Fragman

Sevgili Geçmiş 1. bölüm Fragmanı Yayınlandı! 25 Ekim’de Start TV’de

Sevgili Geçmiş 1. bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz 300.000 izlenmeyi alması ile bence dizi dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yine kadına şiddetin ön planda olması, ülkemizin bu konuda kanayan yarasına farkındalık uyandırması açısında halkımız da bu tarz diziler büyük önem veriyor.

Sevgili geçmiş ilk bölüm fragmanı ile Ece Uslu’nun dizideki eşinden gördüğü şiddeti en yüksek perdeden vermeye çalıştığın görüyoruz. İlk bölümden itibaren biraz Kadın dizisinden birazda Sen Anlat Karadeniz dizisine benzediğini düşünsem de aslında dizideki olay bambaşka bir yöne eğiliyor.

Sevili Geçmiş 1. Bölüm Fragmanı


Sevgili Geçmiş dizisi ilk bölüm fragmanı ile dizide heyecan ve aksiyonun doruk noktalarda olduğu sır dolu bir hikayenin yanında kadına şiddetin işlendiği dizide çok önemli oyuncular da yer alıyor. Ece Uslu Emre Kınay gibi çok güçlü isimlerin yer adlığı oyuncu kadrosu bu saat itibari ile %100 oranında netleştiğini söyleyebilirim.Sevgili geçmiş 1 bölüm fragmanı görseli

1 bölüm ilk fragmanda birbirinden habersiz üç kızın esrarengiz bir biçimde gelen bir mektup sonrasında üç kız kardeş birbirlerinden haberdar olduğunu ve ilk bölümün en önemli sahnesinin yer aldığı fragman ile dizinin de aslında başlangıç noktasını bizlere gösterdi fragman ile dikkatimizi çekmeye çalıştığını görüyoruz.

Sevgili Geçmiş 1. Bölüm 2. Fragmanı

İlk fragman ile ikinci fragman arasında %100 değişik konuların olduğunu birinde ailesini kaybetmiş üç kızın hikayesini izleyeceğimizi düşünürken ikinci fragmanda ise kadına şiddetin ön planda olduğu anı ekrana getirdiler.

Dizide;

  • Geçmişini arayan üç kız kardeş
  • Kadına Şiddet
  • Kıskançlık

Duygularını işleyecek olan dizi Hercai dizisinin rakibi olarak izleyeceğiz. Hercai çok iti reytingleri lede etmesinden dolayı onun tahtını ele geçirebilecek mi? Zamanla bunu göreceğiz. Sevgili Geçmiş dizisi KapakYaman, karısı İpek’e şiddet uygularken kardeşleri İpek korumak için İpek’i canı adamın elinden kurtarmak için peşine düşerler. Birbirlerinden henüz yeni haberli olmasına rağmen belki de kan çektiği için

“İnsana kardeşi bugün lazım”

Sözü ile kardeşlerini acımasız kocasında kurtarmaya gidecekler. Üç kardeş ve üçü de kocasında şiddet gören kardeşlerin hikayesinde aslında bir mesaj da aileler verildiğini düşünüyorum. Arkasında ailesinin desteğini göremeyen kadınlar her zaman ezilmeye mahkum değildir. Aileler. Sizler de evlatlarınıza sahip çıkın. Sözleri ile hem şiddet gören kadınlara hem de bu kadınların ailesine güzel mesajların verdiği dizi 25 Ekim 2019 Cuma günü Start TV ekranlarında olacak.Sakın ama sakın kaçırmayın.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı