Sev Yeter 32. Bölüm Özeti İşita Ve Raman Evde Başbaşa 31 Temmuz Sev Yeter Özeti

Romantik dakikaları bekleyenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir bölüm bizleri bekliyor. İşte sizler için Sev Yeter 31 Temmuz özeti.

Sev Yeter 31 Temmuz Özeti #Raman İşita’yı Eve Getirir

Bayan Bhalla karanlıkta ağlayan Simmi’nin yanına gidip onu yemek yemesi için ikna etmeye çalışır ama Simmi siz gidin gelininizle ilgilenin, benim hayatımı mahveden o kadınla ilgilenin diye isyan eder. Bayan Bhalla madem öyle sen yemek yiyene kadar ben de seninle bekleyeceğim der. Bu sırada Bay Bhalla arayıp Simmi’yi sorunca o kadın yüzünden ağlıyor cevabını alır. Bay Bhalla Simmi’yi kurtardı o kadın dediğin diye İşita’yı savunur. Ancak Bayan Bhalla herkese esip gürlemeye devam eder. Simmi gidiyorum deyince Bay Bhalla biraz yalnız kalıp acısıyla yüzleşsin der ve Raman’dan da İşita’yı geri getirmesini ister.

Rumi İşita’yı getirmek için çablar ama çabaları sonuçsuz kalınca madem öyle ben de İşitaların evinde kalayım der. Raman saçmalama deyince Rumi öyleyse sen git ve karını getir der. Raman özür dilemeyi istemez. Bay Bhalla gidip İşita’dan özür diler ve eve dönmesini rica eder. Ancak İşita gelemeyeceğini dile getirir. Bu durum Raman’ı kızdırır ama gitmekten başka da çaresi kalmaz. Raman ile bir odada konuştuklarında Raman özür diler. İşita da aynı şekilde özür diler ve Raman’ın elini tutup birlikte giderler.

İşita eve geldiğinde Simmi ile tatlı bir dille konuşur. Olanlara bir eş gözüyle değil de kadın gözüyle bakmasını ister ve hiçbir şey için üzlmemesini hep ona destek olacaklarını anlatıp özür diler. Simmi benim için çok zor olacak ama deneyeceğim der. İşita rahatlamış bir şekilde ayrılır çünkü Simmi yemek yemeye de geleceğini söylemiştir. Ancak işin aslı hiç öyle değildir. İşita çıkınca Simmi senden nefret ediyorum İşita der. Prateek’in yanına gitmiştir. Bayan Bhalla’nın ona yardım edip çıkacağını düşünen Prateek ben çıkana kadar orada kalmaya devam et diye akıl verir. Simmi de bu nedenle İşita’ya böyle davranmıştır. (Sev Yeter 31 Temmuz özeti)

Bala ise sınav kağıtlarının sızdırılması ile alakalı detayları öğrenmek için çabalıyordur. Epey de bilgi toplamıştır ancak asıl suçlu hala net değildir. Mihir ise Raman ve İşita başbaşa vakit geçirsin diye bir otel odası ayarlar. Raman’a herkes eşiyle geleceği bu toplantının öneminden bahseder. İşita başta gitmek istemese de sonunda ikna olur.

Sev Yeter 31 Temmuz Özeti #Raman ve İşita Evde Kilitli Kalır

İşita’nın hazırlanması bayağı bir uzun sürer. Sonunda hazırlanan çift çıkacaklardır ki evdeki herkes onları gitti zannedip kapıyı üstlerine kilitlemişlerdir. İkili başbaşa kalır. İşita üzerini değişmeye gidecekken Raman değiştirme belki erken gelirlerse hemen yemeğe geçeriz der. İşita Raman’ın aldığı kıyafet içinde çok güzel görünüyordur. İşita Raman’a seni kimse beğenmemiştir zamanında da diye takılınca Raman ilk aşk hikayesini anlatır. Sonuna kadar dinleyen İşita, Raman o kızın gözlerinde aşkı gördüm dediğinde durumdan pek de hoşnut olmadığını belli eden bir bakışla Raman’a bakar.

Raman İşita’nın yanına yaklaşıp elini tutarken hala uydurduğu hikayeyi anlatmaya devam ediyordur. İşita bu el onun eli deyip sinirle elini çekince Raman hikaye benim uydurduğum bir hikayeydi diye gerçeği söyler. İşita ise hiç de umrumda değil havalarına girer. Raman onu kıskandığını görünce içten içe sevinir. Ardından geciktim diye müşteriyi arayınca Mihir’in yalanı ortaya çıkar. (Sev Yeter 31 Temmuz özeti)

Bu esnada elektrikler gider ve İşita kayıp düşecekken onu Raman tutar. Mum getirmeye giden Raman mumları gözüm kapalı bulurum der ama paat o da düşer 😀 İşita da güler. Mumları yakarlar. Aç olunca İşita yemek yapmaya geçer ama parmağını keser. Yemek yapma işi Raman’a kalmıştır. Beraber yemek yaparlar. Yemek yemeye geçerler ama bu defa da eve hırsız girer. Raman korkunca İşita dalga geçer. Raman kim var orda deyince adam hırsız der. Raman bağırınca İşita neyden korktun der. Raman ise hamamböceği var der. Hırsızla beraber hamamböceğini öldürürler. Hırsız nolur polisi arayın da hapse gireyim diye yalvarır. Karısı ona zorla hırsızlık yaptırıyordur. Raman oturup onunla sohbet eder. Adam elindekileri bırakır ama Raman boş gidersen karın kızar deyip adamı gönderir. Adama eğer sıkıntın olursa bana gel diye de hatırlatır.

sev yeter 32. bölüm özeti resmi

İşita sinirini dağıtmak için müzik dinlemek üzere radyoyu açar. Evlilikten sonra aşk konusu hakkında program vardır. Ve Raman da programa katılıp evlilikten sonra aşk yoktur der. İşita şok olur. O da programa bağlanır. Eşi her şeyi hırsıza anlatan ne yapsın der. Programı yapan adam gülerek devam eder programa. Ardından da probleminizi radyoda değil evde çözün deyip onlarla konuşmayı sonlandırır. İşita perdenin ardında olanları düşünürken onun üzerine kornişin düşeceğini gören Raman koşup onu kurtarır ama perdeye dolanırlar. İkili gözgöze gelir. Sev Yeter 31 Temmuz özeti

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 32. Bölüm Özeti İşita Ve Raman Evde Başbaşa 31 Temmuz Sev Yeter Özeti (7 Yorum)

 1. Bu dizi baslarda cok iyi ama sonradan baya bir sacmaliyorlar..isita hamile kalacak sonra asokun kurdugu tuzakla ishita cocugunu kaybedecek.
  Sonra raman ishitanin cocugunun olmasini cok istiyor ve doktor bir cozum buluyor ramana senle ishitadan doku ornekleri alip baska bir kadinin rahimine yerlestirecegiz diyor ve tasiyici annelik fikrini ramana soyluyor bu fikir ramanin aklina yatiyor gizli gizli ishitaya evraklari imzalatiyor.
  Sonra para ile bir kadin ayarliyor
  O kadin son anda vazgeciyor ve tasiyici anne olmayi sagun ustleniyor raman basta kabul etmesede sonradan kabul ediyor
  Ve sacmaliklar sacmaliklar sonra aradan yillar geciyor.
  Adi ve ruhi buyuyor aslinda ruhi diziden cikmiyor oda sagunun tasiyici anneligi ustlendigi kiz oluyor sagun dogum yapiyor yani sonra yine entirikalar dizide donuyor ve sonradan olaylar sanirim raman hafizasini kaybediyor sadece ishitayi hatirlamiyor.
  Sonra parmet karisi simi ile birlikte ishitaya oyunlar oynuyorlar… parmet ishitayi tehtit ediyor.ve inanmiyacaksiniz ama bu dizide iyler kotu kötüler iy oluyor ara ara mihika da kotu oluyor parmet simi ile birlikte olup…ishitaya oyunlar oynayacak ve raman ile evleniyor..