Umut Işığım

Seven Ne Yapmaz Dizisi Konusu ve Karakterleri

Atv yine sevilen dizilerine bir yenisini daha ekledi. Seven Ne Yapmaz dizisi  günü Atv’de 6 Eylül Çarşamba saat 20:00’de izleyiciyle buluştu. Başrollerini Seren Şirince ve Yusuf Çim’in paylaştığı dizi MF yapım şirketi tarafından yapıldı.

Yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturduğu Seven Ne Yapmaz dizisinin senaristliğini ise Bazı Filmler Yazı Grubu yapmakta. Sizlerinde merak ettiği Seven Ne Yapmaz’ın konusu ve karakterlerini sizler için derledik.

Seven Ne Yapmaz Dizisi Konusu

Atv’nin Mf yapımı yeni dizisi 6 Eylül itibariyle izleyiciyle buluştu. Holding sahibi olan bir babanın oğlu Ozan,oldukça çapkın, söz dinlemeyen bir karakterdir. Babası yapması için bir görev verir ancak görevi eline yüzüne bulaştıran Ozan’ı ceza olarak İstanbul’dan Safranbolu’daki halasının köyüne gönderir.

Köy hayatı Ozan’a göre değildir ancak köylü kızı Nazlı’yı görünce Ozan köyde kalmaya başlar. Nazlı ise anasız babasız kalmış Ozan’ın halasının büyüttüğü güzel bir kızdır. Ozan ve Nazlı arasındaki yakınlaşma Fatma Ana tarafından fark edilir.

İkilinin yakınlaşması her dakikada izleyiciyi güldürerek kendine bağlar. Nazlı ve Ozan tam evlenecekken beklenmedik bir olayla Ozan’ın İstanbul’a gitmesi gerekince düğün gecesi Nazlı’yı bırakıp İstanbul’a döner. Nazlı’nın onuru incinir. İntikam almak isteyen cesur Nazlı İstanbul’a farklı bir Nazlı olarak gider ve Ozan’ın hayatına tekrar girmeyi başarır.

Seven Ne Yapmaz Dizisi Karakterleri

Yusuf Çim (Ozan)

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu Yusuf Çim Resmi

Babası holding sahibi olan zengin bir karaktere hayat vermektedir. Ozan, babasının verdiği görevi başarıyla yerine getirmeyince babası tarafından ceza olarak köye gönderilmiştir. Nazlı ile yolları kesişen Ozan gönlünü Nazlı’ya kaptırır. Ancak düğün gecesi İstanbul’a acilen dönmesi gerekince Nazlı düğün gecesi yapayalnız kalır. Ve intikam için farklı bir kişiliğe bürünüp Ozan’dan intikam almaya gider.

Ünlü oyuncu 1991 doğumlu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha önce Ezra dizisinde rol alan oyuncu Çilek Kokusu dizisiyle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hanım Köylü ve İçimdeki Fırtına dizisiyle de oyunculuk hayatına devam etmiştir.

Seren Şirince (Nazlı)

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu Seren Şirince Resmi

Safranbolu’da yetişmiş güzeller güzeli ve çalışkan bir köylü kızıdır. Ozan ile yaşadıklarından ötürü intikam almak için İstanbul’da onun karşısına çıkar.

Seren Şirince de Yusuf Çim gibi 1991 doğumlu. Güzel oyuncu İzmir’de dünyaya gelmiştir. Daha önceki oynadığı dizilerle adından söz ettiren güzel oyuncu burada da başrol oyuncusu olarak rol almıştır.

Ecem Çalık (Arzu)

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu Ecem Çalık Resmi

Seven Ne Yapmaz’ın ana karakterlerinden Ozan’ın iyi niyetli ablasıdır. Ozan’ın yaptıklarını tasnif etmese de baba ve ennesine karşı koruyucu bir tavrı olacak

Ferzan Hekimoğlu (Sema)

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu Ferzan Hekimoğlu Resmi

Sertan Erkaçan (Recep)

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu Sertan Erkaçan Resmi

Şeyla Halis (Ozan’ın Halası)

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu Şeyla Halis Resmi

Usta oyuncu Şeyma Halis hafızalarımızda yer eden Cennet mahallesinde menekşe karakteri ile yer almıştı. Seven ne yapmaz adlı dizide Ozan’ın babası yani abisi ile arası açık olan bir hala karakteri ile karşımıza olacak.

Serkan Demirci (Ozan’ın kankası)

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu Serkan Demirci Resmi

Seven Ne Yapmaz

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Nazliyi ozledik cok guzal diziydi nasil bukadar zamanda biter anlamadimki nolursun tekrar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu