Dizi Özet

Sev Yeter 86. Bölüm Özeti Adi Ve Shagun Evi Terk Eder

Sev Yeter 86. Bölüm Özeti sizlerle. Shagun ve Adi Sev yeter 86. bölümde evi terk ediyor. Ayrıntılarıyla Sev Yeter 15 Ekim özeti.

Sev Yeter 15 Ekim Özeti #Ah Shagun Zehirli Shagun!

Amma İşita’nın bu kadar sessiz olmasının nedenini sorunca İşita anneciğim ben sessiz, anlayışlı olduğum için herkesin yüzü gülüyorsa ben de öyle olurum, Raman’ın bana sevgisi çok güçlü bana bunu dile getirmese de ben ondan güç alıyorum der. Amma ağlayarak ona sarılır.

Shagun şu ana kadar iyi tarafımı gördü ama içimdeki diğer taraf uyandığında gör sen olanları der ve Shagun ve Adi meselesini halledeceğim der. Mihir ise şirkette gece boyu çalışmış olduğu yerde uyuyakalmıştır. Raman ve Rumi onun haline bakar ve Raman iş sayesinde yüreğinde taşıdğı acı hafifleyecek der.

Adi Shagun’u havaalanında karşılamaya gitme konusunda Ruhi’yi ikna etmeye çalışırken bir taraftan da ruhiye İşita’yı kötülemeye çalışır. Ruhi ben onu tanıyorum o iyi biri deyince Adi onun kötü olduğunu kanıtlayacağım diye düşünür. Mihir daha sonra İşita’ya acılarının sürekli yenilendiğini ve onları görmeyeceği Singapor’a gideceğini söyler.

İşita da umarım iyi gelir diye dua eder. Ancak Raman bunun iyi olmayacağını, korkuları ve acı ile yüzleşmesi gerektiğini o yüzden burda kalıp terfi alacağını söyler. İşita ile Raman birbirlerini ikna etmek için tartışır. Yeni dönmüş olan Shagun ise hemen İşita’ya Raman da hep bağırıp duruyor diye gaza getirmeye çalışır ama İşita o senin tanıdığın eski Raman değil merak etme yeni Ramanı ben senden iyi bilirim diye kızar. Vandu da bu duruma şahit olur.sev yeter 86. bölüm özeti resmi Shagun ve annesi de Singapor işine sıcak bakmaz ve Ramanla aynı fikirdedir. Mihir’e giden Raman İşita ile aynı fikirde değilim burda kalacaksın der. Mihir tamam deyip gitmemeyi kabul eder ama onun yüzünden Raman ve İşita’nın kavga etmiş olmasına üzülür. Mihika yeni bir oyunla Ashok’u bayıltır. Hamile olduğunu gösteren rapor sonrasında Ashok şok olur ve ben sana dokunmadım bile bu neyin nesi der. Mihika ise Mihirden hamile olduğunu söyler.

Shagun ise Rumi ve Raman bilek güreşi yaparken Raman’ı desteklermiş rolüyle elini tutar. Bu İşita’yı üzer. Raman ona bakar ve oyunu bırakır. Shagun da odada ağlayarak Adi’ye bir bakışıyla babanı oyundan nasıl çekti, her şey o kadının yüzünden diyerek yine doldurmaya devam eder. Adi İşita’ya annemi ağlattın diye kızar.

Bayan Bhalla da İşita’ya daha önce de söyledim Adi’den uzak dur deyince İşita ağlar. Mihir İşita’nın üzgün olduğunu bildiğinden Shagun’a benim yanımda kal der. Ancak Adi ben burda kalmam, annem olmadan bu evde durmam der. Raman geldiğinde onları bulamayınca İşita2ya oğlum nerde diye sorar, İşita da ben de yeni işten geldim der. Raman onunla ilgilenmiyorsun diye üstüne gider hatta çocuklarla nasıl ilgilenilir bilmiyorsun diye hakaret eder, ikili tartışır.

Raman daha sonra Adi’yi almaya gider ve Shagun’a her şeyi mahvediyorsun der. Adi de Shagun da İşita sürekli kavga ediyor diye şikayet eder. Adi o kadın annemden özür dilemeden o eve dönmeyeceğim der. Raman bunu İşita2ya söyler. Raman iki arada bir derede kalır. Adi özür bekliyordur ama İşita hem onun için hem de Shagun için haddi hesabı olmayan fedakarlıklar yapmıştır. Sizce İşita özür dileyecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sev Yeter 86. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

  1. Amann hintli sümsük kızlar tabiki özür diler bence. ??? dünyaya kocaya tapmaya ayak sularını içmeye gelmişler. ????

  2. Öff ne iyilik bilmezmiş bu Shagun allah belasini versin kötü kadin ben boşuna demiyorum kimseye iyilik yapmayacaksin diye Işitanin yaptiklari iyilik ötesi iyilik fedakarlik Shagun gibi bağim olan birisi için boğsalar bile fedakarlik yapmam hayatda yapmam ne fedakarlik ne iyilik ne halin varsa gör derim oğlunada haddini bildiririm görsün asil kötü nasil olurmuş gözlarinde kötüyim ben o zaman kötü gibi kötü olurdum bende aile yadigari küpeyi vermek neymiş eski küpemi bile vermem aşiri eski olursa belki vermeyi düşünebilirim.

  3. Mahri burdamisin seninle arkadaş olmayi çok isterdim ismini söylediğinden sonra , bahsetsene kendinden

  4. Ablan benden bir yaş büyükmiş.
    Ben erkenci kuş, nefes nefese ve söz dizisini izliyorum şu an. Ama Çukuruda izlemek isterim ama pazartesi yayinlaniyor okula erken kalkamiyorum 6:00 da kalkmak zorundayimda. Ama tatilde tüm dizileri izliyorum türk vs hint ama favorim hint dizileri ve oyunculari onlari daha çok seviyorum. Drashti ve Vivian favori çiftim. Türk oyunculardan sevdiklerim ise Can Yaman , Ekin Mert Daymaz ve Elçin Sangu şu şeyde vampir haliyle yakişikli ismi neydi ya Serenayin sevgilisi Kerem Bürsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu