Dizi Özet

Sev Yeter 45. Bölüm Özeti Asansörde İşita ile Shagun Karşılaştı 17 Ağustos Sev Yeter Özeti

Sev Yeter 45. Bölüm özeti hakkında birazdan yaşanan tüm olayları an ve an anlatacağız. Tüm yazıyı baştan sona okumak istemeyen için Sev Yeter 17 Ağustos Özeti kısaca bahsedelim. İşita dava açmaya hazırlanıyor. Bu yönde delil toplamaya başlayınca Shagun’un kuyruğu tutuştu.

Sev Yeter 17 Ağustos Özeti  # Shagun, Raman Beni Destekliyor!

Bölüm sabah gün ışığı ile İşita’nın avukat ile konuşması ile başlar. İşita suçlunun bir an evvel yakalanıp cezalandırılmasını istiyorum sözlerini duyan Raman, artık kaçacak yeri kalmadığının bir nevi farkına vardı. Ama sonuçta Adi de kendi evladı ve vaz geçemiyor. Bir yolunu bulup oğlunu bu işten sıyırmanın yollarını aramaya başlayacak. İşita halen avukat bayan Kaur ile görüşüyor ve olayın mobese kayıtlarını karşı tarafın yok etmesi en akıllı iş olduğunu söylüyor ve karşı tarafın varlıklı olması ve ellerinde bir delilin olmaması işleri çıkmaza götürdüğünü ve akıllı davranmaktan yana olduğunu İşita ile paylaşır.

Raman’ın yanına bu sırada Pathak gelir ve Shagun i,le bu mesele üzerine konuştuğunu söyler. Raman, şekilde de gördüğün gibi Pathak, İşita şu an avukat Bayan Kaur ile konuşup dava açmasını söylediğini kulakları ile işittiğini söyler. Pathak, İşita’nın bu kadar hızlı hareket edeceğini tahmin etmediği için ne diyorsun Raman diye şaşkınlıkla tepki verir. Raman ise bunu bir gün başıma geleceğini biliyordum. O yüzden çocuklarımın yanında ailemin yanında durmalıyım diyerek zaten tavrını daha önceden koyan Raman son yaşanan olaylardan ders çıkarmayarak gene Shagun cadısının tarafını seçer. Konuşmaların bir kısmını duyan bayan Bhalla Shagun’un adını duyunca onun adını burada duymak istemiyorum.

Bayan Bhalla Raman’a Tokat Attı! 17 Ağustos Sev Yeter Özeti

Siz de (Pathak) bayan Shagun adına konuşmak için geldiniz. Lütfen evimi terk edin diyerek bayan Bhalla Pathak’ı evden kovar. Raman durdurmaya çalışınca bayan Bhalla oğlu Raman’a tokat atar. Ev halkı bu olayı duyunca şok olurlar. Bayan Bhalla senin ailen İşita ama sen eski cadaloz ve suçlu olan karının peşinden gidiyorsun. Shagun, kaza yaptığı gibi yaşlı kadını orada bir başına ölsün diye bırakıyor. Benim oğlumda bu insan müsveddesini kurtarmak için çabalara girmiş. Yazıkları olsun sana sütüm diyerek oğluna kızar. Amma ile Appa da kızlarının Bhalla ailesi tarafından desteklendiğini görmekten çok mutlular.

İşita’nın anne ve babası bayan Bhalla’nın yaptıklarından sonra gönül rahatlığı ile konaktan ayrılırken Simmi de İşita’yı suçlar. Raman’ın iki çocuk babası olduğunu ve onu ailesinden uzaklaştırmaya çalıştığını bu yüzden İşita’yı değil Raman’ı yani Shagun’u desteklemeyi düşünür. İşita evde misafirlerini uğurladıktan sonra kaynanası bayan Bhalla’ya Raman’ın nerede olduğunu Ruhi’nin okulu ile ilgi yapması gerekenlerin olduğunu söyler. Kaynanası da oğlu Raman’ın ofise gittiğini söyleyince İşita da Ofise gideceğini orada konuşacağını söyler. Raman ofiste Shagun ile karşılaşır. Acil olarak çok önemli konuda konuşmak istediğini ama yalnız olmasını ister.

Shagun Bir Koz Daha Elde Eder Sev Yeter 45

Raman da yanımdaki Mihir yabancı değil, söyleyebilirsin dese de Shagun gitmesini ister. Raman ile Shagun konferans salonunda konuşurlar. Kendisini mahkemeden aradıklarını mahkemenin iki gün sonra olacağını söyleyince elinin ayağının titrediğini ama Allah dan Adi o an evde olamadığını bu halini Adi görseydi psikolojisi nasıl bozulacağını bir düşün diyerek Shagun Adi’yi koz olarak kullanır. Asıl amacı İşita bu davayı ya geri çekmesi konusunda Raman ikna edecek. Yada mahkemede kendisi için Raman’ın yalan dahi söyleyebilecek olmasını ister. Raman eski eşinin oğlu Adi’yi koz olarak kullandığının farkında ama eli mahkum Shagun’a sonuna kadar destek verecek.sev yeter Raman Resmi

Raman, 12 yaşındaki oğlum kaza yaptı. Biliyorum oğlum geldi ve bu gerçeği bana anlattı deyinde Shagun şok oldu. Çünkü bu plandan haberi yoktu. Bunu Adi kendi başına planladı. Shagun ise annesi ceza evine girerse Adi’nin psikolojisinin bozulacağını şantaj gibi kullanıyordu. Şimdi Shagun’un eli daha sağlamlaştı. Raman oğlum için savaşacağım. İşita eğer gerçekleri bilirse bize yardım bile edebilir. Ne dersin durumu İşita ile paylaşalım mı diye sorunca Shagun asla İşita ile bu durumu paylaşma diye uyarır.

İşita İle Durumu Paylaşalım Mı Shagun? Sev Yeter 17 Ağustos Özeti

Shagun, Raman’ın yanından ayrılır. İşita da ofise gelir ikili asansörün önünde karşılaşsa da bir birini göremezler. İşita Raman’ın yanına gelip Ruhi’nin okul için yapılması gereken bazı evrakları imzalatır ve hemen geri çıkar. Asansöre biner. Tesadüfe bak ki Shagun da asansörde ve asansör arızalandı. Hemen yetkililer asansörü çalıştırmaya başlarken Shagun ile İşita da bir birlerini gördüler. Shagun, ben Raman ile konuştum. O beni kurtaracak deyince İşita bunlara gerek yok.

Suçunu itiraf et ve kurtul der. Raman ve avukatım endişe edecek bir durum olmadığı söyledi. Sen bu dava işinden vaz geç deyince İşita o yüzden mi alnınızda ter var deyip yalan söylediğini ortaya bir kez daha çıkartmış olur. Sev Yeter 45. bölüm özeti 1. ve 2. partın özeti burada bitti 3 ve 4. partların özeti gün içerisinde ekleyeceğiz. Sev Yeter 45. Bölüm 3. ve 4. partın özetini okumak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton].

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Meraba Zeynom sana benden ☆★★☆☆☆bikaç yildiz janim sen geje yildizlaryny sewyodun degilmi
    bu jadi şagunu bi elime berselerdi benim ssçini başini yolardim pislik bu kadin aşoku ewlwnmeye razi ede bilmedi şimdide ramanin peşinde sersepil şerefsiz kadin bu
    Filizjim saol janim ozet ün nasilsin janim iyimisin annen iyimi özeti sen yazmişsindir umarim bi yorumunda digar kişilerinde yaza biljeklerini söylwmişsinde kim yazdiysada saolsun we dowaminida bekleyorus janim sana kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu