Dizi Özet

Sev Yeter 49. Bölüm Özeti Raman İşita’dan Özür Diler 23 Ağustos Sev Yeter Özeti

Sev Yeter 23 Ağustos özeti nde Raman İşita’dan özür dilemek için güzel bir sürpriz yapar. Bakalım ne yapmış. İşte sizler için hazırladığımız Sev Yeter 23 Ağustos özeti.

Sev Yeter 23 Ağustos Özeti #Sarika ve Rumi Yakınlaşır

Raman gidip Simmi ile konuşmayı planlar ancak Simmi çoktan Parmeet’in yanına gitmiştir. Parmeet telefona cevap vermeyince Simmi onun yanına gider ve güçlü olmamı söylüyorsun ama ben sensizliğe dayanamıyorum der. Simmi’yi Parmeet’in yanında gören Mihika şaşırır. Bu durumdan Mihir’e de bahseder. Daha sonra Simmi’nin telefonuna ulaşılamayınca herkes telaşlanır. Simmi geldiğinde Raman çok kızgındır. Simmi her şeyi Mihika söyledi zanneder ama yanılır. Mihir olanları Raman’a anlatmıştır. Simmi ağlayarak kızının ilk kelimesinin baba olduğunu, bu nedenle onu babasına götürdüğü söyler ve ağlayarak odasına gider. Raman hala kızgındır.

Rumi ise Sarika ile ofise geldiğinde Raman Sarika’nın önünde sen bir haltı beceremiyorsun diye kızar. Rumi2nin morali çok bozulur. Bunu fark eden Sarika herkes gittiğinde iş çıkışı buluşmayı önerir. İş çıkışında ikili yemekte çok hoş vakit geçirirler. Raman ise Simmi ile konuşmayı denese de Simmi’nin morali çok bzouktur ve hiçbir şey dinlemek istememektedir.

Sarika arabadan inerken şalı takılınca sırtı açılır, Rumi de fotoğraf çekmektedir. Bunu gören İşita Rumi’ye kızıp geçmişten hiç mi ders çıkarmadın diye tokat atar. Daha sonra Rumi, Sarika’yı arasa da Sarika cevap vermez. İşita Raman’a Simmi’nin durumunu anlayışla karşılaması için ilk aşklar unutulmaz deyince Raman’ın canı sıkılır. Öğle yemeği için İşita’yla buluşan Raman sözlerini tekrar düşünmesini ister ve Subbu senin geçmişin ama Ruhi ve ben senin şu anınız der. İşita söylediği söze pişman olup utanır. Rumi ise onları bir arada yemek yerken görünce fırsattan istifade Sarika’nın yanına gider.

Rumi, Sarika’ya ikinci el mobilet hakkında bilgi vermeye gelmiştir. Tam Sarika düşerken Rumi onu tutar. Bırak beni derken İşita bunu duyar ve olayı yanlış anlar. Sarika olayı yanlış anladığını söyledikten sonra neden ona bu kadar kızgınsın diye sorar. Rumi orayı terk eder. İşita ise kızdığına pişman olur ve evde özür diler. Rumi de onun o andaki saf halinin fotoğrafını .ektim dilersen silebilirsin, Ananya’nın da fotoğrafları var kısaca bu benim hobim, ben yanlışlarla dolu bir adamım, Raman haklı işe yaramazın tekiyim der. İşita defalarca özür diler ve öyle biri olmadığı yönünde ikna etmeye çabalar. Rumi teşekkür eder.sev yeter 34. bölüm özeti resmi

Bir sonraki gün Ruhi’ye video oynaması konusunda İşita izin vermeyince ailecek dışarı sporlarından birini yapma yönünde karar alırlar. Bhalla ailesine karşı Iyer ailesi yarışacaktır. Raman Bhalla ailesinin başında, İşita ise Iyer ailesinin başında yer alacaktır. Bhalla ailesi bowling oynamada oldukça iyidir. İşita onları geçmek için hırs yapayım derken bileği burkulur. (Sev Yeter 23 Ağustos özeti)

Raman kendini suçlar. Ve onun için kendi yaptığı özür kartını hazırlar. İşita sabah onu görmez. Dişini fırçalamak için uğraşırken Raman ona yardım eder. Ardından kartı gören İşita kartı Ruhi çizdi zannedince herkes güler. İşin aslını öğrenen İşita Raman’a takılsa da onu özel bir yerde saklamaya karar verir. Bu davranışı çok hoşuna gitmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Evet haklisiniz ben yaziyordum ama hic kimseni goremeyince cikiyordum. Ozetler harika yeni ozetleri sabirsizlikla bekliyorum. Arkadaslar sev yeterden bildiklerinizi rica etsem yazarmisiniz? Merak ediyorum. Yazarsaniz coook sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu