Sevdanın Bahçesi Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Kanal D yeni sezona oldukça iddialı dizilerle başladı. Bu iddialı dizilerden bir tanesi de  Sibel Can ve Emre Kınay’ın başrolde yer aldığı Sevdanın Bahçesi. Sevdanın Bahçesi tanıtım fragmanlarıyla izleyiciyi oldukça heyecanlandırdı. Peki Sevdanın Bahçesi’nin konusu nedir hangi karakterler vardır oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor işte tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında…

Sibel Can ve Emre Kınay’ın başrol oyuncusu olduğu Sevdanın Bahçesi’nin yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturmakta, senaristliğini ise Birol Güven üstlenmekte. Sibel Can’ın daha önce rol arkadaşı olan Emre Kınay yine başrolde büyük bir aşk yaşayan ama derin hikayeleri olan bir çifti canlandıracaklar. Uzun süredir hatta yaklaşık onbir senedir dizi sektörüne girmekten uzak duran Sibel Can senaryoyu oldukça beğense gerek tekrar bir dizi ile seyirciyi mutlu etti. Dizide yer alacak olan diğer isimlerde oldukça popüler olan oyunculardan seçilmiş.  Paramparça dizisinin oyuncularından Alina Boz bu dizide Sevda’nın kızı olarak bizlerin karşısına çıkacak. Faruk Turgut yapımı dizide bir diğer önemli oyuncu da Baran Bölükbaşı olacak. İşte merak edilen dizinin konusu:

Sevdanın Bahçesi Dizisi Konusu

“Sırlarla dolu hüzünlü bir hayatta anlatılacak çok şey var.” diyerek oldukça merak uyandırıcı bir başlangıç yapan ve 23 Eylül Cumartesi günü Kanal D’de başlayacak olan Sevdanın Bahçesi, genel olarak Sibel Can’ın canlandırdığı Sevda ile Emre Kınay’ın canlandırdığı Levent’in on sekiz yıl önce ayırdıkları yollarına inat kaderin onları yine buluşturmasını konu almaktadır.

Birbirlerine deli gibi aşık olan Sevda ve Levent’in mutlu bir evlilikleri vardır ta ki o geceye kadar. O gece Sevda eşine hamile olduğu haberini verecekken birdenbire Levent bu evliliği bitirmek istediğini dile getirir. Sevda mutlu haberi veremeden ikilinin yolları ayrılır. Oysa ki Sevda azla yetinmeyi bilen ve onunla mutlu olan bir eştir. Levent ise bu mutlu hayatı bir anda altüst etmiştir. Bu davranışından dolayı da kızı Defne’yi dahi öğrenemeden farklı insanlarla yoluna devam etmiştir. 

İkinci evliliğini Aylin ile yapan Levent’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Zira eşi Aylin eski eşi Sevda ile iş ortağı olmuştur. Olayların gerçek yüzü ortaya çıksa da mecburen geçmişte kapanan defterler açılmak istenmemiştir. Levent ise yıllar önce terk edip gittiği eşi ve bir başına büyümek zorunda kalan kızı Defne’yi görme şansı elde etmiştir ancak bir kızı olduğunu dahi bilmeyen Levent’i bol çetrefilli günler beklemektedir. 

Sevdanın Bahçesi Oyuncuları ve Karakterleri

Sibel Can (Sevda)

Emre Kınay (Levent)

 

Begüm Kütük (Aylin)

 

Alina Boz (Defne)

Baran Bölükbaşı (Tolga)

Esra Kızıldoğan (Ayşe)

Berat Yenilmez (Eray)

Hakan Atalay (Hakan)

Haydar Köyel (Nuri)

Yasemin Öztürk (Jale)

Melahat Abbasova (Tatyana)

Doğa Konakoğlu (Ufuk)

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın