Dizi Özet

Sev Yeter 5 Eylül Özeti Mihir’in Kız Kardeşi Kim? Mihir ve Mihikanın Nikahı İptal Olur

Çok heyecanlı bir bölüm olan Sev Yeter 58. Bölüm özeti ile sizlerleyiz. Mihir’in kardeşi bildiğiniz gibi nikaha damgasını vurmuştu. Peki Mihir’in kardeşi kim? İşte Sev Yeter 58. bölüm özeti.

Sev Yeter 58. Bölüm Özeti #Sanjana Kim?

Mihir, Mihika ile onun görüşmesini istemiyorum diyerek Mihika ile evlenmeyeceğim der. Mihika da bunu duyar ve bu iş çocuk oyuncağı mı, ben herkesi ne kadar zor ikna ettim, her şey bitti der. İşita ben her şeyi ailemize açıklarım ama şu an Mihir’in senin desteğine ihtiyacı var der. Mihika da haklısın der. İşita ve Raman olanlardan dolayı üzgündür.

Suraj ise Shagun’a eski bir gazete sayfasını gösterip seni Ashok kabul etse de ailesi tarafından terk edilmiş bir kız olarak seni ailem gelinleri olarak kabul etmeyecek diye meydan okur. Hatta bunu Adi duyarsa çok üzülecek diye de resmen tehdit eder. Parmeet ise Mihika’nın nikahı ile ilgili detayları Ashok’a söyler. Ashok çok sevinir.

Soumya, Mihir’in davranışını sorgulamaktadır. Mihika ve Raman, Mihir’i savunur. Konuşmaları duyan Mihir, Soumya’ya haklısınız ama ben kızınızı asla bırakamam çünkü onsuz asla yaşayamam ve izniniz olursa onunla evleneceğim der. Mihika ağlarken İşita da bakakalır. Soumya ikna olur. Raman da bana güvenin ve onlara dua edin der. Soumya ona olan aşkın hiç azalmayacak söz mü der. Mihir de söz verir. Herkes çok mutludur. (Sev Yeter 58. Bölüm özeti)

sev yeter 5 eylül özeti resmi
Poornimayı merak edenler için ekledim bu resmi ;) bu resimde poornima, işita ve sanjana var.

İşita aşçılık kursu için Poornima’nın yanına gider ve Sanjana adında bir kızla tanışır. Raman, Sarika için yeni bir iş ayarlar. Mihir’e de Mihika’yı da al öğle yemeğine git güzel vakit geçirin der. Mihir de bana öğüt veriyorsun madem öyle sen de İşita’yı al der. Mihir Mihika’yı almaya gider.Ashok ise Mihika’ya kıyafet denemesi konusunda ısrar eder ama Mihika onun niyetini sezer ve kabul etmeden oradan ayrılır. Mihir bunu öğrenince hesap sormak ister ama Mihika gerek yok ben kendimi savunurum der. Raman ise İşita’yı kurstan almaya gider. Raman telefonda konuşurken dışarıda Raman’ı gören Sanjana neye döndüğünü şaşırır ve gitmem gerek diyerek ayrılır. İşita bu davranışının nedenini merak eder. Raman’a da Sanjana’yı tanıyor musun diye ondan bahseder. Raman düşünse de hayır der.

Mihir ve Mihika vakit geçirirken Vandu balayı tatili hediyesini söylemek için gelir. Yerini siz belirleyin der. Mihika Vanduya sarılınca onları izleyen Mihir duygulanır. Mihika nedenini sorunca ona çocukluktan kalma bir fotoğrafı gösterir ve ben de kız kardeşimi çok severdim ama hayat bizi farklı yerlere savurdu der. İkili sarılıp ağlar. Raman da Mihir’in kız kardeşi ile konuşurken İşita duyar. Raman konuştuğu kişinin bankadan olduğu yalanını söyler. İşita düşüncelere dalar. Sizce İşita Mihir’in ablası kim bulabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Hint kadinlari genelde akilli ahmak oluyorlar bilmem bence Işita çözse çözer zaten izlediğim tüm Hintli kizlar akilli ahmaklar mesela Işita Şagunu eve getirmesi tamamen ahmaklik iyilik demem ben buna Aşok’un evine getirip kapida biraksaydi yaa. Yada Meethi Nandini denen kadini eve getirdi sonradan gerçek yüzüni gördü ve şimdi evden atamiyor onu . Yada Ichcha onun salakliklari say say bitmez yahu veya başka bir çok Hintli kadin kahramanlar hele Pragya off

  2. ice chingum evet ilk sen;
    evetya hakketen bide sadnayi desene ve evetya pragyaki ahmakin teki kendi hakkini bile koruyamiyor biraz olsun siyaseti yok, bide evetya abtal ichcha tapu bashina her shey getirdi bu napti kalbini ona verdi abtal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu