Dizi Özet

Sev Yeter 81. Bölüm Özeti Shagun İşita’yı Kovmayı Hayal Eder

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Sev Yeter 81. bölümü ile 8 Ekimde ekranlara gelecek. İşte Sev yeter 8 Ekim Özeti.

Sev Yeter 8 Ekim Özeti #Mihir Mihika’nın Evlendiğini Öğrenir

Mihika kocamı dövmeye hakkın yok diye Raman’a kızar. İşita ise bu kararından dolayı ömür boyu pişman olacaksın kardeşim diye ağlar. Raman İşita’yı teselli eder ve oradan ayrılırlar. Onlar gidince Ashok seni bundan dolayı seviyorum deyip dokunacakken Mihika bana sakın dokunma der. Ashok olanları Suraj’a gülerek anlatır.

Suraj bir taşla iki kuş vurduk beni de komada zannediyor zavallılar diye güler. Ruhi ise odasını Adi’ye verir. Bu durum herkesi duygulandırır. Tek dilekleri Shagun’un evlerinden gitmesidir. Shagun Adi ile konuşur ve Adi’nin İşita aslında iyi biriymiş sözüne tepki verir. Bizim başımıza gelenler hep onun yüzünden sakın bunu unutma der.

Gece olduğunda Adi ve Shagun rahat etsin diye Raman ve İşita odalarını onlara verip kendileri salonda yatmaya karar verir. Raman sırtım ağrıyor deyince işita krem sürüp masaj yapar. Raman o tarafa değil bu tarafa deyip İşita’yı tutar. İşita Raman’ın üzerine düşer ve ikili göz göze iken onları Adi o halde görünce şok olur. 

İşita Raman’a keşke bizi bu halde görmeseydi diye üzülür. Adi ise odaya geldiğinde annesini elinde Ashok’un resmi gözünde yaş ile görünce üzülür. Bir sonraki Shravna ile Ruhi konusunda kavga ederler. İşita onları ayırır. Daha sonra proje ödevi için izin almadan Rumi’nin laptopunu alınca Rumi iki olayı da düşünüp Adi’ye izin istemesi ve kimseyi üzmemesi hakkında konuşur.sev yeter 81. bölüm özeti resmiAdi ağlar. Ashok ise yemeğe hem Suraj’ı hem de Mihir’i davet ederek Mihika’yı şok eder. Mihir hemen oradan ayrılır. Mihika odasında saatlerce gözyaşı döker ve oyuna geldiğini anlayıp affet beni Mihir diye ağlar. Mihir de yol boyunca düşüncelere dalıp ağlar. 

Shagun Adi’yi de alıp hiç de iyi olmayan bir yerde ev tutar. Bayan Bhalla ağlar ve Adi’yi göndermek istemez. İşita Shagun’u ikna etmeye çalışır ve hızlı karar verme oğlunu düşün der. Shagun sonunda ikna olur. Tek şartı vardır: Raman ve İşita’nın odasında kalmamak. Simmi sen benim kal, Adi de Ruhi’nin odasında kalsın der.

Shagun kabul eder ve iş görüşmesi için çıktığını söyleyip dışarı çıkar. Ashok ise Mihika’yı etkilemek için rol yapmaya karar verir. Geleneklere göre damat gelinin ailesini yemeğe davet eder deyip Ammaları yemeğe davet etme cüretinde bulunur. mihika için gelin, kendini çok yalnız hissediyor diye de duygu sömürüsü yapar ve kovulur.

Adi ise Ashok’u görünce onları almaya geldiğini zanneder ama Ashok onu azarlar. Adi gözyaşlarına boğulur. İşita bunu Raman’a anlatınca Raman sinirlenir Ashok’un yanına gitmek ister ama İşita öfkeyle kalkan zararla oturur deyip sakinleştirir. İşita ise Amma ve Appayı gitme konusunda ikna eder. Böylece Mihika’nın evlenme nedenini öğrenme fırsatımız olacak der. 

Mihir Mihika evlendi diye tuhaf bir şekilde Raman, Pathak ve Rumi’yi çağırıp parti verir. Partide de içtikçe içer. Shagun ise Adi’ye bu evde iyi olmalıyız bu ev bizim değil der ve onu uyutur. Simmi neden öyle dedin deyince Shagun bir taraftan içer bir taraftan da eskiden bu ev benimdi şimdi geri alacağım der.

Mihika ise ailesini görünce çok sevinir. Raman eve içkili gelince İşita içkili misin değil misin deyip hadi bakalım oku şu kitabı der ve bir de gözlük verir. Raman bu gözlük içinde ne var gösteriyor diye dalga geçer. İşita gerçek zannedip kaçar ve çıkar o gözlüğü diye kızar. Ashok ise rol icabı herkese çok iyi davranır. Mihika da mutlu rolü yapar. Herkes ayrılınca Mihika Ashok’u odaya çağırınca Ashok heyecanlanır. Peki sizce Ashok’a ne diyecek? Bu sorunun cevabını Sev Yeter 82. bölüm özetinde alacağız ama bu konudaki yorumlarınızı bekliyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Yahuuu ne yüzsün insansın sen Shagun sen. Hem adamı terket bebeğini arkada bırakarak. Hemde gel hayatınıı mahvetmeye çalış. Yüzsüzlükte 1 numarasın Shagun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu