Dizi Özet

Sev Yeter 43. Bölüm Özeti Raman İle Shagun’un Tehlikeli Yakınlaşması 15 Ağustos Sev Yeter Özeti

Sev Yeter 14 Ağustos özeti ile sizleri buluşturmadan önce bu bölümde yaşanan olayları bir kaç cümlede anlatalım. Raman gerçeği hala saklıyor. Shagun ile bu konuda konuşmak için buluştuğunda Isıta onu görür. Işte sizler için hazırladığımız Sev Yeter 15 Ağustos özeti 

Sev Yeter 15 Ağustos Özeti  # Raman Yalan Söyler 

Geçtiğimiz bölümde Raman kazaya sebep olayın sorumlusunu öğrenmesine rağmen bu durumu başta İşita olmak üzere kimseye açıklayamamıştı. Bakalım Sev yeter 43. bölüm özetinde neler olacak? Shagun ile Parmetin konuşması ile bölüm başlar.

Shagun, kaza meselesinde Adi’nin sayesinde bu olaya son verdiğini artık polisten korkmalarına gerek kalmadığını söyler. Bu arada sonu 322 ile biten kazaya karışan arabayı da satmayacağını söyler. Arabanın şu an Gaffur garajında beklediğini haber verir. Az kalsın arabanın sahibi, işita tarafından bulunacağını ama İşita işin üzerinde yeterince durmadığından Gaffur’a neden bu telefonu o kıza verdin diye fırça attığını anlatır. Daha sonra Simmi’nin bana ait olan numrayı yok etmek için telefondan sim kartı çıkarıp kırdığını ve bu işten nasıl kurtulduğunu bir bir anlatır. Shagun’un derdi de İşita ve Raman ile olmasını hazmedememektir. Adi sayesinde Raman İşita’ya karşı yalan söylemek zorunda kaldığını ve bir gün İşita bunu öğrendiğinde İşita’nın düştüğü durumu alaycı bir dille biraz da eğlenerek anlatır.

İşita ile Ruhi Sid hakkında konuşurlar. Ruhi Sid’i tanımış olmasına sevindiğini söyler. Ruhi, Sid senin arkadaşın mı diye sorar. İşita ise hayır o benim hastam diyerek yanıt verir ve birlikte çekildikleri resimlere bakarlar. Ruhi, resimlere bakarken Adi’nin arabasında bahseder. Raman hemen kaza olayını İşita çözmesin diye Ruhi’ye bağırır ve televizyon kumandasını Ruhi’ye atar. İşita ise neden birden öfkelendin şimdi? Ruhi bir şey yapmadı diyerek Ruhi’yi savunur ve ona sahip çıkar.

Adi ise işin polise yansımasında oldukça çok korkmaktadır ve kendisini tutamayıp ağlasa da Shagun Raman her şeyi halledecek sen merak etme diyerek Adi’yi motive eder. Zavallı Ruhi babası Raman’ın kendisine neden bağırdığını ve öfkelendiğini bilmediği için çocuk aklı işte gidip İşita’ya neden babam bana kızdı. Ben yanlış bir şey mi yaptım der. İşita ise Ruhi’ye sen yanlış bir şey yapmadın. Senin baban şu günlerde gergin. O yüzden biraz sinirleri bozuk diyerek Ruhi’yi ikna eder. İşita’nın olaya el atması Ruhi’yi ikna etmişe benziyor. Ruhi babası Raman’ın yanına gidip babası Raman’dan bir de özür diledi.

Raman haksız yere kızına kızdığını ama Ruhi ondan özür dileyince şaşırır. Kızına sarılıp ağlamaya başlar. Ruhi sözlerine duygu dolu olarak devam eder. Seni asla sinirlendirmeyeceğim babacım. Ödevlerimi yapacağım ve senin gibi sorumluluklarını bilen biri olacağım der. Raman bu duygu dolu ana daha falza dayanamaz ve arabadan dosya alacağım bahanesi ile evden kendini dışarı zor atar. Çıkarı çıkınca daha yüksek tonda ağlar ve hem kızına hem de İşita’ya yaptıklarından yani gerçeği sakladığı için kendisini suçlar.

Raman daha fazla bu iklimde kalmamak için Shagun ile ertesi gün görüşür. Adi’nin durumunu sorar. Shagun iyi olmaya çalıştığından bahseder. Raman uzatmadan bu olayı aynı hayatı paylaştığı İşita’ya da söylemesi gerektiğini, ketum biri olduğunu aynı evde yalan söyleyemediğini Shagun’a anlatır. Bu sırada İşita Raman’ın yanına gelince telefonla konuşmasını yarıda keser.

İşita sormadan arayan Subbu’nu arar. Ben biraz susadım deyip telefonu orada bırakıp mutfağa su içmeye gider. Bu sırada Shagun, Raman’a kısa mesaj atar ve mesajında düşüncelerine hak veriyorum ve seni destekliyorum der ve İşita bu mesajı görünce bu cümlelerin ne anlama geldiğini merak etmeye başlar. İşita odasına gittiğinde kocam bana neden yalan söyledi diye ağlar. Bu sırada arka planda sev yeter dizi müziği çalar.

Ertesi gün Ruhi’nin okuldaki ilk günü olmasına rağmen İşita istediği vakitte kalkamaz Raman kızı Ruhi’nin saçlarını örüp okul kıyafetlerini giydirir. Shagun da aynı okula Ruhi’nin kardeşi Adi’yi okula getirmek için evde hazırlanır. Ashok, aynada kendisine bakan Shagun’a iltifatlar edip kendisi ile birlikte okula Adi’yi götürebileceğini söylese de Shagun gerek olmadığını söyler. Raman, Ruhi’ye okulda ilk günü olduğu için bazı öğütler verir. Bu arada Shagun da okula Adi’yi getir.

Raman Adi’nin nasıl olduğunu sorar. Shagun da çok iyi olmadığında bahseder. İkili daha rahat kaza meselesini konuşmak için arabaya binerler. Bu arada İşita uyanır, saate bakar ve Ruhi okula ilk gün geç kaldı diye hızla giyinir. Ancak Ramanın onu okula götürdüğünü öğrenir. İşita da kendi iş yerine giderken birden ilk gün Ruhi’nin yanında olmalıyım diye düşünüp okula gider. Raman ile Shagun’u uzaktan konuşurken görünce İşita Raman’ı arayıp nerede olduğunu sorar. Raman gene yalan söyler. Bu sırada Shagun kendilerini uzaktan izleyen İşitayı görünce Raman’ın emniyet kemerini takmaya çalışır. Ancak bu olaya arkadan bakan İşita, Raman ile Shagun’un öpüştüğünü düşünür.

sev yeter 6. bölüm resmi

Sev Yeter 15 Ağustos özeti ilk iki kısmın özeti bitti. Şimdi Son iki kısmın Sev yeter 43. bölüm özetini okumak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Bu arada İşita’nın yerinde olsaydınız siz ne yapardınız?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. Gider ramana tokat atardim ve bidaha konusmazdim sagununda sacini basini yolardim…eger isataya durumu anlatsaydi isita anlardi…ama o sakliyo… ya ben ikinjiyim…

  2. Arabayi basardim yada kendi arabam ile onlarinkine çarpip Ramana gerçekleri söylemesi için baski yapardim söyliyene kadar rahat birakmazdim hem Ramana hem Şaguna hakaret ederdim aşağilayci konuşup yerin dibine sokardim yalandan Ramani tehdit edip evi terk edip boşanacağim derdim . Avukat Ruhiye Şaguna verir sende kiminle öpüşirsen onunla öpüş umrumda değil deyipte tavir yapardim. Ha birde Aşok ile Şagunun arasini bozardim bu olayi uzun çocuğa anlatarak . Başkada kafama her hangi bir kötülik gelirse yapardim yani . Ramani peşimde sürüm sürüm süründirmezmiydim özür dilemelere doyamazdi fakat naz yapardim ona istediğimi yaptirirdim yani.

  3. Raman Kumar Bhalla iğrençsin tamammi eski karin ile neler kariştiriyorsun seni piiiss adam Işitayi hak etmiyorsun sen .

  4. Bence giderdim onlarin yanina birlekde naptyklarini sorardim.bide Shaguni kocamin yanynda ne isin var diye vururdim.
    Tabiki ramandanam ofkeli gezerdim

  5. Merhaba kyzlar nasilsiniz, ben işitanyñ ornunda olsaýdym sagunam ,ramanam tokatlap ,tokatlap ölümüñ öñjesini göstererdim raman nehakbilen işuni oünoér

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu