Dizi Haberi

Sevdanın Bahçesi 30 Eylül Fragmanı ve Özeti

Sevdanın Bahçesi 30 Eylül Fragmanı yayınlandı. 30 Eylül tarihinde ekrana gelecek olan bölümde neler olacak? Sevdanın Bahçesi 2.bölümü ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

sevdanın bahçesi resmi2 1

Aylin, Sevda’nın ne kadar güzel yemekler yaptığını görünce ev yemekleri tarzında bir restorant açıp Sevda’yı şef yapmak ister. Sevda gelen teklifi kabul eder. Levent baş aşçının başka Restorantların kapmaması adına sözleşmeye hem ayrılamamak hem de başka restorantlarda çalışamaz maddesini ekler.  Ayşe’nin kocası da bakımlı bir tip.  Ayşe kocasından çok rahatsız ama elinden bir şey gelmez.

sevdanın bahçesi resmi2 2 

Sevda kızı Defne ile sözleşme imzalamaya giderler. Defne sözleşmedeki sıkıntılı maddeleri bir bir söylerken avukat hemen lafarasına girip acil işinin olduğunu söyleyince imza işi alelacele hallolur. Defne Aylin Hanım’ın düzenlediği yemekte Defne için konuşmasını duyar duymaz on sekiz yıl önce kendini terk eden Levent olduğunu görünce eli ayağı boşalır. Soluğu Aylin Hanım’ın yanında alır ve bu restorant işinden vazgeçtiğini söyler. Aylin ise sözleşme gereği ayrılamayacağını söyler. 

alina boz resmi 1

Hakan Levent’in ev güvendiği şirket yöneticilerinden biri Ancak eşi Aylin ile yasak aşk yaşamaktadır. Levent ise Sevda’nın hayatına yeniden girmeye çalışmasını 18 yıl aradan sonra kadınsı bir intikam olarak görür. Ama Sevda inkikam lacak olsaydım 18 yıl beklemezdim olanlar tamamen tesadüf demesi üzerine Levent bey şaşkına döner.

30 Eylül Cumartesi günü yayınlanacak olan bölümde ise Aylin Sevda’ya tüm sırlarını biliyorum tek hünerinin yemek yapmak olmadığını biliyorum diyerek gözdağı verir. Levent ise hamamda konuşurken Sevda’ya aşık olduğunu söyler. Defne’nin okuluna giren Tolga’nın ise başı belaya girmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu