Dizi Haberi

Sevdanın Bahçesi 7 Ekim Özeti ve Fragmanı

Ünlü yemek yazarı ve gurme olan semih bey restoranta gelip Aylin hanımla röportaj yapar.semih bey yemekleri çok beğenir ama yemekleri Aylin hanımın yapması konusunda kafasında soru işareti oluşur. Sevdanın Bahçesi 7 Ekimde Yayınlanacak Bölümde neler olacağı sayfanın sonundadır.

Sevdanın Bahçesi 7 Ekimde Neler Olacak

Aylin de sevdanın gizemli olduğunu ve bir sır sakladığını düşünerek avukat hakandan bu durumu araştırmasını ister. levent beyin arkadaşı Erayin sevdaya olan ilgisi levent beyi huzursuz eder .defnenin levent e yaşlı ve göbekli demesi levent beyi harekete geçirir ve spora başlar ayrıca levent beyin defneyi okula bırakıp ona konser bileti alması da sevdayı rahatsız eder. sevda Aylin hanımla restoranın ismi ve kendi yemeklerini sahiplenmesi konusunu konuşarak hakkını armaya çalışır ancak sözleşmede restorantta yapılan yemeklerin ve yapanın gizli kalacağı maddesi olduğunu öğrenince susmak zorunda kalır.

 

Sevdanın Bahçesi 7 Ekim Resmi

Defne annesine sosyal medya üzerinden yemek sayfası açmak ister.ve çalışmalara başlar. restoran çalışanlarına gelince, Hamdi ye piyano çalması için parası iyi bir iş teklifi gelir. Ayşe’nin de kocası restoranta gelerek onu dövmeye kalkar . tolganın defnenin ilgisini çekme çabaları sonuç verir ve defne de tolgaya karşı duygusal bir şeyler hissetmeye başlar. Levent bey hastalanınca Aylin eve mikrop saçıyorsun falan diyence bir otele gitmek için evden çıkar ancak arkadaşı Eray’ın da ısrarı ile soluğu restorana sevdanın yanında alır sevda ilk başta bu durumu hoş karşılamasa da hemen ona çorba yapar

 

Sevdanın Bahçesi 7 Ekim Resmi 1

Levent restorantta uyuyup kalınca sevda ile baş başa kalırlar. Avukat hakan onları restorantta yan yana uyur halde görünce fırsatı hiç kaçırmadan onların resmini çeker. Avukat hakan sosyal medya üzerinden levent beye hakaret edenlere onu adına dava açtığını gazetelere sızdırarak Levent’e zarar vermeye çalışır. Avukat hakan levent ve sevdanın yan yana uyurken çektiği resmi ayline gönderir ve işler karışır
Sevdanın Bahçesi 7 Ekimde Yayınlanacak Bölümde Tahmin :ünlü gurme semih yemekleri Aylin in yapmadığı şüphesi üzerine giderek gerçeği ortaya çıkaracak. Avukat hakanın levent beyin arkasından çevirdiği iş levent in işlerinin yolunda gitmemesine sebep olacak .defne tolganın bir sevgilisi olduğunu öğrenecek ve ipler gerilecek.

 

Sevdanın Bahçesi 7 Ekim Fragmanı 

Fragmanı henüz yayınlanmadı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu