Dizi Özet

Sev Yeter 63. Bölüm Özeti Mani İşita’ya Aşık Mı? 12 Eylül Sev Yeter

Kanal 7 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sev Yeter 63 bölüm özeti ile sizlerleyiz. Raman geçtiğimiz bölümde adını duyduğumuz Mani ile bu bölümde tanışacak. Sev Yeter 63. bölümde neler olacak sorusunun cevabı sizlerle.

Geçtiğimiz bölümde İşita Ashok’un Shagun ile evlenmeyeceğini söylediğini duymuş ve durumu Raman’a anlatamaya karar vermişti. Bakalım Sev Yeter 12 Eylül özeti nde bu konuda nasıl gelişmeler yaşanacak?

Sev yeter 12 Eylül Özeti #Mani Raman İle Tanışır

Raman İşita’nın sözlerini duyunca hayatının şokunu yaşar ve ne olursa olsun Shagun da bir kadın Ashok’un onu kullanmasına izin veremem der ve gidip her şeyi Shagun’a anlatır. İkilinin buluştuğu mekanda ise İşita ve Mani de vardır. Shagun Raman’ın anlattıklarına bir türlü inanmak istemez. İşita’nın eşinin Raman olduğunu öğrenen Mani şok olur ve yanlarına gidelim der ama İşita buna müsade etmez. Mani evine gider. İşita da Ruhi’yi bırakmak için yanına gitmesi gerektiği için araba bekliyordur. Shagun onu görünce hadi birlikte gidip bu soru işaretini açığa kavuşturalım der.

Birlikte gittiklerinde Ashok yatak odasında bir kadınla beraberdir. Bunu gören Shagun hem kıza tokat atar hem de ağlar. Ancak Suraj yine Ashok’u kurtaran kişi olur ve Ashok’un düğün gecesi için sürpriz hazırlık içinde olduğunu ve odanın dekorasyonu için kızın geldiğini söyler. Bana güvenmiyor musun diye de Shagun’a kızar. Shagun kızın kartını da görünce rahatlar ve hem özür diler hem de Raman ve İşita’yı evden kovar. Raman da İşita’ya kimsenin özeline karışma diye kızar. Ancak daha sonra fevri davrandım diye özür diler.

Bayan Bhalla evde olmadığı için bayram öncesi yapılması gerekenleri yapan kişi İşita olur. Raman ve Rumiden dokuz günoruç tutması gerektiğini öğrenen İşita zor da olsa tutacağını söyler. Raman onu izlerken eğlenir zira İşita’yı oyuna getirmiştir. İşita ise her şeyden habersiz Ramana aşk ikinci defa yaşanır mı diye sorunca Raman bir adam aşık olduğunda aptallaşır ve kaybeder bu nedenle ikinci defa kaybetmemek için aşık olmamalıdır der. Mani İşita2ya en sevdiği yazarın kitabını hediye olarak gönderince Raman yine kıskanır. sev yeter 63. bölüm özeti resmiRaman Ammaların evinde bayram için hazırlanan putlardan birini düşürür ve kırar. Kimse görmeden Ruhi’nin oyuncak bebeğini alıp oraya koyar. Amma bunu yapanı Shravan zannedip ceza verince Raman ben yaptım dese de suçu üstüne almak için böyle yaptığını zannederler. Shravan Raman’a kırılır dostum değil düşmanımmışsın der.

Bayram için Mani de gelir ve Raman onun meşhur Mani olduğunu öğrenince ikinci şoku yaşar. Mihika ise iş yerinde Suraj’ın Ashok’a verdiği dosya hakkında bunu Shagun imzalarsa yasal olarak hak talep edemeyecek dediğini duyar. Ashok ise emin ol imzalatacağım diye garanti verir. Pammi Mani’yi çok beğenir ve İşitadan arkadaşı ve Jasmeet için bir buluşma ayarlamasını ister. İşita da çok seçici biri diye uyarır. Mani’nin eskiden İşita’ya aşık olduğunu dinleyen ve herkesin beğendiği Mani’yi yani Abhimanyu’yu Raman kıskanmaya devam eder.

Mihika Ashok’un getirdiği belgeyi Shagun imzalayacakken üzerine kahve döker ve yanlışlıkla döküldü diye özür diler. İşita ise mani ve Jasmeet’in birbirine uygun olmadığını söyleyince Pammi sinirlenir ve artık yakın değiliz deyip oradan ayrılır. Mani de üzgünüm İşita ne derse o der ve o da ayrılır. Raman da İşita’ya teyzem annem için çok önemli sen neden karıştın diye kızar. İşita ise Jasmeet’in kendisini aradığını ve erkek arkadaşı olduğunu, annesinin haberi olmadığını söylediğini anlatır. Raman ve Mani bayrama özel içeceği içme konusunda yarışınca akşama ikisinin de karnı ağrımaya başlar. İşita Raman’a ilaç içmesini söyler ve ilacı verir. Raman ilaç içeyeceğim deyince İşita çıkar ve arkadaşı Mani’ye ilaç verir. Elektrikler gidince Mani’nin yanında oturur. İşita’ya seni nasıl sevdiğimi biliyorsun önce Subbu ile nişanlandın sonra geldiğimde hayatında Raman vardır neden bana gel demedin ben bilsem sana koşarak gelirdim der. Bunları duyan Raman şok olur ve utanmaz adam evimde karıma söylediği sözlere bak diye sinirlenir. Elektirikler gelince Raman İşita’ya bana ilaç getir der ve odasına geçer.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

 1. Çok temiz yüzlü bir adammış Mani. Shagun yine 4 ayağı üstüne düşecek şanslı kadın

 2. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİYMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR.

  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  S. Ç. S AHİRETLİGİM ??????????

 3. HAYIRLI AKŞAMLAR HELİNİM İYİYİM SEN NASILSIN İYİYMİSİN İNŞALLAH GÜZELLİK

 4. Elam canım benim biz ikimizin yerine de

  Yazıyoruz

  Defnem de orda seni sorup duruyor

  Oraya gel canım

 5. Merhaba Saliha abla Defne abla ya orangel derken neyi kaștettin?
  ??Bende Defne ablayı çok özledim?❣️?Șu an çok acıktım ben?️ yemek kalmadığı için annem tekrar yapıyor

  Minik prensesimizi öp benim için ???

  Ben tüm sevdiklerim için ayrı ayrı yazmak istesem de malesef umduğum gibi olmuyor

  ???Kendinize çok iyi bakın
  ??Merakta bırakmayın???

 6. Ealam kördüğüm mun yerine başlayan yeni dizi

  Hemen bir üste ikimizin yerinde yaz çıkacak

  İkinci bölumdeyiz canım

  Kördüğüm bitti ya artık ordayız

  ???????

  Merve tamam canım öperim bende senin guzel yanaklarından öpüyorum

  Allah emanet ol ???

 7. Mani Işita’ya aşik falan değil sadece Işita’nin okuldan arkadaşi ve bu Mani Shagun’nun gelecekteki kocasi yani Shagun ve Mani evlenecekler hemde aşk evliliği yapacaklar sonra Shagun ölerek diziden ayrilacak ama iyi birisi olarak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu