Dizi Özet

Sev Yeter 60. Bölüm Özeti #Shagun Ve Mihir Kardeş

Kesinlikle kaçırmayın dediğimiz bölümlerden bir tanesi Sev Yeter 60. bölüm. İşita’nın Raman’ı kıskandığı bu bölümde neler olmuş gelin birlikte Sev Yeter 7 Eylül özeti ne bakalım.

Sev Yeter 7 Eylül Özeti #Sen Aşıksın İşita

Geçtiğimiz bölümde İşita, Raman hakkında benim için başkanlığı bıraktı demiş ve Shagun kıskanmıştı. Bu bölümde Mihika bu durum fedakarlıkla alakalı peki ya romantik an diye sorar. İşita ise Raman hiç romantik değil ki ne diyeyim der. Shagun hemen fırsatı değerlendirir ve Raman ile yaşadıkları romantik anı herkesle paylaşır. Yağmur altında ıslandıklarını ardından Raman’ın saçlarına çiçek saçtığını anlatır. Romantik bir şekilde yüzündeki çiçekleri alıp onu öptüğünü anlatır. Ardından da Raman’ın gerçekten çok romantik olduğunu söyler.

Bunları dinleyen İşita çok üzülür ve odasında ağlar. Bunu gören Parmeet ise onunla dalga geçer. Bir sonraki gün Sanjana gelmediği için meraklanan İşita neden gelmediğini sorunca müthiş bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Sanjana Mihir’le arasına giren kişinin Raman olduğunu söyler. İşita şok olur. Sanjana sözlerine devam ederek zamanında Raman ile sevgili olduklarını söyler. Ayrıldıktan sonra Mihir’e ne dediyse kardeşim bir daha benimle konuşmadı hatta annemizle de der. İşita bu sözleri kaldıramaz ve hemen oradan ayrılır.

Eve gittiğinde her şeyi düşünen İşita çılgına döner. Raman nasıl olur da bunu bana hiç söylemez der. Bir taraftan Raman’ı kıskanırken diğer taraftan da ben neden onu kıskanıyorum diye düşünmekten kendini alamaz. Raman’ın bunu saklamasını içerleyen İşita odada ne var ne yoksa yere yatağa fırlatır. Bunu gören ev ahalisi Raman’a gelir gelmez ne yaptın der. Raman ne olduğunu anlamadan odaya girer. İşita’ya neden bu haldesin diye sorsa da İşita ben bilmem sen bana anlatacaksın der. Raman şaşkın halde ben neyi anlatacakmışım der. İşita sana konuşmuyorum deyince Raman nolur ömür boyu konuşma der. Raman’ın bu şakasını ciddiye alan İşita tamam seninle konuşmayacağım diye karar alır.

Bir sonraki gün ise Mihir ve Mihika’nın nikah töreni vardır ve her halükarda konuşması gerekecektir. İşita, Sanjana ve Mihir barışsın diye bu programa Sanjanayı davet eder ve Raman’ın karısı olduğunu da söyler. Sanjana şok olur. Mihika İşita’ya Raman modunun kötü olduğunu söyledi deyince İşita çocuk gibi bir de beni şikayet mi etti der. Tüm hazırlıklar Raman ve İşita tarafından yapılır. İşita halen Raman’a konuşmuyordur. Nikah için Raman İşita ile birlikte oturmak zorunda kalınca sinir olur. (Sev Yeter 7 Eylül özeti)sev yeter 15. bölüm özeti resmi 1

Müzik başlar. İşita Raman’a konuşmadığı için işaret ederek ihtiyacı olan eşyayı anlatır. Raman anlamadığını söyleyince İşita ne istediğini kulaktan kulağa iletmeye çalışır ama istediği şey sesten dolayı yanlış anlaşılır. Sanjana da nikaha gelir ama İşita ile konuştuktan sonra içeri girmeden kapıda bekler. Yüzünü de gizler. (Sev Yeter 7 Eylül özeti)

Ama çocuklar onu hırsız zannedince İşita onu korumak için o hırsız değil, Mihir’in kardeşi der. Mihir bunu reddeder. İşita Raman ile eskiden sevgili imiş ayrılınca aranız açılmış der. Raman da Mihir de kadın yalan söylüyor dese de İşita kadına inanmaya devam eder. Mihir sonunda benim kız kardeşim bu kadın değil, Shagun der. Shagun öne çıkar ve Sanjana’yı ayarlayan bendim böylece gerçek ortaya çıkacaktı seni de kullandık İşita, üzgünüm bindiğin dalı kestin der.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. ne yani shimdi bunlar kardesh olduklarini biliyorlarmi?peki ne yapmaya chalishiyorlardi dogru durust ortaya chikaramazlarmiydi?
    bu ishuda abtalya yagmurdaki romantik sahneyi anlatamazmiydi sanki?

  2. Merhaba herkese.
    Bir dakika bir dakika. Ne yanı bunlar bir-birlerinin kardeş olduklarını biliyorlar demek. Yanı şimdi Shagun ve Mihir Ramani ve Isitayi kullandılar demek ha. Pislikler ya buna nasıl cürret ederler. Ya ben bu Mihiri iyi biri sandım. Ya şimdi ben birşey anlamadım Şimdi geçen bölümlerde şu bir parti oldu ya hangi bolum olduğunu hatırlayamıyorum. Şimdi shagun Mihirin yanına geldiğinde Mihir onu yanı Shagunu kovdu ve bağırdı anladiniz yanı. Bir şey sorucagim Raman da bu işe dahil mi yoksa hayir mi. Yanı biliyormu bu Shagun ve Mihirin kardeş olduklarını. Sanırım hayir

  3. Peki diyelim ki shagun ve mihir kardes. Yani kardesler peki neden bu oyunu oynadilar? Oyunu yalniz shagunmu planladi yoksa shagun ve mihirmi yoksa shagun mihir raman mi planladi. Ve neden

  4. Merhaba HEDEAM sana sorum olucak mani kim 64 bolumde gelicek ishitayla ilgilenicek ve raman onu kiskanacak

  5. Merhaba janlarym nasylsyñyz çoh zamanlar size ýazmadym .kyzlar raman işitany kysganjakmy o bölümü beklijegim.igijeler kyzlar mutly ruýalar .

  6. Parla ‘cım kardeş kadar sevdiği arkadaşı işita nın çok ilerki bölümlede şagunla evlenecek son bölümlerde 4 iyi doskluk içinde olacaklar….şagun Raman ı isteyerek terk etmedi…ilaclı limonata….aynısını işita ya yapar Asok Şagun kurtarar Aşokun elinden…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu