Dizi Özet

Sev Yeter 64. Bölüm Özeti İşita Neden Hastanelik Oldu?

Sev Yeter dizisi 64. bölüm 13 Eylül Perşembe günü ekranlarda olacak. Geçtiğimiz bölümde Raman ve Mani tanışmıştı. Bakalım bu bölümde bizleri neler bekliyor?

Sev Yeter 64. bölümde neler olacak diye merak eden takipçilerimiz için Sev Yeter 13 Eylül özeti sizlerle.

Sev Yeter 13 Eylül Özeti #Shravan Kaçırılır

Rumi eve içkili halde gelince Raman Rumi’ye tokat atar ve git de güvenlik görevlisinin yanında uyu diye kızar. Mani de bu duruma şahit olup Raman’a hak verir. Suraj ise öyle bir yol bulalım ki Shagun seninle evlenmek istemesin der. Mihika Ashok’un Monica adlı çalışanı ile çok yakında Avrupa seyahatine çıkacağını öğrenir. Ashok ise geçen defa Mihika planını bozduğu için o da bilerek kahvesini Mihika’nın telefonuna döker.

Mihir’in hediyesi olduğu için Mihika’nın canı sıkılır. Ashok da merak etme ben sana yenisini alırım dese de Mihika’nın canı sıkkındır. Bir de utanmaz Ashok telefon alıp Mihika’ya gönderince Mihika çileden çıkar ve gidip evine başına fırlatır. Shagun ise sana iyilik yapmış neden kızıyorsun diye Ashok’u savunur. Bu sırada İşita oruç nedeniyle fenalaşır.

Hastanede ise grev vardır. Mani araya girince doktorlar İşita’yı muayene etmeyi kabul eder. Raman ne yapacağını bilemez halde İşita için telaşlanmaktadır. Mihika mecburen Shagun ve Ashok’un arabasıyla hastaneye gelmek zorunda kalır. Bu sırada Mani ve Ashok da karşılaşır ve bir süre konuşurlar. Ashok Raman’ı kötüler. Mani Ashok’un kendisine söylediği bu evlilik Ruhi’nin velayetini almak için yapıldı, aşk evliliği değil sözünü bir tarafta Raman’ın telaşı bir tarafta Mani gözlem yapmaktadır.sev yeter 64. bölüm özeti resmiDoktor İşita ile ilgili pek çok soru sorar ama Raman hiçbirinin cevabını bilmiyordur. Tüm sorulara Mani cevap verir. Mani evde çocuklarla ilgilenen Vandu yalnız kalmasın diye Amma’ya da sen de evde kal, ben İşita’nın yanında olacağım der. İşita 24 saat yoğun bakımda kalmak zorundadır. Herkes eve gider bir tek Raman İşita’nın başında kalır. Bala ise sürekli telefonda biriyle konuşuyordur. Hastaneden de Vandunun yanına gidiyorum diyerek Ramana haber verip siyah bir arabaya isteksizce binip gider.

Raman İşita’nın durumundan kendini sorumlu tutuyordur ve onu özleyip ağlıyordur. Kendisine bile inanamayan Raman bir an önce İşitanın iyileşmesi için dua ediyordur. Sonunda İşita kendine gelir. Raman kesinlikle oruç tutma dese de İşita ısrarla gelenek neyse onu yapmam gerek deyip oruç tutma konusunda ısrarcı olunca ikili kavga eder. Mani de bunu görür. Mani de aynı şeyi söyler. İşita yine kabul etmez. Ancak Mani yanında Ruhi’yi de getirmiştir. Ruhi onu ikna eder ve elleriyle çorba içirir.

Raman Maniyle yalnız konuşur ve karım ve kızımanasıl davranmam gerektiğini senden öğrenecek değilim der. İkili tartışır. Mani ise Ramana bir eş nasıl davranır bilmiyorsun İşita her şeyi yapıyor ama sen diye sorgular. Mani oradan ayrılırken Raman da ben iyi bir eş miyim diye kendini sorgular. İşita onun haline bakıp sen bir eve git de toparlan kendine gel diye ısrar eder. Raman eve gelir ve aynada kendi kendine konuşup Maniye iyi bir eş olduğunu ispatlayacağını söyler.

Raman İşita’ya çorba götürür ama Mani Çin yemeği yaptırmıştır. İşita Çin yemeğini beğenip yer. Bala sürekli telefonda konuşup Shravan’ı da azarlamaya başlayınca Vandu da bu değişime dikkat eder. raman gidip dışardan İşitanın en sevdiği makarnayı getirir. Görevliler görünce Raman’a kızar. Raman da Mani de getirdi der ama İşita da Mani de yk öyle bir şey der. Mihika ve Mihir sinemaya gider. Shravan ise siyah bir araba ile kaçırılmıştır. Bala farkına varınca telaşlanır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

  1. Bu Shagun ölüyormuş ilerde niye ki hasta mı oluyor tam iyi bir insan olmuştu halbuki ????

  2. Salamun aleükum kyzlar nasylsyñyz janlarym,ben im şagunyñ i birisi olduğunu inanıyorum.

  3. Birisi biçakliyor Şagunu oda ölüyor ama biçaklama nedenini bilmiyorum belli ki eskiden ona bir kötülik yapmiş ama oyuncu kendisi ayrilmak istemiş diziden yeni bir dizi teklifi almiş ve dizide Surbhi Jyoti ve Karishma Tanna ilr beraber bir yilani canlandiracaklar dizinin ismi ise Naagin 3 Anita artik o dizide oynuyor benden bu kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu