Dizi Özet

Sev Yeter 82. Bölüm Özeti Mihika İntikam Peşinde

Sev Yeter 82. bölüm özetinde Adi’nin zor anlarına tanık olacağız. Mihika ise intikam peşinde. İşte Sev Yeter 9 Ekim özeti.

Sev Yeter 9 Ekim Özeti #Adi’nin Desteğe İhtiyacı Var

Mihika Ashok’a ben senin sadece resmiyetteki eşinim daha fazlası değil der ve biraz önce çekilen tüm resimleri silip odasından kovar. Suraj ve Ashok’dan intikam almaya yemin eder. Adi ise gece kendini kötü hissedip soğuk olmasına rağmen dışarı çıkar. İşita ise Ruhi haber verince Adi’yi arar ve dışarıda bulur.

Onu alıp içeri geçer, Raman da Adi ile uyur. Sabah olduğunda Adi altına ıslatmıştır. Hemen banyoya gidip yıkamaya başlar. İşita ne yapıyorsun diye sorunca şurup döküldü onu yıkıyorum der. İşita evin hizmetlisi var o yıkar deyince Adi biz burda misafiriz der. İşita burası senin evin der.

Shagun geldiğinde Adi’ye burası kendi evimiz değil eğer böyle yaparsan İşita babanı doldurur, bizi burdan kovarlar der. Adi özür dileyip ağlar. İşita ise Adi ile arası düzelsin diye yılbaşı partisi düzenler.

Bayan Bhalla torunu için Santa kılığına girince Adi de herkes de gülümser. Mihika ise intikam için Ashok ve Suraj’dan habersiz yılbaşı partisi düzenler. Ardından da Ashok’a zorla Santa kıyafetlerini giydirir. Herkes Ashok’a güler. Suraj’ı da zorla dans ettirir. Bu sahnede İşita’nın zorla dans ettirildiği partiyi hatırlayan mihika her yaptığınızın bir bedeli olacak merak etmeyin diye düşünür.sev yeter 82. bölüm özeti resmi Raman ve Bala da Santa kıyafetiyle gelince herkes önce şaşırır sonra mutlu olur. Raman tam Adi’ye hediye verecektir ki İşita hediyeyi koyduğu yeri hatırlayamaz. Aslında Shagun onu saklamıştır. Adi üzülür. Shagun onu teselli eder. Adi ise ben kötü biriyim hediye falan hak etmiyorum der. İşita ise Raman’ın kendine hediye ettiği tableti Adi’ye hediye etmesini ister. Adi hediyeyi alınca mutlu olur. İşita hediye olarak Ramandan bir şey söylemesini ister. İkili yakınlaşmışken Shagun gelir.

Bayan Bhalla yılbaşı hediyesi olarak Raman ve İşita’ya balayı yapacakları bir oteli ayarlar. mihika ise Ashok’tan habersiz kredi kartını alır ve yüklü miktarda harcama yapınca Ashok kontrol etme zamanı geldi der ama Mihika’nın konuşması karşısında susmaktan başka çaresi kalmaz. Shagun ise iş görüşmesi yalanıyla arkadaşının yanına gider.

Arkadaşı da Raman senin olacak, Ashok gününü görecek diye gaza getirir. İşita ise Ruhiden Adi’nin okulda da altına kaçırdığını öğrenir hatta arkadaşlarının dalga konusu olduğunu da. Bunu bir sır olarak kabul edeceğini söyleyen İşita bu probleme çözüm bulmalıyım diye düşünür. saldırgan tavırlarının da bu durumun da altında yatan nedenin psikolojik olduğunun farkındadır.

Suraj Mihika’nın yaptığı yemeği dahi yemeye korkar. İşita ise Adi hakkında Raman ile konuşur. Raman çok üzülür. Adi’yi birlikte psikologa götürmeye karar verirler. Konuşmayı duyan Shagun gelir ve sen ne yaptın şimdi seni psikologa götürecekler, elektrik şoku verecekler diye korkutur. raman Shagun’a kızar, Adi’ye de ben hep senin yanındayım gülümse der.

Adi bir nebze rahatlayıp gülümser. Raman ve İşita balayı için Dubai’ye gidecektir ama bu durumdan dolayı iptal etmeyi düşünürler. Herkes hayır deyince Raman ve İşita tam yola çıkacaktır ki Shagun psikolog Adi’nin hem annesi hem de babası olması şart dedi diyerek yalan söyler. İşita iptal edelim, Adi daha önemli deyip iptal eder. Ama Raman’a da senden bir isteğim var der. Acaba bu isteği ne? Sev Yeter 83. bölüm özetinde sizlerle olacak ama sizce İşita’nın isteği ne? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sev Yeter 82. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

251 Yorum

 1. SITE NEDEN BOYLE ARAKADASLAR ??‍♀️NERDESINIZ.BEN SAKINLIGI HIC SEVEMEM??‍♀️ HADI GELIN? ARTIK?

 2. ABIM???
  ozyre gerek yok sey yollama biz googleyle giriyoruz yani hesabini yaziyor abim geliyor sen instaya koy koy fotoraflarinin yanina tamami instanin kendisi yok bizde

 3. İşte en mutlu anım senle konuşuyorum derslerini yap ama ben önemli değilim aksatma

 4. Ya abicim silme sadece instaya hani prensesiminkin koymussun ya iste onuda koy instaya bize yolladigin fotorafi

 5. O ne laf oyle aksatmam ya sen yanimdasin ya o bana yeter konusalim ya o ne laf oyle sen nasil onemli olmaya bilisin beni sinirlendime???bir daha duymayim asil sen onemlisin.konusalim

 6. COK MUTLUYUM ARTIK.burdasin sen gutdigin icin mutsuzdum ama gecdi.neler yapuyorsun

 7. ABICIM???
  orda hava nasil burda soguk ya babmin homlegin giyidim ocerisinde yuzuyorum???.ama baya soguk ee kis geliyor??

 8. Bende o zaman .burası cehennem üzerimdeki tişörtle kuru yer yok şu an 37.38.derece berbat sicak

 9. Evde kaynak işleri vardı onları yaptım sıcak yoruldum vantilatörü açtım serinliyorum

 10. Ilahi abim ya demek baya sicakmia gel buraya ne diyorsun serin hava ee ne yapiyorsun evdemisin.prensesim burakim yengem nasillar selam soyle hepsine hepsini opuyorum?????

 11. MERHABA RUH İKİZİM VE UMUT ABİM NASILSIN İNŞALLAH İYSİNİZDİR NELER YAPİYORSUNUZ BAKALİM BENDE KİTAPLARDA ANCA WAKİT BULUP YAZİYORUM
  MAYDE ÇİNGUM HALA OKULDAN GELMEDİMİ ACABA İNŞALLAH İLK OKUL GÜNÜ ÇOK İY GEÇMİŞDİR

 12. IKIZIM??????
  canim biz iyiz sen nasilsin sana yazmisdim onceki sayfada seni cok ozledik sendedemi ders odev cok sormaaaa???

 13. BIR DAKIKA YAAA
  ABIM???
  IKIZIM??????
  BENIM HEDIYYEM???NERDE ILK BENDIM AMA.HANI NERDE ????
  ❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓

 14. Gunay oraya gelsem daha çok yanarım seni gördüğüm anda ates basar olurum bırak üşümeyi yangın söndürücü bulundur.yengen pasta yapıyor selamı var sanada ismarlayim

 15. Ben geldim Yoruldum ilk matematik ogretmenimiz geldi neyse yoruldum Umutabi bende Nefret ederim ama matematiyim iyidir yoruldumya.

 16. Ya RUH İKİZİM BENDE İYİM CANİM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM İKİZİM YA NELER YAPİYORSUN BU GÜNLER
  UMUT ABİM HOŞ BULDUK
  MAYDE ÇİNGUM HOŞ geldin canim kiyamam sana yoruldunmu dinlen o zaman çingum ben matematigi hiç sevmem hiç kafam basman matematige

 17. IKIZIM??????
  canim benim ben bu gunler ders ?????????? sadece ders diyeyim dersaneden veriyirlar ???sende peki cani.
  MAYDEM???
  birtanem kiyamam yorlmussun neler yapdiniz ilk gun nasil gecdi?AAA ama siz boyle soyledikce ben ne yapaiyim ama sizin ABALANIZ ARAKADASINIZ YANI GUNAY ??‍???‍?MATAMATIK OYRETMENI??‍? OLUCAK.O ZAMAN NE OLUCAK???.Ama ben sizi cok seviyorum.canim benim dinlen canim opdum seni

 18. Gunay Sev Beni’ye bakiyordum ondan once uyumushtum. ay sorma chok yorucu bir gundu ilk ders matematikti gechen yilki hoca gelmishti sonra program vardi iki saat kavurucu guneshin altinda ekildik sonra okul bitti okul servisi ichin ekildik yorucuydu.

 19. sharj erken boshaliyor maalesef; Umutabi Nasilsin? senin instagram ID’ni arkadashima verdim seni takip etsin diye takip ettimi? ID’si nafas sanirim fallow ederse kabulet olurmu arkadashim.
  Gunay ozaman sen ogretirsin bize matematiyi diylmi?

 20. Mayde iyi akşamlar arkadaşına şöyle istek yollasın kabul ederim.birde ekildik ne demek anlamadim

 21. Gunay iyi akşamlar bu gün dolunay var bakmayı unutma.demek matematik öğretmeni olacaksın nefret ederim ama matematikten işin içine sen girince neyse ya arkadaşlar ben matematiği çok severim bayılırım yıllardır harika yatarken bile hesap yaparım uyumak için koyun sayarım çok sevdiğim için hep 0 not alırım çocukken matematik dersinden kaçar 12 yaşlarında yim avlanmaya giderdim ders bittiğinde matematik okula geri gelirdim hocalar oglum yapma etme gir derslere hayır. Bu hep devam etti okul bitene kadar.

 22. MAYDEM???
  Kiyamam sana bende oyleydi analrim seni canim ya baya yorulmissun bir beni bilsen sukur yarin yenibtamir edilmis okula yerlesiyoruz rahatliyicaz bu okul cok sik ya cocuk baya var.canim benim ilahi???oyretmen.ama ne yalan soyliyim bayirlirim matamayigie matatikdende iyim.ee bosuna MATAMATIK OYRETMENI olmak istemiyorum.opdum sana iyi geceler.
  ICEM❄❄❄
  Yerin malum cok ozledim seni bu gun yazmadin.opdum.???
  ABIM???
  IYI geceler.opuyorum bu gun cok guzeldi tesekkurler.S.C.S❤?

 23. Pardon MATEMATİKTEN NEFRET EDERİM KOYUNLARDA SAYMAYSCAGİM KİM SAYARSAN SAYSIN DEĞİLMİ GUNAY

 24. ekildik nasil anlatiyim yani beklettiler bizi neyse yollamadi sanirim yarin azarlarim onu.
  Ice Buzlu Chingum bende seni ozledim nerdesin seni chok seviyorum.
  Gunayim sevindim yeni okulun mubarek olsun Seni Chok Seviyorum Iyi Geceler

 25. GUANYDIN HER KESE.???
  BANA PEKDE IYI SABAH OLMADI.HASTAYIM YA.GRIP OLDUM????????AY BU HASTALIK NEYMIS YA ÖLÜCEM ŞİMDİ??????
  ABIM???
  canim abim nasilsin ay ilahi bu halimde bile beni güldürmeyi başarıyorsun sag ol????.evet sen matamatigi baya severim hemde nasiiiiiil???.biliyormusun bizim bir farkligimiz var oda su sen matamatikden nefret ediyorsun ben bayiliyorum.abim ozur ya dun yorununu gordum ama yazamadim annem geldi uyu dedi dunde halsizdim.Abim sag olsun revan yani.hastaydi geldi hastaligi banada tecirdi.bu nedir ya.ölüyorum su an????????.en nefret etdigim hastalik ya.grip???.boyle abim yani.eee sen dun neler yapdin sohbetden sonra bak ??????olmadi dimi????bu halimde bile kkkk dusunuyorum???.ee kafami kaldi???..neyse opuyorum seni.simdi uyuyorsundur.SENI COK SEVIYORUM❤?
  MAYDEM???
  canim benim sanada gunaydin.nasilsin..cok sag ol canim benim mubarek gunun olsun birtanem.BENDE SENI COK SEVIYORUM.OPDUM.???
  ICEM❄❄❄
  Canim sanada gunaydin nasilsin canim seni cok ozluyoruz cabuk gel???
  HASRET???
  canim gunaydin sen nasilsin canim.opuyorum senide???

 26. Gunaydin Gunayim Chok gechmish olsun nasil grip oldun? bidoktora gorun istersen!
  yine yorucu birgun bashliyor uykum geliyor shimdiden neyse Bende Seni Seviyorum Kendine iyi bak
  hepiniz kendinize iyi Bakin.

 27. Hayirli sabahlar arkadaslar.Tesekkur ederim Gunay benide sordugun icin.Iyiyim cok sukur.Sen nasilsin dershane nasil geciyor.Allah zihin acikligi versin ve cok gecmis olsun.Rabbim sifa versin.Allah a emanet ol.

 28. MERHABA arkadaşlar NASILSIN?
  RUH İKİZİM CANİM KİYAMAM GİRİPMİ OLDUN GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH EN YAKİN ZAMANDA İYLEŞMENİ DİLERİM BİLİYORUM GİRİP OLUNCA ÇOK HALSİZ OLUYORSUN
  HASRET canim hayli günler sen yenimi katildin aramiza HOŞ geldin o zaman canim kendini tanitirmisin istersen

 29. ABIM???
  sag ol abim sag ol ne yapicaz ne?her kes grip olur.gecer buda beni bos ver ya sen nasilsin?
  MAYDEM???
  canim benim cok tesekkur ederim canim benim bende ojuldan gekdim yini okuldu baya yorucu oldu ama guzeldi tesekkurler.bende seni cok seviyorum.opuyorum seni???
  HASRETIM???
  canim benim ne demek canim sende ailemizdensin artik seni sormayim ne yapiyim canim iyim sen nasilsin derslerde iyi cok sukuril.sen neler yapiyorsun canim tesekkurler bu arada.bu arada seni yakindan tanimak isterim kendini tanitimisin tabi istersen.canim opuyorum seni???
  RUH IKIZIM??????
  canim benim cok tesekkurler nasilsin evet sirma ya halsizim ojulda zor duruyorum.ya nefes alaniyorum sanki.sen neler yapiyorsun dersler nasil?

 30. Gunay seni bekliyorum nasıl oldun kızımda senle aynı gün grip oldu inşallah çabuk atlatırsın neler yapıyorsun okuldan geldinmi

 31. Ben dondum biraz once bugun ingilizce (en sevdiyim ders) zist (yasham toprak ile ilgil)
  ve bikach yeni dersler geldi (sanal dunya ve elektronik ile ilgili) evet butun ogretmenler bir suru konushup bashimin etini yediler biraz iyi gechti

 32. ABIM???
  analadim abim tamam oraya yazicam sana.
  MAYDEM???
  hos geldin canim benim nasilsin ay canim benim ya ama iyi gecmis ee oyretmenler boyle bende boyle???opdum seni???

 33. ???????????
  ABIM???
  yazdim oraya bakarsin.tamam.nasilsin sen.neler yapiyorsun.???

 34. Tamam okudum sorun yok bakacağız. Ama dediğimde ısrar ediyorum.bana gelmedi dikkat ettin mi gunay imkanı yok dediğimden olsa gelirdi.bu gün bahcedeyim cam ağacı dikiyorum sen nasıl oldun

 35. ABIM???
  tamam analdim bitdi artik.aa oylemi iyi yapiyorsun.benmi oyle iste bir deyisiklik yok???????????

 36. Merhaba arkadaslar ben kendimi tanitayim.Ismim Hasret 31 yasindayim.Istanbulda oturuyorum.2 oglum var.Su an 2.universitemi okuyorum.Boyle iste.Merak ettiginiz birsey olursa sorun.Hayirli gunler

 37. Iyim Umutabi sagol asil sen nasilsin?
  Gunayim daha kitaplarda verilmedi okulumuz oyle sachmaki herkes kitapini aldi bizim okul illa… neyse Hasret tanidiima memnun oldum bende mayde 17 yashim var iranliyim allah ogullarini saklasin nasilsin?

 38. Hayyr… bu gun komsumuz tursu yapmis kokusu bizim eve kadar geldi aneme aradan bizim komsu tursu yapyo sende seyir dasindan geldiinde tursu yaparmisin diye anemde hayyr dedi ya ben turşusuz resmen yasitamam olirim… kendim tursu yapa bilemiyorum anemde nasil ikna edicemide bilmiyorum ya…

 39. Hayyr… bu gun komsumuz tursu yapmis kokusu bizim eve kadar geldi aneme aradim bizim komsu tursu yapyo sende seyir dasindan geldiinde tursu yaparmisin diye anemde hayyr dedi ya ben turşusuz resmen yasitamam olirim… kendim tursu yapa bilemiyorum anemde nasil ikna edicemide bilmiyorum ya…

 40. Gunay hastasın belkide uyudun havalar soğukmuş sizin oralarda dikkat et bizim buralar yanıyor hatta az önce bu gün bahçede ağaç ektim demiştim ne yaptım biliyormusun ağaçları sularken yengen de gelmisti çocuklarda suyu kim gelirse tuttum onlarda bana ortalık gol oldu hepimiz siril siklam çok eğlenceliydi bu akşam hepsi birden suyu bana tutunca kacamadim havada çok sıcak iyi oldu.umarım sende iyi olursun gorusuruz

 41. ne turshusu? ay bende olursa yerim acili sheyleri severim inshallah annen turshu yapar ve yersin Icem.

 42. nedenki acili chok guzel chok severim.
  bu iki yilda gechseydi rahatlardim okuldan sikildim chok yorucu bak daha iki gun oldu yoruldum sinifin uchuncu mumtaz ogrencisi boyle yorulduysa diyerlerini dushun.

 43. Abi benim en favorim tursu ya hayatimin anlami yok ya tursusuz… cok severim tursuyu…genalde anem bana yemek yapdiginda cok aci yapar… ben aciyi severim cok severim… sekerli olan seyleri fazla sevmem sekeri fazla olsa uksurmeye baslarim yani kisacasi cok sekere alarcim var…

 44. Günaydın tum arkadaşlara.ice ben oraya geldiğimde yemekleri tatlı yap beni açlıktan öldürme

 45. ICEM Nasilsin Gunayim Sen nasilsin?
  Umutabi arkadashim bakmish insta sayfana ama takip etmemish kizinin ve ordeklerin fotosunu koymushsun yaa keshki kendim baksaydimya;
  bugun fazla yorulmadim ama yarin yine yeni ogretmenler bashimizin etini yiyicekler.

 46. ABIM???
  nasilsin abim bak yazdim bu arada dun eylenceli olmus ya hemde coooook eylenceli.ayyyy harika en sevdigim sey su cileme.nasilsin benim paketim bitdi komuda annem bende yaziyorum burdan.nasilsin neler yapiyorsun.
  MAYDEM???
  RUH IKIZIM??????
  ICEM❄❄❄
  HASRET???
  NASILSINIZ KIZLAR.SIZI OZLEDIM???

 47. İyiyim gunay sen iyi ol yeter hani 20 eylülde demiştim bu günlerde bana bişey diyeceksin paketti o senin nasıl bildim ama

 48. ❕❕❕❕ARAKADASLAR❕❕❕❕❕❕
  BURDA KIMSE NERGIZ GITDIKDEN SONRA ONA KIRICI BIR SEY SOYLEDIMI BENCE YOK CUNKI YORUMLARI BEN OKUYORUM HEPSINI BOYLE BIR SEY GORMEDIM.ASLINDA BUNU SORMAMIN SEBEBI SUKI BIZE KIRILMIS ANLAMIYORUZ ONU SOYLEMIS DIYER SAYFADA.BIZ KIRILICAK BIR SEY SOYLEDIKMI.KIM SOYLEDIYSE LUTFEN SOYLESIN.BENCE OLMADI.OLMAZDA.CUNKI BURASI OYLE BIR SAYFADA DIYIL.ANLAMIYORUM YA BEN.

 49. ABIM???
  Bir az sinirlerim bozuldu.
  aaa ever ya dogru ???sen varya sen.ee neler yapiyorsun.

 50. ABICIM???
  diyirumki biz uer yeni sayfa geldikce velki yeni sayfaya gecelim ne diyorsun sitedeki sayfalarda oyle yapiyor her kes.ne diyorsun?

 51. Gunayim iznin olursa bi ava gidip geleceğim bekle ama söz sağlam tek parça geleceğim görüşürüz ayağım iyi hem denemiş olurum biliyormusun doktor dedi ayağının iyi olup olmadığını görmem için ava gitmem lazımmış dedi benim suçum yok doktorun dediğini yapım bari?????

 52. Umutabi birak arkadashimi ablamin id’si shu istersen takib et ama sakin bishey yazma canima okur ablamin hesabi kilitli kabul edermi bilmiyorum : maryam ._. javadi
  Gunay bende seni ozledim nasilsin bilmemki kendi karari.

 53. İY AKŞAMLAR HERKEZE
  UMUT ABİM NASILSIN İNŞALLAH İYSİNDİR yengem çocuklar nasilar
  RUH İKİZİM canim NASILSIN artik daha iymisin giripden açildinmi kendine daha iy bak sen hasta olunca bende kendimi iy hissetmiyorum kiz sen benim İKİZİMSİN
  İkizlerin biri hasta olunca diyeride kendini iy hissetmes RUK İKİZİM SENİ ÇOK SEVİYORUM dilerimki en kisa zamanda iyleşmeni ya benim okulumda kursumda çok şükür iy gidiyor
  MAYDE ÇİNGUM NASILSIN? Canim okular başladi tabi erken kalkiyorsundur çok yoruluyorsundur derler nasil çingum
  HASRET canim kendini tanitigin için TEŞEKKÜR EDERİM bende kendimi tantiyim 16 yaşimdayim türkmenistanliyim okuyorum dahada sormak istedigin şey olursa sorabilirsin bide sorun olmasa ben sana ABLA diyebilirmiyim???
  YA AYGUN ABLAMİ ÇOK ÖZLEDİM ya İNŞALLAH iydir

 54. İyi akşamlar ben geldiiim.Zeynep hoş geldin nasılsın çok iyiyim çocuklarda iyi teşekkürler. Mayde iyi akşamlar bakarım tamam sen nasıl istersen ölünün instagram gibi olurum sessizce ruh gibi.

 55. Gunay nerdesin yine mi paket bu kadar paketi nasıl bitiriyorsun buraya yazma yla bitermi anlamadım. Nasıl oldun gripten iyisindir umarım sana iyi geceler.

 56. Gunayim iyimisin gripin gechtimi? Umutabi sen nasilsin iyi akshamlar.
  Zeynep Chingum bu haftan tanishma ashamasindaydik onumuzdeki hafta dersler agirlashicak yarinda kimya ogretmeni bashlangich sinavi alicak bisheyler uydurup yazicam.

 57. Selamun aleykum cumleten nasilsiniz.Zeynep nasil istiyorsan oyle hitap edebilirsin.Gunay gecmis olsun.
  Hayirli aksamlar herkese

 58. gerchektenmi ozaman bosh ver Umutabi.
  Hasret iyi akshamlar nasilsin ben iyim.
  Herkese iyi geceler birazdan uyicam Tatli ruyalar.

 59. Hayirli geceler arkadaslar.Size birsey sorucam benim buraya yazmamdan rahatsiz olan varmi acaba.Simdiye kadar muhabbetin dibine vuruyordunuz simdide in cin top oynuyor.Rahatsiz olan varsa yazmayabilirim soylemeniz yeterli.

 60. Ice günaydın nasılsın benim instagram a girebilirsin çok resimlerim var ablam bu arada iltifat için tesekkurler

 61. Ice insta varsa gir sana birşey diyeceğim gunay biliyor sen kaldin burada söylemek uygun degil

 62. Selam…
  rahatsiz olan kisiyi anladim.Ama neden rahatsiz oldugunu anlamis degilim kiminle karistiriyorsunuz beni acaba cok merak ettim dogrusu.Benim yorumumun altina Anonim yazan kisi ismini yazsaydin daha iyi olurdu.
  Umut bey simdiye kadar bir kere selamimi almadiniz.Dusunceniz ne idiki kizlara ozelden yaziyorsunuz.Bunu anlamayacak kadar deli degilim.Neyse gercekten size cok kirildim.Ben sizi gercekten sicak bir aile olarak gormustum.Hayirlisi olsun.Birdaha da yazmam merak etmeyin.sohbetinize kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz.

 63. ICEM Nasilsin Buzlu chingum iyim bir saat once okuldan geldim kitaplarimizi verdiler.
  Tunaydin Umutabi sen nasilsin?
  Zara iyiz sen Nasilsin? nerelerdeydin?
  Hasret Nasilsin? hayir biri rahatsiz olmuyor istediyin yere yazabilirsin.

 64. HASRET merhaba öncelikle seni rahatlatim sende rahat ol bende.senin sansizligin sitenin saldırıya uğradığı zaman gelmen anlatabildimmi şimdi benim evi taslasalar kalabalık sende ordaysan senide bilirim bana taş atıyor derim ama sen beni ziyarete gelmişsin anlatabildimmi.şu anki durumun oyle yoksa buraya gelen bizleri cok sever bizlerde yeni geleni su an siteye saldiri var herkes moralsiz in cin top oynamiyor o yuzden seni istemediginizden degil sana guvenemedigimizden kusura bakma kendini bize izah etmen lazim ozur dilerim belkide cok iyi bir kalbin var ama senin sansizligin bir haftadir yaziyorsun bir tek cumle yazmadim sana neden yapmadığımı seni bi ölçüp bicmem lazım di davranış şeklin hiç bayana benzemiyor du kusura bakma sadece hasret var bayanmi erkek mi hala bilmiyorum bilmediğim içinde yazmadım ha birde özel e değişmişsin burada gunay la benim aramda olan bi yazışma senle hiç alakası yok bu bir yıldır var sen gelince çıkmadı günahımızı aldın.şimdi kendini izah et açıkça ve ondan sonra konuşmanın dibini görürsün senin deyiminle öyle söylemiştin cevap bekliyorum. BİRDE ŞUNU SÖYLEYİM BEN PEK KONUŞMAYI SEVMEM FAZLA KONUŞMAYI OYLE Bİ DURUM OLURSA ALINMA. ADINI SEN KOY YORUMCULARİ TANIYALIM SAYFASI VAR ORADAN BİZLERİ GÖRÜRSÜN AMA SADECE BENİ DİĞERLERİNİN TANITIMI VAR ORAYA YAZABİLİRSİN

  1. Ben bu sayfaya ara sira bakiyordum muhabbetinizi goruyordum vede sizi gayet iyi taniyorum.Gunay siz ve aygun un dostlugunu da gayet iyi biliyorum.Daha beni tanimadan sormadan bilmeden hakkimda yargisiz infaz yaptiniz.sizin gunahinizi almak istemedim.Sadece instada yazdiginizdan bahsetmek istedim.Gercekten cok agirima gitti boyle davranmaniz.Benim adim Hasret 31 yasinda iki cocuk annesiyim.istanbulda oturuyorum.Neden size yalan yanlis davranayimki.Bir yonden sizde haklisiniz.O sapigin yazdigi gun yazdim sizlere zamanlamam yanlis olabilir.Ama sunu soyleyeyim benim sapiklikla veya baska bir isle isim olmaz.Sizin muhabbetinizi sicak bir aile olarak gordugum icin yazmistim.Bilmem kendimi anlatabildim mi.Hayirli gunler

 65. TEŞEKKÜRLER HASRET BENİ KIRMADIN YAZDIN SEN BANA KIRILSANDA. AMA SUÇUM YOK SENİNDE YOK BENİMDE KIZLARI KORUMAM LAZIM SADECE ZAMAN VE AN YANLIŞ BİZLERİ ANLA O YÜZDEN ÖZÜR DİLİYORUM UMARIM KIRILMADIN FAZLA AMA BİRAZ KIRILDIN BELLİ NEYSE GEÇMİŞTE KALSIN İLERLEYEN ZAMANLARDA BUNU SENDE ANLAYACAKSIN DAVRANİSİMİZİ VE HAK VERECEKSİN .ŞİMDİ ARAMIZA HOŞ GELDİN DİYELİM Mİ CEVAP BEKLİYORUM.

 66. Merhaba Esna galiba Gunayin internet paketi bitmish oyuzden bu ara gelemiyor.
  Hasret yanlish anlamalarin duzelmesine sevindim Aramiza Hoshgeldin bundan sonra konushmanin dibini seninle kirariz.

 67. Teşekkürler iyi akşamlar iyiyiz siz nasılsınız geç yazdım akşam yemegindeydik özür

 68. Arkadaşlar dün ava gittim ayağım sapasağlam hiç problem yapmadı gunay yasaklamıştı doktor dediki problem varsa kaynağında görmek lazim bende ava gittim yani benim suçum yok öyle degilmi???? doktor suçlu

   1. 2 hafta önce çok kötü yaralandım avda belki bilmiyorsunuz dur.ama gunay yasakladı o diyene kadar gitme yok dün öylesine köpeklerimle bi gezinti gibi ama yinede silahımı goturmustum

  1. Ara sira bakiyordum yorumlariniza gunayin senin ve aygunun o yuzden gayet iyi taniyorum sizleri.O yuzden yazdim yoksa yazmazdim.

 69. Tamam peki bizde seni zamanla tanırız dengeyi sağlarız değilmi. Tüm arkadaşlara iyi geceler hasret sanada.

 70. Umutabi yinede dikkatli ol, Umutabi kibrit yakirken elin yanarsa tekrar yakmazmisin? yakarsin diylmi? buda onun gibi ayagin tekrar yaralanir diye kendini eve kapatma av senin sevdiyin bir ish. ronaldo futbol oynarken sakatlaniyor peki futbolu birakiyormu?

 71. Waooow mayde damardan girmişsin beğendim iyi geceler ve teşekkürler dikkatli olacağım.

 72. GUQNYDIN HER KESE???
  su an pencerede wifi tutuyorum komik haldeyim????.ama sizin icin deyer.nasilsiniz bakiyim.HENUZ PAKET YUKLEMEDIM.INSALLAH KISMETSE YARIN.babam yuklemisdi ama baska insana nunaranin 1 rakami yalbis olmus soyledi gec yarin yaparim.neyse.NASILSINIZ CANALRIM
  ABIM???
  nasilsin avmiiiiiii??????????????????????
  Ask olsun ya ben sana ne soyledim ama ya.ya bir sey olsaydi ne yapardim ben.hic abalani dusunmuyormusun hmmm.onu hangi doktor soyledi ah o doktor varya deli deli yok ava gidicekmis valahi deli?????? soyle bakiyim erkekmi kkk o insan doktor yani.sukur sana bir sey olmamis.ne olursun yapma dikkatli ol ne olur.senin bir trnagina bir sey oldugunda icim o kadar yabiyorki.DIKKKKKATLI❗❗❗tamami.nasilsin bakiyim.neler yapiyorsun ben olmadigimda.opdum.SENI COK SEVIYORUM❤❤❤❤???????
  MAYDEM???
  nasilsin canim seni cok ozledim.canim benim neler yapiyorsun dersler nasil gidiyor.❤???
  ICEM❄❄❄
  canim KRALICEM nerdesin yahu ya ozledim seni ya nasilsin nerelerdesin.ne yapiyorsun.opdum????❤
  HASRET???
  merhabalar aramiza hos geldin.tanisdigima memnun oldum cnm nasilsin.bu arada bizden buyuksun sana abla soyleye bilirmiyim sakincasi yoksa.???
  RUH IKIZIM??????
  kiz sen nerdesin ha nerdesin uy balim son yorumda yazmissin hastaligim gecdi sende iyi ol canim evet dogru IKIZLER oyledir.CANIM IKIZIM BENIM SENI COK OZLEDIM.CABUK GEL.SENI COK SEVIYORUM❤❤❤❤❤❤❤???

 73. ESNAM???
  canim nasilsin beni ariyormussun mmm sinire bak kizda ???kiz ne oldu ya su an paketim yok sen yaz geldigimde bakarim cnm.opdum.SENIDE COK OZLEDIM???.YAHU SIK SIK YAZ.OPDUM?????????????????❤

 74. BEN KACDIM???
  INSALLAH KISMETSE YA AKSAM YADA YARIN GELIRIM.OPDUM HEPINIZI.SIZI COK SEVIYORUM????????❤❤❤❤❤?????

 75. Oléeeeeeey gunay gelmiş gelde wifiylemi fuzeylemi ucaklami otobuslemi arabaylami neyle gelirsen gel hatta ben kanoya bile razıyım küçük kayık tamammı gunay

 76. Gunaydin arkadaslar nasilsiniz.Rabbim islerimizi rast getirsin.Kaza ve belalardan muhafaza eylesin.Hosgeldin Gunaycim nasil istersen oyle soyle canim benim icin bir sıkıntı yok.Gorusmek uzere…

 77. Gunaydin Hasret Nasilsin?
  Herkese Gunaydin bugun okula gitmemishtim bugun tatil yarinda tatil yuppi.
  Gunayim dersler iyi gidiyor cumartesiden bashliyor artik gechen hafta tanishma haftasiydi, gripin iyiki gechmish.
  Umutabi Sen nasilsin?

  1. Iyi gunler Mayde iyiyim sen nasilsin.Birazdan oglumu okuldan almaya gidicem.Kosusturmaca baslayacak benim icin.Sana iyi dinlenmeler.

 78. iyim Umutabi, 12de falan uyandim gordumki telefonun sharji dolmamish yer yataklarini kaldirdim evi toparladim azonce kitaplarima bakiyordum dun verdiler bitanesi kaliyor sadece, shimdide telefonu elime aliyim dedim.

 79. Hasret chok shukur iyim Sizinde iyi okmaniza sevindim. evetya koshturmaca, benimde kuchuk erkekkardeshim gelecek yildan okula gidicek zavalli annem goturup getiricek onu, allah kolaylik versin.

 80. ABIM???
  nasilsin abiiiiiim.ya komiksin ya sizin icin deyerdi oyle yazmaya.eee sen nasilsin neler yapiyorsun abiiiiim.seni cok ozledim❤❤❤???????
  HASRET ABLAM???
  abalam diyicem boyle guzel benden buyuksun ben hemde kuzilari olanlara abla derim bu arada kuzularibizi yani evlatlarinizi Allah bagislasin.nasilsin ablam neler yapiyorsun.????❤
  MAYDEM❣❣❣
  birtanem insalllah iyi gider bu hafta eeeee ne var ne yok evet canim sukur gecdi.opdum?????❣❣❤❤

 81. Oléeeeeeey bak tv de maç izliyordum kalbim birden hızlanma ya başladı teli hemen aldım baktım 4 dakika olmuş. Sen geleli gunay neden böyle oluyor ben hiç böyle olmamıştım bi garip ama güzel bi şey gelende öyle demekki kalp kalbe karşı teşekkürler küçük ablam.

 82. ABIM???
  evet kalpler biz demekse canimsin caniiiiiiiiiiiiiim.bikiyorum gitmessin bende seni gormeden gidermiyim hicccc

 83. İyiyim ablam çok iyi bende 3 misli.sen ne yapıyorsun iyilestinmi birdaha grip olursan soyle virüslere bana gelsinler günlerini gosterim

 84. ABIM???
  hep iyi ol bende oyle odamda kitaplar karsimda.dersleri bitiriyordum.evet bitdi grip ilahi abim ya.ben seni gordugumde harika oluyorum.

 85. En küçük kardeşim evli çocukları var benim gözümde daha küçücük bi çocuk gibi hala hiç büyümedi kardeşler hiç buyumuyor hep olduğu gibi

 86. Cansin ya izle ya maci canim ya.ee bizde ikimiz futbol oynariz ne diyorsun.abi kardes maci nasil ama????

 87. Ayyyyyy? yine hava en sevdigim an iste dur ben turkiyeye gekidigimde gor bak ne olucak

 88. Yengen yemek hazırlıyor selamı var gelsin buyursun diyor öğlede yemedim çok acıktım gunay 1 ayda 6 kilo verdim

 89. Ay abim ya yabinda okub sana o kadar sarilmak istiyorumki abim yaaaaaaaaaaa.
  SENI COK SEVIYORUM❤?son kelimeyi senden istiyorum.LUTFEEEEEEEN.ama yalniz bunlar olsun yorumda.tamami

 90. Türkiye’ye gelmekmi düşünmesi bile harika rüya gibi bana dersini ki sakın bu rüyadan uyanmak istemiyorum diye ağlarsın öyle yani buraya gelsen

 91. Neee yinemi.????neden yemdin bakiyim ac kalma yee ne okursun. Hemde 6 kilo coooooook ama.???????
  Yengemede selam soyle tesekkurler size afiyet olsun.yegemide opuyorum

 92. S.çok. s.küçük ablam anca bu kadar şarkıyı hatırla unutulanlar önceki bölüm.

 93. ABIM???
  ya sorma cok guzel ruya bende uyanmazdim ebedi ruya olmasini isterdim gelicem gelicem.bak o zaman hayellerimizi gerceklesdiricez goruceksin.TUM HAYELLERIMIZI.INSALLAH.canimsin

 94. Ya ne olyrsun yaz ya benim icin yazmiyicakmisin kucuk ablan icin??????????

 95. Neyi yazdin son kelimeyimi ben sarkini okudum ama senden duyamk isterim ACIK ACIK.Lutfeeeeeeeeen.agalarim bak??????

 96. Olduuuuuuuuuuuuuuuuu.seni yokdu olsun zaten bana ay abim com tesekkurler ya cok mutlu oldum.BENDE BENDE BENDEEEEE
  S.COK SEVIYORUM❤?

 97. Tamam cikdin sanirim bende kaciyim guzel sohbet icin tesekkurler son kelime icinde.iyi ki varsin.IYI GECELER.S.C.S

 98. sanada Hayirli Akshamlar Hasret Nasilsin?
  Gunayim iyim hershey iyi gidiyor seninde iyi olmana Chok Sevindim ve Seni Chok Chok Seviyorum sanada Iyi Geceler kendine iyi bak.

 99. GUNUN ILKI BENIIIIIIM.
  GUNAYDIN
  ????????????????
  GUNAYDIN
  ????????????????
  GUNAYDIN
  ????????????????
  HAYIRLI
  ????????????????
  CUMALAR
  ?❤?❤?❤?ABIM❤?❤?❤?❤
  ❣❤❣❤❣❤KANKAM❣❤❣❤❣❤❣
  ❤?❤?❤BEST FRIENDIM❤?❤?
  ??❤??❤??RUH IKIZIM??❤??❤??❤
  ?❤?❤?❤MAYDEM❤?❤?❤?❤
  ?❤?❤?HASRET ABLAM❤?❤?❤
  ?❤?❤?ELA ABLAM?❤?❤?❤
  ?❤?❤GULZADA ABLAM?❤?❤?
  NASILSINIZ.?‍?‍?‍?CANIM AILEM?‍?‍?‍?.SIZI COOOOOOK SEVIYORUM.VE KOCAMAN SARILIB O GUZEL YANAKLARINIZDAN OPUYORUM.???????????

 100. Abim yakaladim seni inan kalbim birden hizli carpdi ayni sendeki gibi birde bakdim sen ne guzel.ama 05:30 kalkicam

 101. Uykum kaçtı biraz dolaştım köpeklerimle oynadım ve buradayım hazırlık yapiyorsun dur formanı giydin saç tanıyorsun

 102. Yok abim burdayim.ay iyi yapmissin evet hazirlanicam simdi.seni gordum ya dunyalar benim oldu.

 103. Tamam abim ya ozur su net beni cildirtiyor.tamam opdum ama seni gormek baska guzellikdi.opdum.tamam dikkatli olucam.S.C.S❤?

 104. Gunaydin
  Umutabim
  Gunayim
  Icem Buzlu Chingum
  Hasretim
  Zeynep Chingum
  & Herkese
  Nasilsiniz??
  Ben Iyim Siz?

 105. ICEM❄❄❄
  Cnm KRALICEM nasilsin ya ben seni cok ozledim aaaa simdi bakdim ben seni yazmadim ya uffff cok utaniyorum cnm.cok ama cok ozur dilerim birtanem affet.hakikatan cok utandim.ama inan seni o kadar ozledimki.nasilsin dersler nasil neler yapiyorsun.opdum???
  HASRET ABLAM???
  nasilsin ablam neler yapiyorsun?kuzular nasil.dersleri nasil iyidir insallah.???
  MAYDEM???
  birtaneeeeeeeeeem.ben iyim sen nasilsin kiz ay seninle sohbeti o kadar ozledim anlatamam ya.kiz bu gun okul varmiydi ve nasil gecdi???

 106. Gunayim canim benim bende Seni Choook Ozledim, yok pershembe cuma burda tatil bugunde evdeydim 10 gibi kalktim buraya yazdim kahvalti yedim sonra yerleri topladim tv’ye baktim ma.tik odevimi yazdim pazar ichin, banyodaydim shimdi chiktim yarinda sinav var

 107. Gunaycim iyiyim cok sukur kuzularda iyiler okula almaya geldim simdi vede cok yorgunum.Sen nasilsin dersler nasil gidiyor.Mayde sen nasilsin neler yapiyorsun derslerin nasil.
  Umut bey nasilsiniz.
  Hayirli gunler

 108. Hasret iyim yarin matematik sinavi alinacak gechen yilin kitabindan, durumumuzu gormek ichin ve grup bashi sechmek ichin. oyuzden matematike biraz gozattim kapattim koydum kenara, shimdide Gelinim Mutfakta’ya bakiyoruz annemle.

 109. MAYDEM???
  cnm benim bende iyim derslerle ilgileniyorum sinavin varmis insallah iyi verurisin basarilar dilerim sana cnm.???
  HASRET ABLAM???
  bende iyim ablam kuzularda hep iyi olsun dersler bende iyi bazen o kadar veriyorlarki bir ton odeeeeev ???.ay yorulumussun kiyamam ablam ya.???

 110. Aaa HASRET ABLAM??? sendemi matamatigi seviyormususn bende aaaaa inan 2miz severiz burda matamatigi ???.hemde ben matamatik oyretmeni olucam???

  1. Insallah istedigin meslegi yaparsin kuzum.Bende isletme okudugum icin matematigi cok seviyorum.simdide lisansimi tamamliyorum.Ayriyeten Ilahiyat fakultesine basliyorum bu sene.Benide yogun bir sene bekliyor.

 111. HASRET ABLAM???
  Sag ol ablam tesekkurler demek sendede oyle.ablam insallah istegin gibi olur insallah.Amin??????

 112. Merhabalar ben geldim kim var uyuyan okuldan gelen giden yemek yiyen yapan ben yapamam bilmem ha çocuklarını okuldan alan birde matematiği seven 2 kişi ben nefret ederim evlilik matematikle olsaydı hala kız peşinde olurmusum çünkü hiç bir zaman olmazdı Allah’tan değil ve son olarak nasilsiniz hasret teşekkürler iyiyim geç yazdım işlerim vardı 6 saattir araç kullanıyorum ara vermeden yürürken bile neredeyse vites atacağım görüşürüz.

 113. Umutabi Nasilsin?
  Matematikten nefret etmiyorum ama sevmiyorumda odev olarak. Bence hayatta chok ihtiyacimiz olan bir ders buyuzden ogrenmemiz Gerekli. ama mesela buda var tanjant sinus yada cosinus gerchek hayatta ne ishime yariyicak? ama yinede guzel.

 114. Eskiden matimatigu cok severdim sonra ocamiz deisti oyuzden nefret etim matimarikdan hic bisey anlamiyorum 8 sinifda matimatikdan nefet edim… halade nefret edyorum eski matimatik ocamiz iy anlatyodi dersi eger 0 alirsak okul cantamizi elimizden alir… kitaplarlar okulda cantasiz dolasiris sonra dersaneye gideris iy not almak icin iy not aliesak cantamizi geri alyorus…

 115. Bisey dil gunay hizli yazmişsindur heralde… ya nasil oluyum cok kotuyum resmen ev hanima donusdum hic biseye yetisemiyorum ya 2 haftadir anem evde yok…yemeiyi kendim yapyorum bulasiklari ben yikiyorum evi temizletorum camisir yikiyorum kisacasi kucuk ice queen ev hanimi oldum anem gelse bari yogsa olicem ya… eskidende evde ev islerini yapardim ama her gun yemek yapmak cok zor okula dersleme yetesemiyorum… sen nasilsin deesler nasil…

 116. Ice ne tuhaf bir ogretmeniniz Var!
  Dua edicemki annen hemen eve donsun, derslere yetishemediyin soyledinmi annene? biraz anlayishli olmasini soyle.

 117. Nasilsin mayde cingum sende okular nasil gidyo Ama ben o ogretmeni bayilirdim cok iy ders anlatirdi… evet soyledim… 2 ekimde gelecek anem saleyir dasinsa ders almaya gutdi anem doktor ya her sene doktorlar okumaya giderler seyir dasina bizde oyle sizdede oylemi…

 118. Hasret ben size abla diyecem cunki siz bende buyuksunuz… nasilsiniz ya ben sizinle tanisamadim icin cok utanyorum ya… kendimi tanisduriyim ben Adim Merjen ama lakabimsa Ice Queen 17 yasimdayim Turkmenistanliyim… ogrenciyim bu sene okulu bitiryorum… gec soyleyorum afedersiniz hos geldiniz aramiza…

 119. ICEM❄❄❄
  cnm KRALICEM??????.demek oyke aaaa.bende oyretmenimi severim.cok iyi uzuldum simdi.ay canim sen ne kadara is yapiyirmussun kiyamam sana ya.baya yorluyorsun ya.canim ya kiyamam sana insallah her sey yoluna girer.bendede dersler iyi gidiyor.kotu olma yinede mutlu ol positiv olmaya cakis tamami positiv yanas her seye cnm benim opuyorum SENI COK SEVIYORUM???

 120. ICEM bendede dersler iyi gidiyor ve iyim chok shukur.
  Doktorlar hakkinda pek Bilmiyorum oyle olsada! Annen doktor mu? ne guzel demek ona chekmishsin Buzlu Chingum.

 121. İyi akşamlar ben geldiiim.bi yalan söyleyim ı herkes matematiği seviyor bi ben bende sizler gibi olim. Bayılırım matematiğe gecem gündüzüm herseyim.yalan dediysek bu kadarda değildi. Gunay ice mayde hasret iyi akşamlar.

 122. Sanada iy aksamlar umut abi… Iym Hasret abla sen nasilsin…
  Gunay bende sen cok sevyorum…
  Evet mayde cingum anem doktor evet ona cekdim ben…

 123. Teşekkürler ice elimi ayağımı dikiyorum ben doktor sayilirmiyim askerde çok oldu beer Girls gibi her yerim kırık dikiş izi harita gibi ama hayattayım demekki doktorum ise yaramış. ?????

 124. ABIM???
  nasilsin abim ben tanirim s3n asla matamatigige mmmm hayiiir.neyse.nasilsin abim.sana yazmisdim okudunmu fotoda atmisdim abim sildi yarin yukliyicem.neler yapdin.opdum.S.C.S.IYI GECELER??❤

 125. ABIM?
  KANKAM?
  BEST FRIENDIM?
  RUH IKIZIM?
  MAYDEM?
  ICEM?
  HASRET ABLAM?
  ELA ABLAM?
  GULZADA ABLAM?
  ?????IYI GECELER?????
  ❤❤❤❤SIZI COK SEVIYORUM❤❤❤❤

 126. Umutabi iyi akshamlar chok Shakacisin!
  Gunayim sanada iyi geceler Tatli Maydeli Ruyalar kendine iyi bak Seni Choooook Seviyorum.
  ICEM Buzlu Chingum sanada iyi Akshamlar Senide Choooook Seviyorum kendine dikkat et kardeshine soyle birazcik yardim etsin.

 127. TÜM ARKADASLARA İYİ GECELER YARIN GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE EN GÜZEL AKŞAMLAR SİZLERİN OLSUN.

 128. Herkese iyi Geceler.
  Ben choooook Uzgunumya ICE Chingum Sev Beni bu geceden itibaren her gece saat 23:15te yayinlanicak yani bugecede uffya uf nedenya.

 129. İyi geceler mi diyim günaydın mı diyim karar veremedim neredesiniz bu saatte yatılırmı bu gün cumartesi en sevdiğim gün pazarı sevmem çünkü yarın pazartesi ve çocukluğumdan beri sevmem ama ne yalan soyleyiim hiç yaptınız mi bilmiyorum bi araştırma yaptım geriye doğru pazartesi günü doğmuşum geriye saati kaldı anneme dedim sabah 9 dedi tam demekki doğuştan ise başlamışım hem haftanın ilk günü ve ise başlama saati ve saat dokuz bi ağlamaya başlamışım 3 yıl sürmüş susmam çok kötü bi çocuk muşum babam bazen arabada yatarmis benim ağlamam yüzünden uykum kaçtı sizleri ziyaret edim dedim ama hepiniz horluyorsunuz??????…gunay bir saat sonra uyanırsın biliyorum.

 130. Meraba her kese gunaydin ve iy hafta sonlari dilerim… ya cok komiksin abi ya vala sabah sabah gulmem diyodum babam beni erken uyandirdi ya cok moralim bozukdu guldurdun icin saol…

 131. Hayirli gunler arkadaslar nasilsiniz.Gununuz hayirli huzurlu mutlu saglikli gecsin.Bende haftasonunu hic sevmem.Evdekilerin istekleri hic bitmiyor mutfaktan cikamiyorum.

 132. MERHABALAR HER KESE.
  BEN GUNAYDIN DIYEMIYICEM OYOEN OLM8S YAZAMADIM YA SABAH TEL ANNEDEYDI OZUUUUR.BENDE HAFTASONUNU PAZARI SEVMEM???
  ABIM???
  Nasilsin evet benide guldurdun abim ya.ya dun abim yazdim ya o revan kucuk abimindi insta sildi yukleyince sana yazicam zaten.sen nasilsin neler yapiyorsun.???
  ICEM❄❄❄
  cnm KRALICEM nasilsin cnm neler yapiyorsun birtanem???
  MAYDEM???
  Nasilsin cnm.sorma cnm ya her seyi kizlara yukluyirlar bu ne ya.neler yapiyorsun cnm.???
  RUH IKIZIM??????
  nerdesiiiiiiiiiin.seni cok ozledim ya.NASILSIN NELER YAPIYORSUN.SENI COK SEVIYORUM.OPDUM???
  HASRET ABLAM???
  nasilsin ablam neler yapiyorsun ablam.kuzular nasillar.neler yapiyorlar???

 133. ARAKADASLAR SIZE BIR SEY SOYLIYICEM ONCELIKLE YENI SAYFAYA ORDA SOYLIYICEM
  YENI SAYFAYA(SEV YETER FINAL NE ZAMAN?)O SAYFAYAAAA??????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu