Dizi Özet

Sev Yeter 67. Bölüm Özeti Raman Aldatıldığını Düşünür 18 Eylül Sev Yeter Özeti

Sev Yeter 67. bölümde neler olacak sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Raman İşita’nın kendisini aldattığını düşünmekte. İşte sizler için hazırladığımız Sev Yeter 18 Eylül özeti. Raman İşita için oruç tutup İşita’yı sevindirir.

İşita ise Raman’ın başı Rumi olayından yanmasın diye Mani ile bir olup problemi çözme peşindedir. Ancak Mani ve İşita’nın bu işi gizlice halletmeye çalışması nedeniyle Raman aldatıldığını düşünür. İşte Sev Yeter 67 bölüm özet.

Sev Yeter 18 Eylül Özeti #Mani Sarika ve Rumi’yi İkna Eder

Karwachauth orucu zamanı gelip çatmıştır. İşita Bayan Bhalla’dan orucu nasıl tutması gerektiği yönünde bilgi alır. Raman bunu duyunca geçen defa açlıktan bayılmıştı diye İşita’nın oruç tutmasını engellemesi gerektiğini düşünür. İşita ile konuşur ve sağlığın her şeyden önemli der ancak İşita yine de oruca niyetlidir. 

İşita ise Raman ve kendisinin baş harfleri eline kınayla yazar. Ashok’un cinsel taciz olayını Raman’ın ayağını kaydırmak için kullandığını gören Abhi, durumu İşita’ya haber vermek ister ama Raman’ın işinde yükseldiği haberini de iletir. Bu haber evdeki herkesi sevince boğarken İşita da Ramanı tebrik eder. İşita daha fazla telefonda meşgul olmak istemeyince Abhi de Rumi meselesini haber veremez. Raman ise kimseye söylemeden İşita için oruç tutmuştur. Bunu Mihika İşita’ya söyler. Raman’ın kendisine kötü olmaması için oruç tutmamasını söylediğini ardından onun için oruç tuttuğunu öğrenen İşita çok sevinir.

Raman orucu açar. Ritüeller devam ederken Abhi sürekli arayınca İşita mecburen açar ve Ashok’un Sarikayı kullandığını öğrenir. Abhiden yardım ister ve sakın Ramanın bundan haberi olmasın der. Raman sadece bu son kısmı duyar ve arayan kimdi diye sorar. İşita hastam diye yalan söyleyince Raman bu kız neyin peşinde de yalan söylüyor diye düşünür. Telefonda Abhi’nin adını görünce Raman iyice sinir olur. Shagun da Ashok için oruç tutmuş gelmesini bekliyordur.sev yeter 17. bölüm özeti resmi 3Mihika’ya da daha önce Ashok’un zorla denettiği kolyeyi hediye eden Shagun bunun Ashok2un fikri olduğunu ve erkek tarafından gelen bir hediye olarak kabul etmesini ister. Ashok’un hala eve gelmediğini öğrenen Mihika Ashok’u arar ve Shagun’un evinde buluşalım diyerek ona yalan söyler. Bir kız ile yatakta olan Ashok da bunu kabul eder. Raman’a oruç tuttuğu için teşekkür eden İşita’ya Raman aramızda karı koca olayı yok sen benim gözümde sadece Ruhinin annesisin der. İşita üzülür.

Sabah olduğunda Mani’ye yemek tarif etmeyle meşgul olan İşita Raman’ın kahvaltıda istediğini yapamaz. Raman’ın da canı buna sıkılır. İşita daha sonra Mani ile buluşacağını herkesten gizlemesi gerektiği için Mihika ve Shagun’a da yalan söyler. Shagun onu alışveriş merkezinde görünce neden işteyim diye yalan söyledi diye düşünür. İşita Mani’ye Raman’ın konuşmlarından rahatsız olup telefon kontrol etmeye başladığını söyler. Mani de madem öyle beni Manisha diye kaydet, şüphelenmesin der. Raman ise İşita’ya yiyecek bir şeyler götürdüğünde onun iş yerinde olmadığını öğrenir ve neden bana yalan söylüyor diye düşünür. Ruhi’nin okuluna gittiğinde Shagun ile karşılaşan Raman, Shagun’dan İşita ve Mani’nin birlikte olduğunu öğrenir. Raman eve geç gider.. Gittiğinde İşita uyuyordur. Mani de İşita’ya Sarika konusunu merak etme diye aramak ister. Raman telefonda Manisha ismini görünce acil olabilir diye telefonu açar. Abhi ben her şeyi halledeceğim, raman konusunu da kafana takma der. Raman bunu duyunca şok olur. Shagun da eskiden yalan söylemeye başlayıp kendisini terk etmişti bundan dolayı maziyi hatırlayan Raman ağlar. Raman uyandığında çok kızgındır. İşita hiçbir şey anlamaz.

Raman işte Mihir’e bir arkadaşımın karısı yalan söylüyor, arkadaşım da aldatıldığını düşünüyor bu adama ben ne diyeyim diye fikir ister. Mihir de kendini örnek göster ve tüm kadınlar aynı değildir her kadın aldatır diye bir kural yok bak Shagun seni aldattı ama İşita bunu sana asla yapmaz der. Arkadaşına söyle gitsin ve karısıyla açık açık konuşsun der. Raman’ın aklına bu fikir yatar. Abhi ise Sarikanın evine konuşmaya gittiğinde Sarikanın annesinin durumunun kötü olduğunu görür. Kalbinde delik vardır ve ameliyatı çok pahalı olduğundan maddi olarak karşılayamayan Sarika annesinin haline bakıp ağlamaktadır. Abhi hemen tanıdığı bir doktoru arayıp her şeyi karşılar.

Raman gece boyu ağlayıp yastığı ıslatmıştır. İşita klimada problem var zanneder ama işin aslı hiç de öyle değildir. Bayan Bhalla geçmişte oğlunun geceleri ağladığında yastığının ıslak olduğuna şahit olduğunu hatırlayıp üzülür. Mani Sarika’ya Rumi bebeğine adını versin ama seni sevmeyen bir adamla evli kalmak zorunda değilsin bir süre sonra ondan ayrılıp seni sevenle evlenebilirsin der. Sarika tamam deyince Rumi’yi de bu konuda ikna eder. İşita ona sarılıp seni seviyorum Mani derken Raman onu görür ve şok olur. Ağlayarak duyduğu sözleri ve geçmişte yaşadıklarını düşünür. Yine aldatılıyorum düşüncesi ile mahvolur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

115 Yorum

 1. İlk ben bu sefer

  Ya salak raman git ve açık açık konuş işitayla

  Peki isitaya ne demeli niye gizli gizli iş yapıyorsun kocandan

  Ay bunlar beni deli edecek ???????

 2. Meraba Saliha abla sana bir kuçak gül hediye edyorum janim
  Filizjim eline saglik
  burda hata işitada her zaman kojasina söylemeden her şeye burnunu sokupyör bu apdal kiz tabi raman şübhelenir işitan yapdigi yanliş zaten rumi ramanin kardeşi ne diye onun hakkindaki konuyu ramandan gizli tutuyo yok nı kiz akillanmajak kendini zeki sanyo ama her zaman yanlişiyo

 3. Ah inatçi Kumarlarda mi ağlarmiş üzüldim yaa yakişikli Kumar adina ağlamasin birde Işita’yi eski pis karisi ile ayni tutmasin. Raman & Işita ❤❤❤

 4. Saliha abla nasilsin Melek nasil inşallah iyisinizdir bu arada kördüğüm bitdi yeni dizinin sayfasina mi yaziyorsunuz ??

 5. GİZOŞUMMM ❤❤❤❤❤ AŞKOOOMM GÜNAYDIN … NASILSIN İYİ MİSİN??
  NELER YAPIYORSUN ? …
  AŞKIM SENİ ÇOOOK ÖZLEDİM… SENİ ÇOK SEVİYORUM… AMA BUGÜN YİNE GEZMEYE GİDİYORUZ … KUSURA BAKMA ÇOOOOK ÖZÜR DİLERİM … AMA DÖNÜNCE TELAFİ EDİCEM SÖZ … ❤❤❤❤. KENDİNE İYİ BAK …

 6. Balık dün ayrıca en yakın arkadaşım doğum günüydü olduğu için de gelemedim onun doğum gününü kutladık kızlarla sakın trip atma bana bak 2 nedenim var dün gelemedigim için ?

 7. Balık ? ayrıca bir şey dicem sana yanlış hatırlamıyorsam siz ANKARA’ DA oturuyorsunuz dimi

 8. Mikrop kusura bakma yaa aklım başımda değil ❤ . Evet biz ankara da yaşıyorduk bu sene tuana japonyadan döndüğünde istanbula geçtik . Babamın işleri için istanbulda 2 mağaza almış suan onların üstunde çok duruyor . Öyle ıste .
  Moralim bozuk çünkü neyse yaa boşver ….

 9. Balık siteye giremiyorum neden böyle oldu anlamadım filiz abla yardım eder misin?

 10. Balık yoksun galiba olsun alıştım zaten seni beklemeyi bugün o zaman saat 18.00 de gelicem tabi sana uygunsa ?

 11. Mikrop,
  EN YAKIN ARKADAŞLARIMDAN BİRİ TUANAYI SEVİYORMUŞ.ÇILDIRICAM YAA BEN ONU KARDEŞ GİBİ GÖRDÜM . İKİZİMİ GÖRDÜ. SEN NASIL OLURDA İKİZIME AŞIK OLURSUN . BAK ŞİMDİ BİZ BUGÜN BİR ARKADAŞIN EVINE FİLM İZLEMEYE GİTTİK . SONRA TUANA BENI ARAMIŞ ŞARJIM BİTMİŞTİ . SONRA DA YAKIN ARKADAŞ OLDUGUMUZ İÇIN TUANA BU ÇOCUĞU ARADI . BİR BAKTIM ARAYAN KISİYİ GİZLİDEN SEVDİĞİM DİYE KAYDETMİŞ YANINADA KALP KOYMUŞ BENDE DEDIM Kİ OOOO KANKA KİM BİZİM YENGEMIZ . CEVAP VERMEDİ .ANLATIRKEN BILE ÇILDIRIYORUM YAA IKİZIME YENGE DEDİM .. SONRA TUANA TABİ DURMADI BAŞKA BIR ARKADAŞI ARADI . BI BAKTIM ARKADAŞIM KAAN TUANA ARIYO DEDİ BANA VERDİ . Bİ BAKTIM TUANA BANA DIYO Kİ NEDEN TELEFONLARIMA CEVAP VERMIYOSUNUZ … İLK SENİ ARADIM SONRA İSTE O ÇOCUĞU ARADIĞINI SÖYLEDİ .. TABI BENIM JETON DÜŞMEDİ . SONRA HATIRLADIM SİNİRLENDİM. DEDIM Kİ TUANA Bİ YİNE ONU ARAR MISIN ? BAKTIM O ÇOCUK TEDİRGIN OLDU . DEDIM Kİ KANKA NIYE BİR ANDA ÝÜZÜN DEĞİŞTİ HİÇ KANKA DEDI SONRA TUANA ONU ARADI . GIZLİDEN SEVDIĞİM YAZIYODU .. SONRA ALDIM TELEFONUNU KIRDIM . İŞTE KENDİMİ TUTAMADIM . DÖVDÜM ÇOCUĞU … ARKADASLAR ELIMDEN ZOR ALDI . SONRA TUANAYLA FALAN KONUŞTUM RAHATLIYAMADIM . ŞUANDA DENIZ KENARINDA OTURUYORUM ÖYLE İŞTE …..

 12. Balık tmm anladım çok haklısın sinirlene bilirsin keşke çocuğu dovmeseydin biliyor musun bi kere bana da bu tür şey oldu bir çocuk var bizim sınıfta oda beni seviyordu her dakika bana çıkma teklifi edip duruyordu son anda çocukla kavga ettim ve kendimi müdürün odasında buldum sonra çocuk başka sınıfa gönderdiler sinirlenme çok normal balık bakkk sinirlerine biraz sahip çık tuana şu an olayı biliyor mu?

 13. Balık bak şu an deniz kenarındasın yani sen bir balıksin ait olduğun yerdesin ?
  Balık mikrop senin yanında olmak istiyor ama balık onu yer diye çok korkuyor ??

 14. Balık beni sinir mi etmek istiyorsun benimle konuş kafanı dağıtırsın belki …

 15. Seni seveni yakalasaydim onuda döverdim ?? mikrop ama ANLAMIYOSUN ÇOK SİNİRLENDİM YAA .. DAYANAMADIM. EVET TUANA BILIYOR BENIMLE KONUSMUYO NEDEN DÖVDUN FALAN DIYOR . gizem tuana çok ciddiyim hayatımda gordugum en guzel kiz bile olabilir onu seven bir süru kisi var onlara birsey yapmıyorum. Ama ben bunu kardeş gibi görüyorum sen yani nasil aklim hala almıyor.

  Balık mikropu yemez korkma ??
  Bu halimle bile beni guldurebiliyorsun yaa iyiki varsın ❤

 16. Tamam mikrop sinirlenme … çook korkuyorum sonra mikropsun vücuduma falan girersin hasta olurum ?

 17. Balık KANKAM haklı ne kadar sinirlenmiş olabilirsin ama çocuğu dovmeseydin keşke ?

 18. Balık ama ben korkuyorum beni yersin diye balıkıgin işi belli olmaz her an aç olabilir beni yer diye korkuyorum bide mikroppum nede olsa ??

 19. Mikrop baslarsanda birşey yapmam merak etme ☺ ama sinirlenirim .. neyse kapat bu konuyu yaaw ..

 20. Balık deniz kenarında mısın daha bak şimdi ben dedim yaa arkadaşımin doğum günü vardı dün onunlayim şimdi onun evi deniz kenarinin olduğu yere yakın bizde şimdi deniz kenarının yanına gittik oturduk mikroppp senin yanında sayılırım artık balık yüzerek yanıma gelll seni bekliyorum sonuçta balıksin sen ????

 21. Bak mikrop sen benim takma adımı değiştirirsen. Bende değiştiririm. Anlaşma karşılıklı olur bi kere …

 22. Mikrop yeter daa bence sus sen artık . Karizmami boza boza egleniyon olmaz böyle .. sen mikrop ufacık bisyesin bir rüzgar falan çikar denize düşersin yapma böyle tehlikeli şeyler yada biri gelip üzerine falan oturur ??????

 23. Balık senin takam ismin gayet güzel bak balıksin yuzebilirsin ne güzel ben ise mikroppp ancak insanları mikropp bulastırırım ?

 24. Balık çok komik hahahaha ??
  Bide benn sana küsiyim tam olsun sonra güzelce gülersin o zamanda ?
  Bak balık her zaman ki gibi kalbimi kırıyorsun ?

 25. Balık 19.25 olamam abimlere konuşcammm o saatte yani müsait değilim şimdi konuşmaya devam edelim işte ?

 26. Ohaa harbiden 17.25 demişim
  EVET BUGÜN KAFAYI YEMİS OLABİLIRIM ??

  KAR TANESİ AMA ŞARJIM ÇOK AZ SEN BANA YINE BU GUZELLIK YAPARSIN. TAMAM 19.25 ABINLE KONUS 19.35 TEDE BENIMLE NASIL FİKİR KAR TANESİ

  bu arada bi değişiklik yaptım bence farkettin sen ?❤??

 27. KAR TANESİ HADİ CEVAP VER ŞARJIM %2 AMA BEN HALA SANA YAZIYORUM NEDENN ACABA ? CEVAP VER .

 28. Balık 10 dk mı konusuyim abimle olmazzz fark ettim bana kar tanesi dedin ne oldu da kar tanesi dedin kesin kafana taş düşmüştür senin ??

 29. Bişey olması mi gerek yaa ?
  Ama sen MİKROPSUN işte sana kar tanesi diyen de kabahat zaten çokta umrumdaydı seni KAR TANESİ yapmak suç bende ben bi mikropu kar tanesi yaptım .
  Ama neden yaptığım merak ediyorsan söyliyeyim belki bana artık balık demekten vazgecersin diye ama vazgecmedin .
  Mikrop işte …
  sen bi mikropsun NOKTA .

 30. Balıksin sende kalbimi kırmaktan başka bir şey yapmıyorsun bugün saat 20.00 da gelmicem ?

 31. KANKAM canımın içi seni çok özledim biliyorum olanları belki yarın gelmezsin bende gelmicem yarin kızlarla gezicez ondan seni çok özledim başka zaman konuşuruz iyi geceler seni çok seviyorum ??

 32. GİZOSUM ❤❤ BU ÖKÜZ SENI UZMÜŞ GALİBA KUSURUNA BAKMA O ZATEN HER ZAMAN BOYLE KABA ÖKÜZ . AMA KUSIRUNA BAK AMA AFFETME O ARTIK CEZAYI HAK EDİYOR…
  KUZUM SENİ ÇOOOK ÖZLEDİM BU ARRADA .

 33. GİZEM ❤
  kusura bakma yaaa ? çoook üzgünüm..
  OZÜR DİLERIM AFFET BENİ ?? AMA BEN GÜVENSİZLİĞE GELEMİYORUM ? SEN OYLE NE BİLİM NEDEN DEGISTIRDİN DEYINCE BANA NOLDU BILMİYORUM SİNIRLENDİM İŞTE . GEL AMA LÜTFEN BAAKKK ❤❤
  KIRDIM SENI FARKINDAYIM AMA ÇOOK ÜZGÜNÜM . SENI HER ZAMAN KIRIYORUM . BUNUDA BILİYORUM AMA NAPAYIM IŞTE BEN BOYLEYIM HEMEN SİNIRLENEN SONRA HEMEN PİSMAN OLAN TATLI BİŞEYİM ?
  ….

 34. Kankam 10 dk var buradayken konuşalım arkadaşım ezgi ile nisa arkadaşımın evine gidicez annem bırakacak daaa öyle ?

 35. Kankam bu arda ben 1 hafta yazmicam bilmiyorum yazmak istiyorum yazıyorum güzel sohbet ediyoruz sohbetin sonunda bir şey oluyor anlamadım gitti kafamı toplamak istiyorum sende tatildesin zaten konuşacak kimse kalmıyor o yüzden ? kendine iyi bak ?

 36. KIZLAR TAMAM ARTIK BİŞEY DEMIYORUM SIZİ ÇOK SEVİYORUM AMA AYNI SEVGİYİ SİZDEN GÖREMIYORUM. IKİZIMİ KISAKANIRIM KÜSER . GIZEMI ÖVERİM KÜSER . BUNE YAA BIKTIM BU HAYATTAN .
  TUANA ANNEMLERE SOYLE BENI ARAMAYI BIRAKSINLAR .
  HADI EYWALLAH.

 37. Kaan konuşmak istemiyorumm zaten kızlarlayım 1 hafta kar tepeye falan gidicez onlarla olucam kafamı toplamak istiyorum kalbim kırıyorsun sonra özür dileyip olay burda bitiyor ama benim kalbim kırıyorsun bunu farkında değilsin ??

 38. TUANA anneme söyle ben iyiyim . BENI KAFASINA TAKMASIN SIZI COK SEVIYORUM AMA BIRAZ KAFAMI DINLEMEM LAZIM .

  GIZEM SENDE BENI BEKLEME IYİ GECELER

 39. Kaan eve gitmiyosan emirlere git bak oda seni çok merak ediyo yapma böyle ikizim ?????????????.

 40. KANKAM canımın içi kaan’dan haber alınca yaz olur mu burda bende merak ediyorum ?

 41. Gizem kaandan haber alamıyorum. Annemlerde suan telefonlarımı açmıyor.??? birşey mi öldu acaba . Çok korkuyorum ben ??

 42. Tuanamm sakin korkma en degerlim ❤
  Yaklaşık 2 saattir evdeyim . Hiç birimizin şarkı yok tabletten yazıyorum suan l sana cevap veremediğimiz için çok özür dilerim ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  ŞUAN annemlerler konuşuyoruz sonra seni aricam.

  Gizem , mikrop , kar tanesi ❤❤❤❤
  Iyiki varsın hadi artık sende merak etme . Hem sen benden nefret ediyorsundur şimdi herkesi uzen , ukala , kendini beğenen kibirli biri olarak görüyorsundur şimdi beni . Beni öyle görme bendende nefret etme . Dün sinirlenip sana kaba davrandığım için ÇOOK ÖZÜR DİLİYORUMM ❤❤ AFFET BENİ KAR TANESİ ❤❤ bence artık sende bana güzel bi takma ad bul sonrada beni mutlu et . Bide şey 1hafta yazmamazlık etme özletme kendini o kadar …

 43. KANKAM ve KAAN yaaa ben çok kötüyum kızlarla kar tepeye gittik dün gittik bi anda dengemi kaybedip yere yuvarlandim ve ayağım çok kötü agrimaya başladı ağrısına dayanamadim ve annemi aradım gelip aldı annem doktor olduğu için o baktı ayağıma ve ayağımı incitmişim? iyki kırık falan yoktu sonra eve gittik öyle yaaa siz nasılsınız ?

 44. Kaan iyi olmana sevindim ama bizi merakta bıraktınnnn ?
  Kaancım o zaman biraz bekle sana takma isim bulucammm ?

 45. KANKAM ve KAAN yarın toplanalım konuşalım zaten bütün gün evdeyim ayağımdan dolayı??

 46. Kar tanesi ? iyi misin ? yaa neden dikkat etmiyorsun ya daha kötü bir şey olsaydı … umarım iyisindir . Iyi bak kendine bolca dinlen okey ?

  Kar tanesi hadi yeni takma ismimi söyle?

  Gizem biz şuan yoldayız annemlerle TUANAYI almaya GİDİYORUZ süpriz yapıcaz . Umarım burayı okumaz ? okursa tüm sürprizi bozarım.. inş bakmaz…
  Fazla aktif olamazsak kırılma…

 47. Kaan iyiyim merak etme ama çok sıkılıyorum bütün gün evdeyim ayağımdan dolayı sıkılıyorum sizde yoksunuz zaten ?
  Kaan daha takma adını bulamadım daha ?
  Yaaa çok güzel tuanammm selam söyle ve onu çok özledigimi de söyle ?

 48. GİZOŞ BİTANEM İYİ MİSİN ? ÇOK ÜZÜLDÜM KUZUM YAA ❤ . NEDEN BÖYLE OLDU Kİ . ŞUAN İYİ MİSİN ? GİZOŞUM SENİ YALNIZ BIRAKTIĞIMIZ İÇİN ÖZÜR DİLERİM . AMA ŞİMDİ ANNEM BABAM KAAN DA TRABZONA GELDİ YAA BERABER GEZİYORUZ FALAN . VAKİT BULAMIYORUZ . BU ARADA KAANIN ÇOK SELAMI VAR . ŞEY DİYO BEN DÖNENE KADAR TAKMA İSMİMİ BULSUN ? NEYSE BİTANEM SENİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNE CİCİ BAK ALLAHA EMANET OL . BYE BYE ❤❤

 49. KANKAM ben iyiyim merak etme ?
  Tamam cnm siz gezin ?
  Kaan bey’in takma adını buldum merak etmesin o ?
  Kendinize iyi bakın ?

 50. KANKAM CANIMIN İÇİ nerdesin yaaa seni çok özledim ?
  Kaannnn sen nereye kayboldunn bakıyım beni burda tek bıraktınız ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu