Dizi Özet

Sev Yeter 37. Bölüm Özeti Amma Ölecek Mi? Amma Ağır Yaralı 7 Ağustos Sev Yeter

Sev Yeterde yine muhteşem bir bölüm bizleri bekliyor. Amma kazada ağır yaralanıyor. Ayrıntılar sizler için hazırladığımı Sev Yeter 7 Ağustos özetinde sizlerle.

Sev Yeter 7 Ağustos Özeti #Rumi Kendini Kurtarmak İçin Öyle Bir Hata Yapar Ki!!

Rumi tavuğu biraz fazla yiyince karnı ağrır. Isıta neden bu kadar yedin deyince yengemin elinden ilk ve son tavuk deyince İşita desteği için teşekkür eder. Mihir ise Mihika gibi olmasını söylese de Mihika ben onu kadar sabırlı olamam der. Isıta ise Ramanın elinde pembe telefonu görünce güler. Raman da bunu başıma sen bela ettin diye kızar.

Ruhinin matematikte başarısız olması gündeme gelince Raman Işitaya sen çalıştır der ama Isıta ben de matematikte iyi değilim der. Raman zor da olsa tamam ben matematik çalıştıracağım ama diğer her şey sende der. Rumi ise Balanın oyununu anlar ve sınav kağıdı cevaplarını almaya arkadaşları ile gelmez. Bala yakalandın der ve saklanmakta olan diğer komisyon üyeleri çıkar. Ancak kâğıtta sadece alıveriş listesi vardır. Üyeler suçsuz öğrencileri suçladığı için Balaya kızarlar. Ramanın genç güzel bir bayanı öğretmen olarak ayarlamaya çalıştığına şahit olan Isıta kızar ve sen öğretemezsen ben öğretirim der. Raman son noktayı koyar ve kız Ruhinin öğretmeni olacaktır. (Sev Yeter 7 Ağustos özeti)

Rumi ise Balaya para verirken çektiği videoyu da gösterir. Bala ve Vandu neye döndüğünü şaşırır. Komisyon kanıta inanır ve komisyondan atılma riski ile karşı karşıya kalırlar. Ammaya durumu anlatırlar. Isıta duyup üzülmesin isterler ama Isıta bunu duyar. Rumi ise ablası Simmi yalan dolan anlatır ve onu kendisini desteklemesini sağlar. Raman durumu öğrenince çıldırır ve Rumiye gerçeği söyle diye demediğini bırakmaz. Simmi araya girer ve önce kocamı attınız şimdi kardeşimize yaptığına bak Raman diye kızar. Işitaya da tek kelime söyleme hakkı vermez. Raman biri Simmiyi götürsün yoksa elimden bir kaza çıkar der. Simmi gidince Rumi hala para verdim demeye devam eder. Raman yalan söyleme diye kızınca Rumi evi terk eder. (Sev Yeter 7 Ağustos özeti)

Isıta Rumi gelince onu güzel konuşmasıyla ikna etmeye çalışır ama nafile. Isıta basın mensupları da bu konu ile ilgili soru sormaya gelince Ramandan yardım ister ama Raman umursamaz. Isıta bu bilgiyi kim basına sızdırdı diye düşünür. Simmi Parmeete söylemiş, o da Shaguna, Shagun ise haber yapan arkadaşı Tanu’ya söylemiştir. Ancak beklenen olmaz. Tanu güçlü rakip olan Ramanın sözünü dinler ve haberleri yayımlamaz hatta Ashoku kızdıran bir haber yapar. Shagun Tanu’ya bunu nasıl yaparsın deyince Tanu telefonu kapatır. Yönetim kurulu ise Vandunun çalışmaya devam etmesine ama Balanın uzaklaştırılmasına karar verir. (Sev Yeter 7 Ağustos özeti)

Ruhi ödev için laptopu getirir. Amma onlar gidince açık kaldı diye kapatmaya çalışır ama bir dosya açılır yanlışlıkla. Dosyada Mihikanın videosu vardır. Amma şok olur. Ruminin yanına gider ama Rumi yoktur. Amma elinde laptop bir taraftan Işitaya telefonla ulaşmaya çalışır ama Işitaya ulaşamaz. Sonunda iş yerinin sekreterine Isitaya beklemesini söylediğini iletmesini ister. Rumi ise Ammaya çarpar. Laptop yere düşer.

sev yeter 37. bölüm özeti resmi

Raman tesadüf eseri gider ve bakar ki laptop kardeşinindir yaralanan ise Ammadır. Raman olanları Işitaya haber verir. Herkes hastaneye gelir. Amma hala gözlerini açamaz. Durumu belirsizdir. Isıta olay yerinde Ruminin laptopu ne arıyor siye merak eder tam açacakken polis olayla ilgili bilgi almaya gelir. Raman polise bu duruma kim neden olduysa mutlaka onu bulun der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. Elif burda ilk olana hediye verilir mesela benden Ice arkadaşa bir dondurma ?
    Elif sen türkmenistanlimisin ??

  2. Ya aklimi okumus gibisi manyacim dondurma yemek istemistim dunden beri tesekur ederim hediyen ucin… Elifcim yenisin galiba ozaman biraz saygili ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu