Dizi Özet

Sev Yeter 79. Bölüm Özeti Raman İşita’dan Boşanacak Mı? Neden?

Sev Yeter 79. bölüm özeti oldukça heyecanlı anlarla dolu. Raman’ın boşanma kararı hepimizi şok edecek. İşte Sev Yeter 4 Ekim özeti.

Sev Yeter 4 Ekim Özeti #Raman’ın Şok Kararı

Raman işe gidecekmiş gibi değil de temelli gidecekmiş gibi İşita ile konuşur ve Maniyle vakit geçirdiğinde mutlu olduğunda onunla görüşmesini ister. Ardından da Adi’nin yanına gitmeden oğlumu göreyim diye gider ama Adi okulda sakın oraya da gitme diye Shagun tarafından engellenir. Raman oradan çıkınca Mani’ye gider ve İşita senin yanında çok mutlu ben onun mutlu olmasını istiyorum onu yalnız bırakma der ve gider.

Mani Raman’ın imalı konuşmalarından ne düşünmesi gerektiğini tam anlamasa da hemen İşita’yı arar ve Raman seni gerçekten çok seviyor ama sen de ona aşkını biran önce itiraf et der. İşita ne yapsam da aşkımı itiraf etsem diye düşünür. Aşk mektubu yazar, hiçbirini beğenmez. Mani ne yaptın diye aradığında ona cevabını alabilmek için araya kağıt parçalarını ekleme seni seviyorum de ve bakışlarından cevabını anla der.

Raman ise Pathak’a gider ve İşita benim yüzümden hep üzgün o mutlu olsun istiyorum bundan dolayı da boşanmak istiyorum evrakları hazırla gitmeden imzalarım, ben gidince de evraklar İşita’ya ulaştırılsın talimatını verir. Pathak şok olsa da mecburen söyleneni yapar. İşita Raman gelsin de itiraf edeyim diye uzun süre bekler. Evin her köşesine mumlar ile hoş bir görüntü verir ancak Raman mumları görünce eve girmek istemez.

girdiğinde ise hem Ruhi hem de İşita uyumuştur. Sabah olduğunda da hemen işe gider. Raman kızı Ruhi için aile resmi çizer ama ben olmayacağımdan resimde ben yokum der. Ramanın tuhaf tavırlarının ardındaki sebebi merak eden İşita neden diye sorar. Raman ise çok işim var o yüzden tuhaf davranıyor olabilirim der. İşita aile bir arada olmalı eğer uzun süre orada kalacaksan ben ve Ruhi de seninle gelelim der.sev yeter 79. bölüm özeti resmiRaman elindeki dosyayı gösterip işim var diye imada bulunur. İşita ağlar ve önemli bir şey söylemem lazım der ama Raman Pathak gelince hemen onun yanına gider. Raman evden çıkarken son kez İşita’ya bakar.

Dışarı çıktığında da ilk iş boşanma evrakını imzalamak olur. Raman gözyaşları içinde Ruhi ve İşita’nın resmine sarılıp ağlar. ben de isteyerek gitmiyorum, benimle oldukça gözünden yaş eksik olmuyor, mutlu olman için gidiyorum der. İşita ve Ruhi dışardayken Raman herkesle vedalaşıp gider. Bu durum Ruhi ve İşita’yı ağlatır.

Mani de gelip Raman’ın süresiz olarak Singapur’a gittiğini söyler ve bekar evi ayarladığını, ailesiyle kalmayacağını belirttiğini anlatır. Üstüne bir de boşanma evraklarını Pathak getirince İşita neye döndüğünü şaşırır. Bayan Bhalla ile hızla havaalanına gitmeye çalışırlar. Hız limitini aşınca polis onu durdurur. Durumu anlayan polis yetişmeleri için onları ambulansla gönderir.

Raman içeri geçmiştir. İşita ise bir hastası sayesinde içeri geçer ve Raman sakın gitme diye bağırır. Bu bölümde aklıma ilk gelen şarkı Sezen Aksudan gidiyorum bütün aşklar yüreğimde şarkısı oldu. Bakalım Sev Yeter 80. bölümde İşita Raman’ı durduracak mı? Nasıl bir tepki verecek? Yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu