Dizi Özet

Sev Yeter 4. Bölüm Özeti #Yılın En İyi CEOsu Raman Kumar (Sev Yeter 21 Haziran Özeti)

Sev Yeter 21 Haziranda 4. bölümü ile ekranlarda olacak. Raman, yılın Ceosu seçilirken buna sinir olan Ashok yaptığı plan ile onu rezil etmenin peşindedir. İşita ise Prateek ile olumlu adımlar atarken diğer taraftan da Ruhi için elinden gelen yardımı esirgemez. Bakalım neler olmuş diyerek sizleri Sev Yeter 4. bölüm özeti ile buluşturalım. İşte Sev Yeter 21 Haziran Özeti.

Sev Yeter 4. Bölüm Özeti 

Amma Mihikaya o adam bizim düşmanımız deyip kızarken Bayan Bhalla da onları kabul edecek kadar kafayı yemedik der. Kısaca iki aile de bu ilişki hakkında olumsuz düşünüyordur. Raman ise Mihire kadınlara ve aska güven olmaz benim halimi gördüğün halde evlilik dusunuyorsun ama hadi senden sıkıldı ilk işi senin patronunla yani senden daha iyi biri ile evlenmek olur der. Amma sonunda ikna olur Mihika seviyorsa son karar onun olmalı deyince Isıta Bhallalari arar. Bayan Bhalla hakaret eder ardından da Raman telefonu alir. Ishita aradaki farklılıkları kafede konuşalım der. Raman ile Isıta buluşur. Isıta farklılıkların aşklarına engel olmaması lazım, bize düşen ise bu aska saygı duymak dese de Raman kızınızı istemiyoruz der. Isıta ise ailesiyle ilgilenmeyen bir adamla konuştuğumu unuttum der. Raman ise sinirle masadan kalkıp gider.

sev yeter dizi resmi 1
Mihika ise Mihir ile buluşur. Mihir Ramanın kararı benim için önemli deyince Mihika sinirlenir. Rumi ise Mihir senin ondan başka seçeneğin olacağını bilmeli diye akıl verir.

Kötü niyetli adamlar Ishitayi rahatsız edince Raman onu kurtarır. Isıta teşekkür eder. Arka fonda Kitna door door şarkısı vardır. Yağmur başlayınca ağacın altına sığınırlar. Raman üşüyor diye üstündeki ceketi verir ama Isıta kabul etmek istemez. Raman bir taksi durdurur ve Isitaya binip gitmesini söyler. Taksici başka taksi bulamazsınız deyince Raman da mecburen aynı taksiye binip birlikte eve giderler. Bu sırada Prateek Ishitayi arar ve etkinliğe davet eder. Ramanın sesini duyan Prateek o kim diye sorar. Isıta raman olduğunu söyleyip detayları yanında anlatacağını söyler. Raman arayan özel biri galiba diye sorunca Isıta sözlüm diye cevap verir. Raman ise yalan soyleyebilirdin deyince Isıta gereksiz yerde neden yalan söyleyim der. Onları birlikte gören Bayan Bhalla ve Simmi sinir olur. Şumnu ben online nasıl uzak durması gerektiğini öğreteceğim deyip evden çıkar.

Sev Yeter 21 Haziran Özeti

Ashok yine bir törende yanında Shagun vardır. Kadının biri en büyük rakibiniz Raman deyince Ashok  şaşırır. Kadın ise Shagundan için onun eski karısı sizin kız arkadaşınız der. Bayan Bhalla Ruhiye babasıyla parite gideceğini söyleyince Ruhi heyecanla kendine kıyafet seçmeye gider. Mihikayı yolda yürüyüş yaparken gören Rumi Ruhiye dışarı çıkardığını söyleyerek evden çıkar. Ruhiyi Ishitanin yanına gönderir. Ruhi babasıyla partiye gideceğini anlatır. Raman ise Ruhi annesini görebilir diyerek Ruhi ile gitmesinin mantıklı olmadığını söyler. Bayan Bhalla ise Dimple ile oraya gitmesini söyler. Isıta ise Ruhiye partide nasıl olması gerektiği ile ilgili bilgi verir. Rumi ise Mihikaya yürüyüşte eşlik edip Mihire onunla aranda bir şey kalmadığını bildir der. Amma ise Isitaya yarın nisan bu ay içinde düğün düşünüyoruz deyince Isita Mihika için bu durum zor olur biliyorsun der. O anda da Mihika içeri girer. Ruhi çıkar.

Mihika habere çok sevinir. Prateek de o anda arayıp Ishitanin da durumdan haberi olduğunu öğrenir. Birlikte alışverişe çıkmayı teklif eder. Mobilyaciya gittiklerinde Raman da yeni daire için mobilya bakmaya gelmiştir. Prateek telefon görüşmesi için ayrıldığında Isıta raman ile karşılaşınca şok olur. Prateek geldiğinde Isıta hicbir şey beğenmedim deyip oradan çıkarlar. Isıta eve geldiğinde güzelce hazırlanır ve Prateek ile çıkarlar. Partiye önce Ashok ve Shagun ardından Isıta ve Prateek son olarak Raman Dimple ve Ruhi gelir. Ruhi çorba içmek ister ama çorba sıcaktır. Isıta ona nasıl içmesi gerektiğini işaret edince başarılı bir şekilde içer. Annesi iyi öğretmiş diye yorum yapıldığında Raman kızarak annesinin vakti yok benim annem öğretti der.

sev yeter dizi resmi 2

Shagun üzerine alınır. Ruhiye bakmak istediğinde ise Ashok anneliğin aklına mı geldi diye kızar.  Dimple ise Shagunun giydiği kiyafeti beğenip fotoğrafını çeker ve Simmiye gönderir. Simmi hemen arayıp o kadın Ruhinin annesi der. Ruhi bu sözü duyar ve annesini aramaya başlar. Raman ise yılın Ceosu seçilir. Bu ödülü eşine borçluyum diyerek sahneye Shagunu çağırır. Ashok sınır küpü olur. Bayan Bhalla ise güzel haberi duyar mutlu olur.  Isıta ise Ruhinin annesini aradığını öğrenip onu aramaya koyulur. Ruhi ise girdiği odada kilitlikalır. Raman basın mensuplarına eşinin kendisini terk etmesi azmini artırdığı için bu ödülü alabildiğini söyler. Ashok ve Shagun kavga ederken Isıta da Ruhiyi bulur. Onu sakinleştirir ve oradan çıkartır. Ruhi ağlarken Isıta neden oraya gittiğini sorar. Ruhi annesini aradığını söyler.

Raman bunu duyup kızar. Isıta ise çocuğun bir saat kilitli kaldı senin yaptığına bak deyip kavga eder. Raman ileri gider Isıta ise istemiyorsan onu ben alırım der. Raman ise ona kızıp kısır der. Isıta bu söze çok kırılır.

Ashok Ramanı kıskanır ama ödül töreni sonrası partiye de davet eder. Partiyi düzenleyen Shagun diye de belirtir. Raman başta gelmeyeceğim dese de sonra kalbimde ona dair bir şey kalmadığını kanıtlamak için geleceğim der.

Prateek tören sonunda eve giderken Isitaya baba kız ilişkisine müdahale etmeyelim der. Sohbet esnasında da Shagunun Ramanın eşi olduğunu öğrenir. Mihir, törene Raman ile gitmeye ikna olur. Dimple Ruhiyi eve götürürken kötü davransa da Bayan Bhallanın yanında iyi davranır. Bayan Bhalla da ona Ramanın eşi olabileceği mesajını verir. Raman ise partide Shagunu kıskanır ve sinirlenir ama susar. Ashok kocaman elması olan yüzüğü Shaguna takar ve Ramanın verdiği yüzüğün küçük elmaslı olduğunu soyler. Shagun mutludur. Raman içki içtikçe içer. Bir garson Ramanın üzerine Ashokun üzerine içecek döker. Raman üzerini değişsin diye de onu Shagunun yatak odasına götürür. Ashok ise olanları izlerken şimdi ne yapacaksın diye düşünür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Birbirini sevmeyen aile,bayağı saçma anne kızını yalan söyleyerek evlendirmeye çalışıyor. Diğeri oğlunu evladını bırakan bir anne ve bir başkası o çocuğu sahiplenme isteği,bakalım bunlar birbirini nasıl sevecek. Kızını nasıl sevecek. Klima yüzünden kavga çıkıyor. Bakalım mantıklı bir hale gelebilicek mı?! Ne olursa olsun bir anne evladını bırakmamalı ölüm dışında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu