Dizi Özet

Sev Yeter 52. bölüm Özeti Yoksa Rumi Başka Birinin Mi Oğlu?

Sev Yeter 28 Ağustos özeti oldukça uzun olduğu için özetimizi size iki başlık halinde sunacağız. Sev Yeter 28 Ağustos özeti sizlerle.

Sev Yeter 28 Ağustos Özeti #Raman İşita’nın İşten Ayrıldığını Öğrenir

Haberlerde bir hastanenin yıllar önce çocukları değiştirdiği yönünde haberleri izleyen Bayan Bhalla panik olur çünkü bahsi geçen hastanede Rumi doğmuştur. Bay Bhalla da yoktur. Amma ile hastaneye gidip işin Rumi’nin gerçekten oğlu olup olmadığını öğrenir. Hastane yönetimi bahsedilen şeyin söz konusu olmadığını bu yapılanların sadece hastaneyi karalama çalışması olduğunu açıklayınca Bayan Bhalla rahatlar.

İşita ise Suraj’dan bir ton laf işitir. Suraj senin gibi dikkatsiz bir doktor görmedim diye hakaret eder. İşita ağlayarak onun yanından ayrılır. Raman ise bu durumdan habersiz İşita’ya şaka yapmak ister. İşita’ya verdiği kartı İşita evde unutmuştur. Kartı alır ve İşita gelince ona çelme takıp düşürür. Ardından da kartı sorar. İşita kartı bıraktığı yerde bulamayınca Raman ne kadar dikkatsiz bir doktorsun sen deyince İşita dikkatsiz biri değilim diye odaya ağlayarak koşar. Raman neden ağladığını ailesinden duyunca elinde su ile gidip İşita’dan özür diler, ardından da bu işi başına ben açtım ben halledeceğim diyerek İşita’ya destek olur.

İşita yemek tarifine bakarak yaptığı yemek konusunda da başarısız olunca Suraj haklı ben ne kadar dikkatsiz biriyim diye üzülür. Ashok ise hem İşita’ya hem de Mihika’ya zarar vereceği için çok mutludur. Raman Pathak ile konuşup Suraj kim öğrenmeye çalışır. Bunu gören Mihir ise bakıyorum da artık Ruhi’nin annesi için değil de İşita için çabalıyorsun deyince Raman gülümser. Bayan Bhalla İşita işinden de ayrıldı üzülmeye vakti kalmasın diye dolabı döker ve dolabını düzeltmesini ister. İşita hemen düzenler.

Bayan Bhalla bu defa da Amma’nın yanına gönderir. Ammalara giden İşita, Rumi’nin Raman’ın kardeşi olmama ihtimali hakkında yaşadıklarını öğrenir. Mihika da bunu duyar, Mihir’e söyler. Çalışanlardan biri de bunu duyup Rumi’ye söyler. Rumi sinirlense de soluğu Sarika’nın yanında alır. Sarika en güzeli bunu kanıtlamak deyince Rumi hadi gerçekten onların oğlu değilsem der.sev yeter aly goni resmi

Sarika ise iyi düşün iyi olsun der. Rumi teşekkür edip oradan ayrılır. Shagun Ashok’un doğum günü için bir çiftlik evinde parti ayarlamıştır. Mihika’nın patronu ise Mihika’ya gitmesi yönünde emir verir.

Mihika bu durumdan hiç de hoşlanmaz. Parti başladığında ise Suraj gelip Shagun ve Adi’yi görünce Ashok’a sen kendinle eşdeğerde biriyle olmalısın, bu nasıl bir parti, ben beş yıldızlı otel ayarlardım der. Shagun’u da para avcısı bir kadın olarak nitelendirir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu