Dizi Özet

Sev Yeter 33. Bölüm Özeti Parmeet Serbest Kalır 1 Ağustos Sev Yeter’de Neler Olacak?

Canımız sıkacak bir bölüm bizleri bekliyor çünkü parmeet serbest kalıyor. Mihir ve Mihika arasında da gelişmeler var. İşte Sev Yeter 1 Ağustos özeti.

Sev Yeter 1 Ağustos Özeti #Mihir de Mihika da Nişanlanacak

Raman ve İşita perdeye dolanmış bir haldeyken ev ahalisi gelir. Bu tuhaf durumu sorgularken bir taraftan da onları kurtarırlar. Ashok ise tesadüf eseri gittiği karakolda parmeet’i görünce olayın aslını astarını sorar. parmeet düşmanımız ortak arkadaş dilersen güçlerimizi birleştirebiliriz der. İşita, Raman’ın kanayan eline pansuman yapar. Raman acıdan bağırınca Bayan Bhalla gelir ve İşita’ya acıtmadan yap diye kızar. O gidince İşita’nın sırtı ağrıdığı için Raman İşita’nın sırtına krem sürer. Onları bu halde gören Simmi sinir olur.

Trisha’nın abisi olan Tandon sürpriz yaparak Hindistana gelir. Ammalara da hediyeler getirmiş olan Tandon onlara nişan da Trisha’nın konuğu olmalarını rica eder. Tandon ve Raman ofise gittiğinde İşita, Mihir’e Mihika’yı sevmene rağmen neden bu nişan diye sorar. Mihir ise ben hayatımı Raman’a borçluyum, benim hayatımı kötü etkileyecek bir karar vermez o diye Raman’ı över ve nişanın da onun isteği doğrultusunda olduğunu söyler.

Rumi ise Bala’nın kendisine sınav konusunda oyun oynadığını anlar. İşita ise Raman ile konuşmaya karar verir ancak Raman işime karışma diye ona kızar. İşita Mihika’nın yanına gelir ve Raman senin hayatınla oynadı şimdi oynama sırası bende izle ve gör der. Ashok ise Raman’a karşı bir olma şartıyla parmeet’i çıkartır.

İşita Bayan Bhalla’ya, Simmi’ye, Amma’ya ve Vandu’ya anneler günü hediyesi verir. Ruhi de İşita’ya bir hediye vermek ister ve Raman’ın ellerini İşita’nın eline vererek bu senin hediyen der. İkili birbirine bakakalır. Simmi dışındaki herkes gülümser. Ashok ise ofisinde parmeet’e iş verir. Mihika’ya ise Amerikada yaşayan mühendis biri görücü olunca Mihir onu kıskanır. Mihika’nın nişanı da Mihir’inki ile aynı gün olacaktır hatta aynı salonda. Böylece Raman ve İşita iki nişana da katılabilecektir. Bu duruma en çok Mihir ve Raman bozulur. İşita ise Mihika’nın nişan hazırlıklarını ballandıra ballandıra anlatarak kıskandırmaya devam eder. (Sev Yeter 1 Ağustos özeti)

Rumi Bala’yı kötü duruma düşürmek için bu parayı İşita Appa’ya vermemi söyledi nişan alışverişi için verir misin der. Bala da parayı alırken Rumi’nin arkadaşları gizlice fotoğrafını çekerler. Nişan alışverişinde Raman Mihika’nın nişanlanacağı Vibhu’nun aklına girmeye çalışır ama Vibhu ben hayatı deli yaşayan insanları severim diye farklı bir tepki verince Raman’ın planı da suya düşer.

sev yeter 33. bölüm özeti resmi
parmeet’in serbest bırakıldığını duyan Simmi çok sevinirken herkes şaşkındır. Raman niyetini bir kez daha görmüş olduk dese de Simmi soluğu parmeet’in yanında alır. parmeet sen aileni benden çok seviyorsun artık ben Ashok ile çalışacağım diye tavrını belli eder. Ama yeterince para kazanınca seni de yanıma alacağım zamanı bekle der ve Simmi’ye sarılır. Simmi’yi kendi tarafında tutma niyetinde olan parmeet onu nasıl kullanacağının da planını çoktan yapmıştır. (Sev Yeter 1 Ağustos özeti )

Mihir ise Mihika’yı Vibhu gibi bir adamla evlenmemesi için ikna etmeye çalışınca Mihika herkes kendi yoluna, ben kendime yeni bir yol çizmek istiyorum der. Nişan provası başlar ancak Trisha ortalarda yoktur. Mihika ise bu oyunun Mihir’in aşkını itiraf etmesini sağlayıp sağlamayacağı konusunda kafası karışıktır. Bu sırada Parmeet’i gören İşita tuhaf olur. Parmeet dalga geçercesine yeni arabam hakkında bir şey söylemedin dilersen bir tur atalım der. İşita lanet olsun senin gibi zengine kölelik edene der. (Sev Yeter 1 Ağustos özeti )

Trisha’yı ararken Vibhu’yu gören İşita Vibhu’nun kız arkadaşı ile de tanışır. Vibhu’ya birkaç günlüğüne ortalarda görünmeyin ki oyunumuz ortaya çıkmasın der. Ardından İşita Trisha’yı bir erkekle görür ve kim olduğunu merak eder. Bu durumdan Raman’a da bahseder ama Raman kıskandığından kötü şeyler düşünüyorsun der. Trisha ise geldiğinde kardeşimle kahve içtim dans provasına yetişmeye çalıştım der. İşita, Raman’a yalan söylüyor dese de Raman Trisha’dan uzak dur diye uyarır. Bakalım Trisha’nın görüştüğü gerçekten kardeşi mi? Sizce kim? Yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. Ay çok guzel gittikçe hecanlı oluyor

  Ya ama isita ve raman ne zaman tam birbirlerini seçecekler

  Valla sinir oluyorum

  Buhallerine biran önce aşk ları baslasın

 2. Tabi yavaştan yavaştan başladı ama

  Bide bence bu tirisna mı nedir bence yalan söylüyor

  Filizim ellerine sağlık çok güzel olmuş

 3. FİLİZCİM ELLERİNE SAĞLIK SEVYETERDE HIZLI İLERLİYORSUN AMA KÖRDÜĞÜMDE GERİ GİBİSİN FİLİZCİM

  1. canım kördüğüm çök uzun ve her şeyi yazmak gerekiyor ama bu aralar çok yoğun olduğum halde böyleyim işleri düzene koyayım hızlanırım inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu