Sev Yeter 30. Bölüm Özeti İşita Evden Atılır 27 Temmuz Sev Yeter Özeti

Çok üzücü bir bölüm bizleri bekliyor Sev Yeter 27 Temmuz özetinde. Parmeet’in tuzakları ile İşita evden atılıyor. İşte Sev Yeter 27 Temmuz özeti.

Sev Yeter 27 Temmuz Özeti #İşita’ya Atılan İftira

İşita, Sarika’ya sana saldıran kişi de mi Parmeet miydi diye sorunca Sarika onun nasıl bir adam olduğunu anlatır. Raman’dan aldığı paranın bile beşte birini ona vermiş, Sarika ise annesinin hastane masraflarının bir kısmını ancak karşılamış. İşita dinledikleri karşısında tuhaf olur ve Parmeet’in ne kadar tehlikeli bir adam olduğunu anlar.

Parmeet ise evde eşyalarını toplayıp duygu sömürüsü yapar. Simmi de Bayan Bhalla da onu durdurmaya çalışır. Parmeet zaten gitmeye niyetli değildir ama rol yapar. Bayan Bhalla Parmeet gitmeyelim o zaman dediğinde rahatlar. İşita ise Parmeet’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için Sarika’dan yardım sözü alır. Ashok ile Shagun kavga ederken Raman’ın Adi için doktor gönderdiğini öğrenen Ashok şok olur. Gece boyu Raman’ın Adi’nin başında olduğunu öğrenen Ashok Shagun’a kızar. Ona gününü göstereceğim diyerek evden çıkar. Raman ona gitmesini söylerek ben zaten evliyim kimsede de gözüm yok diye başından atar. Ashok Shagun’a gelip İşita’yı arayıp Raman ile gece boyu birlikte olduğunuzu söyleyeceğim der. Shagun aramızda olanları bilmeden hareket ediyorsun deyince Ashok kes sesini deyip onu azarlar. Ancak İşita’nın telefonu kapalıdır. (Sev Yeter 27 Temmuz özeti)

İşita eşi ve çocuğunun hürmetine Parmeet ile eşi ve kayınvalidesinin önünde konuşmayı denemeyi planlar. ancak eve gittiğinde herkes sinemaya gitmiştir. Parmeet ise şimdi başbaşa kaldık diye yine aynı hareketlerine devam eder. Raman geldiğinde evde İşita yoktur. Bayan Bhalla da Ashok’un arayıp Shagun ile kaldığını haber veridğini söyleyince Raman Adi hasta olduğu için yanındaydım diye durumu açıklar. Raman’ın şimdi tek derdi İşita’yı bulmaktır. Ki bulur da İşita karakoldadır. Sarika onu şikayet etmiştir. Beni dövdü ve annemi öldürmeyle tehdit etti diye ifade verince İşita’yı içeri almışlardır. Raman onu kurtarır. İşita her şeyi anlatacağım ama herkesin önünde diyerek oradan Raman ile çıkar.

Evde herkesin önünde İşita bu evde Parmeet’ten solayı duramadım der ve kendisine dokunmaya yeltendiğini anlatır. Simmi ve Bayan Bhalla yanlış anlaşılma var diye Parmeet’i savunur. Raman madem öyle neden ona yardım ettin der. İşita ise hikayesine inandım ama saldırdığı kadına da aynısını yapmış der. Simmi yeter artık diye bağırır. Raman onu susturunca İşita, Parmeet’ten kaçıp Sarika’nın evine gittiğini ama annesinden dolayı onu kabul etmediğini hemen ardından da polis tarafından götürüldüğünü anlatır. İşita Sarika’nın şikayette bulunduğunu duyunca bunun altında da Parmeet’in olduğunu söyler. Parmeet yine duygu sömürüsü yaparak yaptığınız iyiliklere karşılık bunu yaptım der ve hadi gidiyoruz bu evden diye eşi Simmi’yi de alıp gitmeye kalkar. Kim kimin ardındaymış alın telefonuma bakın diye telefonu masaya bırakır.

Sev Yeter 27 Temmuz Özeti #Parmeet’in Tuzağı

Simmi telefona bakınca İşita’ya tokat atar. İşita Parmeet’in peşindeymiş algısını da oluşturan Parmeet muradına ermiştir. İşita ben bunları yazmadım dese de herkes şok olur. Raman telefona bakınca aralarından ilişki olmadığına dair mesajı okur ve İşita’ya dönüp bunu senle benden başka kimse bilmiyor der. İşita utanarak bunu herkesin ortasında mı söylüyorsun der. Raman ise sinirle her şey ortaya döküldü neden bu mesajı ona attın der. Zavallı İşita telefonunu şarj olsun diye bıraktığında tüm bu mesajları Parmeet yazmıştır. Simmi lanet olsun senin gibi kötü kadına diye kızar. İşita ise Raman’a bakarak ağlar.

Bu sırada doğumgünü partisinden dönen Amma ve Appa da gürültüyü duyup gelirler. Amma kızımın böyle bir şey yaptığınımı düşünüyorsun diye Raman’a sorunca Raman sessizdir. Bunu gören Amma sinirle siz kızımı kovmuyorsunuz ben kızımı bu kötü niyetli insanların yanından götürüyorum diye resti çekip İşita’yı da alıp götürür. Bala da Raman’a onun sana olan güvenini kırdın, ondan şüphelendin diye hata ettiğini belirtir. O gittikten sonra Raman elindeki bardağı atıp kırar ve masum olduğunu kanıtlayamadığım için sustum der.

Mihika ise sabah olduğunda olanları Mihir’e anlatır. Mihir Raman’a neden onu durdurmadın gitme demedin der. Raman ise kanıt bulamadığım için şu an çaresizim der. Mihir’e de sen git nişan işlerinle uğraş deyip başından atar. Bir telefon gören Raman’ın aklına bir şey gelir. Sev Yeter 27 Temmuz özeti burada sona erdi. Sizce Raman’ın planı ne? Yorumlarınızı bekliyorum. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 30. Bölüm Özeti İşita Evden Atılır 27 Temmuz Sev Yeter Özeti (480 Yorum)

 1. Aygün ablacim nolur söyle benim birazdan dizim başlıyor o zaman çikicam çıkmadan önce söyle

 2. KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZE YORUM YAZDIM HİÇ BİRİ ÇIKMADI
  KANKAM YAZDIM ÇIKNADI BİRDAHA YAZICAM

  ZENEPİM SAOL TATLIM BENDE İYİM VE SENİ ÇOK ÖZLEDİM

  GİZEMİM SENİ PRENSES DİYEN DİLERİNİ YERİM OH NE GÜZEL SENİN İÇİN OLSUN GİZEMİM KUZENİNEDE MUTLULUKLAR DİLERİM TATLIM

 3. ABIM sag ol Kankam o uaberi soylese iyi olub olmadigimi cozucem evet her kes burda guzel.
  .
  RUH IKIZIM benim nasil olmamam KANKAMA bagli kiz ben bilmiyorum seningibi ooooo haberi bekliyorum ya öldüm burda hala cevap yok.

 4. KANKAM burdayim cnm ya evet cnm inan nekadar agladim uyyy cnm ya BENDE SENIII COK SEVIYORUUUUUM.SENDE benim icin dunyanin ennnnn guzel GELINISIN.cnm benim hadiii soyle eeeeeee bir azdan RAHMETLI OLUCAM.
  .
  ABIM sende bizim icin cok deyerlisin sag ol iyiki varsin.

 5. Aygün ablacim gelmiş hoş geldin SENİ ÇOK özeledim ya iyim sen nasılsın
  Umut abicim iyim sen nasılsın
  RUH İKİZİM gelmiş nasılsın
  Evet Gizemcim korelileri çok seviyorum dizilerine bayılıyorum evet o şarkiyi biliyorum dinliyorum hep

 6. KANKAM bende seni coook ozledim iyi olmam senin elinde haberde hadi öldürme beni soyle.
  .
  ABIM iyim sen iyi ol neler yapiyorsun dungulmussun ay bende guldum ALMANYAYA tovbe yaa

 7. Gizem sağol iyiyim gündüz yoktum işlerim vardı akşama birileriyle randevuya geç kalmayım diye erken bitirdim ama o birileri çok değerli o yüzden.

 8. KIZ KANKAM BEN GELDİM SEN NEREYE GİTDİN YORUMIARINI OKUDUM KIYAMAM DUYQULANMIŞSIN CANIM BENİM BENİM İÇİN DÜNYANIN İNŞALLAH EN GÜZEL GELİNİ SEN OLUCAN AŞKIM SENİ ÇOK SEVİYORUM 💋💋💋

 9. Aygünüm prensesim hoşgeldin ben iyiyim sen nasılsın yaaa tatile devam iki gün sonra istanbulla gidicez orda kuzenimin düğününe gidicez öyle 😣😣😣😣

 10. KANKAAAAAAAAAAAM ABIIIIIIIIM
  aaaa ikinizde birlikde hooooos geldiniiiiz.ya coook sevindim anlatamam nasil mutluyum.
  .
  ABIM nasilsin demek cok severmis BIRTANECIK ABISINI cok seven gul dogrumu.ha o GUL de abisini COOOOK sever.
  .
  KANKAAAAM nihayet ya hos geldin nasilsin cnm inan dunde ölüyorum ya ne oldu nasil haber getirdin hadiiii.salak kafam sormadim nasilsin KANKALARIN birtanesiiiuu.
  .
  YASIDIM yok ya arab cunki her dinlendigimde bakarim ismi arab music yazar yaniii

 11. KANKALARIN BİRTANESİ NASILSIN SENİ ÇOK ÖZLEDİM TATLIM
  💕
  ABİCİM NASIL NELER YAPIYON
  💋
  ZEYNEPİM ABLASININ BİRTSNESİ NASILSIN
  💗
  GİZEMİM NASILSIN TATLIM TATİLE DEVAM DEMEK OH MAŞALA

 12. YASIDIM iyim cnm sag ol ee neler yapiyorsun tatilin nasil gecdi aa o habermi kankam gelsinde bir cnm ben boyle yazamiyorum RUH IKIZIME sor o dahaiyi biliyor.

 13. aaaaa YASIDIM VE RUH IKIZIMDEN VEDE BENDEN baska kimse yok nerdesinizi ya
  ABIM KANKAM BENZERIM TAUNAM nerdesunuz ya

 14. BEN GLEFIIIIM.IYI AKSAMLAR.BU GUN COK HEYACANLIM BIR HABER GELICEK.AYYY KALBIM DURUCAK YA.
  ABIM
  KANKAM
  IKIZIM
  RUH IKIZIN
  YASIDIM
  BENZERIM
  TAUNAM
  nasilsinizi bakiyim

 15. Zeynoşum kusura bakma işim çıktı o yüzden çıkıtim benimde hayalim parise gitmek inşallah nasip olurda sende bende gideriz 😍😍😊😊

 16. Ben PARİSE gitmek istiyorum çünkü bu benim çocukluk hayalim bu hayalimi kocaman kız olduğumda inşallah nasip olursa gitmek için hayal kuruyorum
  Bide güney Kore ye gitmek istiyorum şu an Dünyayı geziyorumu varya biliyormusun orada bende her pazar izliyorum orasının tarihini kültürünü çok beğendim
  Bide Mısır oranın tarihini çok seviyorum
  Bide benim en büyük hayalim dünya turuna çıkmak bide varya Gizemcim bunu kendi paramla yapmak istiyorum babamın parasıyla dil umarım yaparım Alahim yaninma olursa inşallah ya

 17. Baharım bende iyiyim şimdi otele geçtim odamda uzaniyirum sen neler yapıyorsun?
  Zeynoşum biliyorum onları Ninety one ama çok fazla sevmem sen seviyorsun galiba

 18. oylemi Gimom keyfine bak kardesim
  bende hic ya is yapiyorum mola verib cay iciyorum boyle

  kankam kiyamam ben kardesime neden haliyok kardesimin gecmis olsun tatlilar tatlisi kardesime
  soyle bekliycem onu gelsinde guzelce bir birmizi taniyalim ya

  kizlar hadi bir konu bulunda konusalim hmm

 19. Gizemcim gelmiş hoş geldin kız özledim seni bende iyim tatlım eee ne güzel kafede oturuyorsun keyfine bak tatlım
  Kankam Şekere selamini iletim onda mutlu oldu şekerinde bir kaç gündür halsiz biraz kendini iy hissetmiyor ama oda yazmak ve seninle tanışmak istiyor kankam

 20. kankim Sekerimede benden selam soyle
  bide Sekerime soylermisin gelsin onunlada tanismak istiyorum kankamin kardesi benim kardesim hadi gelsin guzel guzel sohbet edelim isterse bizim sayfaya gelsin hmm

 21. Ecoşum ben iyiyim sen nasılsın?
  Zeynoşum ben iyiyim sen nasılsın?
  Tuanamm kankmm seni çok özledim nasılsın???

 22. GUNAYDIN
  UMUT ABI
  BENZERIM
  AYGUN ABLAM
  SEKERIM
  DENIZ
  ZARAM
  ICESUM
  GIZMOM
  TUNISIM
  KANKAM bende seni cok seviyorum canimin ici
  NASILSINIZ ARKADASLAR. ….?

 23. Günaydın herkese
  Umut abicim
  Aygün ablacim
  RUH İKİZİM
  TUANAM
  Gizemcim
  Kankam benim prensesim bende seni çok seviyorum biliyorsun sen bunu canımin içi
  Hepinize şeker selam söylüyor vede sevgilerini yolluyor

 24. iyi geceler Umut abi
  iyi geceler Gizmom
  Iyi geceler benzerim
  iyi geceler Aygun ablam
  Iyi geceler Tunisim
  Iyi geceler kankam guzel kankam seni cooook seviyorum kalbimin yarisi canimin ici
  askim canim of yine kapdirdim kendimi
  Iyi geceler Sekerim

 25. Zeynep teşekkürler çok iyisin her zaman tabiki abi olarak görmen mutlu etti beni tekrar teşekkürler. Logo çok guzel

 26. Evet gülüm bu son yorum sana bu gün geldin azda olsa konuştuk bunada şükür.sana bi söz kkkkk hiç olmayacak merak etme bi kişi sadece.akşam çok güldürdün beni gülerek ayrıldım neyse bu günlük bu kadar sana iyi geceler tatlı rüyalar küçük ablam yarın görüşmek dileğiyle kendine iyi bak.

 27. Umut abicim ne diyorsun ya her zaman bana tavsiye ver olurmu yanlişim olursa söyle abi ben sana öylesine abi demiyorum seni abim gibi görüyorum bende deyişdiricem diye düşünüyordum her zaman bana tavsiye ver olurmu abicim

 28. Aygün Zeynep gizem bahar ecem ve deniz unutmam ve diğer arkadaşlar iyi geceler yarın iyi bir hafta dilerim.

 29. Zeynep kusura bakmazsan özür şu logonu değiştirmeyi düşünmüyorsun isminin yanındaki daha güzel daha hoş olan karıştım ama özür yinede sen bilirsin

 30. Evet Zeynep o herşeyin en iyisine layık bahtı da kendisi gibi güzel olsun Allah HER daim yanında olsun

 31. Burdayim Zeynep yok öyle birşey sadece görmeye geleceklermis hayır diyecek galiba hepsi bu evlenme falan yok hayırlısı olsun Aygün icin

 32. Sağol abicim sen gidicekmisin ben burdayım da bide AYGÜN ablam evleniyorum yanlış anlamadiysam

 33. Gülüm beni öldürdün gülmekten ne almanya’si birini almaya geldik dedim gunay tamam bu günlük teşekkürler son yorumda gorusuruz

 34. GEDIM.AA CIKICAM OZUR DILERIM.
  .
  ABIM kusira bakm bir az tecikdim guzel sohbet etdik uzuldum ama bana anlatdin her seyi sag ol iyiki varsin abimaz abiyede selamlar saygilar o zaman yilmya demek Almanyadasin ya sok oldumabim ya bak orda kendie diat et kkk lardanda uzaaak dur anladin dimi opuyorum iyi gecer SENI COOOK SEVIYORUUUUUM.sende son yorumda yaz haaaa.
  .
  RUH IKIZIM cnm cikmam lazim opdum senide coook seviyorum.iyi geceler
  .
  KANKAM cnm gelmedin olsun yarin insallah hayirli guzel haberle gelursin opdum.uyi gecler SENI COOOK SEVIYORUM.

  • ozur yalnislik olmus boyle olucakdi YILMAZ abiye selam ve saygilar klavye iste.opdum.

 35. Gülüm soruna gelince ilk şakaydı benle aynı olan bi abin yılmaz abin birini almaya geldik 2 gün bekleyeceğiz alıp döneceğiz anladınmi.

 36. abim ben 15 dak geliyorum annem cagiriyor gelucem ha o birini bende biliyom oyle ama neeey hiiiim

 37. Gülüm 2 haftadır erkenci kuşu kaçırıyorum izleyemedim iş vardı bu haftada izleyemeyecegim mersine yolda olucam salı gunu

 38. ABIM tabikide burdayim ya ben zaten benim kalbim seninle cnm abim
  ABIM soru su gelduginde yazdin biriyle bir yere gitmisdin sehir disina biri kimdiiiiiii????

 39. ABIM ya ama ben seninle olmak istiyorum ya yalniz senin kim olsada bir kisi senden asla ve asla iyi olamaz asla.abim flesmi ay insallah gorurum ama onu gelinlikde gorurusen kalbim durur vallahi ÖLÜRÜM o guzeligie dunyanin en guzel kizi o abim ya en guzel.sey sana bir soru

 40. Bak şöyle yapın Aygün düğünü bi flaş belleğe atar sana yollar sende görmüş olursun nasıl olur

 41. Öyle şey olmaz sende bi gün evleneceksin bundan kaçış yok bi bakmışın kalbini çalmış biri

 42. ABIM anladim seni haklisin ama ben KANKAM soz vermisdim yaninda olucam o guzel aninda sozumu tutamiyicam ama neyse yinede ALLAHIN hayurlisiyla abim ya o ne laf oyle ALLAH korusun ben sana ne soylemisdim yalniz seninle olucam evlenmek mevlenmek yok 50 yil velkide daha fazla hemde daha daha fazla oyle soyleme inan senin yerine ben ölürüm.sakin duymayim.

 43. Gülüm üzülme bu dünyanın kanunu bi gün olacaktı bende isterim mutlu olsun çocukları olsun bi gün olacaktı bu gün ona yarın sana yok sana ben ölim sonra olsun en iyisi bu birileri inşallah işimi bitirir o zaman

 44. evet ABIM oyledir ne diyim hayirlisi insallah.ee ne yapiyorsun.
  :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

 45. Abim iyim sen nasılsın yengem nasilar
  RUH İKİZİM ben hiç anlamadım Aygün ablacim neden yok İKİZİM benim dizim başlıyor ben gelirim reklamlarda

 46. yani gonul de var yani bilmiyorum su göz yasları sevincmi yoksa uzuntumu abim ya ben ne yapicam ya :'(:'(:'(:'( ne zaman gelicekdi erkek taraf birde bu gunmu
  :'(:'(:'(:'(:'(

 47. Bak ben ne dedim önce Allah hayırlısı ne ise o olsun anladınmi olsun veya olmasın demedik önce Allah’a siginacagiz

 48. ABIM burdayim kusura bakma hizli yorum iste aslinda bir yandanda benim gonlum onlemli diyil onemlisi KANKAMIN gonlu o mutlu olsunda bana yeter
  :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

 49. ABIM geldin ya :'(:'(:'(:'(:'( iyikide geldin ya oyyyy nasilsin abim yalnislik oldu keyfim yazicakdim ama bir azcik gonulluklede bir sey var
  :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

 50. RUH IKIZIM geldim cnm kiz senin keyfin kacmasin ya kiyamam sana AYGUN ablanmi sey sen dun aksam 6-dan sonra yormlara goz at bur analrsin iste benim gonlum ondan yok

 51. RUH İKİZİM telime arama geldi bende bir arkadaşım la konuşdum artık burdayım canım

 52. Ne boş vericem benim RUH İKİZİMİN keyfi yok artık benimde keyfim yok kız benim paketim bitmişdide o yüzden yoktum bi süre napiyorsun canım

 53. R.IKIZIM sende cikdin sanirim neyse opdum cnm.
  .
  ABIM KANKAM gelmiyiceksiniz sanirim arada bakicam ama bir 15 dak geliyorum bekliyicem ama

 54. RUH IKIZIM his feldin cnm nasilsin birtanem ben pekde iyi sayilmam.ya beni bos ver ya sen nerelerdeydin
  :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

 55. HERKESE selam
  Umut abicim
  Aygün ablacim
  RUH İKİZİM
  Kankam
  TUANAM
  Gizemcim
  Sizleri çok özledim ya nasılsın bakalım iysinisdir inşallah

 56. KANKAM dun yazdiklarini okudum inan simdi goz yaslarimi durduramiyorum bak ben tahmin ediyorum niye hayir diyorsun bak cnm eyer gonlun varsa evetde tmm ama ben sozumu tutamayacam simdi senin duyunune gelemiyicem canim ya
  :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
  .
  ABIM nasilsin nerdesin.

 57. Umut abi dolunayi ve erkenci kuşu ikisinde izlerim çok severim iki diziyide dolunay bitti ama internetten izliyorum

 58. Arkadaşlar ben 2 -3 gün olmayabilirim tatilde olduğum için pek fazla yazamıyorum dün ve bugünümü sizlere ayırdım şimdi tekrar gidicemm kusura bakmayın sizleri çok çok seviyorum kendinize iyi bakın görüşmek üzere 😊😊😊😊

 59. Evet gizem ben pek dizi izlemem.bir tek dolunay izlerdim az sonra cepten izleyeceğim indirmiştim çok severim bıkmaden şu an erkenci kuşu izliyorum çünkü dolunay kadrosu adını sen koy dağıldı 1.2 bokum oynar tutmaz yeni elemanlarla oda kaybolup gider yakinda

 60. Gizem yağmur başladı burada.tomun kuyruğunu fırına verdi tuzlayip servis yaptı kendisine isirtti gerisini sen dusun

 61. Bak bildim .sen derken bana herhalde ona istinaden cevap verim voleybol ve futbol.koyu Galatasaray liyim

 62. İçimden bir ses Türk olduğunu söylüyor.ben Türküm MERSİN DEN KATILIYORUM.JAN.İŞİM EVLİYİM 1.OĞLUM. 1 .KIZIM VAR EŞİM SUNA

 63. Gizem yengen düğüne gitti balkonda tek oturuyorum çizgi film izliyorum Tom ve Jerry severmisin ben çok severim

 64. Gizem özür buradamisin olucakti klavye.
  BAHAR ARZU HOŞ GELDINIZ SAYFA EDİTÖRÜYUM BEN İSMİM UMUT

 65. Umut abi yeni arkadaşlarımız geldi istersen onları tanıyalım baharı tanıyorum yeni tanıştık arzuv yeni olmalı😊😊😊

 66. ABİCİM BU GÜZEL AKŞAM İÇİN ÇOK TEŞEKÜR EDERİM İYİKİ VARSIN BENİ YALNİZ BIRAKMADIN ÇOK SAOL 5 SANİYEYİ ANLAMADIM AMMA DAHA SONRA AÇIK ANLATIRSIN OLURMU GÜZEL DİLEKLERİN İÇİNDE TEŞEKÜRLER İYİ GECELER ALLAHA EMANET OL BY BY

 67. Tamam o zaman burada gün batımı batmak üzere güneş. Aygün teşekkürler kendine iyi bak söylediklerim değil sen kendi kalbinin sesini dinle anlaştıkmi Allah hayırlısı ise versin iyi geceler.

 68. 5 kabul Aygün net berbat bi cümleye 4.5 dakika uğraşıyorum sen buradamisin namaza ne kadar var

 69. Teşekkürler sadece kalp güzelliği sende öylesin hayırlısı ne ise o olsun tekrar.sana ip ucu ilk 5 saniyeye bak dakika demiyorum 1 .görür. 2.çözer. 3.hızlanır veya yavaşlar .4.kapatır. 5 açar. Ben böyle yaptım yengen le hani yerden kaldırırken var ya o zaman

 70. YENGEMİDE ÇOK ÖZLEDİM BENDE SELAM SÖYLE TUĞBA VE BURAKIMIDA ÖP BENİM İÇİN

 71. Kesek Yakindan tanisam seni Umut abi ama artik sen benim abimsin senin bu iyliyni asla unutmiycam

  Tesekkur ederim Aygun ablacim
  nasilsin ablacim

 72. ABİCİM KALBİN OKADAR İYİKİ SÖZ BULAMIYORUM TEŞEKÜRLER İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR AMMA BU KADAR ÇABUK KURTULAMAZSINIZ BENZİN😜😜😜

 73. Ben neden böyle yazdım biliyormusun sen abinin nisana giderken ben hissettim benim hislerimi bilirsin hemde çok kalbim bana bir hafta önce söyledi böyle şeylerin olacağını o yüzden cevabı ben vermek istedim hayırlısı ne ise o olsun ben bu haberi bekliyordum

 74. ABİCİM UTANIYOM BİRAZ KUSURA BAKMA SENDE BENİM ABİM OLDUN İÇİN TAM ÖYLE DİYİL NİŞANDA DİYİL NİŞANDAN BİR GÜN ÖNCE GÖRÜCÜ GELDİ ANEM EVET DEMEK İSTİYOR BEN HAYIR DEDİM İÇİN ANEM KIZIM NE İTERSE O DİYOR YANİ BİR DAHA GELİCEKLER HAYIR DİYİCEM

 75. ECEM HOŞ GELDİN NASILSIN TATLIM AFERİN SANA CESUR KIZMIZ İYİ YAPMIŞSIN HƏR ZAMAN HAQQINI BÖYLE SAVUN TABİKİDE SENİN TARAFINDA OLUCAKLAR ONLAR SENİN AİLEN

 76. Ben biliyorum biliyoruuuum nisanda abinin birileri seni gordu beğendi haftaya salı çarşamba gelelimmi dediler sizde tamam dediniz olay bu başka bir şey olamaz sende o gün için alış verişi çıktın pasta börek vs.doğru degilmi

 77. Umut abi Umut abi sana cooook tesekur ederim ya
  dun bana akil vermeseydin ben sessiz kalicakdim abim babama soylemis babam cok sinirlenmis o kimki benim kizima vuruyor demis geldiyinde haddini bildiricem dedi yaa ben cok mutlu oldum benim babam benim tarafimda beni koruyor dedemede soyledim amca evde yok geldiyinde konusucak onunla oda cok sinirlendi baba annemde onunla konusucak
  ya herkes benim tarafimda ben cok mutluyummmmmm

 78. ABİCİM BİZ AZERİLERDE BALDIZ DİYORUZ YA ALIŞKANLIK GÖRÜMCE BİZDE BAŞKA AKRABAYA DENİYORDA ONDAN AMMA BURADA OLDUMUZ İÇİN GÖRÜMCE OLDUK

 79. Damat evlenir gelinin kız kardeşi baldız olur.damat evlenir damadın kız kardeşi görümce olur anladiniz

 80. OLA BİLİR ABİM AY ÇOK İYİSİN ARTIK BURDAYIM SIKILMANA İZİN VERMƏM
  😍
  KANKAM BİRTANESİN SENİ ÇOK SEVİYORUM NE KUSURU İNŞALLAH YARIN KONUŞURUZ SANA HABERLERİM VAR KIZICAKSIN

 81. ♡♡♡KANKAM gelmiiiis sana yazmadan cikmayacakdin nasilsin uyyy cnm bende seni cooooook ozledim ya kusura bakma cnm ben cikmaluyim abim soyledi insallah yarin bolluca kinusuruz tevrik ederim sonunda BALDIIIIZ olduk ya opdum SENI COOOOK SEVIYORUUUUM.G.KANKAAAAM.
  .
  ABIM opdum senideCOOOK SEVIYORUM.
  .
  KIZLAR SIZIDE opdum gorusuruz.S.C.S

 82. KANKAM CANIM BENİM AMCAMIN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN 💯YAŞASIN ALLAH UZUN ÖMÜRLƏR VERSİN AMİN İNŞALLAH 👏🎂😘

  • evet bir yerde sıkıntı vardı düzelttim sıkıntı kalmadı sizde sıkıntı var mı?

   geçti mi problem

 83. Gunay gitti galiba Aygün babasının dogum günü erken çıkacağını söyledi gezmeye gideceklermis

 84. HOŞ BULDUM ABİCİM BEN İYİM SEN NASILSIN
  💗
  TUANA TORUNUM HOŞ BULDUM CANIM BEN İYİM SEN NASILSIN OTURUYOM ÖYLE SENİN İÇİN OLSUN ABİMİN NİŞANI İLE URAŞIYORDUM

 85. AYGÜN NİNECİM hoşgeldin nasılsın ben ıyiyim saol neler yapıyorsun ninecim ❤❤

 86. ABİM KANKAM TÜRKANEM GİZEMİM DENİZİM ZEYNEPİM TUANAM ZARAM ECEMCİM FİLİZİM NASILSINIZ

 87. Yaa gizosum diyecek bir şey bulamıyorum iyiki varsın. Tatilim süper geçiyor seninki nasıl geçiyor bitanem ..

 88. Bu gün izin arabaya atladım köye geldim kanala girim dedim sen geldin aklıma girmedim söz verdim çünkü şu an köpekleri gezdiriyor um gülüm demin neredeyse arı sokacaktı beni ucuz atlattim

 89. Ya gizem güldürdün beni çok orda bak 🌷bu gül anladınmi yanına LUNE dersen gülüne olur🌷lune

 90. ABIM TAUNAM (cicim) bur az komik nasil YASUDIM tesekkur ederim.
  .
  ABIM iyi yapiyorsun fistiga selamlar.hii evet.belki ben erken cika bilirim babamin dogum gunude gezintiye gidicez annem dedi kusura bakma abim
  ..
  YASIDIM bende oturuyorum cnm oylemi bizde belki ezintiye gitdik cnm.size iyi e.ylenceler simdide.

 91. ABIM TAUNAM (cicim) bur az komik nasil YASUDIM tesekkur ederim.
  .
  ABIM iyi yapiyorsun fistiga selamlar.hii evet.belki ben erken cika bilirim babamin dogum gunude gezintiye gidicez annem dedi kusura bakma abim
  .
  YASIDIM bende oturuyorum cnm oylemi bizde belki ezintiye gitdik cnm.size iyi eylenceler simdide.

 92. Gülüm sende hep iyi ol.köydeyim 4 köpeğimi de aldım gezintiye çıktım şu an koşuşturma yapiyorlar

 93. Tuanam bende seni çok seviyorum evet seninle arkadaş olarak konuşuyorduk şimdi ise sana kankam olarak yazıyorum sana çok bağladım sen yokken burda eksik olan tek şey sen oldun iyki seni tanimisim ,ıyki benim kankamsın ,ıyki dostumsun seni çok seviyorum ❤

 94. Burdayım gizom inşallah canım inşallah. .

  Teşekkür ederim umut abicim umarım senu de dedigin gibi hep böyle kalırız. Abim.

  Kız GÜNAYCIMM bir şey yapmıyorum ama bizde varya birşeyi bulamadık ah ahh ..

 95. YAŞIDIM bende iyiyim odamda uzaniyirum akşamda yemek yemeğe gidicez ailecek öyle sen neler yapıyorsun?

 96. ABIM hep iyi ol cnmsin ya neler yapiuorsun bakiyim.
  .
  YASIDIM cnm hos geldin iyim tatlim sen nasilsin neler yapiyorsun birtanem.

 97. .BURDAYIM
  ABIM nasilsin
  .
  TAUAM cnm sag ol bende iyim hic oyle oturuyorum sen neler yapiyorsun ay cnm sorma yani ne koysak ne ne

 98. Tuana tebrikler çok güzel yazmışsın dostluğunuz bir ömür sürsün herkes zihin gibi kardeş olsa ne güzel olurdu her zaman böyle kalin

 99. Günaycım güzelim hosgeldin iyiyim saol sen nasılsın ? Valla canım bende bulamadimki acaba ne olsa yaa 😉😉

 100. Gizosum birtanem ,
  İçimden şu an seni ne kadar çok sevdiğimi yazmak geldi . Kankitoşkum aslında doğruyu söylemek gerekirse önceden de konuşurduk . Ama hiç böyle birgün seni bu kadar çok dost gibi hatta ve hatta kardeş gibi göreceğim aklıma gelmezdi. Iyiki çok yakın olduk ve kardeşim gibi oldun . Kankam deniz derindir ama bizim dostluğumuz kadar değil ınan .Bazı arkadaşlar vardır geldiği zaman sadece kişi sayısını artırırlar. Bazı arkadaşlar da vardır ki gittiği zaman yeri asla doldurulamayacak. Tıpkı bu mesajı okuyan canım arkadaşım gibi. Seni çok seviyorum gizom iyiki varsın ❤

 101. ABIM
  KANKAM
  IKIZIM
  RUH IKIZIM
  BENZERIM
  YASIDIM
  TAUNAM cnm hala dusunuyorum sendemi cnm ozel istiyirum bence ortak noktalarimizi bulmaliyiz cnm.
  NASILSINIZCANLARIMg

 102. Gizosum aşkım benim geldim iyiyim birtanem sen nasılsın tatildeyim işte öyle sen neler yapıyorsun

 103. Umut abi bende denizi çok seviyordum başından cokkk olaylar geçti isallah artık mutlu olur oda 😊😊😊

 104. Tuana hoş geldin iyiyim sende iyisin hava sıcak aracı gölge serin bi yere çektik dinleniyoruz manzara harika ilerde denizi görebiliyorum ak deniz masmavi

 105. Gizosum birtanem buradayım seni gördüm ve geldim işin yoksa biraz konuşalım. Olur mu ?? Bende seni çok özledim kankitoskum ❤❤

 106. İyiler gizem sağol az önce yengenle görüştüm. Deniz gitmiştir evet gizem yeri benim için tartışılmaz di denizin inan yine şu an gözlerim doldu çok seviyordum gizem benim bi huyum vardır ihtiyacı olanlara hep yardım etmek isterim deniz çok çekti inşallah bundan sonra rahat eder gizem baba yok anne yok bi abisi vardı hayattaki her şeyi oda asker oldu kız şeker hastası baba annesi bakmıyor bi ara bi ara komaya girdi kafayı yiyeceğim neredeyse kızın yaşı tutsa inan gel adanaya diyeceğim tedavi ettirir okuturum buda bi insanlık görevi her şeyi düşündüm neysekı inşallah bundan sonra yüzü güler gelse inan kendi çocuğundan çok bakarım zor keşke olsa.

 107. Aygün bu gün son günün iznin doldu ona göre haberin olsun nisanda böyle düğünde inşallah oda olur herhalde bi 5.6 ay gelmezsin hele bide velet olursa yiyenin gidiş o gidiş Aygün inşallah oda olur Aygün hala

  • hoş geldin abi var mı bir sıkıntı mesajı geç görebilirim yemek yapmaya gidiyorum sıkıntı varsa büyük harfle yazarsan sevinirim abi

 108. İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR
  ..
  GİZEMCİM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 109. keske Umut abi dogduguna pisman ederdin
  insallah duzelir bide benim teli aldi sakladi buldum simdi kendi telimle yaziyorum ama yerine koyucam yarin sabah yazamiycam aksam yazarim Umut abi

 110. anladim Umut abi zaten ilk once babamla konusucam olurda babamla konusana kadar yine bana vurarsa hemen polise gidicem

 111. Ah burada olsada bıçak çekmesi neymiş bi kıza ben ona gösterdim elmayı bile ölene dek soymadan yer bıçak dedin miydi kaçacak delik arar

 112. Bunun yaşı yok ecem çünkü o işi yapıyorum ben istediğin zaman gidip şikayetçi olabilirsin ama önce babanla bu konuyu konuşman lazım anladınmi o son iş önce acilen çünkü polis ilk olarak babana sorar neden bu çocuğa bakmıyorsun diye anladınmi önce babanla konuş

 113. Umut abi kafami duvara vurdu dun geceden agriyor
  ama onun umrundami hakliydi o herkese bicak ceker cok gucludur bu dusuncesi var
  duyqusuzdur
  ya dusunuyorumda o kimki bana vuruyor bana bir tanecik bile sevgi gostermemis hep rusvet karsiligi isini yapdirir benim kucuk amcam bana vursa bile sesimi cikarmam onunde of demem haklisin derim ozur dilerim cunki ustumde hakki var o benim babam oldu yemedi yedirdi icmedi icirdi operdi sarilirdi
  cok agirima gidiyor karsisinda korkdugmu bildiyi halde kafama surahinin kapagiyla vurdu of ya unutucam bunlari

 114. Tamam babaanneye selam ellerinden öperim konuşsun abin dövme ayrı bişey bıçak ayribisey ne demek yaa

 115. Umut abi ozur dilerim baba anneme yemek veriyordum
  ondan gec yazdim

  demek buldun sevindim
  bir gun nasipse kendi ismimi kullanirim

  evet simdi daha iyi Umut abi
  babala konusucak abim bugun
  konussunda bakalim

 116. Aygün iyi akşamlar bayağı yoruldun bu işler böyle görümce olmak kolay değil ha bunu derken siz hala bire baldız diyorsunuz baldız değil görümce oldun baldız gelinin kız kardeşine denir damadın kız kardeşine görümce denir bizde böyle yanilmamisim mi biliyorum ama doğrusu bu sana iyi geceler baldız olarak son geçen yarın görümce sin unutma.

 117. Ecem nerelerdesin her gün bu saatte olurdun buralarda neyse belki işin vardır sanada iyi aksamlar

 118. YASIDIM bende ayni oturuyorum ama cikmam lazim opuyorum burtanem konusmadik yarin konusuriz opdumsenide coook seviyorum cnm.iyi geceler.
  .
  aBIM oylemiiiiiiii tmm ayni diyelim cunki oho benim kikancligim.tmm masllai yarin analtirsin.opdum.

 119. ABIM ben cika bilirmiyim kusura bakmassan guzel sohbetdi tesekkur ederim ama asla uzulme sen uzulursen sbende u zulurum.IYI GECELEr SENI COOOK SEVIYORUM ABIM.kendine iyi bak.

 120. ay ne guzel insallah olurum masla oyle maslaki yalniz ikimize ait ta baslangicimizdan buraya kadar gulle bir guzel kalbli abinin maslai sen biliyorsun o maslai

 121. ABIM ne yapiyim sen gec cevaplandirdikca deliriyorum ne yapiyim sen sadece benim abimsin senin birtane asiri kiskanc abim var katlanmalisin ama aaa

 122. Köyümüze yakın sessiz bi yer çiftlik gibi etrafta kimse yok usandım şehirden burası çok sessiz temiz hava keşke sende burada olsan masal demişsin nasıl bi masal 2 olan merak ettim

 123. aaa oylemi cok sevindim hayirli olsun insallah gerceklesir hayellerin nerde mersindemi ev cok sevinfim

 124. Gunay şu an yeni evimize geldim mutfak ve pencereler takıldı buradayım. Çok güzel hayallerin var inşallah gerçek olur

 125. ABIM burdamisin ya kkk soyleyen gibi niye bu kadar dusunuyorsun bak basliyor haaaaaaa cevap vericekmisin.

 126. ABIM ne yapiyorsun bakiyim.sey biliyormusun ben her zaman seni yanimda hayel ederim uyuken bile oyle saniyorumki geliyorsun yanim asariliyorum hatda bana masal anlatiyorsun ama ikinize ait masala.

 127. ABIM geldiiim uyy her zaman mutlu ol tmm sey kkkk varmiydi opmadigim surexde ya gulmeeeeee ya hiiiiiiim.
  .
  YASIDIM cnm bende iyim neler yapiyrsun birtanem ya bak geldim burdaysan konusalim.

 128. ABIM sey asagiya bak sen gitdikden sonra uzgunlukle ilgili 18:53 diyirdum evet az kaldi birlikde kutliyicaz sabirsizlikla bekliyorum abim 15 dakikaya geliyorum ama gelicem soz beklermisin babam ariyucakda dedenleri beklermisin beni

 129. Gülüm inan sen geldin ya hiç bi derdimde kalmadı gerçekten dün olsa belki giderdim ama bu gün değil bak dogumgunu mu senle kutlayacağız merak etme kaç gün kaldı surada

 130. ya ama once bas harfini soyle lutfen n harfimi yoksa ne oluuur bilmek istiyorum benzerimi.BENZERIIIIM hadiiiiii ama

 131. BENZERIM olsun sende oyle soyle artik venzeriz ya sey taunamlada lakap dusunuyoruz ya bir bulamiyorum dusunuyorum hala ne olsun ama ozel yani guzel olsun.

 132. olur benzerim nasil istersen 😉
  tam bize uyqun sende gercek ismini yazmiyorsun bende
  tam bir birimize benziyoruk

 133. ABIM tmm bekliyorum.
  .
  ECEMIM bas harfin soylesen ne oluuuur soz daha sormam ya zaten benzerim diyicem hadi cnm hadiii

 134. ABIM ya sana bir sey oldu ya sabahdan bakiyorum icimde oyle his var sen hala uzgunsun niye boyle acik acik analat bana ne olur ya abim bak sen uzudukce bede uzuluyorum lutfen once bir gulumse benim icin.
  .b
  ECEMIM hos feldin kiz nasilsin cnm biz bir birimize benzerim diyelimmi olurmu canim.

 135. Gunay hos geldin canim gecmis olsun
  simdi nasilsin
  Umut abi bak ablan geldi artik uzulme
  Gunay gecen bolumde gordum bana gercek ismimi soylememi yazmissin canim benim ben burda yazamam sakli kalsin ama ismim cicek ismi
  buda bir ip ucum olsun ama sari cicek

 136. Gizmom kardesim dediyin gibi yapicam
  babama her seyi anlaticam bir daha bana el kaldiramasin diye
  hatda babama diycem abimide benide baba annemide yanina aldirsin burda kalmak istemiyorum artik bu cani insanin yuzunu gormek istemiyorum
  soylediklerinde haklisin kardesim ona az bile

 137. ABIM evet iste en guzel animiz ya ufffff ya hic ayirlmayalim hep boyle kalsak ya BEN SENI COOOOK SEVIYORUM COOOOOK.

 138. uyyy kiyamam san ne yapiyim babm ya en cokda annem kusura bakmacnmabim ee neler yapiyorsun abim soyle bakiyim yine uzgunsun soyle bak dogru azcikda varsa soyle….

 139. yok abim ya ben senden ay abim sakin boyle dusunme tmmaslaven seni coook seviyorum ya senden asla asla o lafi yazmak bile istemiyorum sende yalnis yazmissin hii neyse animsin ya nasilsin neler yapdin abim beni ya nasil ozlemisim ya hadi sarilalim.hafi bak kosuyom kollarini ac

 140. Sorun değil sen iyi ol yeter ben ölene dek beklerim seni ne özürü sadece benden uyandığını dusundum bunun içinde ozur

 141. yok abimmeraketmebir sey yok amadoktor sunuds doyledi fazla tel olmaz bende doktora tel 6-dan sonra zaten olur vende tel ay guluyorum a of neyse sen nasilsin abim beni bos ver.

 142. AVICIM simdi 3 gundur yokum ya ya benim su gozlerim bazen goyner kasinir sulanir yani ama cokdan var ama cok gec gec olur boyle olmusdu ahanda babam tele yasakladi soyledi bunun sebebi tel ve tv kac gundur tel yasak dedi ne zaman alsam elinden alir kendinde tasir ne kadar uzdu ya sonra doktora gitdik doktor dedi olur oyle soyledi zayif gozleri ama azcik yani cokda zayif digil normal deli olmadimmi ben eynek bile hayal etmisdim simdi kimse bana karsi cikmiyor elimde tel ya deli olmusdum ya senden ozur dilerim abim cok utaniyorum

 143. ABICIM cnm abim ya seni cok ama cok ozledim ya nasilsin sen uzulmussun ya kiyamam sana ya kim uzdu ay yoksa benmi bir ucu benim ama diyer ucu baska hiiiim ayfinlasdiririm ben sen uzulmege layik diyilsin.ay benim basima sorma neler gelfi cok cok cok ozur dilerim abim ya analticam bu gun seninleyim.
  .
  KANKAM birtabem yoksun ama hayirlisi ay ven cok sevi dim ya benim enistemin nisani olmuuuus yasasin ya yupi kankamla BALDIZ olduk yaaaa.s.c.sbirtabem tebrik eederim cnm benim adimdan tebrik et gelinimizide cefer kardesimizde.opdum.
  .
  KIZLAR RUH IKIZIM bende seni coook ozledim nasilnis cnm benim.
  IKIZIM nasilsin ay cnm ya cuma bu gun gitmissin abimde gozum merak etme cnm seni seviyorum opdum kendi e iyi bak.opdum.
  ECEMIM ay ben sok bu neya bende karsiyim cnm biyle olmaz ya asla bir yol bulmalisin abime gizemime katiliyorum.
  YASIDIM nasilsin ya bende seni coook ozledim cnm ici
  TAUNAM cnm nasilsin ozledim seni dusunuyorum hala kiz sende dusunsene aaaaaaa aslinda ozel bir sey olmali cnm onun icin boyle hala bulmadim ama fikrimde opdu.

 144. Ecoşum bence babana söylemen gerekiyor sana kimse elini kaldıramaz bunu yapma hakkı yok tmm bunca zaman sana onlar baktı bu eziyetleri cektin ama artık babanın yanindasin söylemen en doğrusu bence benim fikrim sen kendini çok üzülme ben bu konularda çok sinirlenen bir insanın ağır konusmussan kusura bakma 😔😔😔😔

 145. ECEM Evet Kördüğüm Sayfasına yazan Gül çiçeğim Canım Asıl ismim Türkan Ama Gül Çiçek Söylüyor Sevdiklerimin Biçoku
  ….
  UMUT ABİ Rica ederim Yok Sözlerinizi Yanlış anlamadım Ne Özrü Sadece Baktım iki gün önce bi arkadaş da Yazmak istemiyor Bu sayfıya benim yüzümden söylediğiniz için üstüme alındım ve Açıklama yaptım ki İçiniz Rahat Olsun. O Sitede erkekle konuşursan abdestim Bozulur diyen arkadaşın çok yanlış biliyor öyle bişey de yok BEN’im ne kadar Dinime bağlı olduğumu bilir kızlar öyle bişey olsaydı Muhakkak bilirdim.

 146. AYGÜNÜM Biriciğim Hoş geldin Sefalar getirdin Ne Kusuru Bende seni Çok Özledim Kardeşim Hamd olsun Diyeyim Hayat Yoruyor beni Ama Yinede ALLAH a Şükür. Senin için Çok Mutlu oldum Demek Abinin Nişanı Oldu Artık Eee Baldız Oldu Benim Yıldızımm ALLAH Bi ömür Mutluluk Nasip etsin Abinele Cemile ye Metanet Teyzemin Gözü Aydın Kaynana Oldu Artık Onuda Tebrik ederim Selamlarımı Sevgilerimi ilet Bende seni seviyorum ULDUZUM Kendine Dikkat et Görüşürüz İNŞALLAH Balımm Baktım Kördüğüm sayfasına Bana Cevap Yazdın bende Orada Yazdım şimdide burda yazıyorumki göresin Kankam. Sevgilerimle Türkan ❤AYGÜNÜME ❤

 147. Umut abi babama soylemem kolay ama babamin bu yasima kadar benim ustumde hic hakki yok cocuklugum iki amcamin yaninda gecdi eyer babam amcama neden benim kizima vurdun derse oda sana ne biz buyutduk biz biliriz der
  cocuklugumda cok yapdi boyle seyler cocukken beni bogarak olduruyordu az kalsin uyuyamadiginda kalkar bana bagirirdi tokat atardi doverdi ama ben artik buyudum zoruma gidiyor
  ama bir daha boyle birsey yaparsa gider polise sikayet ederim soz artik bikdim

 148. Ecem geçmiş olsun amca yin sana öyle davranmaya hakkı yok hele bıçak çekmesi kabul edilemez bir güvenlik elemanı olarak ben dayanamam babana mutlaka şöyle ilerde nasıl olsa söylemez diye 2 tekrara kalkışır ona gerekli cezanın verilmesi lazım bir daha yaparsa git şikayetçi ol gereken yapılır dikkatli ol ecem tamammı.

 149. iyi olmana sebindim Gizmom
  Aslinda dun yazmisdim kankama bizim sayfada ama gelmedi
  sana hayir diyemiycem icimi birilerine bosaltman lazim kendime gelemiyorum
  soyleki dun amcam denilen adam beni dovdu bana bicak cekdi beni olduruyordu ama o kimki benim babam bana bir kere bile tokat atmadi oysa ben babama hep kotu davranirdim onu kirardim ondan nefret ederdim ama o bir kere bile bana vurmadi bana hep kizdiginda tamam kizim derdi ama bu bana vuruyor ellerim titriyor ya
  simdi ne yapiyim ben hm babama soylersem kardesiyle arasi acilicak abime soyledim baba anneme soyledim onlar beni anlarlar diye abimde babama diycem diye tutdurdu

 150. Umut abi bende iyiyim 😊
  Ecoşum ben iyiyim hasta olmuştum ama iyilestim senin neyin var canım zeynep yokken bana derdini anlatabilirsin

 151. Gizmom ben eh isde iyi sayilirim sen nasilsin miyden duzeldimi yine bulaniyormu canim

  iyi ol Umut abi
  dogru soyluyorsun gecmise bakmamak gerekiyor
  gecmis seni yormus zaten bide gecmisi dusunup kendimizi yormamaliyiz
  geleceye bakalim guzel gunlerimiz olsun 😉

 152. MERHABA CANLARIM NASILSINIZ SİZİ ÇOK ÖZLEDİM HEPİNİZİN GÜZEL DİLEKLERİ İÇİN ÇOK TEŞEKÜR EDERİM SİZİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ CANSINIZ CAN
  🌠
  BİRİCİK ABİM NASILSIN SENİDE KONUŞA ÇOK ÖZLEDİM BAKIYORUM BİZ YOKEN ÜZÜLMÜŞSÜN NEDEN KIYAMAM SANA KUSURA BAKMAZSAN BU GÜN DİL YARINDAN BURDAYIM BİR KAÇ İŞ KALDI NİŞAN ÇOK YORDU BENİ GELİCEM TAMAMI BİZİ BIRAKIB GİTMEYİ DÜŞÜNME BENİ ÇOK ÜZMÜŞ OLURSUN İYİKİ VARSIN GÖRÜŞÜRÜZ

 153. Ecem gizem günaydın iyiyim sizler nasılsınız.ecem boş ver geçmişi anı yaşamaya bak zaman akıp gidiyor her şey yolunda sizler iyi olun yeter her şey zamanla güzel okur gorusuruz

 154. Turkan abla Sen kordugumdeki Gulcicek ablamisin

  Kankam nerdesin sana ihtiyacim var nolursun bugun mq yuklede gel

 155. gunaydin arkadaslar nasilsiniz
  Umut abi ben onu dunki uzgunluyumden dolaysi soyledim dun gercekdende cok kotuydum
  ama oyle dusunmeniz beni cok mutlu etdi
  Umut abi aslinda ben sizinle dun geldim bugun sizinle canimli cicimli olamam bu arkadasligin gerekcesidir misal ben sizi tanimiyorum siz beni tanimiyorsunuz zamanla
  birdaha oyle konusmiycam
  ama dun gercekden cok kotuydum o yuzden oyle soylemisim

  bu arada nasilsiniz Umut abi

 156. Türkan öncelikle hayırlı cumalar açık sozlulugunden dolayı teşekkür bu konuda konuşmayacaktim sen olunca yazma ihtiyacı duydum çok iyi bi ablasın abla derken saygı anlamında iznin olursa.çok iyi bi annen var ellerinden öperim doğru bir şey yapıyor sonuna kadar anneni destekliyorum bu konuda.benimde bir şeyler söylemem lazım bu 3 sitem benim diğer sitelerde hep bu ipsiz sapsiz adamlarla savaşım oldu aide çok iyi biliyor bi gün en iyi arkadaşım can arkadaşım bi sabah artık erkeklerle konuşmayacağım böyle böyle dedi hala kayıtlı adresi verebilirim şok oldum böyle hocası varmış o söylemiş bu olayların benzerini buraya geldiğim dede yaşadım gunay ikna etti Aygün uğraştı bu günlere kadar geldik ama bu durum her zaman bir duvar gibi karşıma dikildi bazen hiç yazmadan gidiş o gidiş bakmayim biraha diye düşünüyorum olmuyor değerli arkadaşlar var bana değer verdiler öyle yapamam ayrılamam onlardan anlayacağın turklerde bi atasözü var yukarı bıyık aşağı sakal gitsen olmuyor gitmesen olmuyor.buradan dünkü yazımdan kendini eleştirme bu her zaman olan bir konuydu ismin bile geçmedi sen rahat ol sadece açık konuşacağım kalben içimden geçen ben olmasam gunay la Türkan böyle olmazdı diye geçiyor içimden buna üzüldüm 3 gündür bu beni yedi kendimi sorumlu hissettim o yüzden böyle yazma isteği duydum o anki duygularımla yazılmış cumlelerdir yanlış bir şey varsa şimdiden özür dilerim burada hiç bi kız gelipte umut bana bunu şunu dedi diyemez hep saygılı oldum ama tek sorun erkek olmam ve bunu hiç bir zaman kabulkenemediler onuda Allah seçmiş benim suçum yok bu halde güldürdün beni çok ta memnunum.. artık şöyle düşünüyorum konusanda sağolsun konusmayanda sayanda saymayan da hepsinin başım üstünde yeri var.yazdığın için tekrar teşekkür Türkan umarım daha güzel konularda karşılaşırız tekrar hayırlı cumalar Allah a emanet ol görüşürüz.

 157. AYGÜNÜM Hayırlı CUMALAR Birtanem Nasılsın iyimisin ABİNİN nişanı Nasıl Geçti Eğlene bildinizmi iyice Kutlarım 🎊🎊🎊❤❤❤Bir ömür Mutlu Olsunlar İnşAllah Bu Arada Kızın adı ne❓ Balım Sana Yazdığım Yoruma cevap Verdinmi diye bakmak istedim baktımki Nişan Hazırlıklarıyla Başın Karışmış Yoksun Tebrik edeyim dedim Kankam Sana Nasip Olsun Bütün Subaylarımıza Kısmet Olsun İNŞALLAH Seni seviyorum Ve ALLAH a Emanet Ediyorum Görüşürüz

 158. UMUT Abi Öncelikle Seni Üzdüysem Üzgünüm Büyüyümsün Ağabeyim Yaştasın Neden Öyle Dindar Olduğum için Sizinle Sohbet Etmek İstemediğimi Sandınız Bunu nerden Çıkartın Sitede Erkekle Konuşursan Aptest Bozulur Diye Öyle bişey yok Yanlış Duymuşsun Ve BEN’im Hakkımda Yanlış Düşünceye Kapılmışsın.. BENİM Buraya Yazmama Sebebim Kızlarla Doğru Dürüst Sohbet Edemiyoruz Çünkü Ben Kızlarla Şahsi bi Konu Konuştuğumda Bi erkeğin Okumasını istemiyorum Hatta Bukadarın Söylüyeyim Ben Bu güne Kadar İki tane benden Büyük Abim Var Onların bile arkadaşlarımla Konuşmamı Duymasını Sohbetimize Yanlışlıkla Bile kulak misafiri Olmalarınıdan Rahatsız Olan İnsanım Seninde Bildiğin gibi Buraya Uzun Müddet Yazamadım Sorunlarım Vardı Ve geldiğimde Sizi Burda Gördüm Sonra İsabellanın Sevgilisi Yazmağa Başladı. Ve Türkmen Kız arkadaş vardı ismini şimdi Hatırlamıyorum O’nun Nişanlısı Yazmağa Başladı Artık Erkeklerde Yazıyordu Biz Kızlarla Sohbet Edemiyorduk Kızlar bundan Rahatsız değildiler Ama Ben Rahatsız Oldum Üstüne Bide Ben Bu siteye yazarken Anneme kızların yazdığı bi ortam hepimiz kızız anne Adminimiz bile kız dedim şimdi Annem bikeresinde tekrardan sordu bu kadar işinin arasında yazıyorsun hepisi kızmı onların yani vs o zaman sen burdaydın diğer erkekler yazıyordu ve Bidaha Buraya yani Ask Yazmama Kararı aldım Sadece kızları özlediğimde selam verip hal hatır sordum Okadar Şimdiyene Kadar Size bunları Söylememiştim Ama Baktım Üzülüyorsunuz Kendinizi suçlu Hissediyorsunuz Konuşmak İstedim Sizi Üzdüysem Özür Hakkınızı helal Edin Aidele Aramın Bozulmasına Gelince O sizin Yüzünüzden Değil Aideye Yorum Yazdım Sevgi çerçevesinde Baktımki Aide Bana Agresif Davranıyor Bana Seni Yanımda göremedim kötü Günümde diyor oysa bende onu kötü günlerimde yanımda göremedim Arkadaşı olarakta Kırgınım Dedim Neyse Olan oldu ALLAH Aideni sevdikleriyle Mutlu etsin hep..Çok Konuştum Aslında bukadar Konuşan insan Değilim sadece kendimi ifade etmek istedim Allah’a Emanet olun Saygılarımla TÜRKAN….

 159. Ecem yeni farkına vardım neden merak etmeyim sende bu sitenin bir parçasısın ve değerli ablaların dan birisisin gunay la başka sitede beraberdik ve uzun zaman oldu Aygün le beni tanıştırdı zamanla sende olacaksın onlar gibi öyle şey olmaz merak etme mesela 1.2 gün yazma burada görürsün ecem neredesin diye arama mesajlarını görürsün rahat ol şimdi bir iş yerini düşün biri yıllardır orada diğeri yeni girdi bir olmaz zamanla oda aynı konuma gelir ardından başkaları bu böyle sırayla gider durur anlata bildi mmi görüşürüz kendine iyi bak sizler yeterki burada durmasını bilin 6 ayda bir gelip merhaba denirse bırak merak etmeyi cevap bile yazmaya gerek duymam kaybolup giderler işte o dediğin bunlar içindir. iyi geceler tekrar görüşürüz ecem

 160. Ecem iyi geceler teşekkürler güzel düşüncelerinden dolayı o düşünce deki cahiller başka sitede burada değil sana iyi tatiller görüşürüz ecem

 161. kankam ben iyi diylim sayfamiza yazdim oku olurmu

  Umut abi ozur dilerim Gunay tatildedir yazmak yerine Aygun tatildedir yazmisim isimleri karisdirdim

 162. Umut abi iyi geceler sana yazmadan gitmek istemedim aslinda bir kac hafta olmuya bilirim beni merak etmezsiniz gercide bzende kacmis gitmis olmiyayim
  Umut abi deyimi ben aslinda hic duymadim
  ama onunla ilgili dusuncem su
  cok sacma birsey bence biz sizi abimiz gibi goruyoruz abdest pozulurmus cok sacma dusunmusler ya oyle sey olurmu bence yuz yuze konusurken pozulur abdestiniz boyle sitede konusunca pozulmaz merak etmeyin

  Gunayla Aygun ablaya gelince bence Aygun tatilde ya int cekmeye bilir yada vakti olmaya bilir yani kendinizi uzmeyin Umut abi
  Agun ablada nisanda biliyorsunuz
  sizde biraz tatil yapin bence hem Gunay geldiyinde hepimiz birden sorariz nerde oldugnu eminim bir nedeni vardir

  kendinize iyi bakin Umut abi
  ara sira yazarim gorusuruz
  Aygun abla Gunaycim sizde kendinize iyi bakin gorusuruz

  • Ecem birde bu Aygün le gunay için değil bu yazı onlar benim herseyim ne olduğunu biliyorum onların mevzusu belli Aygün nisanda gün ayında teli yok müsait olduğunda yazar bu bilinen şey benim bahsettiğim konu buradaki hastalık bu herkes için değil senede bir defa neyse boş ver uzayacak değmez görüşürüz.

 163. Bir şeylerin farkındayım gunay
  Aygün bazıları buraya yazmıyor adım gibi eminim ben buradayım diye dindar geçinenler var bi kaç kişi görüyorum yazıyorlar sitede erkekle konuşursak abdestimiz bozulur bu site değil yanlış anlamayın erkeklerle konuşma yok sonra oranın admin ı ile sarılmalar falan filan o admin de erkek değilmi niye abdestiniz bozulmuyor ben olunca bozuluyor onuda öğrendim dini büyükleri varmış o söylemiş nette konuşmayın diye cehalete bak 2018 deyiz 1600 lerde değil işte bu kafalardan bi kactanede burada genelini söylüyorum bölüm olarak daha 2 gün önce bi arkadaş söyledi buraya yazma ma sebebini kızlar biliyor dedi benim yüzümden biliyorum çok eminim seninde aran açıldı gunay onla Aygün de 2 arada kaldı buraya yaz sa olmuyor oraya gitse olmuyor en iyi arkadaşı orada buraya geldim geleli bu hastalık devam ediyor bi türlü kurtulamadık aslında ilk gün gidecektim izin vermediniz keşke verseydiniz şimdi banada git diyemiyorsunuz oraya diğer bölüm gitmek istiyor sunuuz oda olmuyor sizlerde bilmiyorsunuz ne yapacağınızı tüm arkadaşlarınız orada beni kabul etmiyorlar buraya da gelmiyorlar arada kaldınız döndüğünüzde bazı kararlar almak istiyorum o zaman görüşürüz aygun gunay bu gün bunu yazdım şöyle 2 hafta geriye bakın kaç gün buraya yazıldı tek tük demekki ters giden bişeyler var geldiğinizde konuşuruz.

 164. İY GECELER NASİLSİNZ ARKADAŞLAR
  UMUT ABİ NASİLSİN YENGEM ÇOCUKLAR NASİLLAR
  AYGÜN ABLACİM SENİ ÇOK ÖZLEDİM YA NASİLSİN
  RUH İKİZİM CANİM SENİ ÇOK ÖZLEDİM YA NASİLSİN
  KANKAM YA SENİ ÇOK ÖZLEDİM NASİLSİN CANİM
  TUANAM VE GİZEMİM SİZLER NASİLSİNİZ YA SİZİDE ÇOK ÖZLEDİM ANLATAMAM YA
  DENİZ BEN SENİNLE TANİŞMADİM SENİNLE TANİŞMAYİ ÇOK İSTİYORUM SEN NASİLSİN İYSİNDİR UMARİM

 165. gunay bu günde yoksun galiba unutmak istiyorsun abini böyle sebepsiz yerlere yazmama ben öyle anlıyorum ben olsam aynı durumda kumdan tel yaparım bi şekilde sana ulaşırım ama ulaşırım hiç imkanım yoksa bekleyelim bakalım durum ne anlatırsın gelince yapacak bir şey yok.

 166. abim yaa bide olen kucuk kiz kardesim var ve dogacak olan kiz kardesim var 😂😂😂
  bide sen abimmm😁😁😁

 167. abim annem evlenmisdi ya 😂😂yani 2 uvey annem 1 uvey babam var😂😂
  tamam abim oyle yapicam 😊😊😊😄😄😁

 168. Üvey babamı o nerden çıktı al bi dert daha neyse özellikle ona dikkat et o zaman ablam olurmu.abinle görüşmeyi kesme devamlı irtibat halinde ol en küçük bir şeyi dahi abin den saklama olurmu bunu bu abin söylüyor tamammi

 169. cik kankam bende 10 dk cikmam gerekiyor bende seni coook seviyorum guzel kankam biricik papatyam 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌻🌻🌻🌸🌸🌸🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 170. abim ne kusuru ben bile annem olacak kadina guvenmiyorum bide uvey baba var ah ya
  abim gelene kadar yine kendimi koriycam soz 😊😊😊😊

 171. Denizim kankam benim çıkmam gerekiyor seninle konuşmak bana çok iyi geldi seni çok seviyorum paptyam ❤❤❤

 172. Deniz burada beni ilgilendiren tek şey sağlığın ben annene bile güvenmiyorum kusura bakma abin ne zaman yanında olur ben o zaman rahat olurum yaşadığım tecrübeler bunu gösteriyor sen yinede abin gelene dek kendine çok iyi bak boş kalmasın olurmu

 173. tamam abim oyle yaparim 😊😊
  abim zaten gitmem icin konusdu herkesle babaannem birsey demedi ama beni sevdiyni beni ozliyceyni dedi 😂😂ben baslarda inanamadim gozlerime😂😂😂😃

 174. Deniz telsiz olmaz sen eline ne zaman geçerse tel buraya yaz her yer internet nerede olduğunu önemli değil istersen Amerika’daki ol ara ara yaz bize bizde iyi olalım

 175. kalbimiz bir bizim kankam unutdunmu biz kardesiz kankayiz arkadasiz 😘😘😘😘😘😍
  biz hep bir birmizin yanindayiz

 176. yok kankam agrilarim yok kazadan bacagim agriyordu oda gecdi ama su komaya dusmem biraz beni halsiz ediyor doktor ilaclar yazdi kullaniyorum 😉😉😉

 177. lutfen yeni ozet gelsin
  cok merakli bir bolum
  parmeet kendini ne zan ediyo yaa kadinlara dokunmalar felan ne yaa
  raman hadi ishu nu kurtarrrrrr

 178. GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH
  ..
  AYNUR SEN DB YAZAN AYNUR MUSUN HOŞ GELDİN

  ..
  AYGÜNÜM SANA MESAJ YAZDIM 19 BÖLÜME BAKARMISIN

 179. Ya lutfen yeni ozeti cabuk verin. Ramanin pilani ne cabuk bilmek istiyorum. InsheAllah ishitayi kurtarir.