Dizi Özet

Sev Yeter 31. Bölüm Özeti Raman Gerçeği Ortaya Çıkarır 30 Temmuz Sev Yeter Özeti

Raman geçtiğimiz bölümde İşita’nın masum olduğunu ortaya çıkarmak için çabalayacağının sinyalini vermişti. Bakalım Raman’ın planı ne olacak? İşte sizler için hazırladığımız Sev Yeter 30 Temmuz özeti.

Sev Yeter 30 Temmuz Özeti #Raman Kanıt Peşinde

Simmi, bu evde kimse Parmeet’e saygı duymuyor gideceğiz deyince Bayan Bhalla İşita bu evde değil neden gidiyorsunuz diye durdurmaya çabalar. Simmi ise baksana Raman Parmeet’in yanında olduğunu gösteren bir çift kelam etmedi sadece sessizce olanları izledi der. Parmeet tekrar aynı şeyleri yaşar ve katlanamaz diye korkuyorum deyip Raman’ın İşita’yı tekrar getireceğini düşündüğünü dile getirir.

Ruhi ise kalkar kalkmaz İşita’yı arayınca Simmi sinirle senin o İşitan yüzünden gidiyoruz der. Raman ise acını çocuktan çıkarma diye kardeşine kızar. Ardından Raman Ruhi’yi İşita’nın yanına götürünce Simmi annesine dönüp gördüğün gibi İşita’nın tarafını tutuyor der. Ruhi İşita’ya neden burdasın diye sorduğunda annesini özlediğini söyler. Raman çıkarken telefonu orada bırakır ve konuşmaları dinler. İşita tüm gün yanımda olmayan bu telefondan bu mesajları kim çekti hiç anlamıyorum, hayatımı zehir eden bu telefonun yerine yeni bir telefon almalıyım der. Raman bu sözleri düşünmeye başlar. (Sev Yeter 30 Temmuz Özeti)

Raman’ın kafası o kadar allak bullak olmuştur ki önce bütün toplantılarını iptal eder. Ardından da pantolonunu giymeyi unutarak çıkar. İşita onu bu halde görünce uyarır. raman odaya geri gelip üzerini giyinirken kendi haline o da güler. Bala ise eşi Vandu ile İşita hakkında konuşurken olanları duyan Bala’nın annesi durumu hayli sevinir. Ee aradığı fırsat ayağına kadar gelmiştir. Gidip olanları Shagun’a anlatır ve ona da fırsat verir. Parmeet ise taksiyle gidecekken Simmi beni burda bırakırsan ölürüm der.

Raman ise Sarika’nın işe gelmediğini öğrenince evine kadar gider. Sarika onunla görüşmek istemediğini iletir. Ancak Raman oradan ayrılmaz ve Sarika’nın telefonda Parmeet ile konuştuğuna şahit olur.  Olanları düşününce Parmeet’in yalan söylediğine kanaat getirir. Parmeet Sarika’yı tanımıyorum demiş ama işin aslı hiç de öyle değildir. Shagun ise Ruhi’nin velayetiyle ilgilenen savcıya gidip Raman ve İşita’nın hiç de öyle göründüğü gibi iyi bir aile olmadığını, Ruhi’nin velayetini tekrar istediğini söyler. Savcı kendim gidip gerekli incelemelerimi yaparım der. Mihir bunu Raman’a haber verir. (Sev Yeter 30 Temmuz Özeti)

Savcı geldiğinde yanında Shagun da vardır. İşita da hiçbir şey yokmuş gibi Raman’a destek olunca savcı da Shagun da şok olur. Savcı durumu bir de komşulara sorma konusunda ısrar eder. Komşular Raman’ın İşita’yı çok sevdiğini hatta onun için ikinci bir dil öğrendiğini anlatır. Shagun şok üstüne şok yaşamıştır. Savcı özür diler. Ayrılmak üzeredir ki Ruhi gelip onu İşita’ya verdiği için teşekkür eder ve Shagun’a vereceksiniz beni diye çok korktum burada herkes beni çok seviyor der. Savcı Shagun’a dönüp kızın senden korkuyor, eğer bir daha benim zamanımı da boşa harcarsan seni hapse attırırım diye uyarır. 

Sev Yeter 30 Temmuz Özeti #Karamanın Koyunu Sonra Çıkar Raman’ın Oyunu

Parmeet yine gidiyorum laflarına başlayınca Raman haklısın senin yerinde ben olsam ben de giderdim diye herkesi şaşırtır. Parmeet gitmeden önce odasına geçtiğinde lavaboya gider. Raman da bu sırada onun telefonu ile başka bir telefonu yer değiştirir. Parmeet onu kapıda görünce şaşırır. Raman gitmeden evvel muhakkak yanıma uğra der. Parmeet de kabul eder.

Raman daha sonra Parmeet’in telefonunda Sarika’ya mesaj atar ve acil buluşmamız lazım der. Sarika kabul eder. Gelenin Raman olduğunu görünce başta içeri almak istemez ama sonra mecburen müsaade eder. Sarika olanı biteni anlatır. Raman yalvar yakar da olsa ona destek olması için Sarika’yı ikna eder. Parmeet ile Simmi tam evden çıkacaktır ki Raman gelir. Sarika’yı gören Parmeet şok olur. Raman hayırdır tanıyamadın mı onu diye kızar. Raman kimseyi bir yere göndermez hatta Appa ve Amma’yı da çağırır. Parmeet söyle bakalım bu kız kim diye kızan Raman, hala Parmeet’in utanmadan yalan söylemesini acıyarak izler. (Sev Yeter 30 Temmuz Özeti)

Raman’ın desteğini alan Sarika her şeyi tüm gerçekliği ile anlatır. Raman hala kocasını savunan Simmi’ye gözlerini aç kardeşim der. Toplumumuzda bu duruma sessiz kalan kadınlar var, bu tarz insanlar da bunu avantaj biliyor ancak İşita bu köpeğe ses çıkardı, biz ne yaptık karımı evden attık der. Ardından da Appa’dan olanlar için özür diler. Gözyaşları içindeki İşita’yı yanına çağıran Raman İşita bu köpeğe haddini bildir der. İşita tam tokat atacaktır ki simmi onu durdurur. Kocama elini kaldırırsan seni mahvederim der.

sev yeter 31. bölüm özeti resmi

Parmeet ise bu kadar sözden sonra bir tokatın hükmü yok vursun ama Raman galiba İşita’nın bana attığı mesajları unuttu der. Raman ben İşita’yı tanıyorum bunu o yapmadı der. Parmeet bu defa İşita ile Bala’nın arasındakini de mi göremiyorsun deyip İşita’ya ağza alınmayacak sözler edince İşita’nın artık sabrı taşar ve buna nasıl cüret edersin deyip Parmeet’e tokat atar. simmi İşita’ya saldıracakken Rumi onu tutar, Raman ise Parmeet’i döver. Polisler gelip Parmeet’i götürür, Sarika da ifade vermek üzere gider. 

İşita hadi gidelim deyince Raman, Bala’nın önüne geçer ve bir tarafta annem ve kız kardeşim diğer tarafta eşim her şeye rağmen ben eşimi savundum, yapmam gerekeni yaptım şimdi kimseye neden gidiyorsun gitme diyemiyorum der. Çok özel bir bölüm olan bu Sev Yeter 30 Temmuz özeti ni burada bitirmek zorundayım. Bir sonraki özetimizde görüşmek üzere ;) 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. iste bu kahraman raman)))
  ozet icin cok tesekur ederim)))
  raman karisini savunduuuu))))))
  masallah))))))
  lutfen yeni ozetler cabuk gelsin)))
  simdidien tesekurler))))

 2. Tesekkurler. Yeni ozetleri insheAllah bu gun verirsiniz. Bide ozetler kac saatde bir veriliyor? Lutfen soyleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu