Dizi Özet

Sev Yeter 50. Bölüm Özeti Ashok’un Gözü Mihika’da 24 Ağustos Sev Yeter Özeti

Sev Yeter 24 Ağustos özeti ile sizleri buluşturmadan evvel Ashok’un yeni hedefinin malesef Mihika olduğunu sizlere söylemek zorundayız. Ayrıntılar sizler için hazırladığımız Sev Yeter 24 Ağustos özeti nde.

Sev Yeter 24 Ağustos Özeti #Mihika Ödülün Sahibi Olur

İşita görme engelli çocuklar için piknik organize etmeyi önceden planlamıştır ancak sağlık durumu nedeniyle organizasyona katılamaz. Bayan Bhalla da İşita’yı yalnız bırakmak istemediği için katılmak istemese de İşita ısrar edip Raman benimle ilgilenir deyince kabul eder. Raman ise yılın girişimcisi ödülü aldığını ailesine haber verir. Herkes mutlu olur. Ödül törenine İşita ile gitmek ister ama İşita pek de istekli değildir.

Mihika ise elindeki kıyafete yanlışlıkla çay dökülünce patronu karşısında zor durumda kalır. Ashok onu korur ve adama da para verip Mihika’nın gözyaşlarını siler. Ashok daha sonra sen benim Raman’dan intikam almamı sağlayacaksın hem de Shagun’un beni ihmal etmesinin bedelini ödetmemi sağlayacaksın diye düşünür.

Raman İşita’nın kolundaki problem nedeniyle nasıl giyinebileceğini düşünürken Mihir gelir. Durumu ona açan Raman ondan nasıl sare giydirilir öğrenir. Eve geldiğinde ilk iş yemek yemekte saçlarından dolayı zorlanan İşita’ya yardım etmek olan Raman ardından da ona neden bu kadar saçını uzatıyorsun diye kızar.

Herkes parti için hazırlanır. İşita ise kırmızı ve beyaz saresi içinde süper görünüyordur. Ashok yanında Shagun ile partiye gelir. Ardından Mihir ve Mihika gelir. Raman ise geldiğinde basın muhabirleri hemen ödül ile ilgili röportaj yaparlar. Shagun dinlediği her sözden kendine pay çıkarıp uflayıp puflar. Raman daha sonra Simmi ve Parmeet’i görünce çileden çıkar. Onlara gitmesini söyler. Parmeet ise Simmi buraya benim eşim olarak geldi, senin kardeşin olarak değil der. Raman’ın sabrı taşmak üzeredir.sev yeter 50.bölüm özeti resmi

İşita sahneye davet edilecekken Raman yanlışlıkla saresine basınca saresi yırtılır. Raman hemen onu odaya alır ve Mihir’in öğrettiği gibi sareyi giydirir. İşita hala sahneye çıkma konusunda tereddüttedir, şalından rahatsız olmuştur. Bu sırada podyuma çıkan bayanlardan da bir kazanan çıkacaktır. Ve değerlendirme koltuğunda oturan Ashok, Shagun’u değil de Mihika’yı seçince Shagun bozulur. Ashok ödülü Mihika’ya verdikten sonra bir de fotoğraf çeker.

Mihir ve Mihika, Raman ve İşita’yı bulmak üzere yola çıkar. Raman ise İşita’nın sırtı açılmasın diye iğneyle kapatmaya çalışırken parmağına batırır. Parmağı kanayınca İşita ona yardım etmeye çalışırken onları gören Mihir ve Mihika yanlış zamanda geldik galiba deyince İşita utanarak gülümser.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. Merheba arkadaslar ben bu Sev yeter dizi yi cooooook sevyorum mukammel bu dizi isita raman hahahha ve ben anlimiyorum ya Raman nedan yine eski karisi ble evlenyor anlamadimya

 2. Eski karisi ile evlenmek isteyecek Raman hatda tüm ritüeller adetler tamam fakat son anda düğün iptal oluyor ve Shagun mors ? Işitayi bilmem.

 3. Aşok Mihikaya tecavüz edecek ve Aşok ile Mihika evlenecek ne yazik ki Şagun çildiracak ve Işita Aşok ve Mihikayi yatakta yakaliyor . Mihika sarhoş , Mihir üzğün ??

 4. Merhaba arkadaslar nasilsiniz acaba aranyza benden basgada turkmenistanly varmy? Ya Raman benim en yakayn arkadasma cok benziyor ya.

 5. Oylemi Minika Asokla evlenyormu vah vah mihir kiyamam sana
  Eeeeee arkadaslar lutfan yine ozetleri bln varsa aydin
  Ayka janm merheba bende turkmenistanli canim

 6. Meraba arkadsalar
  bu Mihika apdal nasil huysuz aşokun tuzagina düşyormuş yaaa Mihire çok yazik olmuş çok iyi bir çojuk ol çok üzildim

 7. Bildiyim kadariyla ashok mihikaya tecavuz edecek onlar evlenecekler mihirde bildiyim kadariyla ramanin kardesi rinkiyle evlenecek.

 8. Merhaba arkadaşlar İshita ve Raman bir biriyle yakınlaşmaya çalışsa ile onların arasına hep Shagun giriyor Mihika Mihiri sevse bile neden Ashok ile evlendi hiç anlamıyorum.

 9. Selam arkadaşlar sev yeter dizisini ben hep izliyorum adi ishitayi annesi olarak kabul etmiyor ama shagun onun annesi olsa da annelik görevini yapmıyor sadece onu kullanıyor sonunda adi ishitayi annesi olarak kabul edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu