Dizi Özet

Sev Yeter 39. Bölüm Özeti İşita Kazayı Yapanı Araştırıyor 9 Ağustos Sev Yeter

Amma geçtiğimiz bölümde kazada ağır yaralanmıştı. Kazayı yapan kişi ise hala belirsizliğini koruyordu. Bakalım bu konuda nasıl gelişmeler yaşanacak. İşte sizler için Sev Yeter 9 Ağustos özeti.

Sev Yeter 9 Ağustos Özeti #İşita Annesini Bu Hale Getireni Bulmak İster

Rumi okuldaki sınav komisyonu önünde tüm yaptıklarını anlatır. Komisyon Vandu işe dönebilir ancak Bala bize haber vermeden bu işi kanıtlamak için uğraştığı için geri dönmeyecek der. Vandu bu karara itiraz eder ve eşinin suçu olmadığını söyler. Madem öyle ben de bırakıyorum işi der. Bala eşine merak etme suçsuzluğu ortaya çıktı nerde olsa iş bulurum der ve Vanduyu ikna eder.

Simmi’nin çocuğunun isim verilme töreni vardır. Simmi kocası Parmeet’in de yanında olmasını ister ve bunu telefonda anlatır. Ashok ise Parmeet’in konuşmasına şahit olunca canını sıkma Raman’ı şehir dışına iş için gönderirsek sen de rahat rahat eve girersin der. İşita, Raman ve Bayan Bhalla ise Simmi yalnız hissetmesin diye her şeyin en güzelini, özelini hazırlar. (Sev Yeter 9 Ağustos özeti)

Amma’nın durumu kötüleşir. Doktor da şehir dışında olunca İşita doktor gelene kadar annesinin yanında kalır. Raman da Ruhi’yi uyutup balkona çıkar. İşita da balkondadır. Beraber yürüyüşe çıkarlar. Çok tatlı sohbetin ardından İşita bir hastasının yakının Amma’ya çarpan arabayı gördüğünü ve arabanın bir ağaca çarptığını anlattığını Raman ile paylaşır. Olaya tanık olan kadın evine döndüğünde gidip detayları öğreneceğini Raman’a anlatır. Raman bu işin ardını ben de bırakmayacağım diye ona destek olur.

İsim verme töreni öncesi İşita Simmi’nin Parmeet’i davet ettiğini duymuştur. Bu nedenle de geleneğe göre ona da giymesi için kıyafet almıştır. Raman bu hediyeyi görünce İşita davet olayından bahseder ve kardeşinin mutluluğu için bir gün de olsa göz yumalım der. Bu sırada Raman iş için çıkmak zorunda kalır. Mihika ise Mihir’in dosyasını bulmak için odayı epey karıştırınca Mihir kızar, Mihika’nın da canı sıkılır.

Törene Parmeet de gelir. İsim koyma konusunda Bay Bhalla ismini İşita versin malum Parmeet’in hiç yakını yok der. Parmeet ise içeri girmekte olan Ashok ve Shagun’u gösterir. İşte benim yakınlarım der. Herkes şok olur. Daha da ileri gider ve isim koymasını Shagundan ister. Simmi bebeği seve seve Shagun’a verir ama Bayan Bhalla ona hakaret edince Shagun ve Ashok gitmek zorunda kalır. Bebeğin ismini İşita, Ananya olsun der. Herkes ismi beğenip alkışlar. (Sev Yeter 9 Ağustos özeti)

Parmeet yine pisliği yapar ve hediyeyi İşita versin diye ısrar eder. İşita hediyeyi verirken ona kızgınca bakıp hemen ellerini çeker. Parmeet daha da ileri gidip duamı da alman için ayaklarıma dokunman gerek geleneği bilmiyorsun galiba deyip pis pis sırıtır. Rumi araya girer ve Raman senden büyük o yüzden yengem de sana büyük sayılır ben senden genç olduğum için ben dokunacağım der ve İşita’ya da annenin doktoru gelmiş abim aradı sen oraya git yenge ben burdayım der. Rumi Parmeet’in ayağına dokunur ve duasını alır.

Sev Yeter 9 Ağustos Özeti #Raman İşita’ya Destek Olur

Sev Yeter 9 ağustos özeti kaldığımız yerden devam ediyor. Doktor kaza ile ilgili soru sorunca Amma beyaz bir araba ve içinde nazar boncuğu var detayını verir. Daha sonra kazaya tanık olan kadın da gelir ve plakanın sonunda 322 sayıları var der. İşita bu detayları gelince Raman’a söyler. Diğer önemli detay ise kadın o arabayı burda gördüm der. İşita da o zaman araba yine gelecek ve ben de bulacağım düşüncesine kapılır. Rumi ise belki araba tamir edilmiş olabilir Gaffur Abiden yardım alalım der. Raman ise sen şirkette bundan sonra bana yardım edeceksin müjdesini verip bu işleri ona bırakmasını söyler. İşita ise Gaffur ismini tekrar ederek bu işin ardını bırakmayacağını belli eder. (Sev Yeter 9 Ağustos özeti)

İşita kendi arabası servise gittiği için Raman’ın arabası almak zorunda kalır. Daha yola çıkmadan arabayı çizdirir. Arabayı Sarika ile tamirciye götürmeye karar verirler. Gittikleri kişi Gaffur adındaki tamircidir. Gaffur kendi reklamını yapmak için geçen gün ağaca çarpmış bir arabayı öyle bir yaptım ki kimse tanıyamaz der. İşita plakasını sorunca hatırlamıyorum ama sahibinin numarasını verebilirim der. İşita numarayı alır ve arabayı da teslim edip oradan ayrılır.

Bala iş arama konusunda uğraşsa da bir türlü iş bulamaz. Shravan da kampa gitmek ister ancak kamp ücreti oldukça fazladır. Raman bu durumu tahmin edip hem Shravan’ın hem de Ruhi’nin kamp ücretini verir. Bala bu durumu kızar. Vandu ise canını sıkma kamp ücretini ben İşita’ya iade ederim der.

sev yeter 39. bölüm özeti resmi
İşita verilen numarayı arayınca telefonun sahibi meşgule atar. Gaffur adamı arar ve bir kadın senin numaranı aldı beni öv deyince adam sinirlenir ve telefonu kapatıp hemen sim kartı kırar. Raman ise İşita’nın aldığı numaradan haberi olur ve araştırması için polis amirine numarayı verir bu kişinin kazayı yapan kişi olduğundan şüphelendiklerini söyler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

 1. Sapik parmeet Ashogun kulu olmus Ya aptal. Ishita Ile Ramanin bir arada olmasini istiyorum.onlar cok yaksikli.

 2. Sapsal shagun ile ashok ve parmeetden nefret ediyorum .Ya her dizide bi koti var ya niye nefret ediyorum tum kotulerden

 3. Merve dizide kötü karakter olmazsa dizinin keyfi kalmazki kötü olmasa iyiler kiminle uğraşsin . Hem her dizi , film roman ve bu tür şeylerde
  aşkin, nefretin , iyi karakterin olduğu gibi birde kötü karakter olmali yoksa tadi kalmaz bence.
  Sana soru sormuştum sakincasi yoksa cevaplarmisin bir önceki sayfalarin birinde olucakti sev yeter sayfalarinda yani …

 4. Günaydın kızlar nasılsınız

  Sizlere birşey anlatcam

  İsita ilerde hamile kalcak

  Ama aşok yüzünden çocuğunu düşürecek

  Sonra artık anne olması mümkün değil diyecek doktor

  Sonra isita çok kötü oluyormuş
  Raman doktorla konusur

  Bir yolu yokmu
  Doktor diyor var ama taşıyıcı anne bulursanız

  İkinizin çocuğunu doğurmak bilir

  Raman isitaya söylüyor
  Ama.isita asla kabul etmiyor

  Tamam da işitadan habersiz bir kadın buluyor

  Anlaşıyorlar ama kadın hiç sağlığına iyi bakmıyor ramanda vaz geçiyor

  Sonra şagun kabul ediyor
  Taşıyıcı anne olmak

  Yanlış duymadınız

  Evet şagun ozaman kadar iyi biri oluyor

  Ve isitanın ramanın çocuğuna hamile kalıyor

  İsitada duyuyor şagun hamile olduğunu

  Tabi yanlış anlıyor Muş
  Zannediyor ramanla şagun birlikte

  Ondan hamile kalmış
  Ve çok üzülüyor

  Sonra raman ona herşeyi anlatıyor

  Şagun doğuruyor ve çocuğu isitaya veriyor

  Tabi o zamana kadar baya zaman geçiyor

  Yani anlıcagınız ilerde bu dizi iyice saçmalıyor

  Yani illam dizinin içine etcekler

  Onların huyu bölümle yapmadan dayanamazlar

  Bu bilgiyi sizinle paylaşmak istedim

  Görüşürüz ?????

 5. Ay teşekkür ederim bilgin için SALİHA ABLAM evet ya bu kadar saçmalamak zerurmu ya ama seviyorum diziyi
  Bide Merhaba ELİF Türkmenistanin neresindensin Sülgün sende Türkmenistanlisin dimi???

 6. Ay melekcim bilgin icin tesekkur ederim.Son bolumlerde Ruhi buyiyor. We mihikanin yerine basga bir oyunci geliyor.evet mihika ile mihirde evleniyor.Zeynepcim Marydan ben sen nerelisin.

 7. Sülgün mihika ile mihirin evliliğinden önce aşok ve mihikanin evliliği gerçekleşecek aşok mihikaya tecavüz edecek şagun çildiracak . Birde evet yakinda mihika değişicek şu anki mihika karakterini mihika verma canlandiriyor ondan sonra avantika hundal isimli bir oyuncu canlandiracak . rumi ile mihika evlenecek sonra boşanacaklar ve rumu parmeetin taciz etdiği kiz sarika ile evlenecek ve bir birlerini sevecekler ve hiç boşanmiyorlar
  RuMi & SaReEkA love ❤❤
  Ruhinin büyük halini aditi bhatia canlandiracak sadece rumi değil şravan , adi onlarda büyüyicek . Büyüyen adityayi abhishek verma canlandiracak ve aditya alia isminde bir kiz ile evlenecek. Alia karakterini ise krishna mukherjee diye çok güzel bir oyuncu canlandiracak. Şagun ve aşok ayrilacak ve şagun abhimanyu raghav diye biriyle evelencek sonra ölerek diziden ayrilacak yaptiği tüm kötüliklere pişman olacak raman ve işitadan af dileyecek. Şagunun evleneceği kişi işitanin bir arkadaşi. Ve büyük şravani bhavesh bhimani isminde bir oyuncu canlandiracak . Parmeet ve Simminin kizi büyüyicek ve büyük halini canlandiran oyuncunun ismi Kavya Ramnani.
  Mihika karakteri üç defa değişecek
  1. Mihika verma ( birincisi )
  2. Sonal parihar ( ikincisi )
  3. Avantika hundal ( üçüncisi)
  Işitanin ( divyanka tripathi) gerçek hayatdaki eşide dizide röl aliyor Abhishek Singh olarak asil ismi ise Vivek Dahiya . Bildiğim kadari ile Rinki ( Ramanin kardeşi ) Mihir ile evlenip boşanacak anlayacağin dizi allak bullak olacak herkesin evlenmediği kişi kalmiyor herkes herkes ile evlenip boşanacak uzatmak için saçmaladikça saçmalamişlar ama dizi çok güzel beğeniyorum yani.
  Dizideki Trisha varya gerçek hayatda Vivian Dsenanin sevgilisimiş haberlere göre yani ama çok şükür Vivim haberi yalanladi . Neyse hadi bye
  Elif bende türkmenistanliyim.
  SALIHA ABLAM sağol bilgilerin için hep paylaş merakla bekliyoruz ??

 8. Merhaba manya arkadasimiz sanirim bazi olaylari karisik yazmisin dogrusu wu ki sarika romiye hamile oldugunu soyleyecek ve mecburen evlencekler sarika bir hain olacak awok icin casusluk yapacak sonrasinda gercekler ortaya cikinca romi bowanacak sarikadan.Bu sirada da mihika da asokla evlenip bowanacak sora mihika ve romi evlencek .mihir de aslinda sagunla oz kardes ama kimse bilmiyor sora ortaya cikacak

 9. asok mihikaya tecavuzden sonra evlenince sagun adi ile ramanlara yerlesicek ramana yaklawmaya calisacak ancak isita ve raman daha da yaklawicak birbirine ve sagun avucunu yalayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu