Dizi Özet

Sev Yeter 74. Bölüm Özeti Mihika Tecavüze Uğrar 27 Eylül Sev Yeter

Sev Yeter 74. bölüm 27 Eylül Perşembe günü ekranlara gelecek. Pis Ashok Mihika’ya tecavüz edecek! İşte Sev Yeter 27 Eylül Özeti.

Sev Yeter 27 Eylül Özeti #Ah Mihika Yaktın Kendini :(

Raman Shagunun söylediği sözü duymuştur ve Isıta ile beraber Ruhiyi teslim edip çıkarlar. Isıta Ramanın cani sıkılmasın diye hem onu hem de ailesini över ve sonunda Ramanı gülümsetir. Mihika ise gecenin bir vakti uyanır ve Shagun o adamın gerçek yüzünü görmeli diye plan yapar. Aklına gelen şey Ashokun niyetini ortaya çıkarmaktır. Isıta ile telefonda konuşur ve problemi başka arkadaşının problemi gibi anlatır.

Isıta ise sonunda biri mutlu olacaksa arkadaşına söyle elinden geleni yapsın der. Mihika Ashoku baştan çıkaracak Shagun da onun bu halini görüp gerçeği anlayacaktır. Zerdeçal töreni başlar. Shagun annesinin uçağı kaçırdığı için gelemeyeceğini öğrenip üzülür. Bayan Bhalla Mihir üzülmesin diye tüm ritüelleri ben yaparım der. Shagun önce Mihir’i kucaklar, ardından da Bayan Bhalla’ya teşekkür eder. 

Suraj erkek evinde zerdeçalı kız evine getirir. Simmidaha fazla durmak istemese de Bayan Bhalla onu engeller. Zerdeçalı alan Bayan Bhalla mutfakta içine acı biber katar. Shagun’un yüzüne sürdüklerinde Shagun’un yüzü yanmaya başlar. Bayan Bhalla demek ki kalitesiz zerdeçal gönderdiler der.

İşita ise rahatlasın diye mutfaktan buz almaya gittiğinde Bayan Bhalla’nın acı biber kattığını anlar. Shagun belki Ashok da bu halde uyarmam lazım diye aramaya kalkar ama İşita belki senin alerjin vardı ondan oldu deyip onu durdurur. Mihir ise her şey yolunda gidiyor diye mutludur. Mihika hep mutlu kalmanı isterim deyip onu öper ardından da işim var deyip çıkar. Giderken de fotoğraflarını yere düşürdüğünü fark etmeden oradan ayrılır.sev yeter 74.bölüm özeti resmi Mihika daha sonra Ashok’u arar ve düğün için otel odasını düzenleme konusunda ondan yardım ister. Ashok niyeti kötü olunca koşarak gider. Mihika ise odanın her tarafına kameraları yerleştirir, Ashok’un niyetini ortaya çıkarmayı planlar. Suraj ise Mihika’nın aslında Ashok’un evlenmek istemediğini bildiğini ve Shagun’a bunu söylemediğini anlar. Ashok da bunu öğrenir ve akıllı olduğunu düşünüyorsun ama değilsin diye düşünür. 

Sev Yeter 74. bölüm özeti devam ediyor

Mihika bir adama para verirken Parmeet onu görür ve olanları Ashok ve Suraj’a haber verir. Ashok, Mihika’nın kendisine bir oyun oynayacağını fark eder. Mihika sonunda odada Ashok’a her şeyi itiraf ettirir ama Ashok da içeceğine ilaç katıp bayılmasını sağlar. Ardından da Mihika’yı yatağa alır.

Ah Mihika ah ne vardı ki birine bu oyunu oynayacağını söylesen dediğimiz bu dakikalarda Shagun da sabırsızlıkla Ashok’un gelmesini beklemektedir. Herkes damadı sormaya başlayınca Shagun da sinirlenir böyle bir günde geç kalınır mı diye söylenir. Mihika da ortada olmayınca Mihir ve İşita meraklanır. Suraj ve Parmeet, Ashok’un balayı suitinde bir kızla olduğu hakkında konuşurlar. Bunu Simmi duysun istediklerinden özellikle yakınında konuşurlar. Simmi duyar ve şok olur. Gidip Raman, Mihir ve İşita’ya bunu söyler.

Shagun da duyunca yine aynı şey gidip birlikte görelim der. Parmeet bir basına oraya gidin deyince ortalık iyice karışır. Herkes Ashok ve Mihika’yı o halde görünce neye döndüklerini şaşırır. Shagun Ashok’a tokat atar. İşita sen iğrenç bir yaratıksın diye Ashok’a bağırır. İşita Mihikayı uyandırmaya çalışır. Basın mensupları ise fotoğraf çeker. Ashok bu kız beni baştan çıkarıp tuzak kurdu diye Mihika’yı suçlar. Shagun da ona destek olunca Mihir, Mihika’yı savunur. Herkes yeni kendine gelmiş olan Mihikadan işin aslını astarını öğrenmek ister ama dünyası yıkılmış olan Mihika sadece ağlar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. Ya ne kadar kotu adam bu ya zavali mihikaya olan oldu ya ne isi varki saguna yardim edeceken kendisi tuzaga dusdi….

 2. Ashok Mihika ya tecavüz etti mı etmedi mı anlamadım birlikte oldular mı yani yoksa oyun mu??????

 3. Filizjim cook tesekkur ederim eline saglik cnm.
  O ey vah zavalli minika acidim sana mihiride cok acidim bu asok pislik var ya maf edyo aptal asok pislik asok ?
  Ice sana hediye cnm ?cikoloda begandinmi afyet olsun cnm

 4. Filizabla ellerine saglik;
  birinciye benden bir tabak biber dolmasi.
  ay bu ashok ne ashalik ne namussuz biri ne utanmaz biri zavalli mihika bari kendine denk gelen birine tecavuz etseydi gerchektende dunyasi bashina yikildi kizcagizin.

 5. hayir sadece shagunla evlenmemek icin bir oyun. mihikAnin ustunu otel personeli cikarmiw. asok ona elini surmemiş de ben cok merak ediyorum bu mal mihika nasil temiz oldugunu anlamaz. boyle bi sey kurallara aykiri yaa mumkun deyil

 6. Merhaba arkadaslar sizlere sorum olucak. Bu arada ozetler icin tesekkurler. 1. Balanin sakladigi sirr ne? 2. Mihika nasil ashoku sevip onunla evlenir? Lutfen cevaplarsiniz sevinirim

 7. Hayir Anonim asok pislik minikayi istiyordu nedan el surmesin surendir cnm bence oyle minikayi cok isteyor oyle dilmi kizlar ya yanlis dusundummi galiba

 8. Parla canm minika asogu sevip evlenemez bence el surenu ucn evlenyor a evet balla ne sir sakliyor ajaba

 9. bilmemki Parla balla kiminle konushuyor belli diyl ve evet mihika onu sevemez dokundugu ichin evleniyorlar bence;
  bu ruhinin bide ikiz kardeshi varya o nerden chikiyor anlamadim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu