Dizi Özet

Sev Yeter 62. Bölüm Özeti Raman İşita’yı Mani’den Kıskanır

Sev Yeter 11 Eylül özeti ile sizlerleyiz. Raman’ın İşita’yı kıskandığı kesinlikle kaçırmayın diyeceğim Sev Yeter 62 bölüm özeti siz değerli takipçilerimizle.

Geçtiğimiz bölümde Shagun’dan kurtulmak isteyen Ashok, onu yeni barıştığı kardeşi Mihir’in yanına gönderir. Bakalım Shagun ve Ashok cephesinde nasıl gelişmeler yaşanacak, Shagun ve Ashok evlenecek mi? İşte Sev Yeter 62 bölüm özeti.

Sev Yeter 11 Eylül Özeti #Raman’ın Kıskançlığı

Shagun Mihika için pahalı bir sare almaya kalksa da Mihika kötü de olsa ucuz olanı seçer. Bunu fark eden Mihir hem teşekkür eder hem de seni seviyorum der. Raman bir türlü buluşamadığı müşterisi Abhimanya ile görüşmesi iptal olur. Iptal olmasının ardından Ashok çıkınca daha da sinirlenir. Ashok Ramanın adına rüşvet vermeye kalkınca adam buluşmayı iptal etmiştir.

Raman bu kizginligina rağmen Ashokun yemeğe geleceğine ses etmez. Yemekte buz gibi bir hava vardır. Raman hangi yemeğin Isıta tarafından yapıldığını bulunca Isıta çok sevinir. Bala ise acile gitmemiz lazım deyip daha yemek ortada iken evlerine giderler. Sabah olduğunda Raman Ruhi Mihika birlikte Isıta ya yemek yapıp şaşırtırlar.

Vandu Balanın Adiye bir süredir ders vermediğini öğrenince nereye gittiğini eşine sorar. Bala ben hallederim deyip kaçamak cevap verir. Amma ise Bayan Bhallayi özleyince onunla konuşmak için internet kullanmayı öğrenir. Internetten başını kaldırıp da yemek bile hazırlamaz. Isıta da yemek yaparken tıp bitince annesinin evine gider ve bu duruma güler. Onlar da tup bitmiştir. Ruhinin kavga ettiği çocuğun babası Abhimanya çıkınca ortalık bir kat daha karışır.sev yeter Raman ResmiAma sonunda herkes birbirinden özür diler ve problem çözülür. Eve geldiğinde Raman evdeki gaz probleminin Mani adlı Ishitanin arkadaşı tarafından halloldugunu görür. Maninin bir erkek olduğunu duyunca Raman Işitayı kıskanır. Isıta uyuyunca gizli gizli mani kim araştırmaya başlar. Sabah Isıta Maniden gelen mesaja gülünce Raman bir kez daha kıskanır. Bunu anlayana Isıta onu daha da kıskandırmak ister ve süslenip püslenip Mani ile buluşmaya gider.

Raman a da beraber gidelim demeyi ihmal etmez. Raman gelmem dese de onu takip eder. Mani dediğimiz aslında Abhimanyadan başkası değildir. Gecikeceği için de önden başka bir adamı gönderir. Raman onu Mani zannedip ben nere o nere der ve içi rahat eve döner. Abhimanya gelir ve evde parti vermek istediğini ve hazırlık için yardım etmesini rica eder ve eşini de çağır der. Raman gitmek istemez. Isıta da buna ağlar. Onu teselli eden Mani olur. Maninin partisi başlar.

Ashok da partiye gelir ve kızın birine sarkıntılık eder. Isıta ise Maniye bu adam kötü biri uzak dur der. Mani Ashokla konuştuğunda Shagunu kandırdığını onunla evlenmeyeceğini söyler. Içkinin etkisinde olan Ashok Shagun ile evlenmeyeceğini anlatıp planını anlatır. Isıta her şeyi duyar. Olanları döndüğünde Mihika ile paylaşır ve Ramana bunu anlatacağını söyler. Ve dediğini yapar. Raman şok olur. Mihir ise Shagunu evlendirmek için maddi olarak zorlanmayayım diye kredi çeker. Mihika üzülse de Işitaya verdiği sözden dolayı gerçeği saklar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. GİZMOM??
    BAKTIM AH KALBİMDEKİ YORUMA TUANAMIZ DEMEK YURT DIŞINA GİTMİŞ İYİ YAPMIŞ ONA SELAMIMI SÖYLERSİN ÖPTÜM SENİ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu