Dizi Özet

Sev Yeter 58. Bölüm Özeti Shagun Raman’ın Evinde 5 Eylül Sev Yeter

Sev Yeter 5 Eylül özeti heyecanlı dakikaların dışında İşita’nın merhametini resmeden saniyeleri de içeriyor. Bakalım neler oluyor. Sev Yeter 5 Eylül özeti sizlerle.

Sev Yeter 5 Eylül Özeti #İkiyüzlü Ashok

Polis içkili halde araba kullanmadan dolayı Shagun’a işlem yapmak üzere yanlarına gelir. Shagun adama adını sorunca adam da Suraj der. Bunu duyan Shagun adamın boğazını sıkmaya kalkar. İşita araya girer ve ben onu evine götüreyim der. İşita onu Ashok’un evine götürdüğünde kapıdaki güvenlik emir gereği onu içeri alamayacağını söyler. İşita çaresiz halde onu Ramanların evine götürür. Raman da içeri girmesini istemez ama İşita ısrar eder. Ev ahalisi ne derse desin İşita onu odasına götürür. Raman odadan battaniyeyi alıp gider. İşita da ardından gider. Raman eski karımı neden buraya getirdin diye kızar, ağzına geleni söyler. İşita’nın canı sıkılır. Odaya geçtiğinde Shagun’a bakarak ağlar.

Mihir ve Mihika’nın resmi nikahını duyan Soumya(Mihikanın annesi) alelacele gelir. Parmeet ise sabah erkenden Ashok’u arar ve Shagun şu an Raman’ın yatak odasına uyuyor der. Ashok şok olur. Suraj ise yalan söyler ve durdurmaya da çalıştım ama ilk problemde koşa koşa eski kocasına gitti der. Shagun kendine geldiğinde İşita’ya kızar ve otel mi yoktu da beni bu eve getirdin der.

İşita ve Raman, Mihir ve Mihika’nın nikah şahidi olacaktır. Hazirlanmaya gittiklerinde Ashok Shagun’u almak için gelir ve Raman’a da sataşır. Ardından ayrılırlar. Raman İşita’ya bir daha böyle bir şey yapıp da o kadını evime getirme der. İşita özür diler.

Mihir ve Mihika’nın nikah işlemlerinde problem çıkar. Çünkü Mihir’in kız kardeşi avukatı vasıtasıyla bu evliliğe karşı olduğunu bildirmiştir. Vandu buna şaşırıp bir kız kardeşin olduğunu bilmiyorduk Mihir deyince Mihir oradan ayrılır. Raman ve İşita onun ardından gider. Ashok ise Shagun’u Suraj’a karşı savunur. Sen sadece bir misafirsin, ben 6 yıldır bu kadınlayım, üstelik bana yalan da söyledin der. Shagun teşekkür eder.sev yeter 58. bölüm özeti resmiO odasına gider gitmez Ashok kusura bakma zor bir kadın iyi rol yaptım mı diye sorar. Suraj merak etme öyle bir yol izleyeceğim ki Shagun bu evden gitmek zorunda kalacak der. Raman ise İşita’ya sen git ben Mihirleyim der. İşita Mihir neden kız kardeşi hakkında bilgileri saklıyor diye düşünür. Sev Yeter 5 Eylül özeti diğer başlığımızda devam edecek.

Merak ettiğiniz bir gerçeği de bu noktada sizlerle paylaşmak istedim. Poornima, İşita’ya yemek konusunda yardımcı olan kadın, mihir’in annesi. Shagun ise Mihir’in ablası. Ancak şu an için Mihir ve Shagun kardeş olduklarını bilmiyor. İlerleyen bölümlerde bu gerçek ortaya çıkacak. Mihir kız kardeşi olarak başka birini biliyor. Bakalım bu konuda nasıl gelişmeler yaşanacak. Sizce Mihir Shagun ile kardeş olduğunu öğrendiğinde nasıl bir tepki verir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. Evet mayde ben de merak ettim bence bu sahte kızkardeş mihirin kardeşi olmadığını biliyor ve mihiri seviyor onun için engelledi

 2. Yuh oha çüş Şagun ve Mihir kardeşmi ben sadece eskiden arkadaş olduklarini biliyordum ve Şagun Ramandan ayrilinca Mihir ve Şagunun arasi bozuldu diye biliyordum yemin ederim ben şu an şok şok şok Şagun ve Mihir ha ? Kardeş ? Yok artik daha neler …
  Poornima nasil bir kadin oğlu ve kizini bir birine tanitmiyor acaba farkindami Şagunun kizi olduğunun tövbe tövbe bu Hintli anneler nasil bir anne böyle birde onlari konuştursan dünyanin en iyi annesi onlar hele Damini denen hizmetçi ruhlu kadini dinlesen Ichcha her anneden daha farkli birde Meethi’ye ne demişti sen siradan bir anne mi olacaksin yoksa Ichcha gibi bir anne mi olacaksin tövbe ya rabbim sen koru Ichcha gibi bir anneden t evlatlarini millete dağitdi sanki satilik eşyamiş gibi birde konuştursan dünyanin en harika annesi ayy komedi gibiler resmen.

 3. Hakkat bu sahte kiz kardeş olayi nedir aslinda Yusra bence haklisin sahte kardeş ya aşik sözde abisine yada başka bir şey var neyse yakinda izleriz.

 4. evet yusra chingu bencede kendince mihiri seviyor buyuzden nikaha itiraz etti.
  Manya evetya damini…
  kanhanin evini satip takurlara verdi hayatinda bikere Naniye buranin kimin evi oldugunu unuttunmu dedi burnundan bogazindan getirdiler.

 5. Manya biz daha önce hedeamla konuşmuştuk birkaç bölüm önce hedeam söylemişti onların kardeş olduğunu biliyorduk ama gerçek kardeşle sahte kardeş niye yer değiştirmiş onu bilmiyom

 6. Şagun bilmiyor ki Mihirin onun kardeşi olduğunu yoksa biliyormudur o yüzden mi Mihire yakin davraniyordu partide kesin biliyordur peki neden Mihirin haberi yok diyorum ya Hintli anneler işte konuştursan onlari en harika anne onlar birde şu Ichcha annelerin yüz karasi hizmetçi ruhlu annesi konuştursan Ichcha dünyanin en değişik en farkli en harika annesi diğer anneler ise siradan valla Ichcha gibi bir annenin kizi olmaktan isa siradan bir annenin kizi olmayi tercih ederim eğer farkli anne Ichcha gibi oluyorsa sağolsun hiç almayim ben anneme kurban olurum canim annem güzel annem ??
  HEDEAM evet ya haklisin kadin ömründe bir kere doğru konuştu ev benim dedi tavir yapip burnundan boğazindan getirdiler hayir yani yalan söylese getirsinlerde doğruyu konuştu kadin yine suçlu oldu kendi evinde hizmetçi hizmetçi dolaşiyor ona onca hakaret eden Nani’ye bile odasini verip müşteminatda kalmaya hazir kadin ruhunda kaninda hizmetçilik var onun birde böyle mutluyum diyor aman mutluluğunu başina çalsin sinirimi bozuyor benim yok Ichcha öyledi yok Ichcha böyledi sen annen gibi değilsin bilmem ne alsin süzme salak Ichchsini başina çalsin . Ichchayi getirip ayağimin önüne serse almam onun gibi bir anneyi allah korusun annemi olurmuş evlatlarini satilik eşya gibi millete dağitandan

 7. Pis Şagun Işitanin onu sokağin ortasinda birakmadiğina teşekkür edeceğine otel mi yoktu diyor kendin gitseydin yaa

 8. ay evetya Manya hem zaten meethi manyak annesine chektiya annesi yuvi ichin kanhayi vermedi meethide manav ichin raniyi vermedi ratnaya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu