Dizi Özet

Sev Yeter 80. Bölüm Özeti Ashok Ve Mihika Evlenir Peki Neden?

Sev Yeter 80. bölümde Ashok ve Mihika’nın evlenmesi büyük olay olur. Peki Mihika neden Ashok ile evlendi? İşte Sev Yeter 80. Bölüm Özeti.

Sev Yeter 5 Ekim Özeti #Şok Gerçek

İşita bir plan yapar ve havaalanı görevlilerinden yardım alır. Görevliler Raman’a geçiş için yalan makinasında testini yapılacak ve size sorular sorulacak ona göre geçmenize izin verilecek denir. Raman tüm soruları cevaplar. İşita karısını sevip sevmediğini sorun der. Adamlar da söyleneni yapar. Raman hayır deyince İşita ortaya çıkar ve Raman bu defa da inanması için gözlerine bakarak seni sevmiyorum der.

İşita Raman’ı tuttuğu yerde döver. Raman kaçar, İşita kovalar. Sev Yeter 80. bölümün en güzel anlarından birisidir bu an :D İşita ben öyle susup her şeyi izleyecek senin tamam dediğine tamam diyecek biri değilim ben der. Raman devam et deyince İşita seni seviyorum diyemez. Raman bir yere gitmiyorum, gidemem de ama bu yaşananlar ikimizin de ne kadar deli olduğunu gördüm der ve İşita’ya sımsıkı sarılır. Herkes alkışlar.

Hep birlikte eve dönerler. Eve geldiğinde herkes Raman’a geçmiş olsun deyip gül verir. Raman ne olduğunu anlamayınca Mani aklından geçenlerin ne kadar yanlış olduğunu görmüş oldun deyip ikiniz birbirinize biçilmiş kaftansınız sakın birbirinizi bırakmayın diye söz verdirir. Raman söz verir ve asla gitmeyeceğim der. Raman herkesten özür diler.

İşita sabah olduğunda hala seni sevdiğimi söylemedim ama kim daha inatçı görürsün der ve sen söyleyene kadar ben de söylemeyeceğim der. Bir sonraki gün Raman İşita’yı romantik bir yemeğe çıkarmak ister. Böylece onu sevdiğini hissetirecektir.sev yeter 80. bölüm özeti resmi Raman’ın bu planını bozmak isteyen ev ahalisi şakayla İşita gitmesin benim ona ihtiyacım var numarası yapar. Raman resti çeker ve o benim eşim ve benimle gelecek der. İşita da gelir ve Raman haklı iş yemeğinde eşimi yalnız bırakamam der. İşita romantik bir yemeğe değil de iş yemeğine gideceklerini düşünür.

İşita modern bir elbise giymeyi düşünürken Ruhi ona babam gönderdi diye bir hediye paketi verir. Raman bir mektup yazmıştır ve hediye olarak da sare göndermiştir. İşita onu giymeyi planlar. Shagun ise Ashok’un evine döneceğini hayal ederken geldiğinde Ashok ve Mihika’nın boynunda çelenkleri görünce şok olur.

Shagun Mihika’ya tokat atacakken Ashok onu durdurur ve o benim eşim bu evde senin yerin yok diye Shagun’u yere iter. Ardından da Shagun’u kapı dışarı edip eşyalarını atar. Shagun yüzüğünü çıkarıp bunu bana nasıl yaptın, şimdi nereye gideyim diye ağlar ve içikinin etkisiyle olduğu yere yıkılır. Adi annesinin bayıldığını telefonda öğrenip hemen verilen adrese gider ve annesini alıp götürmek ister ama Shagun kendini yola atar.

Adi gözyaşları içinde annesini çaresizliğini izler. Raman ise tam aşkını itiraf edecekken Adi arar ve İşita hadi gidelim deyince birlikte Adi’nin yanına giderler. Adi ve Shagun berbat durumdadır. Raman ve İşita onları eve götürünce herkes şok olur. Adi annesinin bu halde olmasının nedenini Ashok ve Mihika evlendi olarak açıklayınca Raman sinirle evden çıkar.

Yanında İşita ile soluğu Ashokların evinde alır. Mihika ise yanına yaklaşmaya çalışan Ashok’u odasına almamıştır. Bana sakın dokunma der ve neden evlendiklerini hatırlatır. Suraj komadadır ve Ashok Mihir’i hapse attıracaktır. Bir şartım var benimle evlenirsen şikayet etmem der. Mihika işte bu yüzden evlenmeyi kabul etmiştir. Ancak Ramanlar geldiğinde İşita’ya ben Mihir gibi fakir biriyle olacağıma, Ashok gibi parası olan güçlü biriyle evlendim der. İşita bunu söyleyen sen olamazsın diye Mihika’ya tokat atar. Bakalım bu evliliğin neden olduğu Sev yeter 81. bölüm özetinde belli olacak mı?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Filizabla Teshekkurler.
    Zavalli Mihika o pislik Ashok ile evlenmek zorunda kaldi hemde Mihir ichin, Shagun’da vakitmi buldu ertesi gun gidemezmiydi zavalli Raman yine Ashkini itiraf edemedi ve dediyin sahneyi merakla bekliyorum Filizabla.

  2. ARKADAŞLAR İKİMİZİN YERİNE YORUM YAZAN KIZLARA SAPIK DADANDI BELLİ BİR SÜRE YORUMLAR EL İLE ONAYA ALDIK BİLGİNİZ OLSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu