Dizi Özet

Sev Yeter 47. Bölüm Özeti İşita Adi’nin Araba Sürdüğünü Gördü

Kurban bayramının ikinci günü yayınlanacak olan Sev yeter 47. bölüm özeti şimdi vereceğiz. Sev Yeter 21 Ağustos Salı özetinden Raman kazayı yapan Adi olduğunu öğrendi. Sonra ne mi yaptı? İşte özetinde hepsi alt kısımda sizleri bekliyor.

21 Ağustos Salı Sev Yeter 47. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz bölümde Shagun’un arabayı kullanmadığını gösteren bir delil bulunmuş ama bayan Bhalla o resmi köpek resmi ile değiştirerek gerçeklerin şimdilik ortaya çıkmasına engel olmuştu. Raman ise bu işin arkasında İşita olduğunu düşünüp kalbini kırmıştı. Parmet ise Shagun’un suçsuz olduğunu, kazayı yapan Adi olabileceğini İşita’nın da bilmesinin doğru olacağını düşünmüştü. Bakalım olaylar şimdi nasıl şekillenecek. Hadi Sev yeter bölüm özeti vermeye başlayalım.

İşita bayan Bhalla’nın ele geçirdiği remi alıp sahibine geri götürür. Raman’a verir. Raman da Shagun İşita resmi getirdi ddr. İşita ben resminizi çalmadım. Bir başkasının elinden alıp getirdim dese de Shagun kesin çaldın ama Raman tepki verince getirmek zorunda kaldın diye hala İşita’ya iftira atar. İşita Shagun suçlu değilse gerçek suçlu kim diye düşünmeye başlar. Okulun önüne gidip Ruhi’yi beklediği sırada Adi’yi görür. Okuş çıkışında velilerle laflarken Adi birden panik içinde arabanın şoför koltuğuna oturup sürdüğünü görünce şok olur. Çünkü o yaştaki bir çocuktan böyle bir davranışı beklemek oldukça saçma olduğu için İşita Adi’nin araba sürmesine oldukça şaşırır.

Shagun Adi’yi durdurur ve kazayı unuttun mu? Ben sana arabaya bir daha dokunmak yok demedim mi? Senin yüzünden ne hallere düştüğümü bilmiyor musun? diye kızdığına İşita kulak misafiri olur. Artık İşita da Adi’nin Amma’ya çarpan kişi olduğunu öğrenmiştir ama hala İşita bunu bu çocuk nasıl yapabilir diye bir türlü aklı almaz ve gözlerinden yaşlar dökülür.

Shagun, Adi’nin tekrar arabayı sürdüğünü Raman’a haber eder ve bunu İşita görürse hem aranızdaki evlilik bitebilir hem de oğlum Adi’yi hapse gönderebilir diyerek Raman’ı panikletir. Raman’ı İşita’nın yanına gönderip eğer Adi’yi araba sürerken gördüyse oğlumdan şikayetçi olmasın, buna engel ol diye gönderir. İşita ise evde akşam için hamur işler ile ilgilenirken bir taraftan da Shagun’un bu gün Asi ile konuşmalarını düşünür.Sev yeter 47. bölüm özeti resim 1 Raman mutfakta iş yapan İşita’nın yanına uğrar kızı Ruhi ile biraz ilgilenip İşita’nın ağzından laf almaya çalışır. Eğer bu gün İşita Adi’yi araba sürerken görseydi kesin bunu bana söylerdi diye düşünür. İşita bu yönde hiç bir konu açmayınca Raman da kesin görmedi diye sevinir. İşita ise bunca zaman kocam Raman Shagun’u değil, oğlunu koruyordu ama ben yanlış anladım.

Sev Yeter 21 Ağustos Özeti # İşita Kararsız

Shagun da bana adalet için savaşmıyorsun derken çocukla savaştığımı kastetmiş olmalı diye içinden geçirir. Şimdi ne yapmalıyım. Adi’yi cezalandırmak için şikayetçi mi olmalıyım? Yoksa ne yapmalıyım diye kararsızlık içinde gelgitler yaşar. Küçük bir çocuk cezalandırılmaz ama karar vermek zorunda olduğu için stres olur ve en iyisi bunu büyüklerim Amma ile bayan Bhalla ile konuşmalıyım diyerek yanlarına gider. İşita çok önemli olduğunu ve kimse ile paylaşmayacağına dair söz aldıktan sonra Shagun kazayı yapmadığını bu gün okulda Adi araba sürerken gördüğünü ve yanlarına yanaştığında ise gerçekleri kulakları ile duyduğunu kazayı Adi’nin yaptığını, Raman da bu yüzden bize karşı Shagun’u değil kendi evladını korumaya çalıştığını söyleyince bayan Bhalla, her şey bu Shagun’un altından çıkıyor.

O yaştaki bir çocuğa araba verilir mi diye kızarken Amma da duygusala bağlar ve ağlar. Ardından bunu evin oğlu Adi’den şikayetçi olamayız. Şikayetimizi geri çevirelim der. İşita da bu konuşma aramıza kalsın ve ben davayı geri çekeceğim der. Akşam yağmur altında İşita neden Raman bana gerçekleri anlatmadı? Neden kalbini bana açmadı diye yağmurda ıslanarak düşünür. Ertesi gün Raman iş yerinde iken Mihir toplantı olduğunu haber verir. Ancak Raman, Mihir’e karşı biraz soğuk davrandığını görünce Mihir Shagun konusunda sen haklıydın. Kazayı o yaptı sanmış ve seni suçlamıştım.

Özür dilerim diyerek barışırlar. Tam da bu sırada Adi’nin müdürü Raman’ı arayıp acilen okula gelmesini ister. Raman apar topar okula gider. Okul müdürü Adi’nin okula cep telefonu getirdiğini 11 yaşındaki bir çocuğun hangi ihtiyaç ile okula telefon getirdiğini anlatmasını imalı bir şekilde söyleyince Raman özür dileyip bu durum bir daha tekrarlanmayacak dese de Adi hem öğretmenine hem de orada bulunanlara karşı ukala bir biçimde konuşur. Raman oğluna kızar. Müdür de siz oğlunuza sahip olamıyorsanız biz disiplin kurulu ile okuldan atabiliriz diye tehdit eder. Sev Yeter 47. bölüm özeti ilk iki partın burada son buldu. Son iki partını özeti (Sev Yeter 21 Ağustos Özeti) okumak isterseniz [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Bu konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. eENGİN DENİZLER KADAR..
  lLUTFU SEVGİSİ GENİŞ..
  oO’NU TANIMAK, ANLATMAK….
  şŞİİRLERE SIĞMAZ…
  uUĞURUM,DEĞERLİM…
  mMELEĞİN, BİTANEM…
  Sevgimle mutluluklar..
  Hayırlı sabahlar…
  Seni seviyorum…
  ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

 2. MANEVİ TEYZEM ???
  SENMİSİN KALBİ GÜZEL
  GÖNLÜ GÜZEL
  DÜNYA TATLISI TEYZEM
  BENİM DEGERLİ KIYMETLİ
  MELEGİM HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUN
  DAİMA MUTLU OL
  ALLAHIM SENİ HER ZAMAN KORUSUN
  HAYIRLI SABAHLAR
  BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM ??????????????

  1. HAYIRLI AKŞAMLAR EVET SABAH SÜPRİZLE KARŞILAŞ İSTEDİM BİTANEM TEŞEKKÜRLER HEMEN BILDİĞİN İÇİN SENİ SEVİYORUM KALBİ KENDİ GUZEL KIZ MUCK KUCAK DOLUSU… SEVGİMLE…❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 3. Iý akşamlar Sev yeter 20 Agustos 46 bolum dizisinde cok haýirli bi iş oldu Bay Raman Kumar Bhalla oglu Bay Adi icin savaşdi bu cok iý dimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu