Dizi Özet

Sev Yeter 40. Bölüm Özeti Ashok Parmeet’i Kurtarır 10 Ağustos Sev Yeter

Sev Yeter 10 Ağustos özeti ile sizleri buluşturmadan evvel eminim herkes kazayı yapanı merak ediyor diye düşünüyorum. İşte kazayı yapanla ilgili detayların olduğu Sev Yeter 10 Ağustos özeti sizlerle.

Sev Yeter 10 Ağustos Özeti #Raman Suçlunun Peşinde

Bala özel ders vermeye normalde karşı olsa da iş bulamayınca birine özel ders vermek fikri onun için kurtarıcı olur. Polis amirleri Raman’ın evine gelir ve numara gerçekten kazayı yapan kişinin mi diye sorar. Raman evet diye cevap verir. Polis numara Raman’ın üzerine kayıtlı bu nedenle Raman’ı tutuklamamız gerekiyor deyince İşita biri bize oyunoynuyor bu mümkün değil der. Raman beni iyi bilen biri bunu yapan hatta aileden biri der. İşita ile birlikte kim olabilir diye düşünmeye başlarlar. Bala ise Adi’nin özel öğretmeni olarak işe başlamak zorundadır ama Shagun’un kendini tanımadığını da fark edip ben size uygun vakitlerle ilgili bilgi vereceğim deyip ayrılır. Bala gidince Adi ben bu adamı bir yerde gördüm der. Shagun da aynı fikirdedir ama ikisi de tam olarak nerde gördüklerini hatırlamaz. (Sev Yeter 10 Ağustos özeti)

Raman Bala’nın Adi’ye ders verecek olmasına sevinir. Bala karasız kaldığını söyleyince Raman benim hatrım için oğluma sen destek ol der. Bala durumu bir de İşita’ya söyler. İşita düşünmeye gerek yok, teklifi kabul et önerisinde bulunur. Shagun Bala’nın kim olduğunu hatırlar ve ne yapmalıyım diye düşünürken Ashok da bunu öğrenir ve Bala’nın Adi’nin öğretmeni olmasına karşı çıkar. Shagun ise oğlum için en iyi öğretmen oysa beni kimin nesi olduğu ilgilendirmez der.

Raman ise Bala’nın Adi’nin öğretmeni olması için İşita’yı ikna etmeyi düşünüp hediye olarak mango gönderir. Eve geldiğinde de kahve içmeye çıkalım mı deyince İşita ateşi mi var diye kontrol eder :D İşita daha sonra neden böyle davrandığını anlar ve Bala’ya sakın benim çoktan ikna olduğumu Ramana söyleme der. İşita Raman’a naz üstüne naz yapar. Son olarak sadece bir günlüğüne İşita olursan teklifini kabul edeceğim der. Raman kabul eder ve İşita’nın ev işleri dahil yapması gereken ne varsa yapar. Evin hizmetlisnin dahi ağzı açık kalır. Raman ardından İşitaların yöresel kıyafetlerini giyip puja töreni için İşita ile birlikte gitmeyi de kabul eder. Mihika her şeyi bildiğinde Raman ile dalga geçmek için Raman’a geleneğe göre eğer İşita’yı kucağında oturtur ve su içirisen aşkınız artar der. Raman bunu da yapmayı kabul eder. Herkes onları alkışlar. (Sev Yeter 10 Ağustos özeti)

İşita sonunda dayanamaz ve Raman’a aslında teklifi çoktan kabul ettiğini söyler. Adi için ne kadar çok şeye katlandın der. Raman kabul ettiğini bildiğini söyşeyince İşita şaşırır. Madem öyle neden sustun der. Raman eğer sen benim için vejeteryan olmana rağmen tavuğa dokunduysan ben de senin için bunları yapmışım çok mu der. İşita etkilenmiş bir halde ona gülümser. Simmi ise annesine yalan söyleyip bebeği annesine bırakır ve Parmeet ile buluşur. Parmeet hem ona hem de bebeğe küpe alır. Ardından da Raman’ın başı dertte deyip bir dosyayı ister. Simmi ona dosyayı getireceğini söyler. Parmeet o dosyayı alınca proje tamamen Ashok’a ait olacaktır.sev yeter 40. bölüm özeti resmi

Simmi dosyayı alıp çıkacakken Raman onu görür ama Simmi yalanla işin içinden çıkar. Raman kapıyı İşita’ya kapattırır ve ona Simmi’nin dosyaları alıp sim kartı almış olabileceğini söyler. Simmi eskiden de benim el yazımı taklit ederdi, evraklarda olan imza benim imzama benziyor bence Simmi bu kartı aldı , hatta Simmi Parmeet ile görüşüp imzamı ona verdi der. Bu şekilde beni suçlu gösterip tuzak kurdu diyen Raman bu işin ortaya çıkmasını sağlamaya kararlıdır. İşita madem öyle bu kaza olayındaki bağ nedir diye sorunca Raman Parmeet, Adi’nin arabasını kullanarak Amma’ya çarptı amacı intikamdı diye açıklar. İşita da ona hak verir ama bunu Simmi’ye söylemeyelim diye karar alırlar. (Sev Yeter 10 Ağustos özeti)

Polis yeniden Amma’nın ifadesine başvuru ancak Amma şekerim düştü bayıldım bilerek çarpma olayı yok der. Herkes şok olur ve neden böyle davrandığını polis gidince sorarlar. amma cevap vermese de İşita sonradan Bayan Bhalla’nın gelip Simmi için eşinin yokluğu ne demek bir düşün diye duygu sömürüsü yaptığını öğrenir. Raman da bunu öğrenince Amma gerçeği söylemeye ikna olur. Polis eşliğinde giden Raman Parmeet’in vur kaçtan sorumlu olmasından dolayı tutuklanacağını söyler. Ashok araya girip ama ben dört gün önce o arabayı sattım deyince Raman şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

496 Yorum

 1. KANKAM bende geldim canim onceki sayfada yazdigimi okudinmu en altda yazmisdim bak lutfen yap dedigimi onceki sayfada en altda lutfeeeen.

 2. KANKAM DÜN UNUTDUM ABİMİN FOTOLARIYLA BİRLİKDE CEFERİN NİŞAN FOTOLARINDAN ATICAKDIM UNUTMUŞUM

 3. ABIM KANKAM azir olun sizinle isimvar.
  .
  KANKAM guzel ben yazdim abimle yapacagimiz ayri birsey canim.tesekkurler.
  .
  ABIM kopeklermi ne guzeeeeel afferin fistigima

 4. Tuanam kankam dün yazmistin burda olabilirsin dedin müsait değil misin seni çok özledim ?

 5. canim biraz bekle birazdan eyer uygun olsa atarsin azcik bekle canim am profilindee seni gordum kiz o ne guzellik ya Allahim harikydin ya cok guzeldin tabi ya SEN DUNYANIN EN GUZEL KIZISIN KIZI.

 6. AY YERİM SENİ O SENİN GÜZELİYİN CANIM BENİM ÇOK TEŞEKÜRLER TAMAM BEKLERİM TATLIM

 7. ABIM simdi fotonu cekib kamkama atiyorsun .simdi ha yakindan oturdugun yerden hemen instadan at.
  .
  KANKAM sende bana o fotonu aticaksin abimin sana simdi atacagi bende sana aticam kendiminkini sende abime at kiz sen de simdi cekib bana atiyorsun kendi fotonu hemeeeeeeen watsapdan hemeeeeen.cabukca

 8. KANKAM NİŞAN FOTOLARINDAN ATDIM BENDE OTDAYIM ÇOK FOTO AMMA BEN 4 TANE ATDIM YÜZÜK TAKAN ORXAN KÜÇÜK ABİM

 9. CANLARIM EZAN OKUNUYOR BEN ARTIK ÇIKMAK ZORUNDAYIM SİZE İYİ GECELER FAZLA KONUŞAMADIK AMMA ÖZÜR BY BY

 10. KANKAM tekrara ozur ama xeerle gelinin fotosun gordummasallah sabah danisariq dediyimi evelki sehifede eliyersen ele orda danisariq Alah kabul etsin opdum.S.C.S.
  .
  ABIM hic watsapla ilgili birsey olmadida ama kankama foto atfin sana atar simdi cekdim haaa merak erme sukur kazayi az once ataltdim ama birazdan cikmaliyim.

 11. ABİM ben laçıyorum özur fazla konus.adik yarina bakalim ama kankama fotonu atdim yollar sana instayla bakrsin az once cekdim senin icinopuyorum seni bak yarin sende cek yolla vekliyicem tamami hatda sen yazisirken kankamla cekib yollarsin tamami opdum abim IYI GECELER.S.C.S.C.A

 12. Gülüm ben resmini aldım gördüğüm en güzel kız abin sele gurur duyuyor güzel bi ablası var

 13. ABİM ben kaçıyorum özur fazla konusmadik yarina bakalim ama kankama fotonu atdim yollar sana instayla bakarsin az once cekdim senin icin opuyorum seni bak yarin sende cek yolla bekliyicem tamami hatda sen yazisirken kankamla cekib yollarsin tamami opdum abim IYI GECELER.S.C.S.C.A

 14. Aygün sana resim attı sen çıkarsın tele gelir kontrol et gelmişti çabuk ol bana yaz

 15. ABIM o baksa ben simdi cekip atdim merak etme tammi ama seninki sabirsizlikla bekliyorum opdum.

 16. yok abim annem geldi ya biazda gec kalsaydim yakalanacakdim vallahi soyledim cik bir sey atma senden ozur yarin nasibse yalniz olursam yollar opdum affet.

 17. Gizosum bitanem müsait olamıyorum keşke olsaydım ama inan 1 yada 2 gün sonra bisi olmazsa yazicam biricigim sèni cok seviyorum bunu bil kankam ..

  Günayım dün yazmışsın bende özledim iste bir kac gun sonra yazarim canim konusuruz .

  Zeynosum gülüm senide cok ozledim gelince konusuruz .

  Ecosum senide cok ozledim gelince konusalim ..

 18. HERKESE GÜNAYDIN MUTLU SABAHLAR DİLERİM
  TUANAM canım en kısa zamanda inşallah gelirsin ve güzelce konuşurus

 19. Rica ederim sulgun , ben aşkabatda yaşiyorum ve aşkabatliyim peki sen maridami yaşiyorsun ??

 20. MEEHABALR CANALRIM NASILSINIZ OZUR BU GUN BEN GELEMIYICEM MISAFIR GIDICEZDE BENSIZ SOHBET EDERSINIZ.OPDUM HEPINIZI

 21. Gizemcim canım bende çok iyim sen nasılsın tatlım napiyorsun bende 1 saaten kursa gidicem

 22. Zeynoşum ilaç almadım ama şimdi iyiyim ??
  Kankam gelmiş benim bir şey yok şu an ıyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun seni çok özledim ?

 23. AY ARKADAŞLAR NERDESİN
  AYGÜN ABLAM NERDESİN NOLUR GEL
  UMUT ABİM SEN DÜNDE GELMEDİN İNŞALLAH İYSİNDİR
  RUH İKİZİM CANIM SEN BU SAATLERDE GELİRDİN HANİ BEKLİYORUM İKİZİM GEL
  KANKAM BENİM CANIMİN İÇİ SEN İKİ GÜN OLMİCAM DEDİN AKLİMDAYDİ İNŞALLAH BABANNENDE İYLEŞİR SENDE GELİRSİN
  GİZEMCİM VE TUANAM İKİ TANE GÜZEL KANKALAR SİZDE GELİN

 24. İYİ AKŞAMLAR CANLARIM BEN GELDİM
  ?
  ZEYNEPİM BAK GELDİM TATLIM NASILSIN ABLASININ GÜZELİ

 25. ACİM NASILSIN
  ?
  KANKAM NERDESİN SENİ ÇOK ÖZLEDİM DÜNDE YOKDUM HADİ GEL
  ?
  TUANA TORUNUM NASILSIN SENİ ÇOK ÖZLEDİM CANIM
  ?
  GİZEMİM NASILSIN TATLIM
  ?
  ECEMCİM NASILSIN NERELERDESİN SENİDE ÖZLEDİM

 26. HOŞ BULDUM ABİ AY ÖZÜR YİNE BU KLAVYE YOK VERDİLER ???ÇOK SAOL ÇOK DÜŞÜNCELİSİN

 27. Ay umut abim gelmiş hoş gelmiş hoş geldin nasılsın
  Ay ne güzel AYGÜN ablam gelmiş bitanecik ablam benim çok iyim ben ablam sen nasılsın

 28. YETERDE ARTAR BİLE ÇOK TEŞEKÜRLER BEN O KADAR YESEM ŞİŞKOYUM BİRAZDA ŞİŞMANLARIM ??

 29. Seni bilmem ama dağa gitmeyeli bayağı bi kilo aldım şu an sıkı bi diyetteyim Aygün asıl aç olan benim öleceğim açlıktan dedemi bile yerim şu an nasıl olsa ölecek bi ayağı çukurda

 30. AY ALEMSİN ??? KIYAMAM SANA AÇ KALMA FOTOLARDA HİÇ ŞİŞKO GÖZÜKMUYORSUN QAYET FİT GÖZÜKÜYORDUN?

 31. AY AYGÜN ABLAM SENİN TATLI SÖZLERİNİ YERİM YA
  UMUT ABİM BEN ÇOK İYİM NE SEN AÇMİSİN NERDESİN SEN YENGEM SANA YEMEK VERMEDİMİ EVİNDEYSEN YENGEM SANA YEMEK VERİRDİ KESİN EVDE DİLSİNDİR

 32. CANIMSIN KIZ BEN YERİM SENİ AÇ OLAM BENİMYA ????
  ?
  AY ÜZÜLDÜM ALLAH RAHMET EYLESİN DEDEYE

 33. Zeynep ablam ne yengesi adam evdeki ekmeği saklamış bulamayim diye bana yemek mi verecek yengen unut vallahi gece pencereden kacarim uyurken bi defasında yakaladı zaten

 34. Ay abim ne güzel deden var ben kendimi bildiğimden beri dedemide tanimadim büyük babamida annanemide tanimadim SADECE babannemi tanıdım oda 1 yil önce vefat etti

 35. Gunay bu misafirlik ne kadar uzun bi gün gidiş bi gün geliş ayda falanmi oturuyor bu adam

 36. AY ABİM SENİN DURUMUN FECİYMİŞ UY KIYAMAM SANA GEL BEN SANA VERİRİM YEMEK
  ?
  ZEYNEPİM ALLAH HEPSİNE RAHMET EYLESİN

 37. Ay benim kafam yanlış anlamişim ay kusuruma bakmayin bide umut abim ne kaçiyorsun pencereden bak yine yakalar yengem seni zaten geçen sefer yakalamış bu arada yanindaysa yengeme selamlarımı ilet

 38. Aygün o yaptığın poaca dan isterim ama.çok teşekkürler o ellerden de ancak öyle güzel poaca çıkar sağol ol düşünmen yeterli dayanana cagiz acikirsam senin poaca larına bakarım teli açar doyarım.

 39. AY ÇOK İYİSİN ÇOK SAOL SANA SEVE SEVE YAPARIM AY KEŞKE GERÇEKDEN YOLAYA BİLSEM BİRTANESİN ABİCİM
  ?
  GİZEMİM HOŞ GELDİN HEP İYİ OL BENDE İYİM TATLIM

 40. GİZEMİM HAVA SICAK BENDE BALKONDAYIM OTURUYOM ÖYLE SEN NELER YAPIYON TATİL NASIL GİDİYİR

 41. Umut abim bende iyiyim neler yapıyorsun?
  Aygünüm bende iyiyim yok tatil bitti şimdi eve geldim dinleniyorum

 42. Aygün en çok sevdiğim tatlılardan şekerpare bilirmisin sizde varmı bundan sonra pembe yanak şekerpare olsun

 43. AY NE GÜZEL KEŞKE ORADA OLUB İZLESEM AY ÇOK SAOL İYİ HATIRLATDIN BEN SANA PENBE YANAĞIN FOTOSUN ATARIM BAKARSIN OLURMU

 44. AY AYGÜN ABLAM BEN BİR KORE DELİSİYİM KORE DİZİLERİNİ ÇOK SEVİYORUM BİRAZDAN AŞKA YOLCULUK DİZİSİ BAŞLİCAK

 45. AY NE GÜZEL İYİ SEYİRLER ÇOK SAOL İYİ HATIRLATDIN BEN SANA PENBE YANAĞIN FOTOSUN ATARIM BAKARSIN OLURMU EVET BİLİYORUM O TATLIYI ŞERBETLİ OLUYOR ANEM YAPMIŞDIDA AY OLUR İSMİ ÇOK GÜZEL

 46. Evet Aygün şerbetli olur galiba ben bilmem ama doğru tatlı. Çok iyi olur Aygün harika

 47. ABIM geldim nasilsin sey seninpiknikdeki fotonu gordum ya cok tatlisin abim benim peki sen benimkini gordunmu
  .
  KANKAM geldim canim geldim nasilmis benim birtanem bende seni ozledim aa kalbe bak dunsende yokdun.
  .
  RUH IKIZIM bak geldim nasilsin anim dizin basliyor iyi seyiremeler sana canim.

 48. Harika Aygün tıpkı babaannem Allah uzun ömür versin selamimi soyle ellerinden operim ve ona deki Türk askerinin sana selamı var de.

 49. ABIM iyim sen nasilsin.neler yapiyorsun bakiyim.
  .
  KANKAM olsun bende seninle cikicam ay isiler bitmez soema bizde temizlik apiyorduk annemle onun icin gec geldim aa dun onun icin yokdun bende misafir gitmisdim hic sohbetde olmamis canim ee neler yapiyorsun.

 50. CANIMSIN DEMEK YORULDUN KIYAMAM SANA BENDE KORE DİZİ İZLİYORUM BİRAZ ÜZÜCÜ BÖLÜM BİRAZ ALTDI BENİ

 51. ABIM ay kyamam ya sana gelib yemekvwriyimmi sana canim abim ya saglik onemli.canim ya iyi yapiyorsun basini cizgi filimle kariadir yok abim ne bilgisayari olsatdi yazardim zaten sen nerdetdin dun.
  .
  KANKAM iyi yapiyorsun izle misafirlik iste iyidi ozledim sizi evet anne biraz yordu ama simdi rahatim isi yok.

 52. CANLARIM ARTİK NAMAZ VAKTİ BEN ÇIKIYORUM SİZE İYİ GECELER ABİCİM GÜZEL SOHBET İÇİN SAOL KANKAM KONUŞAMADIK İNŞALLAH YARIN GÖRÜŞÜRÜZ İYİ GECELER BY BY

 53. ABIM analdim biz yokduk sende yazmadon uyy yalnizmi kalmis benom tatli abim ama abim inan sen cok taylisin ya fotorafa bakiyorum uyyyyy.tatli yakiskli abim benim.ee benom fotomu gordunmu.
  .
  KANKAM simdimi cikiyorsun canim zaman geldimi

 54. En son 3 tane geldi biri kot giymişsin oturuyorsun çok güzel. 2.kucağında çocuk var.ama Yusufu çok beğendim güzel çocuk maşallah yeni resmin gelnedi

 55. ABIM BURDAYIM
  .
  KANKAM Allah kabul etsin olsun canim opdum seni.YARIN KONUSURUZ.SENI SEVIYORUUUUM.G.K

 56. Teşekkürler güzel sözlerin için senin kadar olama sakta idare eder sen başkasın

 57. ABIM anladim bildim hangifoto oturdugum fotoda yanimda rean buyuk abim oturuyor yusuf icinde sag ol tesekkurler guzel sozer icin.ay abim sen bu sozlere layiksin canim abim benim yini resmide kankam atar ee sendemi cikiaksin simdi.

 58. Teşekkürler çıkacakmış sen sen kal dersen kalırım sen den önemli değil olamazda hiç bir sey

 59. ben tabikide ailede 3 evladiz iki erkek tek kiz benim ha birde benden buyuk bir abim var ismi UMUT.sen taniyorsun.hiii.senin ne isin varki

 60. Önemli değil eniştemi biri rahatsız etmiş gidip bi ayar çekeceğim adama hepsi bu önemli degil

 61. ABIM bak sizde 2 abla 1 abi bizde 2 abi 1 abla 3.ablan benim aslinda 3 ablan var bizde 3 abim var tabi 3.sensiz sey abalarin sendem buyukmu

 62. ABIM evet benimde enbuyuk abim sensin buyuk abim yokdu ama sen oldun canim abim yaaaaa.abim istersen cik kim yapmis onemli olmasin git istersen ne yapmiski.

 63. oylemi tipki bendeki gibi yok ya benim buyuk abim var ay abim yusufla birlikde bir tatli abim daha var doyamiyor ya sana bakmakdan cok ama cooook tatlisin ya cooook yakisklik bir tarafdan taylik bir tarafdan yerim ya ben artik korkuyorum orda sana muhakak bir kkk bakar bir ne ya daha fazla ama sen bakama haaaaa uyyyyy tatli abim benim.

 64. kesle bende her gun olsam yanimda ayyyy keske ama okumaga turkeyede okuyucam ozaman her zan yaninda olucam her saniye bezdiricem seni bikicaksin kucik ablandan canim abim benim.

 65. ABIM ne oldu burdamisin ya hakikatan sen cik istersen git enistenin yanina ne oldu ovren sen halediceksin sen her seyi halledersin doyamiyorum ama olsun yarin konusuruz.tamammi

 66. Gülüm saat sekiz sen veda etmeden çıkarsın annen gelir geç oldu ama güzel oldu senle konuşmaya ben doyamıyorum hayat veriyorsun bana çok teşekkürler iyi geceler a. S.ç. s.s.s.s.s.

 67. ABIM anladim bikmasin hatda birakmassin diyelim anim abim evet cikalim opuyorum guzel sohbet icin tesekkurler IYI GECELER SENI COOOK SEVIYORUM.SON YORUMDA ISTERIIIIIM.TAMAMI.OPDUM TATLI ABIM BENIM.

 68. ABIM anladim bikmasin hatda birakmassin diyelim anim abim evet cikalim opuyorum guzel sohbet icin tesekkurler IYI GECELER SENI COOOK SEVIYORUM.SON YORUMDA ISTERIIIIIM.TAMAMI.OPDUM TATLI ABIM BENIM.

 69. iyi geceler herkese
  kankam babaannemiz iylesdi dun doktora gitmisdi kulagina ilac yazdi bugunde yine gitdi kulagini yikadilar acisi gecdi
  simdi duzenli ilac var onu dokuyorum
  iyi geceler sana kanakam bu aralar morelim cok bozuk yazmassam beni merak etme
  seni.. anladin sen opuyorum guzel yuzlum canimin ici

  Umut abi iyi geceler
  Benzerim iyi geceler
  Aygun abla iyi geceler
  Gizmom kardesim iyi geceler
  Tunisim askitom iyi geceler
  icesum iyi geceler
  Zaram azeri guzelim nerdesin seni cok ozledim iyi geceler sanada
  FILIZ ABLA IYI GECELER

 70. HERKESE GÜNAYDIN MUTLU SABAHLAR DİLERİM
  Ay kankam benim canımin içi babannemizin iy olmasına çok sevindim İNŞALLAH sağlığı hep iy olur bide kankacim noldu kim senin moralini bozdu neden bozuk moralin ay ben merak ettim

 71. GUNAYDIN herkese

  kankam insallah hep iyi olur aciya dozumu yok

  en son konusdugmuz konu vardiya sana dua et demisdim yine olmadi
  babamida cok ozledim her gun konusuyorum ama olmuyor abim bana iyi davranmiyor bunlar bikdim yine mutlu olacagim bir sebeb yok

  beni bos verelim Sekerim nasil hastaligi gecdi dimi
  babamiz geldimi
  annemiz nasil
  ve erkek kardesimiz nasil
  hepsini kocaman opuyorum
  senide tabi
  kankam bugun isim az belki geldim ama ah kalbime gelirsin olurmu burada hic kimse olmuyor hem kizlarida cok ozledim

 72. ECEMCİM HOŞ GELDİN NASILSIN NERELERDEYDİN SENİ ÇOK ÖZLEDİM

  TUANNA TORUNUM SEN NERDESİN SENİDE GERÇEKDEN ÖZLEDİM

 73. CANALRIM COK UZGUNUM BEN BIR AZ GEC GELICEMDE KUCUK KARDESIM YUSUF ISRAR ETDI PARKA GIDELIM DONUSDE HALAMLARA GIDICEZ ORDA YAZARIM.OPDUM HEPINIZIIII

 74. kardesim gelmissin bende iyim canim benim bende hic evdeyim is yapiyorum tv seyrediyorum boyle isde

 75. vakit bulamiyorum en son gecen yil kisda okumusdum
  sen okuyormusun demiycem sen tum gun okuyorsundur

  ben babaanneme yemek veriyodum o yuzden gec geldim

 76. İyi akşamlar geç geldim özür dilerim bi arkadaşla buluşmamız vardı kusura bakmayın artık buradayım geçte olsa

 77. tamam dur konuyu ben bulayim
  konu ne olsa acep mmmmmmmmmn
  hm buldum konumuz
  sana evde nasil seslenirler ?
  nasil konu

 78. Ay dizim birazdan bitecek o zaman uzun uzun konuşalım arkadaşlar birazdan gelirim kankam nolur gitme bak beni bekle
  Umut abicim sanada iy akşamlar

 79. Kimse varmi burda
  .
  ABİM sendw gecikmiasin ne yapalim asilsin burdaysan konusalim belki yarinda olmaya bilirim
  .
  KANAM canim ya uzgunum ya yalniz aldin yari da olmayacam yaaaaaa.
  .
  RUH İKİZİM BENZERİM YASİDİM TAUNAM nasilsiniz bakiyim ozledim sizi

 80. hep iyi ol Umut abi bende iyim
  benzerim hos geldin nasilsun

  kankam burazdan cikicam misafirler gelicek

  arkadaslar ben bugun namaz kilmaya basladim
  kapaliydim zaten simdide namaz kilicam
  15 dk cikiyorum namazimi kilip gelicem

 81. Bu gün öğleyin aygune resmimi atim dedim yanlış resim yolladım bi abimizin resmiydi sil dedim kısmet olmadı önce ona bakmıştım meğer hafızaya almış yolla deyince onu yolladi

 82. ABİM iyima sen nasilsin
  .
  BENZERİM iyim sen nasilsin ALLAH KABUL ETSİN CNİM BENİM
  .
  RUH İKİZİM ne kotu oldu yaa

 83. demek elektirikler geldi cok sevindim canimin ici
  ama ben cikiyorum misafirler geldi 1 sat giderler her halde
  gsrs kankam
  gorusuruz Umut abi

 84. Ay kankam seninle muhabbet etmeyi çok özledim ama senin işin var sen işini hal et
  UMUT abi hoş bulduk
  Ay RUH İKİZİM geldim ben iyim ama gözlerim agiriyor neden bilmiyorum gözlükte takiyorum ama her neyse sen nasılsın

 85. ABİM ne yapiyim ozuuuur boyle konusamiyorum biri geliyor biri cikiyor konusamiyicaz bence.ben cisam iyi oluf artik suphe yaratiyorum.opuyorum cok ama cok ozur dilerim opuyorum.SENİ COOOOK SEVİYOR.LUTFEN KUSURA BAKMA.ODUM.
  .
  KİZLAR İYİ GECELER.

 86. Günaydın umut abi açılış ve kapanış senden kimse bi şey dememiş bari ben kendime diyim abi

 87. BEN GELDIIIIM AA KIMSE YOOOK
  .
  CANIM ABIM ya yalniz kalmissin burdatsan konusa biliriz 8-e kadar

 88. ABIM sana kotu haberlerim var ama uzulme ya ben belki bu ara vakitlerde gelemye bilirom yada gec gelirim ya uzgunum halamlarda tamir gidiyor babm soyledi yardimci olurum ben bu konusmalarda dun oldu zaten yani olmassam yada gec gelirsem merak etme tamami kankamda soylersin.ozledim ya seni ozleyeceyinde konusalim bir az burdaysan zaten dunde fazla konusamadi

 89. ABICIM tekrar ozur dilerim bu gunde gecikdigim icin kusura bakama nedeni zate 19:14 yazdim.OPUYORUM IYI GECELER.SENI COOOOOK SEVIYORUM♡♡♡

 90. Tamam gitmişsin iyi geceler dediğine göre.tamam sağol bilgilendirdiğin için sorun yok biraz daha fazla özleyeceğiz ama bir saniyede olsa ara sıra yaz olurmu sanada iyi geceler bende seni görüşürüz.

 91. ABIM burdayiiim ne olur son kez bak ne oluuuur 1 dakikani kacirma ne oluuuuuuuur

 92. CANIM ABIM ya sen hep rahat iyi ol hep boyle asil sen BIRTANESIN ismimi yerine bosuna BIRTANECIK ABIM yazmiyorum aaaaa.

 93. ABIM evet bu son kezler kurtariri bizi iykide var bu son kez bakmalar hep iyi ol hic oyle oturuyorum sen ne yapiyorsun asilda boyle soru olmaliydi neler yapdin bakiyim.

 94. ABIM rica ederim zaten hep bakarim cok mutlu ediyor beni.CANIMSIN SEN TATLI ABIM BENIM

 95. Evet sonlar kurtarıyor. Bu gün arabaya atladım oğlumla akşama kadar gezdik kardeşime uğradım sanada selamı var Yusufu gördü beğendi Allah bağışlasın dedi senide beğendi nasıl gördü dersen yeni evin resimlerine bakarken çok cook selamı var

 96. ABIM KANKAMDAN haberin varmi nerde dunde konusamadik bu gunde kac gundur dogru durust konusamiyoruz sana bir sey soyledimi.COK OZLEDIM YA

 97. Özür dilerim söylemedim hep unutuyorum ya kusura bakma bu gün gelmeyecek mis bende akşam öğrendim iyi merak etme

 98. ABIM ya kardesim sag olsun ya eleykum selam bende soylersin sag olsun kardesiminkinide bagislasin iki tane vardi dimi.Abim sen ne yapdin yini eve benim resimlwrimimi koydun abim ya ben ne soyliyim sana canim abim ya sag ol coook tesekkur ederimsen varya sen BURAKIMADA selam soyle halasini birtnesinide opuyorum.

 99. O kadarını bilmiyorum sadece bu akşam olamazsam yazmış selamı var sana ama galiba abisinin nişanlısı gile gider büyük ihtimalle

 100. Gülüm 8 de çıkacağım demiştin çıktın herhalde yine veda vakti hiç sevmiyorum bu anı ama mecburuz yoksun bu günlerde demek ben çok özleyeceğim neyse sana iyi geceler kendine iyi bak çabuk dön abin seni. Ç. S.unutma iyi geceler

 101. ABIM ozur gec yazdim simdi cilicamdakusura bakam sey sende benim kalbimsin unutma bunu asla.Kardesimin cocuklarinida Allah bagislasin.operim hepsini.KANKAM icinde sag ol analdim buyuk ihtimal oyle fazla konusmadik ama seni gor.ekde buyuk zevk opfum abimSENI COOOK SEVIYORUM.IYI GECELER.

 102. ABİM guller icin tesekkurler bende özliyicem hemde cok unut a ama sende unutma BENİM KADAR SEVEMESSİN

 103. HERKESE İY GECELER
  UMUT abi
  AYGÜN ABLAM
  KANKAM canımin içi
  RUH İKİZİM
  TUANAM
  GİZEMCİM
  TATLI RÜYALAR DİLERİM

 104. Merhabalar ben bugün yazmadım kusura bakmayın arkadaşlarıma birlikteydik yarın konuşuruz sizleri çok çok seviyorum ?
  IYI GECELER TATLI RÜYALAR ??

 105. HERKESE GÜNAYDIN
  Umut abicim
  AYGÜN ABLAM
  KANKAM canımin içi
  RUH İKİZİM
  TUANAM
  GİZEMCİM
  HAYİRLİ SABAHLAR

 106. AAA kimse yooooook
  BEN GELDIM DIYICEMDE SIZ NERDESINIZ YAAAAAAAA.IYI AKSAMLAR.HADI TOASIN BAKIYIM
  ABIM
  KANKAM
  YASIDIM
  RUH IKIZIM
  TAUNAM
  BENZERIM
  nerdesiniz ama ya

 107. ABIIIIIM geldiii yupiiii nsilsin sbhdn riyorum sizi y iyi diyilim ya seni gordum hatikaaa oldum kalbin yanilmuyor burdayim asil sen nasilsin.sey yarin belki olmadim bu gun intwrnet paketim bitiyorda.

 108. Sana paket yollamanin bi yolunu bulsam 10 yıllık paket yollarım ama nasıl ah Türkiye’de olsan paketi sana ben kendi ellerimle verrim

 109. ABIM sen bekliyordun dimi sabahdan bekliyorsun ama kimse yok ay su kizlar nerde ya kusucem hepsine YASIDIM soyledi ozur bile diledi ya RUH IKIZIM BENZERIM TAUNAM nerde bunlar vallahi kusucem ha yazmiyorlar soylediyimiz saetde en cok yinede bBEN KANKAM EN COKDA SEN OLUYORSUN.bu arada ABIM KANKAM nerde yine onu coook ozlefim onada kusucem boyle olursa haaa.bir tek sana kusmem.

 110. Su İşleri düzelt normal gel sana çok sevineceğin bi sürpriz yapacağım doğum günümde aslında hediye bana olur da ben sana vermek istiyorum bi hediye nede olsa kalbin yarisisin

 111. ABİM sen iyi ol ya iyi bak yazdimki iyi diyilim harikayim harikaaaa uty tatli abim ben olsada ne yapalim ya boyle gec yaziyorum kusira bakma net zayifda sen ne yapdiiiin abilerin en tatlisi yakisiklisi.

 112. Aygune küsme çok yoğun bu gün gelecekti son anda nişanlı gil iadesi ziyarette bulunacakmis konca verecekmiş neyse ben bilmiyorum çok özür diliyor burada aygune çok görmeyelim damat evi çünkü

 113. Umut abi senin dogum gunun 9 avustosdaydi dimi
  sana hediyye yollayamiycam ama seni o gun mutlu etmeye calisirim
  simdiden iyki dogdun ABICIM

 114. ABIM sakami ay cooooook harika ya cooook guzel insallah abim insallah ya ay coook sevi dim bile yupiiiiii.canim abim coook tesekkurlwr ay insallah o gum babm eve erken gelir halamlara gitmez insallah sabirsizlikla bekliyorum ya
  .
  BENZERIM sukur geldin tamamsanakusmem geldin ya iyim cnm sen nasilsin.nerelerdetdin bakiyim.

 115. ABIM tamam sun anlarim onu saka tabi ona kusermiyim o hep olur zaten.ee az kaliyor suprizli gune dimi.sen ne yapdin bu gun.

 116. ABIM tamam olsun anlarim onu saka tabi ona kusermiyim o hep olur zaten.ee az kaliyor suprizli gune dimi.sen ne yapdin bu gun.

 117. hos buldum Umut abi
  cicekler icinde ben tesekkur ederim

  bende iyim benzerim
  oh rahatladim kiz bana kusmemissin
  benmi isler falan cikiyor bide bize her aksam babamin arkadasi geliyor
  onun icin gelemiyorum
  ama artik gelmeye calisicam

 118. Bu gün yeni evle ilgilendim büyük teyzelerim geldi kalabaliktik bu gun sarma falan yaptılar şu an çay iciyorlar

 119. ABIM cok sag ol ya evet kalbim hep senin olucak hep o gun bolluca senin boyle burda olmasada yaninda her zaman.canim abim ya sag ol.ama mutlaka gelemeye calisicam o gun seni tebrik etmesem olmaaaz
  .
  BENZERIM rahat ol birtanem hep aadim canim tamam isin cikmassa gel bekleriz ama ben olmasam kusme haa soyledim abimlere canim ne yapiyorsun.

 120. Gunay erkenci kuşu izledinmi orada ormanda çekilen bi sahne var çadırda izlemesin o sahneyi ve ne diyor ve ne hatırlıyorsun 6 bölüm izle ormanda gece sahnesi

 121. ABIM oylemi hepsinineeri den operim oh oh afiywt olsun sarmami bayirlirim kim yapdi sarmayi yengemmi ay abim turkiyey geliyim yengemin sarmalarini yalniz ben yerim ya.abim ne du ben bakmadim asli da bakamiyorum sen soyle ya catlarim soyleeee

 122. Gülüm bi sürprizim daha var sana abin artık doğum gününde özgür adeta 2 defa dogacagim o güne ayarladım abin hep yanında dağ yok yaralanma yok veda yok son vedalar sana çaktırmadan yazardım belki gulumu biraha goremem diye hiç farkettin mi

 123. ABIM oylemi hepsinin ellerinden operim oh oh afiywt olsun sarmami bayirlirim kim yapdi sarmayi yengemmi ay abim turkiyey geliyim yengemin sarmalarini yalniz ben yerim ya.abim ne du ben bakmadim asli da bakamiyorum sen soyle ya catlarim soyleeee

 124. merak etme benzerim kusmem sana
  benmi simdi tv izliyorum kankamin bikmadan izlediyi diziyi
  sahi kankamm nerdesinnn seni coook ozledim gellllllllllllllll

  sen neler yapiyosun benzerim?

 125. Ormana gitti gece hep canı sıkıldığında buraya gelirim diyor ama kıza bi türlü açılamıyor ve sonunda kız gece yanına geliyor.hatırlarsan benimde bi yerim vardı hiç gitmedim neredeyse 1 yıl olucak 1.2 gün kalırdım kimseyle konuşmak istemezdim sen değiştirdin

 126. Ecem Zeynep mi o meşgul şu an yanına gitsen otur izle der sonra sarılırız der o kadar yani

 127. ABIM anlamdim farkwtdin deyince ne soylemek istedin.sey ya erkenci kusdaki bu sahne neyi hatirladi bana bir dusuniyim belki sen bilirsin.dimi abim.hatiatdi diyil yasatdi bir sey soyluyor bu dizi bana.ama biraz fatkli tarafi can ve sanem gibi iliski diyol bu.
  .
  BENZERIM oylemi iyi yapiyorsun ne diziymis ay sorma bende sabahdan diyorim ya bu kiz nerdee bende oyle uzaniyorum canim.
  .

 128. aynen Umut abi cok kaptiriyor baksana deminden durtuyorum hic qikini cikarmiyor

  kore dizisi aska yolculuk adi
  benzerim oylemi otur ne diyeyim kiz sen baban gelene kadar evde ne yapiyorsun sikilmiyormusun

  kankam hu hu bana bak kankam kendine gellll

  dizi reklam olsun gelicek merhaba herkese diycek bide kankam oylemi sendemi izliyorsun diycek
  oyyy benim canimin ici yaaaaa

 129. ABIM anldim hemde cooook iyi .ee simdi ne yapiyorsun evwt o saetde cilicam ay kucuk kardes yusuf beni öldürecek vallahi iki saetdir neler yapmadi revan koyde bu basima oyun aciyor ohooo.
  .
  BENZERIM ne yapiyim ay anladim RUH IKIZIM ayne oyle yapicak.kiz cikiyormusin.

 130. Gunay ecem ben çıkıyorum bu gün geldiğiniz için tesekkurler.sizler e iyi akşamlar yarın görüşmek dileğiyle.

 131. Ay kız kankam laflarimi agzimdan aldın reklamlar oldu ay benim canımin içi kankam
  RUH İKİZİM canım nasılsın
  Umut abicim nasılsın dizim birazdan bitecek gelicem o zaman sizde gitmeseniz

 132. Gülüm burdasin teyzeleri bırakacağım özür çıkıyorum a aldığın için sağol. Sana iyi geceler hep sonlar unutma gorusuruz

 133. Umut abi oylemi oy tatlim benim ya
  iyi geceler Umut abi asil ben tesekkur ederim size guzel sohbet etdik

 134. BENDE CIKIYORUM OZUUUR.
  .
  ABIM iyi geceler olsun canim abim opuyorum guzel sohbet icin tesekkurlerSENI COOOK SEVIYORUUUUUM.
  .
  RUH IKIZIM kiz bu dizi neymis ozledim ama cikmaliyim ozuuur canim iyim sen nasilsin.opdum gorusuriz.
  .
  BENZERIM opdum canim iyi geceler

 135. kankam bende bir ara oyleydim ben diziye falan bakdigim zaman kuzenim benim uzerime cikardi tepinirdi benim ruhum duymazdi dizi bitdiyinde kemiklerimin acidigni hissederdim sirf bu yuzden gozlerim zayif benim
  ne cezalar alirdim evden ders okumazdim tv seyrederdim
  gelde ozledik seni canimin iciiiiiii

 136. iyi geceler benzerim yarin grsrz canim opuldun

  kankim ben 15 dk ligina cikiyorum gelirim birazdan namaz kilicam

 137. Ay kankam bende aynen senin gibiyim benimde gözlerim zayıf o yüzden gözlük kullanıyorum ay bide bende eskiden derslerimi yapmazdim hep TV izlerdim ama artık böyle dilim sadece çok sevdiğim dizileri izlerim ben Kore delisiyim çok seviyorum Kore dizilerini
  Kankam gel olurmu bekliycem ALAHİN kabul etsin
  RUH İKİZİM benim canım bende seninle sohbet etmeyi çok özledim ya canım bende seni Kocaman ÖPTÜM iy geceler tatlı rüyalar
  Umut abicim iy geceler tatlı rüyalar

 138. kankam evet geldimde sev yeter dizisine daldim
  ozur
  kankam kiz al yine ortak noktamiz cikdi ay qaliba biz ikiz cikicaz ama ne guzel olur
  kankam bide ben cocukken hic tv izlemezmisim babaannem icime kapanik oldugmu dusunmus oyun oynamazdim bir kenarda otururdum sonra babaannemiz beni zorla tv ye alisdirdi cizgi filim falan seyretdim buyudum sonrada bagamlisi oldum simdide bagiriyorki tv izleme gozlerin bozulucak amcamda diyorki yani en sevdiyim amcam
  cocukken bagiriyorsun izle diye buyudu simdide bagiriyorsun izleme diye aklim ermiyor sana anne diyor

 139. Ay kız en sevdiğin amcan dogry demiş ne tatlimiş amcan ay ama babannemizde artık dogry diyor o kadar çok izleme kankam
  Kankam inanirimisin ben kendimi bildiğimden beri yani Küçüklükten beri hep TV izliyorum
  Ay bide bende şu an sew yeter dizisini izliyorum ay raman ve ishta dansını gördünmü

 140. Ay canım kankam gelmedin seni işin çıkmıştır o yüzdendir yarın nasip olursa konuşurus iy geceler tatlı rüyalar dilerim canımin içi kankam
  HERKESE İY GECELER TATLI RÜYALAR DİLERİM

 141. Arkadaşlar selamlar
  UMUT abim
  AYGÜN ABLAM
  Kankam
  RUH İKİZİM
  TUANAM
  Gizemcim
  İCE
  NasilsiniZ ya bak gelmicekmisiniz yarım saaten sonra çıkıyorum dizim başlıyor bide dizimin finali bu gün dizimin finali hiç mutlu sonla bitmiyor ya biraz üzgünüm

 142. YA AMA BEN GELDIM NERDESINIZ AMA BAK PAKETI ISRARLA YUKLEDIM SAG OLSUN BABA KIRMADI BENI SIZIN ICIN GELDIM YA NE OLUUUUR GELIIIIIIN.OZLEDIM AMA YA.

 143. GELMEYIN HEPINIZE ASK OLSUN VALLAHI KUSUM HEPINIZE KONUSMUYORUM MMMM.GELMEYIN HIIIIC.MMMMMM:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

 144. VALLAHI ASK OLSUN BELKI GELICEKSINIZI DUSUNDUM YANI HIC BIRINIZMI MMMMM CIKIYORUM SIZE IYI GECELER.

 145. son kez bakdim ama sinirlendim 100mu bir daha olmasin.sanda iyi geceler olacak sende bak

 146. İyiyim küçük ablam seni sormalı bu gün goremiyec eğim sandım teşekkürler mutlu ettim beni

 147. ABIM problemi var netde hizli yorim istersen yeni bolume gidelim tabi istersen.

 148. 100 sürdüm ölsem ne yazdirirdim biliyormusun gülüne yetiştiren oldu çok görmeyin nasıl yazı begendinmi.hani büyük teyzeler vardı ya onları otobüse bıraktım. Ondan yetisemedim

 149. Ay abim o ne laf oyle ya duymayim surme bir daha tamami vallahi kuserim bende iyim.sen iyi ee babam dedim kirmadi sag olsun yukledi ve geldim.sen mutluysan ne hos bana ee ne yapiyorsun.

 150. Tamam söz bi söz daha verdim sana 1 benim yalnızlık yerim yok .artık. 2.kkk yok.3 .hızlı sürme yok söz sana bunlar yok bilirsin benim sözüm sözdür.

 151. ABIMbilerimsen soz verdin yalarsin teselkurler sey abim ben cikmaliyim cook ozur dilerim ya yarin konusuruz.opdum seni.SENI COOOK SEVIYORUM.TEKRARA OZUR

 152. Tamam güzel ablam teşekkürler sanada iyi geceler son kelime demiyorum artık demeye gerek yok çünkü sen oradasın her zaman iyi geceler.

 153. iyi geceler herkese
  Umut abi
  Filiz abla
  Aygun abla
  Benzerim
  Tunisim
  Gizmom
  Kankim canimin ici
  Icesum
  Zaram
  iyi geceler herkese ben yarin yokum haberiniz olsun gerci bu gunde yokdum ya
  ama iyi geceler
  kankam yarin benim icin ozel gun gelemiycem
  ozeli soyliyemem beni affet
  seni cok anladin sen

 154. HERKESE İY GECELER TATLI RÜYALAR DİLERİM
  Kankam canımin içi özel gün hmmm o zaman bu özel günün çok ama çok güzel geçsin canım kankam kendine iy bak olurmu
  Tamam anladım seni çok seviyorum bitanecik kankacim benim iy geceler tatlı rüyalar balim

 155. HER KESE İYİ AKŞAMLAR CANLARIM NASILSINIZ SİZİ ÇOK ÖZLEDİM LÜTFEN ÇABUK GELİN 44% ŞARJIM VARDA HİÇ OLMAZSA 20 DAKİKA KONUŞALIM

 156. KANKAM NASILSIN NERDESİN BAK SENİDE ÇOK ÖZLEDİM ÇABUK GEL
  ?
  ABİ NASILSIN
  ?
  ZEYNEPİM ABLASININ GÜZELİ NASILSIN SENLE KONUŞMAYALI UZUN ZAMAN OLDU ÖZLEDİM TATLIM

  TUANACIM NERDESİN ARTIK HİÇ URAMIYORSUN AMMA
  ?
  GİZEMİM NASILSIN NETDESİN
  ?
  ECEMCİM NASILSIN TATLIM

 157. AYGÜN ABLAM benim nasılsın ben çok iyim bak bän geldim bu gün sizlerle sohbet edicem dizim biti ??????? çok üzüldüm dizimin bitmesine hiç mutlu. Final olmadı sende izlemişsindir 2.sezonunda çok ama çok istiyorum izlemeyi yaaaaaaaaaa

 158. Bende seni ne kadar özledigimi anlatamam AYGÜN ablam bak geldim sizinle uzun sohbet edicem NASİP olursa

 159. HOŞ GELDİN TATLIM BENDE İYİM EVET BENDE ÇOK ÜZÜLDÜM FİNAL KÖTÜYDÜ BENİ ÇOK ALATDI HAYLA ETKİSİNDEYİM DİZİNİN BEN YOUTUBDAN KİLİP HALİNDE İZLEDİM VANGSU GELECEYE GİDİYOR HE SUYLA KARŞILAŞIYOR KEŞKE O BÖLÜMLERİ VERSELERDİ

 160. HOŞ BULDUM ABİCİM SENDE HOŞ GELDİN HEP İYİ OL BENDE İYİM ABİ İNSTADA BANA MSJ ATINMI GELDİ AÇIB BAKİYİM DEDİM GÖZÜKMEDİ SİLDİNMİ YOKSA

 161. Bende duydum AYGÜN ablam wang soonun geleceğine gitigini ama YouTube bende açmıyor onada sinir oldum eskiden açıyordu ay bir gün açarsa izlerim yada küzenlerimin tlden izlemeye çalişicam

 162. CANIM ÜZÜLME ONSUZ TAM KOYMAMIŞLAR KİLİP HALİNDE OLDU İÇİN BİR ŞEY ANLAŞILMIYOR

 163. Umut abicim yeni Kore dizisi başlicak SONSUZ dek oda tarihi dizi onunuda izlemeyi çok istiyorum ay benim işim çıktı birazdan gelicem gerçekten gelicem

 164. NİYE SİLDİN BİRAZCIK GÖRDÜM GÜZEL FİKİRDİ BİDE ÖZGE TURAN BANA TAKİB İSTEYİ GÖNDERMİŞ KABUL ETMEK İÇİN GİRDİM ODA YOK ANLAMADIM

 165. YOK ABİCİM İZLEYEMEDİM AY CANIM KIZMA ONA TAMAMI A BANADAMI YASAK HALSIYIM AMMA O BANA GÖNDEREMİYORSA HALASI GÖNDERİR ONA OLURMU İZİN VARMI

 166. Ay evin büyük kızı olsanda işin zor ya bütün işler bana kaldı bir yanda babama kahvesini vermeli bir yandanda bulaşıkları yikamali ya benimde iki elim var dört dil ay neyseya

 167. BANA İNSTADA YAZDIN MSJ HANİ NETİ AÇAN GİBİ UYARI GELİYORYA SİZE MSJ VAR DİYE ORDAN BİRAZCIK SİLSENDE GÖZÜKÜYOR

 168. EVET ABİM HAKLISIN BEN GİDİCEM KANKAM GELİCEK

  ABLASI KIYAMAZ ONA CANIM YA YARDIMA GELEYİMİ BEN HİÇ İŞ YAPMAM NE ZAMAN İSTERSEN SANA YARDIMA GELEYİM

 169. SÖYLEDİYİM GİBİ TAM GÖREMEDİM BİRAZCIK YAZIYORDUN DOĞUM GÜNÜMDE SİZE YANİ SANA SESE ATMAK İSTİYORUM SENDE AYİDEYE ATARSIN BU KADARINI GÖRDÜM

 170. Evet Aygün size sesimi yollayacağım dedim ama bayağı bi problem çıktı şu an için durdurdum boş yere söz vermeyim diye sildim belki olmaz sözümde durmamış olmayım diye sildim özür. Ama bakacağım

 171. ÖZÜR NİYE DİLİYORSUN ABİCİM OLSUN SORUN ÇÖZÜLDÜNDE YOLARSIN BİZDE ÇOK MUTLU OLURUZ OK ☺

 172. Ay şiden bu genç yaşimda kafam giti ama klavyende suçu var Gizemi yazicagim yerde RUH İKİZİMİ yazmişim
  AYGÜN ABLAM senin düşünmänbile yeter bana ay benim çok işimde yok ama bende biraz büyütüyorum işleri ben biraz tembelim

 173. CANLARIM SİZLERLE SOHBETE DOYUM OLMAZ AMMA BEN ÇIKMAK ZORUNDAYIM BU GÜN FAZLA KONUŞAMASAKDA GÜZEL SOHBETDİ HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKÜRLER YARIN GÖRÜŞÜRÜZ BY BY

 174. Gizemcim ben iydim şimdi iy dilim çok canım sıkılıyor hep bu wakitler AŞKA YOLCULUK DİZİSİNİ izlerdim final oldu şimdide Google den dizinin fotalarina bakıyorum çok özlüyorum diziyi izleyi ben böyleyim Küçüklükten beri bir dizim bide çok sevdiğim dizim bitince moralin sıfır oluyor uzun süre

 175. Zeynep sana hak veriyorum ben ömrümde 1 dizi izledim o da dolunay di bittiğinde bende bittim şu an hala netten öylesine izliyorum

 176. Ay halimi anlicak çıktı umut abim ben çok dizi izledim anlatamam çok ya ama hepsi bittiğinde dediğin gibi bende bitim şu anda diziyle ilgili şeyler okuyorum

 177. Abi gerçekten ömründe bir dizimi izledin ay şu an gerçekten inanamiyorum abim yengem severmi dizileri ???

 178. Evet Zeynep 1 dizi oda dolunay ama şu an erkenci kuş a bakıyorum oda dolunay kadrosu olduğu için.yengen izler karışmam evde 4 tv var sorun olmaz ben genelde paralı tv izlerim bana ait oda normal tv izler çocuklarda çizgi film

 179. Evet Zeynep 1 dizi oda dolunay ama şu an erkenci kuş a bakıyorum oda dolunay kadrosu olduğu için.yengen izler karışmam evde 4 tv var sorun olmaz ben genelde paralı tv izlerim bana ait oda normal tv izler çocuklarda çizgi film izler

 180. Zeynep ben futbol belgesel çizgi film başka izlemem dizide kendim oynasam yine izlemem kolay kolay ama buraya gelince adını sen koy vardı ara ara izliyordum çünkü site oda dağıldı gitti ne olur bilemiyorum

 181. Gunay gelmedin olsun sorun yok işin vardır yoksa gelirdin yarın konuşuruz dert etme sana iyi geceler görüşürüz .son.

 182. Ay ben daha önce abim TV bagimlisiydim bütün gün tv izlerdim ama artık öyle deglim sadece çok sevdiğim dizileri izlerim

 183. Zeynep gizem Aygün cümleten iyi akşamlar görüşmek dileğiyle iyi geceler.

 184. Abim çizgi filimi izliyorsun bizim evdede bir TV hep çizgi film izler kardeşim bende bazen kardeşimle izlerim DİSNEY CHANNEL DEKİ ÇİZGİ FİLİMLERİN BAZİLARİNİ İZLERİM ABİM ADİNİ SEN KOY SİTESİNE BAZİ KİZLAR YAZDİGİNİ GÖRDÜM DAHA ÖNCE ORDA YAZARDİNMİ ABİM

 185. O site burası ben başka siteye yazmam örnek kordugum adını sen koy sev yeter bunlar bölüm ama site bir bütün bunlarda o bütünün içinde admin de filiz hanım ben başka kızlara da yazmam zaten.

  1. Ha unuttum Zeynep ben baxbany ve Tom ve Jerry izlerim çizgi film dediysem şimdikiler saçma uçak konuşuyor araba konuşuyor eşya canlanıyor bunlar zararlı çocuklara.

 186. Abim çok yaşaya benim bu moralimin bozuklugundada güldürdün evet ya araba eşya filan konuşuyor bende öyle çizgi filmlerden hoşlanmam zaten

 187. Doğru edin abim yaşadığım anı tadını çikaricam gelecegime bakicam kendim olmakdan keyif alicam teşekkürler abim İy geceler

 188. iyi geceler herkese

  kankam bir ortak noktamiz daha cikdi ben varya dizi bitmesin diye Allaha dualar ederdim ask yeniden dizisi varya o bitdiyinde her sali fox tv bakar aglardim simdi tekrari var ona bakiyorum bide bir qarip ask dizisi vardi o basladi arnava yakisiksiz tipsiz diyordum ama 1 hafta sonra alisdim bitdiyinde honkus honkur agliyordum ah o sacma gunlerrr
  Umut abi Tom ve Jeriyi bende cok seviyorum onun bende siydileri var cok izlerim
  ama bide burda nupaqadi var cok komik oda tavsanla canavarin cizgi filimi onu hic izledinmi abi
  iyi geceler tekrardan gorusuruz bayyysss

  1. ECEM GÜNAYDIN SORUNA CEVAP VERİM YOK IZLEMEDİM BENDE DE CD LERİ VAR NE ZAMAN İSTERSEM İZLERİM GÖRÜŞÜRÜZ KENDİNE İYİ BAK SANA TAVSİYEM ERKENCİ KUŞ A BAK SEVECEKSİN.

 189. TÜM ARKADASLARA GÜNAYDIN MUTLU SABAHLAR VE İYİ BİR HAFTA GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE İŞLERİNİZDE KOLAYLIKLAR DİLERİM.

 190. HERKESE GÜNAYDIN MUTLU SABAHLAR DİLERİM SİZLERE
  UMUT abi GÜNAYDIN
  Kankam canımin içi GÜNAYDIN ay ne güzel ortak yanimiz çıktı bende senin gibiyim arnava ilk başta tipsis derdim ama diziyi izleme başladıktan sonra arnav gözümde çok yakışıklı oldu ben zaten böyleyim başta nefret ettiğim şey aliştigdan sonra vazgeçemediğim şey oluyor

 191. gunaydin canlarrrrr nasilsiniz bakiyim ben bugun iyim

  Umut abi ben erkenci kusu izliyorum bazen kaciriyorum yani anliyacagin konusunu tam bilemedim ama tvda verildiyi zaman bakiyorum
  bu arada gunaydin abi

  kankam gunaydin
  kankam alismak cok kolay gercekden sevmediyin birisi olsa bile ama ondan ayrilmak cok zor
  ben alismakdan nefret ederim hep aci cekdiriyor ama ben size alisdim birgun nasil giderim bilmiyorumm
  kankam biliyormusun arnav turkiyeye gelmisdi off keske onu gore bilseydimmm
  cok istiyorumm yaaaa

  Gizmom gunaydin guzellik nasilsin kiz
  Gizmom sana
  prensesim diye bilirmiyim
  kiz senin kankan tatildedir tadini cikariyordur simdi denize giriyordur gunesleniyordur geziyordur merak etme canisim gelir Tunisim

 192. Ecoşum ben iyiyim sen nasılsın tabiki prenses diyebilirsin evet yaaa şimdi tatilde ama ara sıra yazsın onu merak ediyorum ??

 193. hep iyi ol prensesim benim bende iyim canim

  kiyamam sana prensesim benim
  gelir merak etme bence mq bitmisdir hmm
  sabret prensesim
  gelicek Tunisimiz

  Icesum sanada iy gunler kiz nasilsin

 194. Zeynoşum ben iyiyim sen nasılsın isallah bir an önce gelir ??
  Ecoşum prensesim neler yapıyorsun?

 195. NEREDESİNİZ BAK BEN 1 SAAT BURDAYİM ONDAN SONRA YENİ DİZİM BAŞLİCAK GİDİCEM O ZAMANA kadar GELİN

 196. ZEYNEPİM ABLASININ GÜZELİ NASILSIN GÖZÜN AYDIN YENİ DİZİN BAŞLIYOR BENDE BİR İZLEMEK İSTİYORUM BİRDE İSTEMİYORUM ÇÜNKİ BİTDİNDE ÇOK KÖTÜ HİSS EDİYORUM SANKİ HAYATIMDAN BİRİ ÇIKB BENİ BRAKIB GİTMİŞ GİBİ KÖTÜ OLUYOM

 197. HOŞ BULDUM ABİCİM SENDE HOŞ GELDİN NET KÖTÜ YORUMLAR GEC ÇIKIYOR BİDE ŞİMDİDEN SÖYLEYİM BEN HER AN KAYIP OLA BİLİRİM ÇÜNKİ GÜNORTA SENLE KONUŞDUKDAN SONRA DIŞARI ÇIKDIM AZ ÖNCE GELDİM TELİ FAZLA ŞARJ EDEMEDİMDE ONDAN HABERİN OLSUN

 198. AYGÜN ABLAM ben çok iyim sen nasılsın canım ablam bende senin gibi bittiğinde çok kötü oluyorum ama olsun izlicem çok güzel konusunda çok iy ablam izlemesek çok şey kaybederis o yüzden ablam izleyelim ben sabırsızlanıyorum izlemek için

 199. Zeynoşum bende arkadaşımla konuştum telefonla tam 1 saat konuştuk öyle sen neler yapıyorsun?
  Umut abi nasılsın?
  Aygünüm nasılsın seni çok özledim ❤

 200. Bende Gizemcim bu gün hep internette EXO gurubunu araştırdım Beakhyunin fotalarina baktım çok seviyorum ya bu EXO gurubunu ve Beakhyuni

 201. GİZEMİM HOŞ GELDİN NASILSIN BEN İYİM SAOL BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM AMMA ŞİMDİLİK ÇIKMAK ZORUNDAYIM ÇOK ÖZÜR YİNE KONUŞAMADIK AMMA SENİ ÇOK SEVDİYİMİ UNUTMA TAMAMI ÖPDÜM

  ZEYNOM HAKLISIN TATLIM BENDE SENİN GİBİYİM YENİYİDE İZLERİZ ARTIK AMMA CANIM BEN ŞİMDİ KAÇIYORUM BY BİDE GÜLÇİÇEK KÖRDÜĞÜME YAZIYORMU ONU MERAK EDİYORUMDA YAZDINDA BANA SÖYLE LÜTFEN SENİ ÇOK SEVİYORUM

 202. Evet Gizemcim EXO gurubunu sevmemek elde dilki çok seviyorum ya hayraniyim bide bi çok ŞARKİSİNİ indirdim her gün dinleyorum yaaaaaaaaaa

 203. Aygün ablacim bende GÜL ÇİÇEGİK ablami çok merak ediyorum ya çok özledim ya yokluğu çok beli oluyor yazdığında sana söylerim ay İNŞALLAH ALLAHİN İZNİYLE en yakın zamanda gelir AYGÜN ablam bende seni çok seviyorum iy geceler sana

 204. Umut abicim hoş geldin nasılsın bak benimde kusuruma bakma dizim başlicak çıkıyorum özür dilerim bak RUH İKİZİM nerdesin ya dünde gelmedin İNŞALLAH bu gün gelirsin

 205. İYİ AKŞSAMLAR CANLARİİİM BEN GELDIIIM.HEPINIZI COOOOK OZLEDIM.
  .
  AY YINEMI YA YETISEMEDIM KANKAMA AGLIYICAM SIMDI UHUUUUU.

 206. KANKAM cook ozur canim yetisemedim senide coook ama cok ozlediiim insallah yarin konisiriz opdum.SENI COOOK SEVIYORUM.
  .
  RUH IKIZIM YASIDIM BENZERIM ICEM TAUNAM nasilsiniz sizide ozledim ya

 207. ARKADASLAR BUNDAN SONRA 42.BOLUMDE KONUSALIM BURDA DONUYORDA.HADIII 42.BOUME →→→→→→

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu