Dizi Özet

Sev Yeter 38. Bölüm Özeti Rumi Herkesten Özür Diler 8 Ağustos Sev Yeter

Amma’nın kazasıyla ilgili bir detay hepimizi şaşırtacak. İşte o detayın netleştiği Sev Yeter 8 Ağustos özeti.

Sev Yeter 8 Ağustos Özeti #Amma’ya Çarpan Kim?

Bayan Bhalla da dahil herkesin Amma’nın durumu üzülüp ağlar. Ama elden gelen bir şey de yoktur. Bayan Bhalla Amma’nın kızacağı ne varsa söylemeye başlar. Amma başta parmağını hareket ettirir ardından da gözlerini açar. Sadece Rumi deyip gözlerini kapatır. Bayan Bhalla neden durduk yere onun adını söyledi deyip Simmi’yi arar. Simmi bir şey yok deyip telefonu kapatır ancak İşita olay yerinde Rumi’nin laptobunun bulunduğunu söyler. Raman da neden Rumi dediğini merak eder.

İşita annesinin eski sağlık bilgileri gerekince eve geldiğinde kaza anında anlatılan beyaz arabının kapıda olduğunu görür ve taşlar artık bir bir yerine oturur. Rumi’ye arabayı sorar. Rumi arkadaşım arabası der ama İşita olayın üzerine giderek ona neden böyle bir şey yaptığını anladım, Bala’nın olayından kurtulmak için yaptın bunu der. Simmi onu korusa da İşita çok kızgındır ve acilen hastaneye geri döner. Amma’nın hastane masraflarını Appa karşılayamayınca Raman ben hallederim deyip onu rahatlatır. Gecede Amma’nın başında İşita ve Raman kalacaktır. (Sev Yeter 8 Ağustos özeti)

Raman ve İşita hastanede birbirleri hakkında detayları öğrenirler. İşita ile onun bir diğer adı olan Mathangi hakkında gülüşürler. Raman ise en son hastaneye Adi’nin doğduğunda geldiğini anlatır. O anki mutluluğunu ve heyecanını paylaşır ama sonunda ağlar. İşita ona bakarak ailem için yaptıkların adına çok teşekkür ederim der. İşita Raman’ın omzunda uyuyakalır. Hemşire onları uyandırıp Amma’nın kendine geldiğini haber verir. Amma video olayını İşita’ya anlatır. Raman da merak edince İşita ona da Rumi’nin videoyu hazırladığını üzülerek gösterir. İşita kaza olayında da Rumi’yi suçlayınca Raman olamaz, kanıtın nerede der.

İşita eğer suçsuz olsaydı buraya bir kere de olsa gelirdi ama gelmedi der. Raman bu mümkün değil deyip ağlar ve sonra bunu bir daha yapmaması için gerekli cezayı vereceğim der. Eve sinirle gider ama Simmi çoktan Rumi’ye evden uzaklaşmasını söylemiştir. Raman önce video olayının sonra Amma’nın kaza olayının sorumlusu Rumi deyince herkes şok olur. Simmi rumi’yi savunur. Raman sinirle hatasını örtbas etmek için kadına bile bile zarar verdi der. Simmi Rumi’nin yerini bilmiyorum deyince Raman arkadaşlarına Rumi’yi sormaya karar verir. (Sev Yeter 8 Ağustos özeti)

Simmi annesine Rumi’ye kendisinin gitmesini istediğini anlatır. Bayan Bhalla bu defa Rumi’yi Raman bulamasın diye dua etmeye başlar. Amma ise taburcu olur. Raman evde bakımını üstlenmesi için bir de hemşire ayarlar. İşita Raman’a desteği için teşekkür eder. Bayan Bhalla Rumi’yi arar ve onun kazadan ben sorumlu değilim yalanına inanır. İçi bir nebze rahatlar ve ne zaman döneceği hakkında Simmi ile konuşmaya başlar. Raman konuşmalarını ve Rumi’nin çiftlikte olduğunu duyar. Raman hemen çıkacakken İşita’ya da sen Amma ile ilgilen der. İşita Raman’a ve Amma’ya yiyecek hazırlar ama paketler karışır.

sev yeter 38. bölüm özeti resmi
Rumi zil çalınca saklanır. Gelen Parmeettir. Rumi şok olur ve onun yerini söyleyenin Simmi olduğunu öğrenir. Parmeet onu kendi evine götürme konusunda ikna etmeye çalışır bir taraftan da İşita’yı kötülemeye devam eder. Rumi ister abim beni dövsün ister hapse gireyim ama ben senin gibi adam olmayan adamla gitmem der. Bu sırada Raman gelir. Rumi ve Parmeet bakakalır. Raman önce Parmeet’e ağzının payını verir ardından da Rumi’ye sen nasıl böyle bir şey yaparsın diye tokat atar. Rumi kazayı kendisinin yapmadığını söyler. (Sev Yeter 8 Ağustos özeti)

Kaza ile ilgili Raman polisleri de çağırmıştır. Raman kazayı yapan kardeşim değil sizleri de meşgul ettiğim için özür dilerim der. Polisler kızınca Pathak evraklarla gelir ve özür diler. Rumi abisine teşekkür eder ama İşita Rumi herkese zarar verdi diye kızar. Rumi olanları tek tek anlatır ve bakanın kızının kendinden hamile olma ihtimali nedeniyle o kızın yanında olduğunu anlatır. (Sev Yeter 8 Ağustos özeti)

İşita dinledikten sonra öncelikle benim kız kardeşimin namusuyla oynadın şimdi de bu kızın hamile olma ihtimalinden bahsediyorsun ki bu da namusa girer, Bala senin yüzünden işinden oldu benden özür dileme çünkü affedemem der ve Amma’nın yanına gider. Bay Bhalla da senin gibi oğlum yok benim diye kızar. Raman da hakkına girdiğin herkesten özür dile der. Mihir de Mihika da çok kızgındır. Mihika onu affetmek istemez. İşita ise kazanın ardında kim var diye merak etmektedir. Kaza anındaki arabayı ise tamir ettiren adam güzelce de yıkayıp kazadan eser kalmadı diye adama teslim eder. Acaba kazaya neden olan kim? Sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. Ice Elif arkadaşi yalniş anladin sen hediyem nerde dedin o yeni geldiği için ne hediyesi dedi nerden bilecek burda ilk olana hediye verildiğini ??
  Tamam o zaman afiyet ile ye dondurmani ?
  Parla dizinin yeni sayfasina ilk olarak yorum yapana bir hediye veriliyor dondurma , çanta , elbise ne istersen yani ??

 2. Tesekkur ederim ice.sanada bende bir opucik .sizler bilen konusmak cok guzel sizleri coook seviyorum.

 3. Meraba kizlar
  yani ammani çarpan araba ruminin arkadaşiminki diye kullandigi arabadimi
  ozaman kazayi yapan ya rumi yada ruminin arkadaşlarinin biri oluyo benje
  ama aferin rumiye o sapik parmitle gitmemiş içinde azjik insanlik kalmiş nede olsa ramanin kanindan oldigini ispatlamiş azda olsa
  bu arada teşekkürler filiz ozet ün

 4. Ben Amma kimin çarpanini buldum gibi yani onu çarpaaaann simmi olabilir yada simmi parmide soyledide parmit karisina iyi gorinmek ün yapdi bunu yani rumini koruyo gibi gosdermek istedi kendisini o salak karisina

 5. Arkadaslar ammaya carpan ramanin oglu adidir raman once arabin plakasini gorecek ve icinden sagunun indigini gorecek
  Sonra kazayi onun yaptigini anlayacak ve sagunun evine gidip sen nasil benim anneme vurup kacarsin diye sinirlenir sagun basta inkar efer sonra raman ishitayi arar ve annemize carpani buldum ishita kim der raman sagun der ishita sok olur..ishita sagunu polislere teslim edecegim der raman bunu ben halledecegim sen annenin yaninda kal der.sonra telefonu kapartir.ve polisi arar sagun ramanin elinden telefonu hizla alir ve telefonu kapartir sagun ramana yalvarir..lutfen beni polislere sikayet etme der raman saguna cok sinirlenir ve tam yeniden polisleri arayacakken adi gelir ve baba dur o kazayi ben yaptim der raman sok olur…arkadaslar ozetlerimin devamini isterseniz yazarim simdilik iy aksamlar

 6. Shagun ve adi mi yapti peki raman shagunu vericekmi polise. Eyer vermezse ishita cok kirilir. Inshallah verir. Mira yazdiklarin icin tesekkur ederim. Rica etsem bildiklerinden biraz daha yazarmisin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu