Sev Yeter 29. Bölüm Özeti Parmeet İşita’ya Dokunmaya Çalışır 26 Temmuz Sev Yeter

Bu Parmeet’i diziden atsınlar diyeceğimiz bir bölüm olan Sev Yeter 26 Temmuz özeti ile sizlerleyiz. Sizleri meraklandırmadan işte Sev Yeter 26 Temmuz özeti.

Sev Yeter 26 Temmuz Özeti #Sapık Parmeet Haklı İşita Suçlu Oldu Ya!!!

Bala konuşmasıyla İşita’nın yüzünü güldürür. Ruhi ve Raman İşita için kıyafet almaya geldiklerinde onu sevdiği rengi ve bedenini bilmedikleri için Raman İşita’yı arayı en sevdiği rengin yeşil, bedeninin S olduğunu öğrenir. Bu sırada oraya gelen Shagun onlara seslenince Raman telefonu kapatır ama İşita Shagun’un sesini duyunca neden orada olduğunu merak eder. Raman ise Shagun’u umursamadan İşita için çok güzel mavi bir elbise alır. Bala ise Rumi ile karşılaştığında kendisine para gönderen kişin o olduğunu bildiğini söyler. Rumi ise nolur Raman’a bir şey söyleme diye yalvarır. Bala merak etme sen ailedensin diye onu sakinleştirir. Vandu’ya da konuştukları konu hakkında bir şey anlatmaz.

İşita Ruhi’nin kendisi için aldığı yeşil elbiseye bayılır, modern bir kıyafet de olsa onu Ruhi için giyeceğini söyler. Ruhi, shagun’un da orada olduğunu ama babasının ona konuşmadığını da sözlerine ekler. İşita mutlu bir şekilde Ruhi’nin ellerini öper. Bir sonraki gün giymeye söz verir. Raman’ın aldığı mavi elbisenin bedeni ise M’dir. Bunu fark eden İşita ses etmez ama Ruhi gidince Raman küçük olanın içine girebileceğine emin misin der, İşita da geniş olanı değiştirmek zorunda kalacaksın der.

İşita odasına girip elbiseyi genişletir ve sen görürsün der. Elbiseyi giymiş olan İşita’yı gören herkes çok beğenir. Ancak Ramanın çoktan çıktığını söylerler. İşita tam üzerini değiştirmeye niyetlendiğinde Raman karşısındadır. Şaşkın bir halde kesin bir şeyler yaptın der. Ve İşita2nın elbiseyi genişlettiğini ortaya çıkarır. Raman’ın gömleğinin kopan düğmesini diken İşita’ya Raman sürekli sen şişmansı diyerek onu kızdırır. İki gün için şehir dışına gitmesi gerektiği haberini de verir. Ramanı yolcu ederler. (Sev Yeter 26 Temmuz özeti)

Raman’ın katıldığı toplantıda iş alan Ashok değil Raman olunca Ashok yine delirir. Parmeet ise evde İşita’nın yalnız kalacağı anı kollamaktadır. Toplantı da Amerikadan gelen iş adamı Raman’ı eşi zannettiği Shagun’a övgü yağdırınca Raman gelir ve onunla boşandığını söyleyip kendisini kötü zamanlarında yalnız bırakmayan yeni eşi İşita’yı över. Shagun sinirle Ashok’un yanına gider ama Ashok da bir kızla flört etmektedir. Shagun ona da sinir olur.

sev yeter 29. bölüm özeti resmi
Odasına geçen İşita birinin kendine sarılmasıyla şok olur. Bu Parmeet’ten başkası değildir. Nasıl olur da buna cesaret edersin diye onu itekler. Parmeet elindeki hediyeyi de verir. İşita benim sessiz kalacağımı düşünüyorsan yanılıyorsun deyip olanı biteni Simmi ve Bayan Bhalla’ya anlatır. Parmeet onu Simmi sandığını hediyeyi de bize yaptığı iyilikler için verdiğini söyleyip İşita’yı yalanlar. Bayan Bhalla ve Simmi Parmeet’e inanır. Parmeet özür dileyip odasına gider. Bayan Bhalla ise damadımız senin yüzünden özür dilemek zorunda kaldı, sus ve bir daha böyle bir olay çıkarma diye kızar. İşita inanılmaz deyip ayrılır. Bayan Bhalla bu olayı sır olarak saklamasını hem kızından hem de damadından rica eder. (Sev Yeter 26 Temmuz özeti)

İşita odasına geçip kapısını kilitler. Raman’a olanları telefonda anlatmaya karar verir ancak Raman da Adi kustuğu için onunla ilgilenmek zorunda kalmıştır. İşita Raman geldiğinde olanları ona anlatmaya karar verir. Ruhi yanına uyumak için gelince sevinen İşita ona sarılıp uyur. Adi’ye ise gıda zehirlenmesi teşhisi konunca Raman tutuklanma pahasına onu yalnız bırakmayacağını söyler. İşita’yı arayan Raman önce Ruhi’yi sorar ve iyi olduğunu öğrenir. Sonrasında bir şey mi söyleyecektin deyince İşita Parmeet olayını düşünür ama anlatmaz. İkili uzun süre telefonda konuşurlar. Bunu gören Shagun kıskanır. Adi kendine geldiğinde Raman ona su verir ve uyumakta olan Shagun’u da uyandırıp odasına geçer.

Raman sabah olduğunda Mihir’i arayıp İşita2nın canını sıkan bir şeyler var diye ona araştırma görevi verir. Mihir gittiğinde evde bir şeylerin olduğunu hemen anlar. Mihir olayın perde arkasını bilmediğinde Bayan Bhalla’ya Raman’ın tedirgin olduğundan bahseder. Bayan Bhalla da İşita olanları Raman’a anlattı zannedip soluğu İşita’nın yanında alır. İşita söylemedim dese de Bayn Bhalla ağzına geleni söyler.

İşita ise kliniğe Vandu’yu çağırıp probşemi bir arkadaşınınmış gibi ona anlatır. Vandu arkadaşın bunu muhakkak ailesine söylesin diye fikir verip o adamın bir daha yaklaşmasına müsade etmesin der. Vandu gider. Sarika ise tüm konuşmayı duyduğunu ve arkadaşından değil kendinden bahsettiğini anladığını söyler. O bahsettiğin adam Parmeet değil mi diye sorunca İşita şok olur. Sev Yeter 26 Temmuz özeti burada sona eriyor. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 29. Bölüm Özeti Parmeet İşita’ya Dokunmaya Çalışır 26 Temmuz Sev Yeter (19 Yorum)

 1. Pislik ya bu Parment neyseki garcekler ortaya cikiyo ama simmiyide artik hic sevmiyorum parmentden baska adammi yok onaya bu dizi nezaman final olacak bilen varsa yazsin

 2. Parmeet Raj değilmi yaa ?
  Ah kalbimdeki Raj yani …
  Bu arada Filiz yeni özet ne zamana hazir olur acaba ??
  Merakla bekliyorum .

 3. 😍😘💦🌸😂💋🎈
  .
  💋🎈😍😘🌸💦😂
  H E P İ N İ Z E
  💓🎉🎊🐼🐨😜🍫
  🐠🍫💓💋😍🐨🐼
  .
  Koskocaman TÜNAYDIN
  😍😜🍫🐨🐼💋💓
  😜😂😍🍫💋🐨💓
  NASILSINIZ

 4. Çook kötü dans yook ayrıca sanki dizi sagun ve ramanın her yere gittiğinde sagunu görüyo istita göreceğine onu görü yor

 5. İYİ GECELER FİLİZCİM BÜTÜN YENİ EKLENEN KONULAR ANA SAYFADA GÖRÜNÜYOR ORDAN TAKİP EDİYORUZ AMA SEV YETERİN YENİ BÖLÜMÜNÜN EKLENDİĞİNİ GÖREMİYORUZ HİÇ NEDEN ACABA BAZEN YENİ BÖLÜM EKLENMEDİ ZANNEDİYORUM BAKIYORUM Kİ EKLENMİŞ OLUYOR

  • cnm hırsızlar çalmasın diye bazı konuları gizli yayınlamak zorunda kalıyoruz. ana sayfada bulunan ara kısmı var oraya sev yeter yazarsan her gün ekliyoruz sev yeter özetlerini oradan yayınlanıp yayınlanmadığını takip edenilirsin yada googleye dizicenter.net sev yeter yazarsan da bulabilirsin. hangisi kolayına giderse

   • Zaten ben senin dediğin gibi yapıyorum buluyorum sadece merak ettim haklısın gerçekten emek hırsızı çok var

 6. SEV YETER ÇOK GÜZEL ŞU AN İZLİYORUM

  NASILSINIZ
  😍😍😍😍
  SEV YETER
  💦💦💦💦
  AİLESİİİ
  🌸🌸🌸

 7. Vaybe pis sapık

  Ay isitanın yerinde olsaydım o adamı bir güzel döverdim

  Pislik ya şerefsiz

  Tabiki kimse isitaya inanmıcak

  İsita salagıda onun için nasılda ılık yapıyordu

  Ah ben bu Hint kızlarını hiç anlamıyorum
  Geri zekalı bunlar hepsi