Dizi Özet

Sev Yeter 54. Bölüm Özeti Simmi Evden Ayrılmaya Kalkar 30 Ağustos Sev Yeter Özeti

Sev Yeter 30 ağustos özeti karmaşık olayların yaşandığı bir bölüm olacak. Simmi Parmeet ile bir arada yaşama konusunda ısrarcı. Bakalım sonuç ne olacak? İşte sizler için Sev Yeter 30 ağustos özeti.

Sev Yeter 30 Ağustos Özeti #İşita:  İyilik Meleği

İşita sonunda cdye ulaşır. Tam bu esnada Ashok da başkan olacağına dair imza atacaktır ki İşita elinde cd ile gelir. Cdyi açarlar ve basın mensuplarının önünde hem Ashok rezil olur hem de Suraj tutuklanır. Ashok kardeşinin tutuklanmasına bile ses etmez. Tekrar başa Raman geçer. Raman sahneye çıkar ve başarısının arkasında olan İşita’ya teşekkür eder. Herkes onları alkışlar. Daha sonra basın mensupları ikilinin fotoğraflarını çeker.

Bir sonraki gün Mihika’nın annesi de gelmiştir ve düğün tarihi için tarih belirlemek üzere yanlarında din görevlisi de vardır. Ancak Bayan Bhalla kendi geleneklerine göre düğün olmasını istediğinden din görevlisini kendisinin seçeceğini söyler. Yine Amma ile Bayan Bhalla karşı karşıya gelse de İşita ortamı yumşatmaya çalışır.

Ashok ise Suraj’ı çıkarmaya çabaladıktan sonra iş yerine Parmeet ile geçer. Tyagi adındaki müşterisinin Shagun’a ilgili olduğunu bilen Ashok, Shagun’u kullanacağını söyler. Bunu Mihika da duyar. Parmeet tuhaf karşılar ve sen belki sevmiyorsun ama ben Simmi’yi gerçekten seviyorum der. Ashok da karını yanına al, ben sana destek olacağım diye söz verir.

Sonunda düğün tarihi netleşir. Raman da çifte sürpriz olması için evin dekorasyonunu yapmaya karar verir. İşita’ya telefon açar ve durumu anlatır. İşita Mihir’in evine gider ve evi Mihika’nın zevkine göre değiştirmek için adım atar. Mihir’in evi çok düzenlidir ama renkler çok iç karartıcı olunca İşita değişikiliği nerede yapması gerektiğini anlar. Bu sırada Poornima arar ve yemek etkinliğine Ruhi ile gelmesini ister. İşita da tamam der. Poornima elindeki resme bakarak üzülür.
İşita dolabın birinde kız kardeşlerin hediye ettiği bir bileklik bulunca şaşırır. Eve gittiğinde de bunu Raman’a sorar. Raman Mihir’in özel hayatından uzak dur der. Mihir ise daha önce Mihika’nın annesi ailen ne zaman gelir deyince uzun süredir görüşmediğim bir annem var, babam yok demiştir. Hatta tek ailem Bhalla Ailesi diye söylemiştir. Bu durum İşita’nın kafasını karıştırır. (Sev Yeter 30 ağustos özeti)sev yeter dizi resmi 2

İşita kardeşlere bileklik hediye edilme zamanı olduğu için Raman’a hem Simmi’ye bir hediye almasını hem de Ruhi’nin da Adiye bileklik hediye etmesini rica eder. Raman da ikna olur. İşita ise Poornimadan jalebi yapmayı öğrenince Ruhi de Adi de bunu sever onlara yapayım der. Poornima hemen hayır deyince İşita şok olur. Poornima yani genelde çocuklar şu tatlıyı sever diyerek başka tatlının adını söyler.

Simmi ise Parmeet ile avukatın yanına gider ve Bhallaların onları ayırdıklarını anlatırlar. Avukat bir bildiri imzalatır ve eğer sizin bir arada durmanıza izin vermezlerse bana gelin der. Simmi işte benim bayram hediyem bu oldu diye bildiriye bakar. Ruhi ise merakla Adi’nin gelmesini bekliyordur ancak Ashok Shagun’a Tyagi gelecek diye izin vermez ve Adi’yi de gönderme bu defalık der. Shagun da onu dinler ve Raman’a Adi’yi misafirden dolayı göndermeyeceğini söyler. Raman bunu Ruhi’ye söylediğinde üzülür ama madem öyle biz onun yanına gidelim ve bilekliği verelim diye teklif eder.

Sev Yeter 30 ağustos özeti #Simmi Çıldırdı

Ruhi çok sevinir. Raman eve girdiğinde Ashok, Tygai’yi Shagun ile başbaşa bırakmış adam da Shagun’a sarkıntılık ediyordur. Raman hemen onu durdurur. Dövüp kapı dışarı eder. Tyagi ise bunu fena ödeyeceksin Ashok diye seslenir. Ashok çok sinirlenir. Raman ise nişanlına böyle mi sahip çıkıyorsun diye kızar. Suraj ve Ashok oradan ayrılır.

Ruhi, Adi’ye bilekliği takar. İşita da yaptığı tatlıyı hediye eder. Adi çok mutludur. Adi’nin de hediye vermesi gerektir ama bu durumdan habersiz olduğu için Shagun hemen annesinden yadigar bilekliği hediye etmesi için Adiye verir. Adi de onu Ruhi’ye takar. Herkes çok mutludur.

Eve döndüklerinde Rakhi devam eder. İşita Mihir’e evinde bulduğu bilekliği verir. Tabi Raman görmeden. Ardından da ailesi ile ilgili gerçeği en azından Mihika’ya söyle der. Raman çıktığında Simmi hediyesini Raman’a verir. Eğer benim Parmeet ile gitmeme izin vermezseniz beni boşayacak der. Raman madem öyle boşasın der. Simmi iyice çıldırır buna karar verecek sen değilsin diye bağırır ve olanları ateşleyen İşita der. (Sev Yeter 30 ağustos özeti)

Simmi sinirle odasına gider ve eşyalarını toplamaya başlar. Ev bir anda kıyamet meydanına döner. Sonunda Simmi’yi durdururlar. Amma gelen seslerden dolayı eve geldğinde Parmeet’in geri dönme ihtimalinden korkar. İşita merak etme yarın olsun hayrolsun diye onu teskin eder. Herkes uyuduğunda İşita acil işim var, kliniğe gidiyorum diyerek sadece Bayan Bhallaya haber verip çıkar. Parmeet ile buluşur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. PARLA CANIM BU KIRMIZI GÜLLER SENİN İÇİN ???????????????????????????????????????????????????

 2. NASILSIN KIZIM VE OKUMADIN GALİBA TOPLU İSİMLERLE BAYRAMINI KUTLADIM KAÇ GÜNDÜR MERAK ETTIM SENİ BAYRAM SAYFASINA YAZMAMIŞIM AŞK.. ERKEK OYUNCU SAYFASINDA… VE SENİ ÇOK SEVİYORUM YORUMLARINI BİLE ÖZLEDİM SEVGİMLE KUCAK DOLUSU BUSE SANA MUCK❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HAYIRLI HAFTA SONLARI DİLEKLERİMLE MANEVİ YEĞENİM????????

 3. Kizlar isita deliyormus sagunla evleniyormus tadic ediliyormus bunun gibi bolumlerini bilen varmi varsa yazabilirmisiniz pliss

 4. Bir az biliyorum. Ashok mihikaya taciz edecek ve mihikayla evlenicek. Daha sonra ishitaya icki icirib ona da taciz etmek isteyecek ama ishita ickili olsa bile ondan kurtulmayi basarir. Raman aklini kaybeder. Ishitani hatirlamaz. Simmi bundan yararlanir ve ramanla mihikani evlendirmeye calisir. Amabasaramaz gelinliyin altindan ishita cikar. Yani ramanla mihika evlenmez. Unutdum… Ramanla ishita bir birini sevmeye basliyorlar. Artik bir cocuk istiyorlar. Yine gidib hastahanede tahliller yaptiriyorlar. Ruhide bir kardesinin olmasi icin tanriya dua eder. Ve iste beklenen an sonuc pozitif. Ishita hamile. Ancak ailecek duaya giderken ashokun eski soforu ashokdan intikam almak icin adiyi hedefler ve ailecek gitdikleri yere tutulan sofor o şofordur. Ancak adi kurtulur. Daha sonra otobusde bomba olur ishita hamile hamile kadinlari otobusden disari cikarir ve kendisi de otobusu surmeye baslar. Gider gider ramanda arkasindan kosmaya baslar ishita otobusun kapisini acip atlat ve otobus patlar. Ishitaya hic bir sey olmaz ama malesef bebeyini kayb edmisdir. Artik bi daha da ane olama sansi kalmamisti. Ramanin ve ishitanin doktorunun aklina bir fikir gelir. Raman ve ishitadan alinan ornekler bir kadinin rahmine yerlestirilecek. Yani raman ve ishitanin cocuklari baska bir kadinin karninda olur. Ama kadin ilk once kabul eder. Ama sonra vazkecer. Artik shagun akillanir ve iyi birisi olur aranan kadin shagun olur. Shagin raman ve ishitanin cocuguna hamile olur ve nihayet cocuk olur aslinda bu olanlar ruhi buyuyecek baska kiz olur. Ishita ve ramanin kizida ruhinin kendisi olur. Ismi pihu olur. Unutdigim bir sey daha var. Shagun adi ve ruhiyi goturur yani aslinda kacirir kendilerinede ailelerinin haberi oldugunu soyler. Ve kendisi bir yere gider. Ruhi acikmistir. Kaz da acik kalmisdir. Ishitada onlarin yerini oyrenir. Shagun orya gelir. Shagunla ishita tartismaya baslar. Adi kibriti yandirir ve yangin cikar. Shagun ve ishita iceri girirler shagun yanqindan korktugu ici kacar. Ishita da kormayarak adi ve ruhiyi kurtarir. Daha sonra adi kendisinin shagun yok ishita tarafindan kurtarildigini oyrenir ve ishitayi sevmeye baslar. Bi sey daha ishita oler. Aslinda olmez hastahanede oldu sanirlar mavi ilan zehri mi ne bir sey var ondan felc olur hic bir yerini kipiratamaz. Ishitanin yandirilmasi icin bir getirirler raman da ishitanin olmediyini doktordan oyrenir ve hemen ishitani kurtarmak icin kosar ve ishitani kurtarir. Ishita iyilesir.. Bildiyim bu kadar cook yoruldum

 5. eline saglik parla bazilarini biliyordum ama boyle detayli bilmiyordum demek onlarin chocugunu shagun dunyaya getirecek.

 6. Selam arkadaşlar,

  Hatırlarsanız ben tuananin ikizi . Nasılsınız iyi misiniz ?

  Arkadaşlar tuana yazamıyor . Bir süreliğine yurtdışına gitti . Bir sure boyunca gelemiyecek . 1 hafta oldu gideli ve gitmeden önce sizlere bir şeyler yazmamı istedi .

  Gizeme
  Canım kankam seni cok seviyorum .iyiki benim dostumun . Bir sure cok uzaklarda olacağım ve Seni cok özleyeceğim. kendine iyi bakk bye bye.

  Zeynepe
  Canım benim güzelim bir süre yazamayacağım seni cok özleyeceğim . Kendine iyi bak bye bye .

  Aygün ablaya
  Aygün ninecim seninle nine torun muhabbeti yapmayı COKK özleyeceğim ve tabiki SENIDE kendine iyi bak bye bye .

  Günaya
  Günaycım seninle bir türlü birbirimize nasıl hitap edeceğimizi bulamadık ama yine de seni çok sevdim kendine iyi bak bye bye .

  Umut
  Umut abicim kaan buraya yazınca yazınca emanet okey mi . Ama bilmiyorum senin iyi bir insan olduğunu emanete iyi bakarsın kızlara iyi bak abi. Kendine de tabii bye bye ..

  Eceme
  Ecosum kendine iyi tatlım benim seni çok özleyeceğim bye bye .

  Ela ablaya buraya yazıyorsa tabii
  Öncelikle bunu ben söylüyorum yani ikizi ela abla ikizim seni gercekten öz ablası gibi seviyor . Neyse ikizimin dediklerine geceyim
  Ela ablosum benim canım ablam mersinin en güzeli. Seni com çok cok özleyeceğim kendine ıyi bak bye bu seni çok seviyorum .

  Ve diğer herkes hepinizi çok ozleyecegini söyledi ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu