Dizi Özet

Sev Yeter 75. Bölüm Özeti Mihika İntihar Eder Mihika Ölecek Mi? 28 Eylül Sev Yeter Özeti

Sev Yeter 28 Eylül özeti nde sizlere ulaştırdığımız 75. bölümün en önemli olayı Mihika’nın intihar etmeye çalışması. Peki Mihika ölecek mi? İşte Sev Yeter 28 Eylül özeti.

Sev Yeter 28 Eylül Özeti #Ashok Mihika İle Evlenecek!!!

Parmeet basına bu olayı abartabildiğiniz kadar abartın der. Aradığı fırsat eline geçmiştir. İşita Mihika’nın her şeyi Shagun için yaptığını öğrenir.

Ashok ise ben bu kadar masrafı keyfime mi yaptım deyince Mihika yemin ederim yalan söylüyor bu iğrenç adam diye ağlar. Mihika yalan söylemediğini kanıtlamak için kameraları yerleştiren teknikeri çağırır. Tekniker ne kamerası der. Mihika hemen kameraların yerine bakar ama kamera falan yoktur.

Shagun sen ve İşita bir olup bu planı yaptınız deyince Raman sen de zmanında evliydin ve bu adam sana da aynı şeyi yaptı aç gözünü artık der. Shagun körü körüne inanmaya devam ederken Mihir ve Mihika olanlara üzülüp ağlar.

Rumi ve Simmi de haberi alır ve annemize söylemeyelim kadıncağız üzülür der. Mani bu konuşmayı duyunca gider ve Ashok’un işinde yükselmek için onunla evlenemeyi kabul ettiğini söyler.

Shagun Raman ve İşita da Ruhiiçin evlendi, Ashokun benimle iş için evlenmesinde sakınca ne diye kızar. Her şeye rağmen Shagun Ashok’u savunur. Bu sırada gazeteci Tanu da beni İşita çağırdı diyerek gelince olaylar iyice karışır.

İşita ben çağırmadım dese de Tanu ısrarla sen çağırdın der. Tanu’yu kimin çağırdığını anlayan Simmi, Tanu’yu çıkartır.Raman İşita’nın teselli etmeye çalıştığı Mihika’ya ailen yanında, biz senin de niyetini de biliyoruruz der. Mihir ise dışarda mahvolmuş haldedir. Suraj ve Ashok ise Tanuya geldiği için teşekkür eder ve başlığın “Mihika Ashok ve Shagun’un Düğününü Bozdu” olmasını ister. Tanuyu asıl çağıranın Parmeet olduğunu duyan Simmi gözyaşlarına boğulur ve bir şeyler yapmam lazım deyip ordan ayrılır. Ashok ise Mihika’ya dokunmadığını itiraf eder.

Shagun odasına gider ve İşita ve Mihika hayatımı mahvetti diye ağlar. Adi kapıyı açması için ikna etmeye çabalar ama nafile. Amma Mihika’yı ne yaptın diye dövünce İşita onu Vandunun yanına gönderir.

Bayan Bhalla olanları duyunca adımız çıktı dokuza inmez artık sekize diye dertlenir. Raman ve İşita, Mihika’nın bize ihtiyacı var destek olmalıyız diye aileleri ikna ile uğraşırken Vandu da Mihika’yı sakinleştirmeye çabalar.sev yeter 75. bölüm özeti resmiMani Ashok’a hesap sorunca Ashok edepsizce ben Mihika ile ne yaptıysam sen de İşita ile onu yapmak istiyorsun deyince Mani’nin sabrı taşar ve Ashok’u döver. Suraj ikisini ayırır. Ashok Mani’yi kovar ve senden kontrat isteyen de yok, evlenmek de istemiyorum defol diye bağırır.

Simmi ise Parmeet’i çağırır ve herkesin önünde Tanuyu çağıran da, Adi’ye mesaj attıran da, kameraları çıkarması için görevliye rüşvet veren de o deyip Ramandan onu dövmesini ister. Raman Parmeet’i döverken Parmeet pis pis gülmektedir. Rumi de Ramanla dövmeye başlar.

Simmi her şey bitti, sen benim kocam mocam değilsin der. Gece olduğunda İşita kardeşime destek olmadım diye kendini suçlarken Raman da benim geçmişim yüzünden oldu her şey diye kendini suçlar. mihir geldiğinde Raman onu sakinleştirir ve kardeşinin mutluluğu için tek başına mücadele etti Mihika ama tuzağa düştü diye durumu anlatır. (Sev Yeter 28 Eylül özeti)

Ramanın ısrarı üzerine Mihir o gece orda kalır. Sabah ise ilk görev gazeteleri Mihirden saklamak olur ancak Mihir gazeteyi görür ve hemen Shagun’u arar. Shagun Ashok’un evine gideceğini söyler. Raman ve İşita ise Adi’yi alalım diye yola çıkmaya karar verir.

Shagun Ashok’a gittiğinde Ashok ben seninle evlenemem sana her baktığımda o olayı hatırlarım diye kabul etmek istemez. Sahagun ise ısrarla evlenip her şeyden uzaklaşalım der. Raman ve İşita ise Adi’yi almak üzere gelir. Ancak Adi istemeyince çaresiz eve geri dönerler. geldiklerinde yaşadıklarını kaldıramayan Mihika jiletle bileğini kesmiştir.

Mihir onu hastaneye götürür. Ashok da Surajdan intihar haberini duyar ve bahane ile çıkar. Hastaneye geldiğinde herkes ona tepkilidir. Ashok’un bu intihara neden olduğu yönünde polis de bilgi aldığı için Ashok kendine gelsin de söylesin neden beni suçluyorsunuz der.

Basın mensuplarına da hatamın telafisi için Mihika ile evlenmeyi düşünüyorum der. Mihir çileden çıkar ve Ashoka saldırır. Ashokun sözlerini duyan Shagun şok olur. Ashok ise yapacağını yapınca oradan ayrılır. Shagun ise Ashok nasıl olurda beni aldatırsın sana yapacağı biliyorum eninde sonunda benimle evleneceksin der ve Adi’nin durdurmaya çalışmasına rağmen gider.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. benim anlamadigim shu madem shagunla evlenmek istemiyordu ilk bashta soyleseydi neden son gune sakladiki zavalli mihika.

 2. pislik ashok Allah belanı versin zaten tipi de bileye benzemiyor aynen ayı biz ona kingdom diyelim bundan sonra

 3. Yusra chingu nasilsin nezamandir yoksun chocuklardan naber?
  KingDom’mu tamam ozaman bundan sonra ashoka kingdom diyelim peki ozel bir anlami varmi?

 4. Aptal sagun aptal asok aptal minika be bunlara bi bakin aptal minika sen suclusun ya .
  Zavalli mihir kayip etdin sevgilini zavalli .
  Pislik Asok bi elime duss sen tekmelarin hahahahhh pislik.
  Mani ise Asogu destekleyormi sende pislik Maniii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu