun ablam cuma günü gidiyorsun bunu yazarken inan pantolonum da kuru yer az kaldı diyebilirim işte ne kadar kalben sevdiğimin ne kadar olduğunu gör.görüşemedik ne yaptıysam almanya’ya gittiğinde yaz buraya nara da olsa haber ver ilerde sana tel imi vereceğim sen verme senle direk konuşacağım ablam inşallah sesini duyacağım sana bu yaşlar arasında veda ederken kendine iyi bak çok iyi bak bizleri beni unutma abin seni çok sevdi hoscakal daha fazla yazamıyorum boğazım tutuldu kendine iyi bak dg.

 31. SELAMLAR NASILSINIZ NELER YAPIYORSUNUZ❤❤
  SİZİ ÇOK ÖZLEDİM 😍😍

  TATİLDE OLDUĞUM İÇİN YAZAMIYORUM KUSURA BAKMAYIN VE SAKIN BENİ UNUTMAYIN ….

  GİZOSUM KANKAM BİRTANEM BENDE SENİ ÖZLEDİM NASILSIN NELER YAPIYORSUN . ASLINDA SANA KIRILMIŞTIM BÖYLE KIRILDIĞIMDAN DOLAYI SANA ÇOK YAZASIM GELMİYORDU . AMA SENI COK SEVDIĞİMDEN DAYANAMADIM . SENİ ÇOK SEVIYORUM BUNU BİL ❤❤❤❤👄👄😍😍

  GÜNAYIM TATLIM NASILSIN BİZE BİR KELİME BULDUN MU YANİ BİRBİRİMİZE HİTABIMIZ İÇİN ❤❤

  AYGÜN NİNECİM CANIM NİNEMM NASILSIN . SENİ ZİYARETE GELEMİYORUM KUSURA BAKMA BENİM YAŞLI MI YAŞLI NİNEMM . EEE NELER YAPIYORSUN ❤❤

  DENİZCİM NASILSIN CANIM NELER YAPIYORSUN YAA BEN SORDUM AMA CEVAP VERMEDİN SEN DENİZ ARAZ MISIN ?? EĞER OYSAN SENİ ÇOK ÖZLEDİM NELER YAPIYORSUN . NERELERDEYDİN BİRTANEM ❤❤

  ZEYNOM NASILSIN TATLİŞKOM NELER YAPIYORSUN SENI COK ÖZLEDİM BEBEĞİM ❤❤

  ECOSUM NASILSIN NELER YAPIYORSUN SENIDE ÇOK ÖZLEDİM KIZ ❤❤

  AYNUR MERHABA SEN NASILSIN NELER YAPIYORSUN ❤❤

  UMUT ABİ SEN NASILSIN NELER YAPIYORSUN ❤❤

  ESNOSUM NASILSIN NLER YAPIYIRSUN SENIDE COK ÖZLEDİM KIIIZZZZ ❤❤……

  UNUTTUĞUM VARSA KUSURA BAKMAYIN HEPINIZI COK SEVIYORUM …

 32. ablam guzel ablam abine mutluluklar dilerim
  kendine iyi bak ablam opuyorum 💟💟💟💟💞💞💞💕💕💕💕💖💖💖💗💗💗💓💓💓💜💜💛💚💙❤💋

 33. kankam guzel kankam nasilsin insallah iyisindir annemiz babamiz nasil arkadaslarimiz nasillar 😍😍😍😍
  kankam ben bu cuma gidiyorum ordan narayla konusurum buraya yazar benim icin tamammi 😙😘😚😍😉😊😊😄😄

 34. kiz ikizim sen neden boyle yapiyorsun abimi merakda birakma lutfen cok uzuluyor biliyorsun o seni cok seviyor sen yazmayinca endiseleniyor lutfen gelde abile konus bir daha haber vermeden gitme vallah gelir isiririm seni
  guzel ikizim benim abim sana emanet ben olmiycam sende yalniz birakma onu tamammi 😊😊😊😊😊😊😍😘😘😘😻😻💋💋💋💋❤💙💚💜💛

 35. abim seni kim uzdu bakiyim oy kiyamam ben varim hep yanindayim kalbindeyim sikilirsan bana bak seni cok seviyorum abim 😘😘😘

 36. Günaya 50 defa söyledim gidersen haber et boş yere beklemeyelim yine haber yok yok
  Boş yere bekliyorum 2 gündür.

 37. Bilmiyorum gizem sabah günaydın diyorum öbür sabah hala benim gunaydinim kimse yok usandım artık zamanımı boşa harcıyorum bi kararlar vermem lazım artik filiz hanima 5.6 defa yazdım olmadı mail attım dönüş yok öbür sitede hep var görmüyorsa yapacak birşey yok ne yapim

 38. Umut abi günay nerde köye mi gitti ve diğer kişiler nerde?
  Tuanam kankam neredesin seni çok özledim 😍😍

 39. Tüm arkadaşlara merhaba hoş geldiniz.Aygün hayırlı olsun senin adına çok sevindim darısı senin başına nasıl olsa bi gün gideceksin.hayırlı olsun ablam.

 40. ben dizibilgi sayfasina kordugum yaziyorum
  ama bize nazar degdi simdi sitede hic kimse yook((((
  bende sev yeter ozetlerine bakiyordum)))

 41. GÜNAYDIN CANLARIM NASILSINIZ SİZİ ÇOK ÖZLEDİM BEN BU GÜN VE YARIN OLMİCAM ABİMİN YARIN NİŞANI VARDA SİZİ ÇOK SEVİYORUM BEKARLAR İÇİN OLSUN GÖRÜŞÜRÜZ ÖZLEYİN BENİ 😝😉😄

 42. Umut abi tesekkurler bende iyim

  Gizmom hos geldin

  Helosum canim hos geldin nasilsin kardesimmm

  icesum nasilsin kusum

  Zara nerdesin azeri guzelim

 43. HERKESE
  💦💦💦💦
  HAYIRLI
  😘😘😘
  GÜNLER
  🌸🌸🌸
  NASILSINIZ
  🎊🎊🎊🎊🎊

 44. Gülüm bu son yorumum sana bu gün üzüldün üzüldük ama boş şeylerden dolayı burada herkesin derdi kendine dır o yüzden kimseye darılma lar olmasın sen şunu demedin ben bunu demedim desen ne olur demesen ne degisir kalp kırmaya değmez boş şeyler bunlar geleceğe bak anı yaşa. Sana iyi geceler abin seni çok seviyor Allah rahatlık versin

 45. AYGÜNÜM Lütfen Üzülme Senin üzülmen Benide Üzer Bitanem Bende seni çok Seviyorum Ve Her zaman Sevecem Sen Benim Değerlimsin Ben Öyle Herkese Dostum demem çünkü dosun Anlamı benim için Büyük Şimdi Sen Neden Özür Diliyorsun Hep Halimi Hatırımı sordun Yanımda oldun Dostluk Bağı öyle Bir Bağdıki Konuşmasanda Görmesende Hep Kalpen Yanında olduğunu Hissedersin Yıldızım Gök yüzünde Yıldızlara Bakdığında Beni Yadına Sal. Sanada İyi Geceler Birtanem srf Senin için Buraya Halini Hatrını sormak için Yazacağım Kendine Dikkat et Sende Kördüğüme Gel arada Allah’a Emanet ol ❤❤❤❤❤💗💗💗💞💞

 46. Esna iyi akşamlar aşağıda yazmışsın türkçe olmadığı için anlamadım kusura bakma iyimisin diye sormuşsun teşekkürler sorduğun için geç oldu ama biraz kusura bakma Azerice yazmışsın anlayamadım

 47. Aygün ablacim bende seni öyle çok seviyorum ki anlatamam gerçekten bak çok özledim
  Umut abicim artık daha ärken gelmeye çalışacağım sanada abim iy geceler tatlı rüyalar dilerim
  RUH İKİZİM benim SENİ ÇOK seviyorum bunu unutma canım iy geceler
  Kankam benim seninle bu gün hiç sohbet etmedik seni çok özledim ya seni çok seviyorum
  TUANAM ve Gizemcim nolur bir kere gelin ÇOK özeledim sizi iy geceler tatlı balar

 48. ZEYNEPİM ÖZÜR DİLERİM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM ÇOK SEVİYORUM İNŞALLAH YARIN GÖRÜŞÜRÜZ SENİ ÇOK SEVİYORUM ABLASININ BİRTANESİ 😍😍😍

 49. CANLARIM BENİM ARTIK GİTME VAKTİM TEL KAPANIYOR ÇOK ÖZÜR DİLERİM FAZLA KONUŞAMADIK SİZİ ÇOK SEVİYORUM ABİM KANKAM SOHBET İÇİN SAOLUN
  KANKAM
  ABİM
  TÜRKANEM
  ZEYNEPİM
  TUANAM
  ZARAM
  ECEM
  GİZEMİM
  ESNAM
  İCE
  FİLİZİM HEPİNİZE İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 50. Tamam ablacığım ama şarjım bitmek üzere bu güzel diyelim öyle olsun guzel değildide sizler olunca güzel akşam için tesekkurler herkese iyi sksamlar

 51. Evet ya ben geldiğimde sen gidiyorsun sen geldiğinde ben gidiyorum ablam bende seni çok özledim eski günlerdeki gibi olalım biliyormusun ben ilk geldiğimde sen ben ve Umut abicimle konu bulup sohbet etip konuşurduk
  Umut abicim hoş bulduk abim

 52. AFERİN TATLI BEBEYİMİZE BAK FAZLA KOYU OLMASIN AÇIK OLMALI TAMAMI BEBEKÇİK 😉

 53. HOŞ GELDİN ZEYNEPİM ÖZLEDİM SENİ TATLIM HEP ÇIKINANA AZ KALA GELİYORSUN KONUŞAMIYORUZ

 54. EH İŞDE İNŞALLAH BİR GÜN TADARSIN SEN SÖYLERSİN OLURMU ABİCİM HA BİDE BEBEKLER FAZLA ÇAY İÇMEZ

 55. KANKAM Allah kabul etsin cnm bekleriiiiz.
  .
  ABICIM afiyet olsun ye sonra yazarsin hadiii

 56. ozuuuuur azeri saetiye 9 dedim 8 olucakdi.
  .
  KANKAM sen soyle ta ben simdi bir sey bulamiyorum kiz birden geliyor oda zor konu hadi sen koy

 57. ozuuuuur azeri saetiye 9 dedim 8 olucakdi.
  .
  KANKAM sen soyle ta ben simdi bir sey bulamiyorum kiz birden geliyor oda zor konu hadi sen koy

 58. ABIM ya Allah seni guldursun ya uyyyyyyyy bende gelib bebis abimi yedizdiriyimmi.bizdende yengeme selam soyle opuyorum cnm yengemi.
  .
  KANKAM yupiiiiiiii demek burdasin tmm 8-a kadar belkide fazla bende burdayiiiiim.

 59. ABIM ya Allah seni guldursun ya uyyyyyyyy bende gelib bebis abimi yedizdiriyimmi.bizdende yengeme selam soyle opuyorum cnm yengemi.
  .
  KANKAM yupiiiiiiii demek burdasin tmm 9-a kadar belkide fazla bende burdayiiiiim.

 60. ALEMSİN ABİCİM ÇOK TATLISIN BİZDENDE YENGEME SELAMLARIMI SEVGİLERİMİ İLET OLURMU KÜÇÜK BEBEKCİK
  💖
  KANKAM GÜZEL OLUR HADİ SEN BUL AMMA ZOR OLMASIN

 61. Vallahi şu an bi elim telde yengen yemek yediriyor birazdan da biberonla sütümü içerim sizede selamı var bi bebeğim oldu diyor biraz irice

 62. KANKAM ne istiyorsan ondan konusalim kiz yinemi ben konu buliyim o gundeki gibi hiiiiii

 63. yinemi guluyorsun yaaaa gulme haaaa biliyorum abim sende az digilsin beni kiskandirmak istiyorsun dimi

 64. Peki bakarken güldürmü kapı tel doğruyu söyle ve şunu bil istediğin için değil içimden hep gectigi olduğu için

 65. BEN GİTDİMİŞDİM BİR BAKAYIM DEDİM GELMİŞSİNİZ

  KIZ ESNAM ÖYLE SÖYLEME SENSİZ BİR GÜNÜMÜZ OLMASIN

  KANKAM HOŞ GELDİN

 66. ESNA nereye kiz lutfen konusamdik hic simdi gor ne yazicak sakayla bana.
  .
  ABIM evet dun son yorumda istedigimi yazmissin tesekkurler sag ol bu gunde istiyorum sey dun neden biris dedim immmm neydi olmusdum ya sukur sonda bayi gordum bayani DIGIL.sen varya.
  .
  KANKAM ne olur gitme nasilsin ya sormadim hic

 67. geldiiim.
  NEYSE KAPATALIM ANALAYN ANALDI SOYLEYEN SOYLEDI BU KADARMIS NE DIYIM KAPATALIM.ARTIK YOLUMUZA BAKALIM.
  .
  KIMSE GITMESIN LUTFEN.

 68. ESNAM HƏQİQƏTƏN SƏNƏ DÜZ DEYİRLER SEN BU SİTENİN NEŞESİSİN İYİKİ VARSIN 💋💋💋💋

 69. ABİM DOĞRU AMMA BÖYLE OLMASINI ASLA İSTEMEZDİM İKİSİDE BENİM CANIM KANKAM ONLARİ ÇOK SEVİYORUM AMMA BU HALDE OLDUKLARINI GÖRDÜNDE KALBİM ACIYOR İÇİM YANIYOR ELİMDENDE BİR ŞEY GELMİYOR YA İŞDE MAH OLUYORUM

 70. gulcicek diyezen ayde deli se yaxsi basa salmir ha icindekileri yari yariya dir bide horur sen bele hele yazmisan okuz olurda😂😂😂

 71. mende sizi sevirem de ama tanimirame sizi😂😂😂😂az azerice yazinda siz bir birinizi basa salmadiniz ha obunun terefini tutur bu bunun terefini cekilin iki kizin yanandan opeyimde😘😘😘😘😘canlansinlar😂😂😂😂

 72. TÜRKANEM TABİKİDE BİLİYORUM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ BACIM GİBİ AMMA BÖYLE OLMASINI ASLA İSTEMEZDİM KIRQINLINI ALIYORUM AMMA BİZİ BRAKMANI HİÇ İSTEMEM TABİKİDE GELİRİM AMMA LÜTFEN SENDE BÖYLE GİTME

 73. Aygün boş laf bunlar ya insanların birbirini üzdüğünde değmez oda ablamız buda konu bile olmayacak şeylerden ne çıkıyor değmez bence boş hiç güzel değil ama oluyor ne yapalım yüz yüze değilsiniz binlerce km sadece yazılar var bağımız olmaması lazım

 74. AYGÜNÜM Seni Ne kadar Sevdiğimi bilirsin Benim gibi Çok Xasiyetin Var Birtanemsin Ama Beni Anla Aide Hem Bana Kalbindekileri Söyle Yazmış hemde Yazdıklarıma Karşılk Neler Yazmış Canı Sağolsun kendine Dikkat et Allah’a Emanet ol Arada Kördüğüm sayfasına gel Özlerim seni

  AİDE Seni Üzmek gibi niyetim Yok ama Artık aramızda eskisi gibi Bir bağ olmadını görüyorum Ondan O sözleri Yazdım Bak Kırgın olduğum Bitek Hastalık mesalasıda değil Bende çok Zor Günler Atlatıtım Hatta Abimi Kaybetmenin eşiyinden döndüm Senden çok şey değil Sadece bi selam beklerdim Bi hatır sormanı beklerdim Ama sen yine sözlerimi yanlış anladın Bana Neler yazdın Olsun Artık Konuşmak istemiyorum Vakitim yok Allah’a Emanet ol

 75. badimcan tutmasuslarda tursu qoyular badimccan tususu😂😂😂az deli gunay yiye uzu cirirsan otur oturdun yerde tukce danisisuz azerice danussuz bi buzu yaxsi opesuz😂😂😂 saol agun az uzulmek yerine bisey eliye bilmisen deli agun iyim umut sen nasilsin😂😂😂😂

 76. niye hele eliyisiz ay deliler eski mesele eskide kalmir biliremi insanin basinan silah gulesi kimi kecirde ama sizin elediniz hec yaxsi deyil bas siz tl nomrenizi vemisiz bir birinizin uzun gomusuz deli kimi ask olmusunuz ne oldu o aska malcikmi dustu ustune😂😂😂zar ikinizde temizleyin 😂😂😂😂alin elinize temizleyin tez olun dahada cox kirlenmeden temizleyin bideki niye bir birizi yisiz yemeye bisey yoxfu men verim😂😂😂gel bele eliyek gunay sen disenki mene zen getmedin oda dirki xestelendimde men neciyem deye maraglamadin tamam azerisiz deye binimi soxuram baska bisey tapmadimda danismaga😂😂😂😂

 77. ABIM lutfen yazmaga guc kalmadi ilk defadir boyle sey yasiyorsum hemde kankam dedigim insanla ne olur yazmiyorum tmm toparlaniyim birazdan gelirim olurmu

 78. HEP BAL GİBİ OL TATLIM BENDE İYİM AMMA BÖYLE OLAYLAR GÖRDÜMDE ÜZÜLÜYORUM AÇIKCASI

 79. TURKAN yani acikca boyle dostlugumuzu bitirelim oylemi ama ben boyle soylemdim ne yaziyim yazim sana asla boyle yazmam sag ol tesekkur ederim ben kanka dediyim insana dostum dediyim kiza asla boyle yazmam beni budefa cok ama cok uzdun sag ol sana hayatinda basarilar hastaydin ben bilmiyorsun bilseydim neden yazmayim neden sag ol tesekkur ederim.AIDE

 80. TÜRKANƏM CANIM BİRTANEM HOŞ GELDİN NASILSIN CANIM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM LÜTFEN BURAYA BİR DAHA YAZMICAM DEME BENDE AİDEMDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ LÜTFEN KIRILMA KIRDIYSAK ÖZÜR DİLERİZ

 81. KANKAM NASILSIN CANIM BAK GELDİM NE OLDU TATLIM YORUMLARA BAKMA FIRSAT BULAMADIMDA

  ABİCİM NASILSIN

  ZEYEPİM TATLIM NASILSIN CANIM

 82. kiz onlardan haber yok sitede corba bisirmisler olecede kalmis gunay kimseler yok oda😂😂😂😂kiz gunay deli indi dilin ata seker koy dafli olsun baska kafanda sorun varmi tok soraya kalmasin yoxsa bi binizi yesiniz😂😂😂bu arada numaranizi nece verdiz ve kac kankasiniz😂😂😂😂

 83. GÜNAY Tamam Benimde Yazmak İstemediğim şeyler var Ben Bi keresinde Hastalığımdan Yazdım Kötü Günler Atlattığımı Ama Baktımki Bana Bi cevap Yazma Nezaketinde bile bulunmadınız Kördüğüm Sayfasındki Kızlar bennim için Dualar ederken siz bikere bile Sormadınız kırgınlıklarımı Kenara Brakıyorum Hakım varsa helal olsun Hakkın varsa helal et Bidahada bu Sayfaya yazmam Aygünü çok seviyorum Ama Yazmayacağım Seninle Aramda Dostluk bağınıda Kırgınlık Bağınıda eskide Brakıyorum Allah’a Emanet ol Evet Kalbini değiştiremem Değiştirmeğide İstemiyorum Sevdiklerinle Mutlu Ol Türkan

 84. Gülüm konuyu kapatmıştım sende kapat boş ver olan olmuş denen denmiş geldi geçti şu ana bakalim olurmu

 85. ABIM sen olmasan ne yaparim ben sag ol iyi ki varsin bende morel sifir.sen nasisinpeki

 86. ABICIMnerde kaldin ama gel ne olur sana cok ihtiyacim var.KANKAM sanda cok ihtiyacim var gel lutfen biliyorumgeliceksin yalniz birakmassin beni.

 87. ABICIMnerde kaldin ama gel ne olur sana cok ihtiyacim var.KANKAM sanda cok ihtiyacim var gel lutfen biliyorumgeliceksin yalniz birakmassin beni.

 88. Gülüm geldim ne demek o ne dedim aide benim herseyim bu kelime anlatır herşeyi nasılsın.konuya gelince insanlar farklı görüşe sahiptir saygı duyarım dert etmem.su ana bakalim

 89. cnm bende iyim ne yapiyim cnm turkan simdi yazdi sebeb istedi yazdin acikladim ee neler yapiyorsun cnm sey rabisi.den haberinvarmi cnm ya isilim ozledim oari eyer gorurusenne olur benden selam soyle ikisinide opuyorum.

 90. bal gibiyim ne olmus ki yemekmi istiyosun😂😂😂ay deli yatib yatib indi diler bu laflari tukaniye😂😂😂😂biraz 20 yil kecerdi ustunden onan sonra diyerdinde😂😋😂😂sen nasilsin

 91. ESNAM cnm nasilsin.
  .
  ABICIM bekliyorum sana cok tesekkur ederimabim yazdigin beni cok dugulandirdi abicim yanimda oldugun icin beni anladigin icin sag ol.iyi ki varsin.

 92. TURKAN cnm seyde soylemissin sevdiginizi ilk 3 kisi sey sonra sen burya yazmadin ya ondan sonra ben neler yasadim haberin yok sen daha yazmayacagini soyedin sanki beni yalniz birakdin boyle ama soyledigim bu 3 kisi kankam abim ve deniz her zaman yanimda dular senin adini yaziyim icimden bu teciyor ben yalan sevmem neden yala dan baksa usim yaziyim niyeki sen buna kirilmamalisin yazdigimi icimdeklieri deyisdiremem ben icimde bu lutfen anla beni.senide seviyorum kankamsin.ama……sevgilere AIDE

 93. TURKAN cnm yazdiklarini okudum simdi sana aciklama yapiyim.bunlarin sebebleri aslinda bende sana kirginim ve buda uzuuuuyun zamandir simdi analtiyim.hani sen up uzuuun zaman yazmadin ya ara verdin hatirliyormusun ama arada abinin teliyle yazardin wifiyle hatirlafin sanirim.evet o zamandada hep kordugume yazardin ask hic yazmadin bir kerede kankaniz dimi ama bir kere yazsatdin nasilsiniz ama ben seni orda gordugumde kankamda soyledum turkan gelib gidelim kordugume ordada ne zaman biz yazarsak soraradin evet az cok az zanda konusub gidiyordun ama bir kere iki kere sorulmami ask gelmedin tmm dedim olsun sonra uzun aradan sonra yazmaga basadin ask yazdim o zaman UMUT abimde vardi soyledin beni unutdunuzmu ismimi goremiyorumda ama biz sen yazmamusdan bir iki gun once seninle ilgili konusuyorduk sonra her zaman ayni vakitde buldugumuzda aksam 6-da yani hep ariyordum sen nerdesin ben arakdaslarimi ararim birlikde olalim diye birimiz eksik olmayalim diye simdide boyleyim.bakdim sen kordugume yaziyorsun ama bura ask yani hic bir selamda yok ben kprdugimeyzdigimda turkan nerdesin ask seni bekliyoriz yazardin hemen o zamanda namaz vakiti iki laf so ra giderdin konusamazdikda namazdan sonrada yazmazdin ama kankam yazar sende yazarsin diye verdim ama yok bak diyiceksin annem peki kankarin icobdemi yazmayacakdin sadece kanka icin so ra ask yazmayacagini soyledin annem dedin o zamanda cok ama cok kirildim iste boyle cnm analdinmi beni.ama hic digil uzun sure uzun serede olsa veni seni sorarim ama ben seni uzun sure sormadim sende bana burda iki gun hic yazmadin ama kankama yazdin.neyse AIDE.

 94. Umut abicim sen biliyormusun Aygün ablacim ve GÜNAY RUH İKİZİM nerelerde
  Kankam nerdesin ya häää şimdi aklıma geldi sen amcanın doğum gününe gitmişsindir söylemişdin ya

 95. Umut abicim sana neden ucudokunsunki bece sebebi sen dilsin başka sebebi vardır ama daha önce den ben yoktum o yüzden neden olduğunu bende bilmiyorum

 96. GALİBA sebebini kızlar biliyor derken ucu yine bana dokunuyor gördüğüm kadarıyla anladım ben konuyu yine aynı mesele peki anlaşıldı.

 97. Rica ederim UMUT Bey Umarım beni Yanlış Anlamadınız kimsenin Kalbini kırmak istemem Yorumunu gördüm Cevap yazmak istemedim Önce sonra saygısızlık Yapmamak için Cevap yazdım TÜRKAN

 98. ZEYNEPİM Ben AYGÜN Ve GÜNAYIN Kankasıyım Eskiden Çok Sıkı Yazışırdık Sohbetlerimize Doyum Olmazdıda Şimdi Ben Ancak Selam vermeğe Geliyorum Buraya Pek Sohbet Edemiyoruz ve Sebebini Kızlar biliyor Canım Hoş Buldum

 99. HERKESE hayırlı günler dilerim nasılsın Canlarim benim
  Aygün ablacimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm seni çok özledimmmmmmmmmmmmmmmmm
  Umut abicimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  Sen nasılsın iysindir umarım
  Kardeşim RUH İKİZİM sen nasılsin iysinisdir inşallah hayatın nasıl gidiyor canım
  TUANAM canım ve Gizemcim ya sizi çok özledim ya biraz gelin
  Çiçegim ablam sen buraya sık geliyormusun hoş geldin ablam ama senin buraya geldiğini yeni öğrendim ama bazı günler yazıyorsun Aygün ablacima ve GÜNAY Ruh ikizime

 100. UMUT Bey Teşekkür Ederim Bende Seni Büyümsün Sayarım Okuduklarınıda Anlıyorum Ama LÜTFEN Rica ediyorum Bırakta AİDE Cevap Yazsın Ben Aidenın Yerine Cevap yszmanı İstemem Açıkcası BuAideyle benim Meselem Üstelik Dün Aide Bana Kördüğüm de sormuş Kırgınmısın Bana vs Bende Kalbimdekileri Arkadaşı Olarak Ona Söyledim Aideyi Seviyorsunuz Tamam Da Kız kıza Konuşmamızada LÜTFEN Karışmayın Rica ediyorum yazdığım Sözlleri Yanış Anlamıyım Niyetim Sizi Üzmek Değil Sizde beni Anlayın Aideyle Ben 7Aydır Arkadaşız Ve İçimden Geçenleri Ona Söylememi Kendisi Bana Söyedi Umarım Sözlerimi Yanlış Anlamazsınız TÜRKAN

 101. TÜRKAN MERHABA NASILSIN İYİMİSİN ÖNCELİKLE BİLİRSİN SENİ ÇOK SAYARIM SENDE AYNI DİLEKLERDESİN BİLİYORUM.ŞİMDİ AİDEYE DEĞİNMİŞSİN ŞİMDİ ONU ÇOK İYİ TANIDIĞIM İÇİN ARAYA GİRME İHTİYACI DUYDUM İZNİN OLURSA AİDENİN ÇOK İYİ Bİ KALBİ VAR MELEK GİBİ KİMSEYE KİN TUTMAZ HERKESLE DOST OLUM ARKADAŞ OLUM İSTER BURADA O 3 KİŞİ Bİ OYUN ZAMAN GEÇİRMEK İÇİN BU SİTE İÇİN ASK KÖRDÜĞÜM OLSA BELKİDE İLK SENİ YAZACAK BENİ YAZMAYACAK DÜN ORADA HERKESE YAZMIŞ BAK HERKESİN İSMİ VAR BENİM YOK BURADA BENİM KIRILMAMMI LAZIM ASLA ARAMIZDAKİ DOSTLUĞUN KUVVETİNİ BİLDİKTEN SONRA SEN ONU SAYDIN BEN BUNU SAYDIM SEVDİM ÖNEMSİZ KALIR KALBE BAKARIM BEN CÜMLELERE DEĞİL ONUN YASI 15 DAHA OLGUN Bİ İNSANIN RUHUNU AĞIRLIĞINI TAŞIYAMAZ ONUN İÇİN KİMSE KIRGIN OLMASIN HEP SEVGİ VE DOSTLUKLA YAKLAŞALIM BİRBİRİMİZE AÇIKTA GÖRSEK KAPATMAYA ÇALIŞALIM BÜYÜK OLARAK BENİM GÖRÜŞÜM BU SEN NEDÜŞÜNÜRSÜN BİLMEM SAYGI DUYARIM OKURSANDA TEŞEKKÜRLER.

 102. AYGÜNÜM Naber Balımm Nasılsın Neler Yapıyorsun Abinin aldığınız Kızın Hesini Almağa Gittinizmi Bitanem

 103. AİDEM Özür Dilemene Gerçek yok Evet Kırıldım Üzüldüm İncindim Sana Bi kere bile Beni Merak etmedin Sormadın Aygün Kaç defa Kördüğüme Gelip Konuştu benimle Beni hiç Yanlız Brakmadı Canım Biliyorsun ki İlk Geldiğimde bu Siteye Seninle Sıkı bir Bağ kurduk Bana Kanka Olurmuyuz Dedin Bende Kabul Ettim Ama Sonra Aygünümü Tanıdım Onunlada Kanka oldum Ama Gördümkü Sen Bana Fazla Değer vermiyorsun bunu Hissettim Nasıl Hissetiğimi Biliyormusun Bi keresinde Sev yeterde bi Konu konuştunuz bu sitede En çok Kimi Sevdiğin Üç isim Söyle Ama DoğruOOlsun Dedin Benim ismimi yazmadın Aygünüm benim ismimi Yazdı Dostluğumu kanıtladı Sendende Beklerdim Ama Göremedim Olsun Canın Sağolsun Biliyorsun ben Yalan konuşan İnsanların Arkasında konuşan insanlardan Nefret ediyorum Sanada Kalbimdeki Krgınlığımı Söylemek istedim Birde Söylemişsin İnsan Kankasına Kırılırmı Biliyormusun insan Sevdiğine Kırılır küser Sevmediğinin Sözlerini Umursamaz bile Sevgilerimle TÜRKAN

 104. Gülüm erken ama son yorumum sana bu gün geldin teşekkürler giderken de haber ettin biraha teşekkür benim yaşantım hakkında bir şey demiştin tam anlamadım geldiğinde anlatırsın elim geçti merak etme iyiyim çabuk geçti haftaya başlarım işe.son dakikada bir şey demiştin birisi bi türlü kısmet olmadı tel kapı hiii hani yeni ev var ya işte onun elektrik planını görüşmek üzere bi arkadaşımı çağırmıştım bay arkadaşım görüştük geldim.evet biraz erken ama son yorumu bu gün erken yazmak istedim mahsuru yoksa gülüm.ve bu gün bir şey istemişsin bu en sevdiğim kelime abinde seni cook seviyorum küçük ablam.iyi geceler sana Allah rahatlık versin belki gece gelirsin ara ara bakarım.

 105. Aaaa sen son yorumda yaz demişsin pardon bende şimdi yazacaktım tamam birazdan son yorumda görüşürüz sen nasıl yapıyordun şöyle galiba hiiii

  • Geldim tele baktım nerde kalmıştık haa birisi hatırladım immmmm kapı çalıyor bi bakiiim

 106. YOK NE MAHSURU O ZAMAN YARIN GÖRÜŞMEK DİLEYİ İLE İYİ GECELER BY BY ALLAHA EMANET OL
  💖
  ZEYNEPİM TATLIM BENİM HEP İYİ OL GÜNLERİNDE HER ZAMAN GÜZEL GEÇSİN SENİ ÇOK SEVİYORUM İYİ GECELER BY ALLAHA EMANET OL

 107. EVET ABİCİM DOĞRU SÖYLÜYON
  💋
  CANLARIM BEN ARTIK ÇIKMAK ZORUNDAYIM NAMAZ VAKTİ NAMAZDAN SORA GELİRİM OK

 108. UMUT abicim ben çok iyim teşekkür
  Aygün ablacim canım iy olmana sevindim benimde günüm ayniya öyle kitap okudum

 109. SEN SAOL ABİCİM İŞİN VARMI BELKİ NAMAZDAN SONRA BİR 20 DAKA OLURUM 20:00 BURADA OLURUM İŞİN YOKSA

 110. ABICIM canim kusira bakam fazla konusmadik ama seni gor.ekde benim icin dunya demek beyendin oylede olycak merak etme hayatin beni cok ekiledi secdim tesekkurler abim her sey icin iyi geceler SENI COOOOK SEVIYORUM sendede istiyorum bu kelineyi opdum iyi geceler.
  .
  KANKAM guzel sohbetdi her daima olsun canim iyi geceler Allah namazini kabul etsin opdum.SENI COOOK SEVIYORUM.
  .
  RUH IKIZIM canim cikmak zorundayim kusura bakam senide opuyorum iyi gecelerSENI COOOK SEVIYORUM.

 111. TAMAM KANKAM HABER VERDİN İÇİN TEŞEKÜR GÜZEL SOHBET İÇİNDE SAOL TATLIM SENİ ÇOK SEVİYORUM YARIN GÖRÜŞMEK DİLEYİ İLE İYİ GECELER BY BY

 112. TAMAM ABİŞ AMMA BENİMDE ŞİMDİLİK SİZİ BIRAKIB GİTMEYE NİYETİM YOK BENDEN KOLAY KURTULAMAZSINIZ HA HA HA

 113. Tamam gülüm sorun yok teşekkürler ve giderken haber verdiğin için yoksa beni öldüreceksin sonra 2 senede evleneceksin

 114. ZEYNEPİM HOŞ GELDİN NASILSIN TATLIM BEN İYİM SEN İYİ OL CANIM GÜNÜM İYİ GEÇDİ YA SENİN
  🌠
  ABİM AİLENL SANA BİR ÖMÜR MUTLULUKLAR TANIŞMAMA MEMNUN OLDUM SENİ ÇOK SEVİYORUM SAOL ABİCİM

 115. ABIM KANKAM kusura bakmayin bende cikicam 5dakikaya babam artik telle isini bitir diyor ozur dilerim.simdide son yorumu yaziyim bari

 116. İsmim biliyorsunuz biz 4 kız 1 erkek kardeşiz annem var ismi Rukiye babam yok lisedeyken sizlere ömür.liseden sonra askeri okul be şu anki isim.biliyorsunuz.eşim Suna bi beyaz eşya servis departmanında yönetici kış kardeşlerim evli her ikisininde 2 velet ı var bi kız bi oğlan isimleri Nefise Sadiye Aygün ve en küçükleri aide küçük olduğu için benim her şeyim küçükler herzaman öyledir kendi evimiz var ama yakında yeni eve taşıyacağız çiftlik hayatı tavuk ördek bundan sonra işten ayılabilirim yakında yeter artık zaten emekli olurum şu an bıraksam yeterli başka soracağımız varsa sorun

 117. Aygün ablacim ben yine 24 bölümü yazmişim artık geldim nasılsin ablam günün nasıl geçti
  Umut abicim sen nasılsın yengem nasilar
  Kardeşim artık biz birimize RUH İKİZİM diyelim

 118. bendeki yillari atalim belki ben evelnmiyicem istemiyor ben sadece seninle olmak istiyorum sadece seninle hem sen nereye gidersinki ben seni birakirmiyim ha asla ya

 119. E BU GÜN NELERDEN KONUŞALI A HATIRLADIM ABİM BANA HAYATINDAN BAHS EDECEKDİN KAÇ GÜNDÜR YARIM KALDI

 120. Sorun yok benim için sende 60 Aygün 10 daha dayanırım derse oda senin düğüne gelir olur biter ama ben gittikten sonra olur

 121. ABIM ben iyim sen iyi ol elin iyilesiyor sukur ama ne olur dikkatli ol lutfen yengeme selam soyle bendeden cocuklarida opuyorum halasinin guzelleri.ne 35-40yili kankama ay abim ne diyorsun ya ben kankamin dugunune gidicem diyorum fazla olmadimi su yilar abim.
  .
  KANKAM canimsin ne demek sen bundanda iyilerine layiksin.

 122. 35.40.az gibi bence tek bastonla yine evlenirsin şunu 50 yapalım cift baston bu güzel daha iyi idare eder bu yas

 123. SAOL ABİCİM SENDE YENGEMEDE BENDE ONA YOLUYORUM 💋💋💋💋😘😘😘 ABİM 32-40 YILMI OLUR 😄😄😄😄😄

 124. Gülüm nasilsin benim kadar ozleyemezsdin elim iyi sargidan çıktı araç kullanıyorum kötüye bişey olmaz merak etme

 125. SAOL ABİM İYİM SEN İYİ OL
  💖
  CANIMSIN YERİM SENİ SAOL TATLI GÜZEL DİLEKLERİN SAOL İNŞALLAH

 126. ABIIIIM hos gedin nasilsin elin nasil neler yapiyorsun ya seni coook ozledim yaaa.
  .
  KANKAM iyi yapiyorsun cnm benim.kiz benim NAZOS teyzem nasil selam soyle opuyrum.

 127. KANKAM ya cnmsin keske gelsem kiz benden once sen varsin darisi senin basina cnm.insallah senin dugununegelicem soz amabiraz gec yapin 2-3 yil sonra veklermisin cnm.ama gelicem soz.bak soz verdim.yanindaben olucam gelinin refiqesinden hic bir kiza aman vermiyicem yaniz kendim yalniz ven tamammi

 128. ŞİMDİ HİÇ BİR ŞEY YAPMIYOM OTURUYOM ÖYLE CANIM

  ABİM HOŞ GELDİN NASILSIN

 129. ÇOK SAOL TATLIM SENİN İÇİN OLSUN TAMAM SÖYLERİM KANDIRMA BENİ GELİCEKMİSİN GERÇEKDEN O ZAMAN DÜNYALARI VERMİŞ OLURSUN BANA TAMAM SEN HANGİ KYAFET DERSEN ONU ALICAM SÖZ

 130. analdimcnm guzel hayirlisi insallah ne diyim ALLAH tamammini erdirsin.sey canim ne zaman nisan duyunler hina olursa banda soyle kiz bende gelicem ya ha senin kiyafetlerinide ben secicem ona gore.tmm canimin ici

 131. YERİM SENİ YA ÇOK TATLISIN EVET ABİM ASLINDA ÇOK UTANQACDIR BİZE SÖYLEDİYİNDE ŞOK OLDUK ODA KIZ BEYENERMİŞ DEDİK

 132. ha demek beyendin o zaman bende beyendim.guzel kizmis hiiii.kiz cok muhabet etme haaaaaaa

 133. ŞİMDİ EVLERİNDE REMONT GİTDİ İÇİN BİTDİKDEN SONRA OLUCAK HER HALDE DÜYÜNLERİ SENEYE KALICAK ÇÜNKİ AİLESİ OĞULARININ DÜYÜNE HAZIRLANIYORLARDA BU YIL YAPMALARI ZOR OLUCAKMIŞ

 134. ha analdim canim vay be abim cefere bak sen tesadufi sevgi ask ne guzel ya cefer abim sevdigi kizi bilir

 135. İYİ BİR KIZ NUMARASIN ALDIM KONUŞUYOZ BAZEN UTANQAC BİRAZ GÜZELİK SALONUNDA ÇALIŞIYOR

 136. canimsin ne demek demek boyle ee nisan ne zaman cnm.

  ABIM xanim abim hadi gel dord gozle bekliyom dikkatli kulan araci

 137. ABİM USTA SEXİ VAR PLASTİK QAPI PENCERE DÜZELTİR PENCERELERİ ÖLÇMEYE GİTMİŞ KIZINDA ORADA GÖRMÜŞ KIZIN ABİSİNİN EYLÜLDE DÜYÜNÜ VAR DA ONDAN KIZDA O ZAMAN GÖRMÜŞ

 138. birdayim canim aa ne guzel cemile sevdim ismi ee nasil kiz sen onemlisin ya beyendinmi kizi nasil davraniyor seninle.

 139. KANKAM tsklar canim sag ol gul kadar kokun olsun ama gul kadar omrin olmasin.evet anlat neler olduda baldiz olduk.

 140. KANKAM HEP İYİ OL DİYER BÖLÜMDE ÇIKMADIDA YORUMLARIM EVET GERÇEKDEN BALDIZ OLDUK KIZLADA TANIŞDIM ESMER BİR KIZ 24 YAŞINDA BOYU 1.64 FALAN OLUR İSMİ CEMİLE