Dizi Özet

Sev Yeter 83. Bölüm Özeti Ashok Mihika’dan İntikam Alır

Sev Yeter 83. bölümü 10 Ekimde ekranlara gelecek. Shagun Adi’nin beynini yıkamaya devam eder, Ashok ise Mihika’yı kendi kazdığı kuyuya atma peşindedir. İşte Sev Yeter 10 Ekim özeti.

Sev Yeter 10 Ekim Özeti #Shagun Oğlunu Kullanır

Raman ne istiyorsun deyince İşita geçen gün kullandığın gözlüğü ver der. Raman da verir. İşita gözlüğü taktığı anda Raman üstünü çıkarmaya başlar. İşita gözlüğü bırakıp kaçar. Amma ise Rumi’ye yemek yedirir karşılık olarak da Shagun en halt ediyor söylemesini ister. Amma da parti için de bir miktar para alan Rumi sevinçle kabul eder.

Ashok Mihika’nın misafirlere hazırlattığı yemekleri yere atınca Mihika yeri sen temizlemezsen der. Suraj ee nolacakmış diye mihika’ya bakar. Mihika, Suraj’a karı koca arsına girme diye fırçalar. Adi’yi psikologa götürme bahanesiyle Ramanla vakit geçirdiğini düşünen Shagun onun dikkatini çekmek için çabalar. Psikolog seans bitince onlara Adi yalnız hissediyor ve normal bir yaşantısı olsun istiyor der ve ona mutlu bir ailesi olduğunu, anne ve babasının iyi anlaştığını gösterin der.

Shagun tabiki bunu suistimal edecektir ki öyle de olur. İşita durumu öğrenince ailedeki herkese durumu anlatır. Shagun ise bir sonraki gün Raman ve Shagun’un evlilik yıl dönümleridir ve bunu kutlaması için İşita’yı kullanacaktır. Yılbaşı olduğundan Raman’a bahseden İşita ilk defa bu yıl karı koca olarak yeni yıla giriyoruz der.

İkili arasında romantik anlar olsa da bir sonraki gün raman ve shagun adına gönderilen yıl dönümü tebriği hediyesi bir buket çiçek İşita’nın moralini bozar. Raman Shagun’un kendisine bir şey ifade etmediğini bilmesini ister. Ashok ise Mihika’yı küçük düşürmek için yılbaşı partisine gelmesini ister. Mihika Suraj özür dilesin öyle giderim der. Suraj hayır deyince madem öyle Suraj gitmesin der. Ashok Suraj’ı sakinleştirir ve merak etme ailesi de o partide olacak ve onların önünde onu kendi silahıyla vurmuş olacağım, onu rezil edeceğim der.sev yeter 83. bölüm özeti resmiRaman İşita’nın gönlünü romantik bir konuşmayla alır. İkili sonunda kucaklaşır. Raman aile yadigarı küpe hediye eder. Shagun gittiğinde annem onu almıştı, bunu en çok hak eden sensin, eğer izin verirsen kendim takmak istiyorum der. İşita gülümserken Shagun da olanları izlemektedir. Shagun odasına ağlayarak gider ve küpeden bahsederek ben Raman’ı terk etmedim, Ashok beni sevince gittim der ve yine zehrini Adi’ye aktarır.

Adi boş ver annem, yanında kimse olmasa da oğlun var diye teselli eder. Shagun partiye gidelim ki üzüntümü anlamasınlar der. Herkes çıkacakken Shagun Adi ile hazır değiliz diye onları gönderir. Sonra da baksana oğlum babanla evlilik yıl dönümü bugün ama baban hatırlamadı bile, kesin İşita onun tebrik etmesine bile müdahale eder diye Adi’yi doldurur. Ashok ise fırsatı değerlendirip Mihika ile dans eder. Bu dans Mihir’i yıkar geçer, içtikçe içer. Mihika’nın böyle bir şarkıda dans etmesi herkesi üzer, Ashok ise al işte bana nasıl da yakınlaştın gör diye içinden geçirir. 

Mihika bir köşede Ashok’a kızıp ağlar. Vandu da konuşmalarını duyar ve onun rol icabı mutlu olduğunu anlar, sebebini merak eder. Lavaboya giden Mihika’nın yanına gelen İşita ona kızar ve Mihir’in yarasına tuz mu basıyorsun deyip sinirle yanından ayrılır. Vandu ise Mihika ile konuşup sarılıp ağlar ama kocamın yanına gidiyorum deyip Ashok’un yanına gider. İşita Adi’nin morali bozuk olduğunu görünce nedenini sorar. Adi da utanmıyor musun bir zamanlar anneme ait olan o küpeleri takmaya, sen Raman’ı kardeşinde Ashok’u aldı, biz yalnız kaldık der. İşita psikologun sözlerini hatırlar ve Adi’nin iyiliği için ne yapmam gerektiğini biliyorum der. Sizce küpeleri verecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu