Dizi Haberi

Sevili Geçmiş Jenerik Müziği Ne? Sevili Geçmiş Dizi Müziği

Sevili Geçmiş Jenerik Müziği ilk dakikadan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son zamanlarda reyting rekorları kıran dizilerin kendilerine ait müziği olduğunu ve bu trende uyduğunu görüyoruz. Oldukça duygusal bu müziği kim söylüyor? Şarkın adı ne gibi bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Sevgili Geçmiş dizisi Kapak

Star TV’nin çok güvendiği, dizi analiz uzmanlarının da kadroda çok güçlü isimlerin olduğu konusunda hem fikir olduğu bu dizide yer alan oyunculardan, dizide çalan dizi müziğine kadar bir çok konuda sizleri sırası ile bilgilendirmeye devam edeceğiz. Öncelikle Sevgili Geçmiş dizi müziği hemen alt kısımda önce videosu ardında da şarkının sözleri sizleri bekliyor.

Sevgili Geçmiş Jenerik Müziği

25 Ekim Cuma günü ilk bölümü ile karşımıza çıkacak olan ilk bölümde çalan şarkı aynı zaman da dizi jenerik müziği olacağını düşünüyoruz. Bu sebeple bu şarkının sözleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Sevgili Geçmiş Dizi Müziği (Gidelim Buralardan)

“Söyleyin yarime
Baharlari beklesin
Söğüdün dalları
Bugün eğilmesin
**********************
Beni geçirmeye
Kardeşim gelmesin
Annesinin bir tanesini
Kimseler üzmesin
***********************

Gidelim buralardan
Dayanamıyorum
Gidelim buralardan
Unutamıyorum
***********************
Yükleyin ne varsa
Gönlüme demlensin
Ayrılığın üstüne
Hasretim eklensin
**********************

Beni geçirmeye
Yalnızlığım gelsin
Ya dönülür Ya dönülmez
Kimse üzülmesin”

Söyleyen : Nazan Öncel

Şarkının Adı : Gidelim buralardan


Oldukça güçlü kadrosu ile hem kadına şiddeti anlatacak hem de üç kızın macerasını ekrana getirecek. Yalnız toplumda hep şu yanlış anlama var. Eğitimli inan eşini darp etmez. Aslında bu algı yanlış. Bu dizide iş adamı ve eğitimli birisinin anlamsız kıskançlıklarını ve eşini darp etmesine şahit olacağız. Bu yönü ile kadına şiddetine farklı açıdan bakacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı