Dizi Özet

Sev Yeter 3. Bölüm Özeti (Sev Yeter 20 Haziran Özeti) #Raman’ın Eski Eşi Shagun

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Sev Yeter 3. bölüm özeti ile sizlerleyiz. 3. bölümü ile 20 Haziran Çarşamba günü ekranlara gelecek olan Sev Yeter’de bakalım Raman ve İşita ikilisi arasında neler yaşanacak. Merak edenler için işte Sev Yeter 20 Haziran özeti.

Sev Yeter 20 Haziran Özeti

Geçtiğimiz bölümün sonunda İşita’nın meraklı annesi Amma kızının biriyle konuştuğunu haber alıpRaman’ın ofisine kadar gelmeye cesaret etmişti. Raman da onu kabul etmemişti. Bakalım şimdi ne olacak? Amma, Soumya’ya Raman’ın ofisinde olduğunu haber verince kız kardeşi olan Soumya her şeyi mahvetmeden oradan çık der. Kısaca Raman’ın onu içeri almayacağını öğrenemeden Amma oradan ayrılır. Mihika ise ablası İşita’nın kliniğine gelip ablasına kolundaki yeni bileziği sorar. İşita özel birinden olmadığını söyleyip Mihika’ya peki senin bileziğini kim verdi diye sorar.

sev yeter 3. bölüm özeti resmi

Mihika erkek arkadaşım diye cevap verir. Bileziklerin aynı olması dikkatlerini çekse de önemsemezler. Mihika, Mihir’in evlenmek istediğini ama evlenme konusunda herkesi ikna etmesi için kendisine yardım etmesini ister. Tam da bu sırada İşita kendine gelen telefon ile evlat edinme koşullarını karşılayıp karşılamadığını teyit için kurumdan geleceklerini öğrenir. Kurum görevlileri Bayan Bhalla’ya İşitayı sorunca onlar iyi değiller cevabı verse de Raman İşita’nın çocuklarla arasının iyi olduğunu söyleyerek İşita’ya destek verir. Ancak Amma kızına eğer evlat edinirsen evlenemezsin deyince İşita zaten kimse benimle evlenmez diye kestirip atar.

Evlat edinme kurumundan gelen telefon sayesinde İşita Raman’ın olumlu yönde konuştuğunu öğrenir ve teşekkür için evlerine gider. Raman ise Ruhi ile vakit geçirmektedir. Ruhi’nin saçları bitlenmiştir. Bunu çözmek adına İşita, kapıya şampuan bırakacağını söyler ve ardından şampuanı bırakıp gider. Raman kapıdaki şampuanı alır ve tarağıyla da tarar. Ardından da Ruhi’yi uyutur. Tüm bunları izleyen İşita onları izleyip huzur bulur. Raman ise Amma’nın ofise gelen kişi olduğunu konuşmalarından anlar.

Amma zengin biri diye övününce Raman bu insanlar demek ki enim paramın peşinde, İşita da Ruhi’yle bu nedenle bu kadar ilgileniyor diye düşünür. Sabah olduğunda Raman gazetelerin karıştığını fark edip İşitaların evine gazeteyi bırakmaya gittiğinde İşita kapıyı açıtığında onu görüp selam verir. Raman ise selamını dahi geri almaz. İşita şaşkındır. Bayan Bhalla ise kırık bileziğin sahibini Ruhi’ye sorup onun İşitaya ait olduğunu öğrenir. Oğlumun peşinde bunlar diye düşünür.

Sev Yeter 3. Bölüm Özeti

Bayan Bhalla hemen harekete geçip oğlunu arar ve akşama erken gelip bir kızla görüşmesini ister. Raman, Shagun (boşandığı karısı) aklına gelir çünkü onlar da görücü  usulü evlenmişlerdir. Ve misafirler gelir. Kızın annesi Raman neden boşandı diye sorunca Raman’ın annesi utanmazın tekiydi der. Ruhi utanmaz kelimesini bilmediği için gidip İşita’ya benim annem utanmazmış, utanmaz ne demek diye sorar. İşita tüm anneler peridir, senin ki öyle deyip bu konuda bir yolunu bulup Raman ile konuşmayı düşünür. Mihir ve Mihika’nın buluştuğunu gören Amma ona kızıp ardından hemen onu Soumya’nın yanına göndermeye karar verir. Mihika ağlayarak valizini hazırlar. İşita ise eğer gerçek bir aşk ise illa ki ayrılmayacaksınız deyince Mihika gitmeyeceğini ama Mihir ile buluşmasına izin verilene kadar burada kalacağını söyler. Amma hala kızgındır.

Raman ise rakibi olan Ashok ile buluşur. İddialı konuşmalar sonrasında Raman’ın eski eşi partide Ashok’un yanına gelir. Ashok, Shagun’a eski eşini görünce utandın galiba diye sorunca hadi gidelim diye koluna girer. Raman rakibiyle bir olan eski eşini düşünüp içki içer. İçkili halde eve giden Raman misafirleri de kovar. Siz gitmezseniz ben giderim deyip aşağı iner ve Ashok’u arar. Telefonu Shagun açar. Raman ben seni boşayana kadar onunla evlenemeyeceksin deyip telefonu Ashok’a vermesini söyler. Ashok telefonu aldığında da asıl savaşımız şimdi başladı der. “Benden başarılı olduğunda sana geldiği gibi sen düşüşe geçtiğinde de senden başkasına gidecek.” der. Ashok telefonu kapatır ve konuştuklarını da Shagun’ a söylemez.

İşita, Raman’ın yanına gelip eski eşin nasıl biriydi ve neler yaşadın bilmiyorum ama Ruhi’nin yanında onunla ilgili olumsuz konuşmayın der. Bu sırada evdekiler de Raman’ı çok kaba bulur ve kalkıp giderler. İşita ve Raman’ı bir arada gören Bayan Bhalla İşitaya kızıp oğlum sana göre değil der. Amma ise onları görüp Raman’ı içeri buyur eder ve kızına dönüp geçen gün bilgisayarda profiline baktığın adam bu değil mi der. Herkes şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu