Umut Işığım

Seven Ne Yapmaz Final Mi Yapıyor? Neden Bitti?

Atv ekranlarında yakın zamanda yayın hayatına başlayan Seven Ne Yapmaz adlı dizi Final mi yapacak? Dizi Neden Bitti? bu ve benzeri soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Seven Ne yapmaz Final Kararı Mı Aldı?

Seven Ne Yapmaz dizisi   Atv’de ekranlarında  6 Eylül Çarşamba saat 20:00’de izleyiciyle buluşmuştu. Başrollerini Seren Şirince ve Yusuf Çim’in paylaştığı Seven Ne Yapmaz dizisinin yapımcılığını ise MF yapım şirketi üstlenmişti. Yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturduğu Seven Ne Yapmaz dizisinin senaristliğini ise Bazı Filmler Yazı Grubu yapmakta idi. Peki Seven Ne Yapmaz Final yapacak mı? Bu soruya dizini ilk günden itibaren aldığı reytingler ile cevap vermek gerekir. Seven Ne yapmaz dizisi ilk bölümünde 4.32 reyting puanı ile Meryem dizisinden hemen sonra ikinci sırada kendisine yer bulmuştu.

Seven Ne yapmaz Final Resmi1

 

İkinci haftada 4.92 reyting puanı ile yine Meryem dizisinin hemen altında yer almayı başardı. Bu reyting değerleri 3. 4. 5. haftalarda aldığı reyting değerlerini korumayı başarabildi. Ancak 11 Ekimde yayınlanan 6. bölümünde Seven Ne Yapmaz dizisi gerilemeye başladı. Aldığı reyting ile 4.03 değeri ile ancak 7. sırada kendisine yer bulabildi. Bu tarihten itibaren dizinin izlenme oranı her bölümde daha kötüye gitmeye başladı. 25 Ekimde yayınlanan bölümünde 2.68 reyting değeri ile dizi anca kendisine 20. sırada yer bulabildi. En son yayınlanan 8 Ekimdeki bölümünde 2.72 reyting puanı ile dizi 17. sıraya yerleşti.

Seven Ne yapmaz Final Resmi

Aklınıza şu soru gelebilir. Bu değerler ile Seven Ne Yapmaz final yapacak mı? veya final yapmalı mı ki? diyebilirsiniz. Evet dizi hayatta kalabilmesi için masrafını karşılaması gerekir. Seven ne yapmaz adlı dizinin sadece oyunculara ödediği para dışında kostüm,montaj,müzik,grafik gibi konulara da ayrı ücret ödemekte. Dizi yapımcının hem masrafını karşılamalı hem de kar ettirmeli ki bu işe devam edebilsin. Ayrıca Atv Seven ne yapmaz yerine başka dizi olsa daha fazla izlenmeyi yakalasa, daha fazla kar eder mantığı ile geride kalan her izlenme kanal için kayıp olduğu için Seven Ne yapmaz Final Yapacak.

Seven Ne yapmaz Final Resmi2

 Peki Seven ne yapmaz Ne zaman final yapacak? Aslıda dizi yaz dizisi olarak kalsaydı ekim gibi final yapıp zirvede bitirirdi. Ancak dizi normal dizilerin arasına girince bu mümkün olmadı.  O yüzden Seven Ne Yapmaz 15 Kasımda Final yapacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu