Dizi Özet

Sev Yeter 51. Bölüm Özeti Bekarlığa Veda Partisi 27 Ağustos Sev Yeter

Sev Yeter 27 Ağustos özeti nde Mihika ile Mihir artık evlenme yolunda ilerliyordur ki erkekler gizlice bekarlığa veda partisine giderler. Bakalım neler olacak? İşte Sev Yeter 27 Ağustos özeti.

Sev Yeter 27 Ağustos Özeti #Hanımlardan Gizli Bir Parti

Rumi, Parmeet’in Sarika ile konuştuğunu görünce hemen yanına gidip Sarika’yı korur. İyi bakalım büyümüşsün diyen Parmeet oradan uzaklaşır. Sarika ise Rumiye teşekkür eder. İşita ise sabahleyin Ruhiye beslenme hazırlarken eli acır. Ruhi bunu fark edince öpersen belki geçer der. Ruhi de İşita’yı öper. Ruhi okula gittikten sonra İşita doktora gidecektir. Raman ona eşlik etmek ister ama İşita Vandu ile gideceğini söyler.

Mihika ise poz vermeye devam ederken Ashok ona pis pis bakmaktadır. Kardeşi ile ilgili acil bir durumdan dolayı eve gitmek zorunda kalan Ashok kardeşi Suraj’ın kanal tedavisi sonrasında yanlış yiyecekler yediğinden sıkıntı yaşadığını öğrenir. Doktor İşita bu konuda bilgi vermedi diye de yalan söyler. İşita ise anestezi alması gereken bir durum olduğu için Raman’ın gelmesini istememiştir. Ancak Raman anestezi alacak denilince ciddi bir durum var diye hastaneye gelir. Vandu da eczane gittiğinde İşita’nın yanında duran Raman onun anestezi altındaki konuşmalarını gülerek dinler. İşita ise şarkı bile söylemiştir.

Mihika ise işinde terfi almanın sevinci içerisindedir. Raman ve İşita, Ruhi için yemek yapma konusunda en iyi ben yaparım diye iddiaya girerler. Ashok ise yanında kardeşini de alıp İşitadan şikayetçi olurlar. Mihika terfi işini de halledince ailedeki herkes artık düğün zamanı geldi der. Mihika da kabul eder, ardından da Mihir ile herkesin duasını alırlar. Bir sonraki gün ofiste Rumi ve Mihir bir şeyler konuşuyordur. Raman merakla sorar. Bekarlığa veda partisi yapma hakkında konuştuklarını öğrenen Raman, Bala’yı çağıralım der. Herkes eşinden bu durumu gizleyecektir.

Bala Vanduya yalan söyler. Raman da ofiste işim yoğun diye yalan söyler. Mihir de ofis işini bahane eder. Gizlice bara eğlenmeye giderler. İşita, Vandu ve Mihika ise tarfi kitaplarından yemek yapma konusunda bilgi alıyorlardır. Erkekler barda içki de içerler.Güzel bir bayan onların masasına doğru bakmaktadır. sev yeter 51. bölüm özeti resmi

Masadaki tüm erkekler kadın bana bakıyor diye iddia ederken Raman, Bala biz evli adamız sakın ha diye uyarır. Ancak Bala bile kadın bana bakıyor der. Kim kadını dansa kaldırırsa kazanan o olacaktır. Kadın masalarına yaklaşır ve elini Raman’ın eline verir. Raman şok olmuştur. Birlikte bir şeyler içip vakit geçirmeye ne dersin deyince Raman bakakalır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Merheba sulgun cok calisyor dc calisyor ama sen galiba int cekmiyordur canm galiba sen turkmensin oylemi bende turkmen biraz kendini tanydabilersinmi

  2. meraaba nuranaycim nasilsin.evet turkmenistanlyym Marydan kendimde 19 yasimda.sen neresinden turkmenistanin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu