Dizi Özet

Sev Yeter 66. Bölüm Özeti Sarika Rumi’den Hamile 17 Eylül Sev Yeter Özeti


Sev Yeter 66. bölümde neler olacak diye merakla bekleyen takipçilerimiz için hazırladığımız bu Sev Yeter 17 Eylül özeti yazımızda sizlerle.

İşita’nın kaçırıldığı, Sarika’nın Rumiden hamile olduğu gerçeğinin ortaya çıktığı Sev Yeter 66 bölüm özet sizlerle.

Sev Yeter 17 Eylül Özeti #İşita Kaçırılır Raman Kurtarır

İşita Raman’ı bulmayla meşguldür. Bu sırada o adresten sare giymiş kadını kaçırması yönünde emir alan mafyanın adamları İşita’yı kaçırır. Seni kocana götüreceğiz diyerek arabaya bindirirler. Raman da bunu uzaktan görüp adamların yolunu keser. İşita’yı kurtarmak için de ağzı burnu kan içinde kalır. İşita işin aslını öğrenip Ramanın yalan söylediğini öğrenince Ramana kızar. Raman telefonumu açmayınca bu yola başvurdum deyince İşita sen neden bana güvenmiyorsun, güven olmazsa bir ilişkide çatırtılar başlar der. Sen bana güvenmiyorsun diye de kızar.

Ashok bir önceki bölümde Shagun’a kolye alacağım deyip Mihikadan denemesini istemiş ama Shagun’a kolye değil küpe hediye etmiştir. Bu olayın ardından Mihika gidip Ashok’a sen neyin peşindesin diye hesap sorar. Ashok ise utanmadan kendime hakim olamıyorum sana ilk gördüğüm andan beri aşığım der. Mihika şok olup Shagun senden hamile utanmaz adam diye kızıp ayrılır. Daha sonra Shagun bebek haberini Ashok’a söyler. Doktora gittiklerinde hamile olmadığını öğrenir. S Bhalla hamile olayını da öğrenen Ashok işin içinde bir hamile ve Rumi’nin adı geçince Raman’ı rezil etmek için eline bir koz geçti diye sevinir.

Bayan Bhalla Londradan geri döner. Raman ise İşita rahat uyusun diye telefonunu sessize alınca problem çıkar. Çünkü bir çok hasta onu aramış ulaşmamamıştır. İşita Raman’a bu nedenden kızar. Sürpriz yaparak gelen Bayan Bhalla oğlu Rumi’nin Sarikayla buluşmak için konuştuğunu duyup onu takip etmeye karar verir. Mihika S Bhalla hamle raporunu Ashok’un masasında görünce hemen İşita’ya haber verir. Mihika resmini gönderince S’nin Sarika’nın kısaltması olduğunu anlayıp sen naptın Rumi, bu bilgiyi neden ailenden sakladın der.sev yeter 66. bölüm özeti resmiAmma ve Bayan Bhalla Rumi’yi takip edip Sarikanın hamile olduğunu öğrenince şok olur. Bayan Bhalla müdahale edecekken Amma onu durdurur. Rumi eve geldiğinde İşita ondan işin aslını öğrenir. Rumi sussun ve çocuğu aldırsın diye para da verdim kabul etmedi, bu kızın aklı fikri ben oldum der. İşita Rumi’ye kızar ve sonuçta sen de o bebeğin babasısın ve Sarika ile evlenmek gerek der.

Bayan Bhalla bunu duyunca nasıl olur da bunu söylersin ben sana o kızı oğlumdan uzak tut diye söylemiştim olanların sorumlularından biri de sensin der. Raman da durumu öğrenip Rumi’yi döver. Bayan Bhalla eğer oğlumu o kızla evlendirirseniz ölü yüzümü görün der. Raman bir yolunu bulacağım deyip Sarika’nın yanına gider. Ashok ise Sarika’ya gelip istersen ben sana destek olurum, Rumi ile evlenirsin diye beynini yıkar. Sarika düşüneceğim diyerek açık kapı bırakır. Raman’ın geldiğini görünce de çok sevinir. Raman söze özür dileyerek başlar.

Raman daha sonra seni istemeyen biriyle evlenmeyi, seni gelini gibi görmeyecek bir kaynanayı istiyor musun diye akıl verir. Sarika bu sözün ağırlığı altında ağlar. Raman boş çek verip tüm maddi sorumluluğu bizde ama evlenirsen tüm hayatın boyunca lanet edeceğin için en iyi yol bu der. Sarika sen de kardeşin gibisin beni satın alamazsınız deyip Ramanı kovar. Ashoku arar ve Rumi’ye dava açacağını söyler. Cinsel taciz dolayısıyla açılan davanın bildirisi eve gelince Raman, Rumi’ye problemini kendin çöz der. Bayan Bhalla belki çocuk başkasından neden onu savunuyorsunuz diye İşita’ya kızar. İşita ise Sarika ile konuşur ama Sarika davayı çekmeyi reddeder. İşita bakar ki olacağı yok Bayan Bhalla’yı evlilik konusunda ikna etmeye karar verir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

219 Yorum

 1. Ya ben bu Rumi yi hiç anlamıyorum

  Bu ne biçim bir insan sözde seviyordu sarikayı

  Ne oldu şimdi

  Bu erkekler işleri bitince tekmeyi vurup gidiyorlar

  Sorumluluk almaktan korkuyorlar

  Tabi hepsidegil bazı pislikler var

  Ay ama bugünkü bölüm coooook güzeldi ??

  Özellikle isita ve ramanın yagmur altında ki dansları

  Bunlar nezaman birbirlerine aşklarını itiraf etcekler

  Valla kanser oldun ?????????

 2. zaten en sonunda romi evlenecek sarikayla.Aile cocugu da kabullenecek, Ama sarika o evde de ashok icin casusluk yapacak. aslinda cocuk ne rominin ne de sarikanin degil.nasilini bilmiyorum (sarika bebegini kaybetmis,daha beter kinlenmis, ashok da ona bebek ayarlamis olabilir) ama sonra isita bunu öyrenip cocugun öz ailesini bulacak cocugu teslim edecek. sarika ve romi bin turlu dalavereden sonra bosanacak.

 3. evet biri anlatmishti casusluk yaptigini;
  Saliha abla evetya dans chok guzeldi sonra hapshira hapshira kaldilarya chok komikti.

 4. HEDEAM ve ANONIM IŞITANIN biçaklandiği bölümde bana şey sormuşsunuz cevapladim bakabilirsiniz

 5. merebalar arkadaslar nasilsiniz canlarim.ben geldim sizleri coook seviyorum.

 6. Nasılsın balim seni cok ozledim .fazla vaktim yok biraz konuşup telefonu bırakmam lazim

 7. Yaaa tuana az önce sev yeter 61 bölüme sen misin yazdım ve sen çıktın seni çok özledimmmm❤

 8. Bende iyiyim saol bitanem ama şey yurt dışına gittim biliyorsun . Bunu soylemiyecektim ama neyse sağlık problemlerinden dolayı balim. Kaan yazmış zaten konuşuyoruz bazen . Seni gercekten özledim kankam

 9. Bitanem ?
  Balım
  Güzelim
  Kankitoskum
  En güzel anlarım
  Seni cok SEVIYORUM gizosum

 10. Tuanam kankam şimdi buraya yazarak beni çok mutlu ettin seni çok merak ediyordum simdi nasıl olduğunu öğrendim ve rahatladım seni çok seviyorum ❤❤

 11. Gizem şimdi iyiyim ama zamanla gecicek olan bir sorun yani beni merak etme sadece 1 yada 2 aya kadar bitermis diyorlar doktorlar kankam soyle yorum ama pek te önemli degil sadece annem endişe kendi o yüzden en iyi doktor olsun dedi falan ondan buralardayim sakin üzülme tamam mi ?

 12. Tuanam kankam melisa’nin haberi var mı melisa ile konuştun mu neden buraya yazmıyor onuda çok özledim ??

 13. KANKAM inanirmisin benimde canım çok sıkılıyor ama ne yapalım geri döndüğümde hemen haber veririm gizosum iyiyki varsın yaa .

 14. KANKAM melisanin haberi var kaan söylemiş çok üzülmüş kankam melisa neden yazamiyo dersen buraya yazmak istemiyormuş yani oradakileri görmeden inanmıyorum konuşamıyorum falan dedi . Kaç kere konuştuk ama yine fikri aynı .

 15. Tuana kankam senin sağlığın hepsinden önemli inşallah bir an önce iyileşirsin senin için hep dua edicem?

 16. Tuanam kankam hiç evdeyim okula hazırlık yapıyorum okulların açılmasına az kaldı öyle sen neler yapıyorsun?

 17. Bende geldim kusuruma bakma ayin napiyim TUANAYİ ÇOK ÖZLEDİM YA NASILSIN GÜZELİM NASİL GEÇİYOR YURT DİŞİ BİDE HANGİ ÜLKEDESİN
  GİZEMİM SEN NASILSIN Canim
  Ya tekrardan kusuruma bakmayin

 18. Ne kusuru zeynosum senide cok ozledim iyiyim sao, sen nasılsın sıkıcı geçiyor valla

 19. Japonya kankam ama şey şimdi çıkmama gerekiyor telefon iznim bitti . Japonlara nasıl anlasiyosun derseniz de şöyle tercumanim var neyse öptüm sizi kocaman . Sizi çok seviyorum kendinize çok iyi bakın . Çok özleyeceğim sizleri

 20. Tuanam kankam herhalde gittin yaa en azından nasıl olduğunu öğrendim ve rahatladım zaman buldukça yaz seni çok seviyorum canım benim kendine iyi bak

 21. GIZOSUM bitanem her zaman kalbimdesin canım arkadaşım seni çok seviyorum ❤❤????????

 22. Tuanam kankam bende seni çokkkk seviyorum sende hep benim kalbimdesin ❤❤❤❤

 23. Bu Ashok Mihika ya gerçekten aşık mı sürekli onu taciz ediyor ben anlamadım seviyor sanki onu???

 24. Tuanam ben şimdi dışardayım saat 7 de gel o zaman konuşalım tabi sana uygunsa

 25. AMA KANKAM ÇOOK YOĞUNUM BU ARALAR BİZİM MAĞAZAYA GİDİP GELİORUM . BİRŞEYLER ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUM. ASLINDA HİÇ İLGİ ODAĞIM DEĞİL BEN ÖZGÜR RUHLU Bİ KIZIM . BOYLE MAĞAZA ORTAMLARINDA ÇALIŞMAYI SEVMİYORUMM . AMA BABAM ÖĞRENMEM GEREKTİĞİNİ SÖYLE BEN ORAYA GİTMEYİ HİÇ SEVMİYORUM ÇOOOK SIKICI GELİOR . MAĞAZA ÇOOK BILINEN HER ZAMAN BÖYLE PARASIYLA ÖVÜNEN HAVA ATAN TİPLERİN GELDİĞİ BİR YER ZATEN SIKILIYORUM . OFFF OFFF ..

 26. KANKAM sorun değil ? anladım yaa sıkıcı geçiyordu simdi olsun napalim ?
  Eeee hastaydın en son durumum nasıl oldu?

 27. Kankam günaydın canımın içi seni çok özledim nasılsın neler yapıyorsun?
  Inşallah bugün karşılaşırız daa konuşalım!

 28. KANKAM SANA GÜNAYDIN DEMEK İSTERDİM AMA SAAT ARTIK GEÇ OLDU . TÜNAYDIN DİYEYİM BARİ ❤❤❤ GİZOMM BİŞİ DİCEM BEN SENİ ÇOKM SEVİYORUM YAAA .
  kankam ben iyiyim sen nasılsın ?
  bişey yaptığım yoook bugün öylece takılacağım evde . Yani bol bol konuşuruz diye düşünüyorum . Eee sen ne yapıyorsun ?
  KANKAM HASTALIKTAN İZ YOK İYİ OLDUM ÇOOOK ŞÜKÜR ☺

  KANKAM KAAN BORADA YAZAR ONA SÖYLERİM TABİ SENDE İSTERSEN .

 29. Tuanamm kankam bende seni çok seviyorum ?
  Evet yaaa bende evdeyim bol bol konuşalım bugün şimdi arkadaşım ezgi bizim eve geldik annem hastanede çalışıyor bizde evedeyiz hatta şimdi kek yaptık ikimiz pismesini bekliyoruzz ? Çok şükür iyisin artık biliyor musun seni cokkkk özledim yaaa ?
  Olur yaa kaan bora da gelsin konuşalım uzun zamandır oda yazmıyor ?

 30. Kankam belli ki biz karşılaşmıyoruz saat 14.30 da burda olalım tabi sana uygunsa ?

 31. KIZLAR NEREDESİNİZ ?
  BEN GELDİMDE YANİ SİZ NİYE GELMEDİNİZ ?
  SİZ KIZLAR VARYA HER YERDE BEKLETİRSİNİZ ??

 32. OOOOO KAAN BEYCİM SİZ ERKENCİSİNİZ BAKIYORUMDA .
  ikizim sen evde değilsin neredesin!

  GİZOM BİZ GELDİK SEN NEREDESİN??

 33. EVEEETT TUANAMM GELMİŞ . BANA KIZMAYA BİLEE BAŞLAMIŞ?? İŞİM VARDI DIŞARIYA ÇIKTIM .ŞİMDİDE BAŞKA BİR YERE GİDİYORUMM . OLDU MU İKİZİM

  GİZEM HANIMCIM SIZLER NEREDESİNİZ ?

 34. AYY TAMAM HUYSUZ PRENS SANA KARIŞAMAYACAĞIM . HADİ BİZDE GİZEMİ BEKLİYELİM !!!

  KANKAMMM HADİ AMA ….

 35. NE ÖZÜRÜ GİZEM YAA ÖRNEĞİN BEN YORUMLARI OKUDUM TUANA HEP GEÇ KALMIŞ. ??

 36. Kaan bende iyiyim ? hayatla ilişkim gayet güzel geçiyor ? eee senin nasıl geçiyor?

 37. KANKİTOSKUM,
  ne yapayım bende saatin gelmesini beklerken tuval üzerine çizim yaptım . Boyamayıda sonra yaparım şimdi biz konuşalım…

 38. GİZEM
  hayatla olan ilişkim valla bazen EFSO bazen BERBAT . hayat çok değişik ?

  TUANAM,
  TUVALE NE ÇİZDİN SANA SÖYLEDİĞİM O MANZARAYI ÇİZSEYDİN UMARIM ONU ÇİZDİN !

  BİSİ DİCEM BEN 2 KIZLA TEK ERKEK OLARAK KONUŞUYORUM .. BİRAZ DEĞİŞİK HİSSETTİM LAN ! NAPIYOM BEN BURDA …

 39. Gizemim,
  Ben güzel çizdiğimi düşünüyorum..
  AYRICA ÇEVREMDEKİLERDE ÇOOOK BEĞENİYO . BAZEN TANIDIKLAR BENDEN ONLARADA BİRŞEYLER ÇİZMEMİ FALAN İSTİYO . YANİ HERHALDE GÜZELDİR.

 40. AYY KAAN
  Saçmalama tabikide onu çözemedim . Ayrıca okulda tüm kızlar etrafındayken utanmiyon simdi mi utandin ???

  Bide gizosummmm sen güzel çizim yapar misin???

 41. KIZLAR ,
  HADİ BİR KONU BULUN O KONU ÜZERİNE KONUŞALIM !!

  ikizim haklısın galiba ama okuldaki kızlar kene gibi yapışıyorlar.

  Ama sizler çok tatlı kızlarımız . Cici kızlarsınız öyle kızlar değilsiniz . Eğer öyle olsaydınız zaten sizinle konuşmazdım.

  ikizim gelirken tuvali alım bana ciz onu …

 42. Kankam bende güzel çiziyorum ama oda hocalar istiyor bende yapıyorum arkadaşlarım beğeniyor yani demek ki bende güzel çiziyorum ??

 43. KANKAM BUDA DEMEK OLUYOR Kİ 1 ORTAK YONÜMÜZ DAHA OLDU ❤❤?

  KAAN ALMA EVDE VAR AMA ÇİZMEK İSTEMİYORUM YAA NEYSE KAPAT BU KONUYU SONRA KONUŞURUZ .
  AYRICA KAAN BEN KONU AÇMAM

  KONUYU YAA SEN AÇ YADA GİZOŞ AÇSIN .

  AYRICA GİZOŞUMDA BENDE ÇOK TATLI VE CİCİ OLDUĞUMUZU BİLİYORUZ biraz (ukala olayım bari ??)

 44. Oooo kazan bey demek istediğin şu oldu güzel kız olmasaydik bizimle konuşmazmiydin??????

 45. Oooo kazan bey demek istediğim şu oldu güzel kız olmasaydik bizimle konuşmazmiydin?

 46. ikizim böyle bir konuda ukala olabilirsin . Birşey olmaz .

  Valla ben konuyu sizlerden bekliyordum . Sen açmıyorsan o zaman bende
  Gizeme bırakıyorum .
  Ama gizem beni TAKMIYOR bugün neden acaba …..

 47. Tabiki konuşurdum gizem hanım yada biraz düşünsem mi ??
  AYRICA konu bulmayı üstüme attınız
  Bende sana bırakıyorum gizem
  KONUYU SEN BUL ??

 48. BEN ANLAMADIM KONUYU ŞİMDİ

  GİZOŞUM MU BULACAK???
  YOKSA
  KAANIM MI BULACAK???
  ..

 49. Gizem,
  Varya şuan gülmekten ölücem konuyu direk tuanaya birakman BAYA iyi oldu ??? beni kimse NORMALDE güldüremez ama sen zoru başardın tebrikss ?? .

  İKİZİM KONU SENİN HADİ BAKALIM BEKLİYORUM ❤?..

 50. Kankam sana bir şey soruncam sev yeter yazdın yaa neden abim ve günayi sormadın hiç??

 51. TAMAM DURUN DÜŞÜNÜYORUM BENN …??
  MADEM BEN BULUYORUM .
  BU ARADA SİZ BAYA İŞBİRLİKÇİ OLDUNUZ FARKETTİM HAYIRLI OLSUN YAA ?????..

 52. KANKAM BEN GEÇEN SFER JAPONYADAN DÖNDÜĞÜMDE HİÇBİRİ BENİMLE KONUŞMADI ZATEN GİDERKENDE
  UMUT ABİM ikizimi dışlamıştı . BEN HEPSİNİ ÇOK YAKIN GÖRÜRKEN ONLAR BENİ GÖRMEDİ ONLARA ÇOK KIRILDIM VEE ZATEN ARTIK ONLARLA KONUŞMAK İSTEMİYORUM .

  NEYSE YAA Bİ DURUN KONU BULMALIYIM YAA NEDE OLSA bana bıraktınız ???…

 53. GÜZEL KONU TUANAM ❤❤
  SEVDİĞİM KIZI ALIP DÜNYA TURU YAPMAK İSYERİM YAA. VALLA DAHA BİRÇOK HAYALİM VAR DA ŞİMDİ HEPSİNİ YAZAMAM…

 54. Gelecekte planlarım var tabi üniversiteyi okumak ve daha sonra doktor olmak böyle ?
  Hayallerim de var ezgi benim en yakın arkadaşım onunla dünyayı gezmek istiyoruz buda bizim küçük bir hayalimiz ?
  Peki sizin nedir?

 55. BENİM HAYALLERİM ÇOK FARKLI AMA KİMSEYE ANLATAMIYORUM ÇOOK BÜYÜK HAYALLERİM VAR . BUGÜNE KADAR KİMSEYE ANLATAMADIĞIM …
  FARKLI YANİ … AMA KISACA BİRAZ HERKESE ANLATTIĞIM KADARIYLA ANLATICAM SİZE .

  UNİVERSİTEYİ BITIRIP OYUNCU OLMAK İSTİYORUM .. AMA DERSLERİM OYUNCULUK İÇİN ÇOK İYİ BU YUZDEN MUHENDISTE OLABİLİRİM YADA MİMAR .

  AYRICA ULAŞ TUNA ASTEPE İLE TANIŞMAK EN BÜYÜK HAYALLERİMDEN BİRİ.

  VEE DAHA BİRÇOK HAYALİM VAR ❤❤❤..

 56. Kaan ve Kankam benim çıkmam gerekiyor arkadaşımla 41’e gidicez işlerimizi var daa güzel sohbet için çok teşekkür ederim ??

 57. ikizim yine anlatamadığın hayallerini söylemişsin ama yıllardır söylemen için ısrar ediyorum . Bu sefer ısrar etmeyeceğİm

  Gizem,
  En çok hangi ülkeye gitmek istiyorsun ?

 58. Yaaa gizem gidiyorsun demek neyse o zaman seni çoook öpüyorum kib bye aşkomm..

 59. BYE BYE GİZEMM ASIL BEN TEŞEKKÜR EDERİM BU GÜZEL SOHBETİN İÇİN . İYİKİ SENİ TANIMIŞIM ❤❤☺☺

 60. Kaan ben soruna cevap veriyim gitmek istediğim ülke fransa, italya,ingiltere gibi yerlere gitmeyi çok istiyorum öyle ?
  Peki senin gitmek istediğin ülkeler neresi?

 61. Gizem gitmek istediğim birçok yer var ama bunlardan en çok
  Italya , rusya , hindistan , çin vb. Gibi yerlere gitmek istiyorum ….

 62. Günaydın herkese ve bugün karne günü şimdi hazırlanıp okula gidicem sonra kızlarla buz patenine gidicez bugün öğle gibi yazmayaa bilirim ama saat 20.00 da gelirim tabi size uygunsa o saate toplanalım ?

 63. KANKAM BIZ BUGÜN ARKADAŞLARLA TOPLANIYOZ . KAANINDA İSİ VAR EN IYİSİ BİZ YARIN TOPLANAK ..

 64. NABER ,
  BUGÜN BULUŞUP KONUŞALIM YAW .
  SOHBETİNİZİ ÖZLEDİM ❤
  İKİZİM SENDE GİTTİN TRABZONA OHH BIRAKTIN BENİ BURDA .

  GİZEM NASILSIN ? NELER YAPIYOSUN GÖRÜŞEMEDİK DÜN HİÇ ..

  TUANAMM NASILSIN TRABZON NASIL . NELER YAPIYORSUN ?

 65. OOOOOVV İKİZİM SEN BENİ SORMAYI BILIRMİYDİN … TRABZONA GEZMEYE GELDİM , TELEFONLA ARAMIYON BURDAN YAZIYON SENDE AYRI BİR DERTSİN YAA … BEN İYİYİM TRABZONDA ÇOK SÜPER BİR ŞEHİR YAAA AMA BURALARIN YABANCISIYIM HİÇ BİR YERİ BİLMİYORUM . BİR ÇOK YERİN İSMİNİ SÖYLÜYORLAR HEMEN UNUTUYORUM ???? TEK BILDIGIM SÜRMENE .. BİDE CİVRA .. ??? DÜN BURAYA VARIR VARMAZ BENİ GEZDİRMEYE BAŞLADILAR . ÇOOOK YORULDUM BUGÜN BİRAZ DINLENICEM DİNLENİRKENDE SİZİNLE KONUŞUCAM . İNŞALLAH YARINDA CİVRAYA GİDERİM …

  EEE HUYSUZ PRENS SEN NASILSIN NELER YAPIYORSUN????

  GİZEMİM , PRENSESİM SEN NASILSIN NELER YAPIYORSUN …

  HADİ GİZOŞ SENDE GELDE KONUŞALIM YAA ..

  BİDE BUGÜN KONU GİZEMDEN … GIZOŞUM KONUYU DÜŞÜNMEYE BAŞLA BENCE SEN …. ???

 66. Kaan merhabaaa ben iyiyim sen nasılsın ? şimdi evdeyim bir kitap var onu okuyordum sonra sizin yorumunuz gördüm hemen geldimmm sen neler yapıyorsun?

 67. KANKAMM ben iyiyim sen nasılsın dediğim gibi kitap okuyordum hatta bitirdim çok güzel kitap ? öyle trabzon gitmişsin oralar çok güzeldir şimdi güzelce eğlen cnmmmm ?

 68. HOŞGELDİN GİZEM ,
  BENDE İYİYİM SAOL BENDE KAHVE İÇİYORDUM.. HANGİ KİABI OKUYORSUN ?

  ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
  BAK TRİP PRENSESİ BANA HUYSUZ PRENS DEMEYİ BIRAK KIZIMM . NEYSE BENDE İYİYİM SAOL BEYBİMM .. SEN ZEKİ KIZSIN YAA HEMEN KAVRARSIN NASIL ÖĞRENEMEDİN TRABZONUN SEMTLERİNİN İSMİNİ ?? NEYSE EN AZINDAN BUGÜN BİZİMLESİN . SENİ NORMALDEN ARİCAKTIM DAA ARAMADIM . NEYSE SONRA ARARIM YAA BİZ ŞİMDİ BURDAN KONUŞAK .

  ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
  GİZEM KONU SENDE BAK TUANA KONUYU SANA BIRAKTI HADİ BAKALIM KONUYU BEKLİYORUM ???

 69. İYİYİM BİRTANEM
  ÇOOOOK SEVİNDİM EKIBİMİZ TOPLANDI YİNE ?

  HADİ KONU SENDE ?

 70. TAMMAM İKİZİM SAKİN BİR DAHA HUYSUZ PRENS DEMEM AMA SENDE TRİP PRENSESİ DEMİCEKSİN !!

 71. Kaan okuduğum kitap yanlız değilsin adı buuu çok ggüzel kitap ?
  Tmmm konuyu düşünüyorum ☹

 72. YOK GİTMEDİM BURDAYIM

  EN SEVDİĞİM MEYVE HİNDİSTAN CEVİZİ

  EN ÇOK NEYDEN KORKARIM BİLMİYORUM YAA ASLINDA YOK GİBİ AMA HAYVAN OLARAK FAREDEN ÇOK KORKUYORUM …

  PEKİ SİZİN NEDİR ?

 73. en sevdiğim meyve ne olabilir bir düşünelim .
  ?ananas?
  veya
  ?karpuz?

  Olabilir ama çoğunuda seviyorum ❤❤

  GİZEM
  BEN ALLAHTAN BAŞKA HİÇBİRŞEYDEN KORKMAM . BİZ ALLAHTAN KORKMAYI ÖĞRENDİK KULUNDAN KORKMAYI DEĞİL …

  BU ARADA BENCE KONULARIN GAYET GÜZEL BEN BEĞENDİM YANİ ?

  PEKİ SENİNKILER NEDİR ?

 74. Evet benim en sevdiğim meyve çilek ? en çok korktuğum ise kankam ile aynı bende fareden çok korkarım yaaa?

 75. KANKA BİŞI DİCEM
  KAANNIN YİNE ARTİSTLİĞİ TUTMUŞ EN ÇOK NEDEN KORKARSIN SORUNA VERDİĞİ CEVABA BAK TAMAM EFSANE CEVAP AMA ÇOK ARTİSTLİK YAPIYO ??? . ŞUAN IKİZİMİN ARKASINDAN KONUŞUYOMUŞ GİBİ BİŞEY Mİ OLDU BU …

 76. TUANA ,
  SENİN AMACIN NE YAA BEN ARTİSTLİK FALAN YAPMIYOM ???…
  GİZEM SENCE YAPTIM MI ???

 77. Yaaww gizem balık nedir yaaa ???? tövbe tövbe yemin ederim kahkaha attım .. Ayrıca sende artistlik yaptığımı düşünmüssün . BEN HALA YAPMADIĞIMI SÖYLÜYORUM..
  KORKTUGUM BİRŞEY YOK YAA VALLA BAK ZATEN OLSADA AKLIMA GELMİYO ŞUAN .

  GİZEM BENDE SANA Bİ TAKMA İSİM BULUCAM BEKLE BENİ COK DÜŞÜNÜCEM BULUCAM ? ..

  BAK BALIK DEDİĞİNİ Bİ BİZİM ÇEVREDEKİ ARKADAŞLAR DUYARSA VARYA COOL BIR İTİBARIM KALMAZ FALAN DERDİMDE SİMDİ SEN BİDE BANA EGOİST FALAN DERSİN AMAN BENCE BEN PES EDEYİM BAŞ EDEMEDİM ??

  BEN HALA BALIKTA KALDIM YAAA
  BİDE BALIK GİTTİN Mİ DEMİŞSİNN ????? GİZEM YİNE BENİ GÜLDÜRMEYİ BAŞARDIN YAA HELAL OLSUN …
  AMA SANADA ÇOK FENA BİRŞEY BULUCAM HABERİN OLSUN ..

  BİDE SEY TUANA DISARI ÇIKICAKMIŞ O GİTTİ BİZ KALDIK AMA SONRA BALIK DEDİĞİNİ OKUYUNCA ARTIK ODA Bİ GÜZEL DALGA GECER OHH SİZ BERABER GÜLERSİNİZ ?????

 78. Vallahi çıldıracağım yaa ben bir balığım artık ????
  Bulacağım GİZEM HANIMCIM MERAK ETMEYİN SİZ …

  Yalnız cidden bişi sorucam NEDEN BALIK ? AKLIM ALMIYO NEDEN YANİ ?

 79. Balık kaçtın demek kii beni burda ağaç ettin olmadı bu sana yakışmadı küstum sanaa ?

 80. Balık snaaaa küstum seni bekliyorum ben çıkıyorum o zaman balıkıgin geleceği yokkk!!!

 81. GİZEM çok özür dilerim yaaa valla bu işim çiktı hemen gidip geldim özür dilerim KIZLARI BEKLETMEK BÜYÜK BİR HATA BİLİYORUM AMA İSİM ÇIKTI ÇOK ÖZÜR DİLERİM ? UMAR IM GITMEMIŞSİNDİR ….

 82. Balık işim çıktı diye yazabilirdin yani seni beklemezdim bu kadar basit yaaa Balık işte hemen unutuyor her şeyi ?

 83. gizem yaaww ?? yapma böyle ben unutkan falan değilim . SEN FAZLA TRİP ATIYON .

 84. Yaa aslında sana ne diyeceğimi buldum gibiyim ama kararsız kaldım
  BULDUM BENDE SANA

  MİKROP DİCEM

  ASLINDA

  KAR TANESİ DİCEKTİM AMA GÖRDÜM Kİ YERİNDE DURMUYON BANA BULAŞIYON SENDE O ZAMAN MİKROPSUN ??

 85. MİKROP HANIM,
  SEN BANA GUZEL Bİ TAKMA AD BULURSAN BELKİ KAR TANESİ OLUR AMA BULMAZSAN MİKROP BENCE GAYET GÜZEL . HER MIKROP YAZIŞIMDA GÜLÜYORUM ????

 86. Hic acıtasyon yapma MİKROP az önce unutkan falan diyordun noldu.. sen gülerken güzeldi ama ???

 87. MIKROP DAHA SENİNLE ÇOOK İŞİMİZ VAR BİRDE İNATÇI ÇIKTIN SEN ASLINDA MİKROP KEÇİDE OLABİLİRSİN ???

 88. Balıkkk yine kayboldu offf benim bu balıkla çok işim oluncak ???
  Ben çıkıyorum balık akşam yazarım sende gelll balıkkk

 89. MIKROP,
  KIZLARLA NASIL KONUSACAĞIMI EVET BİLMİYORUM AMA SUÇ BENİM DEĞIL TUANA HARİÇ . TÜM KIZLARLA HEP BÖYLE KONUŞUYORUM ONLARDA HİÇ SORUN ÇIKMIYOR . EGLENİYORLAR DEĞİŞİK ZATEN HEPSİ ..
  ARTIK KIZLARLA NASIL KONUSACAGIMIDA SEN ÖĞRETİRSİN BELKI ..

 90. Ama böyle geç cevap verme balık seni çok bekliyorum en sevmediğim şey birisini beklemek anlaşalım şimdi ?

 91. Mikropçum ,,
  Nerdesin sen bakim..
  Bide bana diyordun ben bekletilmesi sevmem diye bende sevmem mikrop . Sevmedigin şeyleri başkalarına yapma …?????

 92. Balıkçim bana diyorsun yaaa sevmediğim şeyleri başkasına yapma şu an sen yapıyorsun!!!!!!!

 93. Balık ne diyorsun yaaa Balık dilinden anlamıyorum mikropp dilinden konusss ????

 94. Ben mikrop olamıyorum ama ben bir balığım ???
  CİDDİYİM YAA NEREYE GELİCEK Mİ ?….

 95. Balık yaaa gerçekten sana trippp atıcam hani beni bekletmiyecektinnnn olsun yaa yazma ???

 96. ÇOOK ŞÜKÜR YAA . MİKROPLAR HEP BOYLE MİDİR ? HERSEYI ÇOK GEÇMİ ANLARLAR ??
  YOOOK AZ ÖNCE KONUŞTUK HÂLÂ GEZİYORLAR …..

 97. Tamam da başka sayfaya yarın geçeriz olur mu?
  Balık balık çok özür dilerim wi-fi de sorun çıktı yazmicam benim de telefonda internetim bitmek üzere yarın konuşuruz ?

 98. Balık ben burdayım ama çıkmak zorundayım ama beni bekleten hep sensin bi kere tmm mı ?
  Ayrıca mikropplar geç anlamaz balık anlatamıyor o yüzden geç anlıyor mikrop ??

 99. Balık internetim bitmek üzere sana harcıyorum kalan internetim mı önce yorumları okuuu tmm mı ben sana trip aticam unuttum sanmaaaa

 100. Günaydınlar ???
  NASILSINIZ BAKAYIM…
  BALIK VE MİKROP ???
  TAKMA ADLARINIZ TAM UYMUŞ ?
  OKURKEN KOPTUM YAA
  neyse ben şimdiden gezmeye gidiyorum siz eglencenize bakın ??

  SİZLERİ ÇOOOOKKK SEVİYORUM ❤❤❤
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN ?????

 101. Tuanammm neden aradığımda acmadin!
  Güzelim seni özledim konuşalım müsait olunca yaz konuşak ❤❤
  Ben iyiyim sen nasılsın. Ikizimlede burdan konuşuyorum yaa OYY NENEM OYY
  BENDE SENI ÇOOK SEVİREM ?? SENDE KENDINE IYİ BAK …
  ??????????????
  MİKROP,
  Neredesin … sakin bana trip falan atma bak dün yorumunu gördüm ondan yazmadım sen yarın konuşalım demişsin bende içimden tamam dedim yazmadım … sonra bir baktım mikrop hanım sinirlenmiş ?? …
  Görmemiştim mikropçum kusura bakma ❤
  KAYIPLARDASIN YINE ÇABUK GELL ..
  YOKSA ORADA KAR FALAN MI YAĞDI . KAR YAĞINCA MIKROPLAR YOK OLUYORMUŞ . UMARIM SANA BİR SEY OLMAMIŞTIR BEN MİKROPSUZ NE YAPARIM ???…

  HADİ GEL BAK SENİ BEKLİYORUM…

 102. Mikrop ????
  Neredesin sen yaa ??
  Tamam gelmiyosan gelme…
  Hep sen mi trip atacaksın şimdide ben sana atacağım ??
  Seni bekliye bekliye bi hal oldum …

 103. Günaydın herkese ?
  KANKAM seni çok özledim bugün konuşalım ?
  Balık balık çok özür dilerim ama elimden gelen bir şey değil kii dün gelemedim bizim wi-fi de sorun çıkıyor bu aralar dün de yapması için birisin çağırdık işte daha yapılmadı annem ve babam şimdi ise gitti onlara dedim paket yüklediler o yüzden gelmedim bak şimdi geldim ?

 104. Haaa bu arada sayfa dolmuş bu sayfaya geçelim Sev Yeter 67. Bölüm Özeti Raman Aldatıldığını Düşünür 18 Eylül Sev Yeter Özeti ben bu sayfadayim sizde gelinnnnn!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu