Dizi Özet

Sev Yeter 29 Ağustos Özeti İşita’nın İlk Aşk Orucu

Sev Yeter 53. bölüm özeti ile kaldığımız yerden özetlerimize devam ediyoruz. İşte ilk aşk orucunun tutulduğu Sev Yeter 53. Bölüm Özeti.

Sev Yeter 53. Bölüm Özeti #İşita Raman’ı Kurtarır

Suraj’a ders vermek isteyen İşita, Rumi ile bir plan yaparlar. İşita kılık değiştirip yanlarına gitmeyi düşünür ama Ruminin de dediği gibi Suraj ve Ashok onu hemen deşifre edebilir. Bunun üzerine akıllarına Sarika gelir. Sarika’dan garson gibi giyinmesini rica ederler. Sarika da kabul eder.

Üzerini giyindiğinde Rumi gözünü ondan alamaz ve bunu da itiraf eder. Sarika’ya herhangi bir şey olursa haber vermeleri için de üzerine cihaz yerleştirirler. Sarika içeri gider ve tam bir garson gibi söylenenleri yapar. Bir taraftan da kameraya adamla Suraj’ın bahis oynadıklarını kaydeder.

Suraj, Ashok adına oynadığını söyler. Tam çıkacaktır ki Suraj’ın yanındaki adam Sarika’ya sarkıntılık etmeye başlar. Bunu duyan İşita üzerine kıyafet geçirip bu adam benim kocam ve garsona ne yapıyor diyerek adamı suçlar. Sarika’yı alıp oradan hızla çıkar.

Adam ben evli değilim deyince Suraj bunun bir oyun olduğunu anlar ve koşanları durdurması için otel personeline haber verir ama adamlar onları tutamaz. İşita eve geldiğinde Raman ve Shravan’ın oturup dertleştiklerini görünce bu Raman bazen çok basit bazen de çok karmalık bir adam diye gülümser.

İçeri geçtiklerinde Raman, İşita’nın orucu açması için yapması gereken ritüellere uyar. Böylece İşita ilk aşk orucunu tutmuştur. Bir sonraki gün İşita çektikleri videoyu Rumi sayesinde CD’ye kaydetmiştir. Ancak Cd karışır ve Ruhi’nin okul çantasında gider. Ashok ise Mihika’ya kravatını bağlamasını söyler. Mihika reddedince bilerek üzerine düşer, ardından da özür diler. Mihika sinirle odadan çıkarken Ashok gülümsemektedir.sev yeter 53. bölüm özeti resmiRumi Cdyi almaya giderken Mihir de Raman’ın genel kurul toplantısına katılması yönünde ısrar eder ama başarılı olamaz. Diğer bir yolu dener ve Parmeet ve Ashok İşita’ya iftirada bulunuyor acilen toplantıya gelmen gerek diyerek Raman’ın toplantıya katılmasını sağlar.

Bala ise İşita’nın Raman hakkında kocam demesine takılır hatta utandığını söyler. İşita odasına gittiğinde aynaya bakar ve ben neden kocam dedim ki diye düşünür. Yoksa gerçekten utanıp kızarıyor muyum diye aynaya bakmaya devam ederken bir taraftan da kocam deyip gülümser.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

  1. Arkadaslar size bir sorum olucak. Cevap verirseniz cok sevinirim. Simmi parmetin gercek yuzunu oyrenicekmi?

  2. Simmi görmeyen gözlerle baktığı için Hındistanda yayınlanan son bölümlerınde Parmet pisliği ile birlikte ve görmüyorPARLA’IM İYİ GUNLER

  3. Merhaba. ??? Oncelikle senin sorunu cevaplayayim en guzel kadinlari ISHITA SARIKA SHAGUN. Bende bi soru sormak istiyorum bilen varsa cevaplasin Poornima kim neden Ramandan kaciyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu