Dizi Özet

Sev Yeter 55. Bölüm Özeti Havada Aşk Kokusu Var 31 Ağustos Sev Yeter

Sev Yeter 31 Ağustos özeti mutlaka izlemenizi tavsiye edeceğim dakikalarla dolu bir bölüm neler olmuyor ki deyip sizleri Sev Yeter 31 Ağustos özeti ile buluşturmak isterim.

Sev Yeter 31 Ağustos Özeti #Parmeet Ramanların Evine Geri Döner

İşita ne oldu da birden böyle bir karar aldın diye Parmeet’e sorunca Parmeet senin çocuğu yok anlamazsın ama ben çocuğumun ilk baba deyişini bile duyamadım der. İşita sınırları aşıp hadsizlik etme diye onu uyarır. Gerçek niyetin nedir ben senin nasıl bir hayvan olduğunu gördüm beni inandıramazsın bu saçma hikaye ile der. Parmeet demek unutmadın ha diyerek gülümser ve hayvan da olsa birinin sana dokunması demek böyle kalıcı iz bıraktı sende der. İşita kapa çeneni diye kızar. Parmeet madem öyle ben Simmi’yi yanıma alacağım bakalım siz ne yapacaksınız der.

Mihika, Mihir’e hoş göründüğünü kanıtlamak için sürpriz yapmaya karar verir ve evine gider, güzelce giyinir, yatağa uzanır. Mihir ise yanında müşterileri ile gelince olan olur. Mihika utanarak kaçar. Mihir de müşterilerine bir şey görmediniz der. Mihika üzerini değiştirmeye geçtiğinde Mihir telefonda sen benim kız kardeşim falan değilsin diye bağırmaktadır. Mihika bunu duyar. Mihika bunu Raman’a sorsa da Raman her gizemin bir ortaya çıkma vakti vardır der. Mihika bunu Mihir’den başkasından öğrenmeyeceğini anlar. (Sev Yeter 31 Ağustos özeti)

Sabah olduğunda Simmi eşyalarını toplar. Anne babası onu durdurmaya çalışır. Bu sırada kapı çalar, gelen Parmeet’tir. Suraj’ın sözleri nedeniyle Shagun ve Ashok’un arası açılır. Parmeet’i eve çağıranın İşita olduğunu öğrenen Raman ise çılgına döner. İşita onunla odada konuşmak ister. Simmi gitseydi bir daha onu sonsuza dek kaybedebilirdik, bu yüzden onu yanımızda tutup Parmeet’in gerçekten değişip değişmediğini göstermemiz için yardımına ihtiyacım var der.

Parmeet’in ilk işi madem seninle abi kardeşiz bugüne özel bileklik bağlamalısın der. Raman İşita’ya bağlamasını söyler. Parmeet duasını almak için İşita’nın ayağına dokunur. Raman daha fazla dayanamaz ve odasına gider. İşita pisliğini herkesin önünde ortaya çıkaracağım diye düşünür. İşita ağlamakta olan Raman’ı teselli eder ve gözyaşlarını siler. Sonunda güldürmeyi de başarır. Parmeet ise mutfak masrafları için para teklif eder ama kimse kabul etmez. Simmi’ye de artık işim var, başım dik diyerek sarılır. Kısaca Simmi’nin gözünü boyamaya devam etmektedir Parmeet. sev yeter 55. bölüm özeti resmiParmeet, İşita ile çarpıştığında sapık sözlerine devam eder. İşita ise bana dokunursan buna seni pişman ederim der. Parmeet ise merak etme ben değil sözlerim sana dokunacak der. İşita nefret bile bir duygudur, ben sana sadece acıyorum ve eminim herkes senin o pis yüzünü görecek der. Ammaların yanına giden İşita annesi ve Mihika ile Parmeet’in bir nedenden dolayı geri döndüğünü ve bunu ortaya çıkarması gerektiğini konuşur.

Sev Yeter 31 Ağustos Özeti #Shagun’un Pis Oyunu

Shagun ise geçmişte doktorun ya bebek ya kendisi arasında seçim yapılmasını istediğinde Raman’ın bebeği değil de onu seçtiğini anlatır. Daha sonra bebeğin alınması için imzalanan evrakları gösterir ve bu bebek aldırma olayını çarpıtmak için kullanabileceklerini ifade edip Raman bebeğin kız olduğunu öğrendiğinde bebeği aldırmak istedi diyebileceklerini anlatır. Suraj ve Ashok bu detaya çok sevinir zira aradıkları koz ayaklarına gelmiştir.

Amma, Parmeet’e ders vermek için Parmeet’in banyoya girdiğini duyunca suyu kestirir. Ancak Parmeet çoktan banyosunu yapmıştır. Olan Raman’a olur. Raman banyoda kalır ve havlusuna sarılır. İşita’dan yardım ister. İşita içeri gelir ve yardım etmek istediği andan sular gelir. İkili gözgöze gelir. Amma da İşita için odaya girdiğinde onları banyoda görünce utanıp çıkar. Durumu Bayan Bhalla ile de paylaşır. İki anne de çok mutlu olur. Rumi ise Sarika’yı bir adamla kafede görünce adamı dövmeye kalkar ama adam Sarika’nın abisidir. Rumi özür dilemek zorunda kalır. (Sev Yeter 31 Ağustos özeti)

Gazetelerdeki haberi okuyan Bhalla Ailesi şok olur. Raman sinir olur. İşita bunu yapmayacağını biliyorum ama basın mensuplarına açıkla der. Raman kızgınca Pathak ile buluşmaya gider. Bunun ashok’un başının altından çıktığını biliyorlardır. İşita ise Raman’ın Shagun’u kurtarmak için böyle bir karar aldığını ayrıntılarıyla anlatır. Cehennemde yer bulamazsın inşallah Shagun diye beddua eden Bayan Bhalla bir anne olarak kızı Ruhi’nin ne hissedeceğini bile düşünmemiş yazık der. İşita merak etme ben her şeyi itiraf ettireceğim der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

44 Yorum

 1. yuppi ilk ben \*O*/
  Madam birazda anlatiyim gelirsen oku diye
  shagun aslinda mihirin oz be oz ablasidir.
  ve ishitanin bir kizi olucak adini unutmushum.
  mihirde rinkiyle evlenicek;
  hatirladikcha yine yazicam.

 2. HEDEAM beki poornima kim bence Poornima shagun ve mihirin annesidir. Ramani gorunce kaciyor. Bir fikrin varmi?

 3. HEDEAM poornimani gormek istiyorsan ds’ de sev yeter 53. Bolum 29 ağustos ramanin buyuk fedekarligina bak fotolarda var. Ishitayla birlikde bence o poornima. Orta yasli bir kadin

 4. Merhaba mayde chingu mihir mihikayla evlenmiyor mu bir de mihir neden ailesiyle görüşmüyor shagun mihirin kardeşi olduğunu biliyor mu
  Of ne çok soru sordum

 5. yusra chingu ashok mihikayi taciz edicek ve evlenip boshanicaklar romide sarikayla e,b sonra romi mihikayla evleniyor. ve hayir galiba kardesh olduklarini bilmiyorlar.

 6. shagunla mihiri diyordum emin diylim kardesh olduklarini bilmeselerde eskiden arkadashmishlar galiba.

 7. evet biliyor ola bilirler chunku gechen bolumlerde eskiden shagunla chok yakin olduklarini soyliyorlardi.

 8. Merhaba ya bu filmde neler olacakmis arkadas. Yani demek istiyorsunuz Shagun ve Mihir kardes. Ve Ashok Mihikayi taciz edecek yani Ashok la Mihiks evlenecek.Sonra Mihikayla Romi de evlenecek yani. Ya cok iyi bolumler bir kac at sonra karsimizda olacak desenizde. Ta ben cok ama cok heyecanlandym ya ne guzel bolumler olacak. Vay be. Headem abla sana cok tessekurler ya.

 9. Uzgunum ya konusmakdan kandi asimi bile size soyleyemedim. Uzgunum. Benim adim Elif. Ban 16 yasimdayim. Okula gidiyorum. sizde kendinizi bana tanitirmisiniz ya lutfen

 10. Aslinda bande yeniyim her zaman giriyordum ve okuyordum ama uorum yazmiyordum ama bu gun yazayim dedim

 11. Seve seve cevaplarim Elif cim en sevdigim renk siyah ve sari, en sevdigim film aska yolculuk, en sevdigim sayi 5, en sevdigim harf S

 12. Benim en sevdigim renkim pembe, film meleklerin aski, sev digim sayi 7 ve ya 8 ( daha cok 8 severim ) en sevdigim harf A

 13. Merhaba tabiki katila bilirsiniz sonuchta halka achik site, hosh geldiniz;
  evet bunlarin hepsi oluyor.
  Elif ben 17 yashimdayim iranliyim turkmenistanda okul 1 eylul bashliyor dimi ?

 14. Parla tahmin gucune hayranim gerchekten anneleriymish;
  ve sh ile mi’de kardesh olduklarini bilmiyor mihir bibashkasini kardeshi biliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu