Dizi Özet

Sev Yeter 35. Bölüm Özeti Mihir Nişanlanacak Mı? Sürpriz Gelişme

Şok olacağınız gerçeklerin ortaya çıktığı Sev Yeter 3 Ağustos özetinde kazanan aşk olacak. İşte sizler için Sev Yeter 3 Ağustos özeti.

Sev Yeter 3 Ağustos Özeti #Canımı Yakanın Canı Yansın Mı?

Shagun, Ashok’a Mihir’in nişanı pek istemediğini düşündüğünü söyler ama Ashok pek de önemsemez. Dasn zamanı gelince ilk sahneye çıkan Bayan Bhalla ve Rumi olur. Bayan Bhalla hiç boş durmaya niyetli değildir. Yıllar önce Amma ile sevgili olan ama ayrılan Jai adındanki sarrafı da nişana çağırmıştır. Amma ona hoşgeldin demek zorunda kalır. Onları bir arada gören Appa sinir olur ve kim çağırdı bu adamı der. Bayan Bhalla yalan söyler ve Amma çağırdı der. Appa onu kıskanıp içki içmeye başlar. Amma onun yanına gelip Jai’den bahsedince farkına varmadan Appa’nın kıskançlık ateşine odun atmış olur.
Shagun ise Simmi ile konuşmayı dener. Simmi başta senin gibi biriyle işim yok dese de Shagun tamam Raman’a haksızlık yaptım ama o da senin kocana neler yaptı, baksana İşita’ya ortalığı kaşık gibi karıştırdı şimdi ne kadar da mutlu ama ona acıyorum çünkü Raman ona hala dokunmadı çünkü onun uzaktan kumandası bende diye güler. Simmi’nin beynini yıkayınca Simmi İşita’nın da canı yansın deyip ağlar.

Shagun gidip Raman’a aklın hala bende olduğundan İşita’ya dokunamadın değil mi diye kızdırır. Raman bunu Parmeet’ten duydun değil mi der. Bu sırada dans sırası Raman ve İşita’ya gelir. Ancak Raman Shagun ile dans edeceğini duyurunca herkes şok olur. Shagun’un cüzdanını tutan İşita’nın elindeki cüzdanı Mihika yere atar ve hadi gidelim buranın tadı kalmadı der. Tam gideceklerken Shagun dans ederken düşer. Ashok Shagun’a yardım ederken Raman evliliği yarım bıraktığın gibi dansı da yarım bıraktın, adımlarıma hiç uymuyorsun der. Ama uyacak biri var ve ben dansı onunla tamamlayacağım diyerek İşita’yı gösterir. İşita’dan özür diler ve aydınlığın kıymeti ortaya çıksın diye karanlığa lanet etmek gerekti diye neden böyle davrandığını açıklar. Shagun sinirden patlar. (Sev Yeter 3 Ağustos özeti)

Shagun gitmek için araba beklerken Raman yanına gelir ve ilişki dediğin dokunmadan ibaret değildir, aşk, güven ve arkadaşlık vardır ilişkide gerçi sen bunların hiçbirini bana vermediğin için bu söylediklerim anlamsız gelebilir der. Ashok götürmek üzere gelince de iyileştiğinde kız arkadaşını dans okuluna yazdır biraz ders alsın diye dalga geçer.

Nişana Ramak Kala Yaşananlar Sev Yeter 3 Ağustos Özeti 

Parmeet gizlice Simmi ile buluşur ve onu özlemiş numarası yaparak onu doldurur. Gün bitiminde Raman’dan para almaya gelen adamlar İşita’ya sapık sapık bakınca Raman onu kıskanır ve saçlarıyla İşita’nın sırtını kapatır, adamlara da paranızı yarın alın diye azarlar. Amma ise Bayan Bhalla’ya ders vermek için sabahleyin ona gizli bir hayran gibi çiçek ve aşk mektubu gönderir. Bu defa da Bay ve Bayan Bhalla kavga eder.

Ruhi ise Shravan ile oyun oynarken Mihika’nın Vibhu ile rol icabı nişanlanacağını duyar ve bunu Bayan Bhalla’ya söyler. O da Raman’a söyler. Ruhi çiçekleri de Amma’nın gönderdiğini anlatınca ortalık fena halde karışacaktır.

Raman bir plan yapar ve soluğu ammaların evinde alır. Nikah işlemleri için din görevlisini getirir ve din görevlisi önce Mihika ve Vinhu’nun nikahını kıyacağını söyler. Raman ardından Soumya’yı İşita’nın telefonundan arar ve haberiniz yok heralde kızını Mihika nişanlanıyor diye davet eder hatta uçak biletlerini kendisinin aldığını üzülmemelerini söyler. Soumya şok olur. İşita ammaya soumyayı aramasını söyler. Asıl oyunu İşita yapar ve din görevlisine ramandan fazla para verince din görevlisi önce Trisha ve Mihir’in nikahını kıymayı kabul eder.(Sev Yeter 3 Ağustos özeti)

sev yeter 35. bölüm özeti resmi
Ritüeller yapılmaya başlanır. Tam yüzükler takılacaktır ki Mihika gözyaşları içinde dayanamayorum der ama babası ona sabretmesini söyler. Mihir yüzüğü takmaz ve sen iyi bir kızsın ama ben seni sevmediğim halde başka birinin baskısıyla senin hayatını da mahvedemem özür dilerim der. Trsiha ortamı terk eder. Tandon çok sinirlenir. Raman defalarca Mihiri tokatlar ama Mihir Mihika’yı sevdiğini ve Trsiha’ya da yazık etmek istemediğini yineler.

Raman sonunda Mihir’e sarılır ve gerçeği senden duymak için uzun süre bekledim der ve Mihika’yı da çağırır bu adamla evlenmek istiyor musun diye sorar. Raman her şeyi İşita’nın planladığını Vibhu’nun aslında nişanlanmayacağını da söyler. Vibhu da doğrular.Raman Trisha ile daha öncesinde konuştuğunu onun da her şeyden haberi olduğunu söyler. Trisha Mihir’e sonunda gerçeği söyledin diye şaka yapar. Ardından Trsiha da birinden hoşlandığını söyler ve Pathak çıkagelir. Herkes şok olur. Trisha birbirlerine aşık olduklarını anlatır. Ancak Tandon bu duruma çok kızar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. Oy ice hediyemi istiyormuş o zaman sana ? ? iki çanta veriyorum nasıl çantalardan hoşlanirsin bilmiyorum o yüzden iki tane aldım beyendinmi

  2. Bide su shagunun kendini onemli gibi biri gostermesinede sinir oluyorum onu ashok bile sevmiyor sadeje kukla gibi kullaniyor zavalli shagun sana gercekden ajiyorum

  3. Ay merwe bende shaguna çok açıyorum ne sinir bozucu kendini bişey sanıyor ashokda onu çok güzel kandırıyor

  4. tandon sonunda ikna olur ve trishanin nisanlanmasina izin verir)))
    mihir mihika trisha pathak nisanlanirlar)))

  5. Merve merhaba sen eskiden kördüğüm sayfasina yazan merve misin acaba . Hani türkmenistanliydin ve asil ismin aylar veya aygul dimi ne hatirlamiyorum . Yani sen eskiden kördüğüme yaziyormuydun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu