Dizi Özet

Sev Yeter 36. Bölüm Özeti Shagun İntihara Kalkışır 6 Ağustos Sev Yeter Özeti

Merakla beklenen nişan olaylarının devamında yaşananların olduğu Sev Yeter 6 Ağustos özeti.

Sev Yeter 6 Ağustos Özeti #İşita Raman’a Teşekkür Eder

İşita Tandon’u Trisha ve Pathak aşkına engel olmaması yönünde ikna eder. Tandon sonunda ikna olur ve herkes buna çok sevinir. Raman Trisha’ya kız kardeşi gibi koruyacağına dair Tandon’a söz verir. Mihir ise bu esnada Mihika’ya evlenme teklif eder, Mihika da kabul eder. İşita daha sonra Ramanların geleneklerine göre giyinir ve onların aksanında konuşma yaparak Raman’a önce teşekkür eder ardından da onu över. İşita konuşmasını bitirmeden Raman ve Mihir acilen çıkmak zorunda kalır. İşita buna bozulur. Raman ise koşarak hastaneye Adi’nin yanına gider. Adi o gelince annemin bu durumda olmasının sorumlusu bu diye Raman’ı gösterir.

sev yeter 36. bölüm özeti resmi
Adi polise Shagun’a zorla intihar etmesi için Raman’ın ilaç verdiğini söyler. Raman şok olur. Bu sırada Pathak gelir ve Raman bizim yanımızdaydı mümkün değil deyince polisler Raman’ı bırakır. Raman Adi’nin yanında kalmak ister. Ancak Adi Ashok gelir gelmez baba diye ona koşar. Raman üzülür. Ashok ve Parmeet Raman’ı iyice kızdırır ama Pathak ve Mihir onu sakinleştirip uzaklaştırır. (Sev Yeter 6 Ağustos özeti)

Bua Ji ise Simmi ile konuşur ve evde olanları öğrenir. Simmi İşita’dan intikam almak istediğini söyler. Bua Ji de gider Bayan Bhalla’ya ne zaman yeni gelin gezmesine insanları çağıracaksın der. Bayan Bhalla ise gelinim çalışan diye onu savunur. İşita yoksa bizim yemeklerimizi yapamıyor mu diye sorgularken İşita bunu duyar ve evet bilmiyorum ama yarın size o yemekleri yapacağım der. Bayan Bhalla yalnız kaldığında ben bunca senedir yemeklerimi beğendiremedim sen nasıl yapacaksın der. İşita siz benimlesiniz ya ben hemen sizden öğrenirim der.

Shagun ise polisin zorla biri sana bu ilaçları içirmeye mi çalıştı sorusu karşısında Raman’a bakar. Polis çıktığında Shagun’un yanlışlıkla doz aşımı yaptığını belirtir ve Raman ile görüşmek istediğini söyler. Raman içeri girdiğinde Shagun bana hakaret etmek neymiş sana göstermiş oldum, seni suçlamadığım için bana teşekkür etmen gerek, dilersem daha da alçalabilirdim der. Raman korkacağımı düşündüysen yanıldın deyip sinirle çıkar. (Sev Yeter 6 Ağustos özeti)

Raman eve geldiğinde İşita kızınca Raman konuşmasını Rumi’nin yolda iken dinlettiğini söyler. İşita şaşkın halde sevinir. Raman ona benim konuşmam daha güzeldi diye takılır. İkili atışır. Ardından Raman hastaneye gitmek zorunda kaldığı için özür diler ve olanları anlatır. Raman sonunda konuşma güzeldi deyip utanarak yanından ayrılır. Ashok ise neden bunu yaptın ve Raman’ı suçlamadın diye Shagun’a kızınca Shagun bu sadece bir uyarıydı der.

Sabah olduğunda Raman’ın telefonu düşünce kırılır. İşita ve Ruhi ona bir telefon alır ve iş yerine götürürler ancak Raman rahatsız edilmek istemediği için telefonu iş yerine bırakırlar. Raman paketi açar ve pembe bir telefon çıkınca Tandon, Mihir gülmeye başlar. Raman beni rezil ettin diye sinir olur.

İşita eve geldiğinde Bayan Bhalla Bua Ji ısrar edince dışarı çıkmış olduğunu öğrenir. Yemekleri Ruhi’nin ve internetin yardımı ile yapar. Simmi İşita’yı arar ve Bua Ji tavuk yemek istiyor der. İşita ama ben nasıl tavuk yapayım diye sorar. Simmi telefon çekmiyor diye bahane edip telefonu kapatır. İşita Ruhi’nin verdiği fikri uygular ve tavuğu eldivenle tutar ve sonunda pişirir. Simmi geldiğinde buna şaşırır. (Sev Yeter 6 Ağustos özeti)

Bua ji tavuğu keserken elini acıtır ve bu nasıl tavuk pişirme diye kızarken Amma da gelir ve kızını korur. üstüne Rama gelir ve Bua Ji’ye kızar senin işin gücün yok mu der. İşita araya girer ve sizin hatırınıza hayatımda ilk defa tavuğa dokundum ve en az 25 defa elini yıkadığını söyler. Beni eleştirin ki ben de öğreniyim ama sakın bana darılmayın deyip ortamı yumşatır. Herkes mutlu olur. İşita daha sonra annesinin yanına gidip gönlünü alır. Appa tavuğu yemedin ve sonuçta bunu ailen için yaptın tasalanma ben onu ikna ederim der. Birbirlerine sarılırlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Ya ben anlamıyorum bunlar niye et yemiyorlar

  Ama blla ailesi giyiyor ama isita nın ailesi yemiyor

  Niye kızlar

  Bide ben bir bölümünü izledim

  İsita çok kötü olmuştu hiç ruhiye iyi davranıyordu

  Ve sürekli aşokla buluşup konuşuyordu

  Ama sanki o ışıkta deyil gibi davranıyor du
  Tabi ne konuştuklarını bilmediğim için anlamıyordu

  İsita odasındaydı ve bir tabak dolusu et vardı öyle bir yiyiyorduki

  Bütün aile koşup ona bakıyorlardı şaşkın şaşkın
  Bir halde

  Hiç bişey anlamadım valla

  Bu dizi şimdilik güzle gidiyor

  Ama belli ilerde buda sacmalıyacak

  Bütün Hint dizi leri gibi

 2. Saliha abla Işitanin ailesi vejetaryen o yüzden et yemiyorlar ama Bhalla ailesi vejetaryen değil o yüzden et , tavuk yiyebiliyorlar . Hindistan iki ayri kisma ayiriliyor orda ve bir kisim Kuzey Hindistan diğer kisim ise Güney Hindistan. Güney Hindistanda çoğu hatda hemen hemen tüm insanlar vejeteryan ama et yiyenlerde ama çok az . Kuzey Hindistan kismi vejeteryen değil o yüzden tatilciler Hindistana seyahate geldiklerinde çoğu zaman Kuzey Hindistan yerlerini tercih ederler .
  Ay Shagun iyice manyaklaşti derdi ne bu kadinin anlamiyorum ama güzel kiz Surbhi Jyoti ile başröl dizileri var .

 3. Saolasın manyosum benim

  Hı anladım çok deyisik insanlar ya

  Bu hintler

  sehagun ve oglunu hiç sevmiyorum aditi
  Çok kıcık sevimsiz bir cocukya
  Bak ruhiye öyleni çok tatlı ya

  Bu akşamki dansınada bayıldım ??

  Doğrusu

  Sanada hayırlı geceler tatlı rüyalar

 4. Merebalar kizlar ben burda yeni.dizi gercekden cok iyi gidiyor.finalide oyle bitsin.ben hindistani cok seviyorum tek arzuvum oraya gidip onlarin kiyafetini giyip orada gezmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu